Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po statusu licence

25.03.2017, Trbovlje

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 266  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2008/2009) - 22 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Derganc Vito 2008 PK Laško B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca
Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 40 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Buršič Ula 2009 ŠAO Velenje B-licenca
Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca
Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca
Golob Gaja Nika 2009 AO Trbovlje B-licenca
Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Koban Lea 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca
Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca
Pavalec Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Pavalec Zoja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca
Pintar Mihajlović Iva 2009 ŠPO PD Rašica B-licenca
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca
Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca
Starejši cicibani (2006/2007) - 36 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP
Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca
Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca
Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca
Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca
Romih Enej 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca
Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Starejše cicibanke (2006/2007) - 44 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca
Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca
Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca
Golob Maša 2007 AO Trbovlje B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca
Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca
Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca
Lukman Eva 2006 AO Trbovlje B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca
Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca
Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca
Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca
Škorjanc Zoja 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca
Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mlajši dečki (2004/2005) - 28 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca
Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca
Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca
Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca
Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje B-licenca
Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zimšek Jakob 2005 ŠPO PD Celje B-licenca
Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mlajše deklice (2004/2005) - 32 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca
Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca
Čeperlin Tinkara 2004 AO Trbovlje B-licenca
Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca
Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP
Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP
Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca
Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca
Lapornik Mia 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca
Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca
Pintar Mihajlovič Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca
Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca
Starejši dečki (2002/2003) - 23 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca
Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP
Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Tržan Enej 2003 AO Trbovlje B-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca
Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejše deklice (2002/2003) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca
Drmaž Klara 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca
Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca
Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca
Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Kadeti (2000/2001) - 11 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP
Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca
Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca
Ogrizek Jan 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca
Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP
Kadetinje (2000/2001) - 5 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca
Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP
Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP
Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP
Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP