Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po statusu licence

04.03.2017, Slovenska Bistrica

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 281  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2008/2009) - 27 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Derganc Vito 2008 PK Laško B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca
Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca
Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca
Jazbec Jan 2008 PK Rifnik B-licenca
Jost Maks 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 34 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca
Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca
Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kukovec Maja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca
Laznik Ema 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Pavalec Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Pavalec Zoja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca
Potočnik Paulina 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca
Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca
Starejši cicibani (2006/2007) - 42 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca
Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP
Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Kavčič Lan 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca
Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca
Korošec Tim 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca
Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP
Laznik Bor 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Lesnjak Blaž 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Ogorevc Luka 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca
Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca
Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca
Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Zakelšek Maksimiljan 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Starejše cicibanke (2006/2007) - 42 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca
Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca
Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca
Dolar Zoja 2006 ŠD Pajki B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca
Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca
Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca
Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca
Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca
Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca
Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca
Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mlajši dečki (2004/2005) - 29 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca
Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca
Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca
Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca
Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca
Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca
Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca
Lovrek Gaj 2005 ŠPO PD Celje B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Poličnik Svit 2005 ŠAO Velenje B-licenca
Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mlajše deklice (2004/2005) - 36 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca
Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP
Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD B-licenca
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca
Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP
Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP
Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca
Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca
Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca
Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP
Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca
Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca
Starejši dečki (2002/2003) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca
Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP
Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP
Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca
Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejše deklice (2002/2003) - 28 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Brumec Nika 2003 PK Laško B-licenca
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca
Drmaž Klara 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Drmaž Latoja 2003 OŠ VZHOD B-licenca
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca
Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca
Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca
Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca
Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Kadeti (2000/2001) - 10 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca
Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP
Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca
Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca
Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP
Kadetinje (2000/2001) - 8 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Status licence
Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca
Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP
Gajšek Gaja 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP
Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP
Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP
Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP