Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekmovalna sezona: Po kategorijah | Po klubih B-skupina | Absolutno

Tekmovalna sezona 2017

  Prikaži podatke sezone


Skupno po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 235 od 235  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Starejši cicibani (2006/2007) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1. (100) 100
2. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2. (80) 80
3. Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 3. (65) 65
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 4. (55) 55
5. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5. (51) 51
6. Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 6. (47) 47
7. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 7. (43) 43
8. Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 8. (40) 40
9. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 9. (37) 37
10. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10. (34) 34
11. Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 11. (31) 31
12. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 12. (28) 28
13. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13. (26) 26
14. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14. (24) 24
15. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 15. (22) 22
16. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 16. (20) 20
17. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 17. (18) 18
18. Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca 18. (16) 16
19. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 19. (14) 14
20. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20. (12) 12
21. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 21. (10) 10
22. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 22. (9) 9
23. Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 23. (8) 8
24. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 24. (7) 7
25. Korošec Tim 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 25. (6) 6
26. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 26. (5) 5
27. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 27. (4) 4
28. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28. (3) 3
29. Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 29. (2) 2
30. Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 30. (0,5) 0,5
30. Tajnšek Domen 2007 ŠAO Velenje B-licenca 30. (0,5) 0,5
32. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 35. (0) 0
32. Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 32. (0) 0
32. Lesnjak Blaž 2006 ŠAO Velenje B-licenca 33. (0) 0
32. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34. (0) 0
32. Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 36. (0) 0
Starejše cicibanke (2006/2007) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1. (100) 100
2. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 2. (80) 80
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 3. (65) 65
4. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 4. (55) 55
5. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 5. (51) 51
6. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 6. (47) 47
7. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 7. (43) 43
8. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 8. (40) 40
9. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9. (37) 37
10. Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 10. (34) 34
11. Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 11. (31) 31
12. Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca 12. (28) 28
13. Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 13. (26) 26
14. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 14. (24) 24
15. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 15. (22) 22
16. Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 16. (20) 20
17. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 17. (18) 18
18. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18. (16) 16
19. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 19. (14) 14
20. Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca 20. (12) 12
21. Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca 21. (10) 10
22. Dolar Zoja 2006 ŠD Pajki B-licenca 22. (9) 9
23. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 23. (8) 8
24. Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24. (7) 7
25. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 25. (6) 6
26. Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca 26. (5) 5
27. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 27. (4) 4
28. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 28. (3) 3
29. Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 29. (2) 2
30. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 30. (1) 1
31. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 40. (0) 0
31. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 33. (0) 0
31. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 38. (0) 0
31. Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 36. (0) 0
31. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 34. (0) 0
31. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 42. (0) 0
31. Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 43. (0) 0
31. Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 39. (0) 0
31. Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca 31. (0) 0
31. Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 41. (0) 0
31. Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 37. (0) 0
31. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 32. (0) 0
31. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 35. (0) 0
Mlajši dečki (2004/2005) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 1. (100) 100
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2. (80) 80
3. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 3. (65) 65
4. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4. (55) 55
5. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 5. (51) 51
6. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6. (47) 47
7. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7. (43) 43
8. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 8. (40) 40
9. Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 9. (37) 37
10. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 10. (34) 34
11. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11. (31) 31
12. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 12. (28) 28
13. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 13. (26) 26
14. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 14. (24) 24
15. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 15. (22) 22
16. Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca 16. (20) 20
17. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 17. (18) 18
18. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 18. (16) 16
19. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19. (14) 14
20. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 20. (12) 12
21. Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 21. (10) 10
22. Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 22. (9) 9
Mlajše deklice (2004/2005) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1. (100) 100
2. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 2. (80) 80
3. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 3. (65) 65
4. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 4. (55) 55
5. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 5. (51) 51
6. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6. (47) 47
7. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 7. (43) 43
8. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 8. (40) 40
9. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 9. (37) 37
10. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 10. (34) 34
11. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 11. (31) 31
12. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 12. (28) 28
13. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 13. (26) 26
14. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 14. (24) 24
15. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 15. (22) 22
16. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 16. (20) 20
17. Pintar Mihajlovič Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 17. (18) 18
18. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 18. (16) 16
19. Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 19. (14) 14
20. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 20. (12) 12
21. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 21. (10) 10
22. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 22. (9) 9
23. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 23. (8) 8
24. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 24. (7) 7
25. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 25. (6) 6
26. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 26. (5) 5
27. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 27. (4) 4
28. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 28. (3) 3
29. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 29. (2) 2
30. Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 30. (1) 1
31. Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca 31. (0) 0
31. Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 33. (0) 0
31. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 32. (0) 0
Starejši dečki (2002/2003) - 16 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1. (100) 100
2. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 2. (80) 80
3. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3. (65) 65
4. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 4. (55) 55
5. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 5. (51) 51
6. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 6. (47) 47
7. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 7. (43) 43
8. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8. (40) 40
9. Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 9. (37) 37
10. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 10. (34) 34
11. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 11. (31) 31
12. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 12. (28) 28
13. Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13. (26) 26
14. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14. (24) 24
15. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15. (22) 22
16. Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca 16. (20) 20
Starejše deklice (2002/2003) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1. (100) 100
2. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 2. (80) 80
3. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3. (65) 65
4. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 4. (55) 55
5. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5. (51) 51
6. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 6. (47) 47
7. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7. (43) 43
8. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 8. (40) 40
9. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 9. (37) 37
10. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 10. (34) 34
11. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 11. (31) 31
12. Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12. (28) 28
13. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 13. (26) 26
14. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 14. (24) 24
15. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 15. (22) 22
16. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 16. (20) 20
17. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 17. (18) 18
18. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 18. (16) 16
19. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 19. (14) 14
20. Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20. (12) 12
21. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 21. (10) 10
22. Kurež Živa 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 22. (9) 9
23. Goručan Nuša 2002 ŠD Pajki B-licenca 23. (8) 8
24. Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca 24. (7) 7
25. Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 25. (6) 6
Kadeti (2000/2001) - 8 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1. (100) 100
2. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 2. (80) 80
3. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca 3. (65) 65
4. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4. (55) 55
5. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje B-licenca 5. (51) 51
6. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6. (47) 47
7. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 7. (43) 43
8. Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 8. (40) 40
Kadetinje (2000/2001) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenj Gradec Vsota
1. Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 1. (100) 100
2. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 2. (80) 80
3. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3. (65) 65
4. Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 4. (55) 55
5. Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 5. (51) 51
6. Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 6. (47) 47