Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po statusu licence

18.03.2017, Radlje ob Dravi

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 256  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2008/2009) - 23 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca
Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Volavc Voranc 2009 ŠD Pajki B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca
Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 27 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca
Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca
Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Pintar Mihajlović Iva 2009 ŠPO PD Rašica B-licenca
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca
Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Starejši cicibani (2006/2007) - 38 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca
Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP
Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca
Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca
Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca
Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca
Romih Enej 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca
Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Starejše cicibanke (2006/2007) - 42 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca
Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca
Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca
Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca
Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca
Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca
Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca
Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca
Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca
Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Škorjanc Benja 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca
Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca
Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mlajši dečki (2004/2005) - 29 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca
Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca
Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca
Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca
Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca
Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca
Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mlajše deklice (2004/2005) - 32 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca
Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca
Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP
Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP
Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca
Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP
Pintar Mihajlovič Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca
Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca
Starejši dečki (2002/2003) - 23 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca
Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca
Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP
Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejše deklice (2002/2003) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Goručan Nuša 2002 ŠD Pajki B-licenca
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP
Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca
Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca
Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca
Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca
Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Kadeti (2000/2001) - 13 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP
Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca
Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca
Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Ogrizek Jan 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca
Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP
Kadetinje (2000/2001) - 4 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca
Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP
Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP
Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP