Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih B-skupina | Absolutno

21.03.2015, Trbovlje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 204 od 204  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2006-2009) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki B-licenca 46 vrh 1. 90 43 vrh 1. 100 190 89 vrh vrh 100
2. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 46 vrh 1. 90 41 + 3. 65 155 80
3. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 45 - 3. 65 42 - 2. 80 145 65
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 38 - 4. 55 41 - 4. 55 110 55
5. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki B-licenca 35  5. 49 30 - 6. 47 96 51
6. Janc Svit 2007 ŠD Pajki B-licenca 32  7. 43 33  5. 51 94 47
7. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 35  5. 49 29  7. 43 92 43
8. Žirovnik-Remenih Gašper 2006 AO Trbovlje B-licenca 29 - 8. 40 27 - 8. 40 80 40
9. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 28  9. 37 25 - 11. 27,25 64,25 37
10. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne B-licenca 26 - 10. 32,5 25 - 11. 27,25 59,75 34
11. Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24 - 15. 22 26 - 10. 34 56 31
12. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 25 + 12. 28 25 - 11. 27,25 55,25 28
13. Zajc Nejc 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14  21. 9,5 26  9. 37 46,5 26
14. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 26 - 10. 32,5 24 - 19. 13 45,5 24
15. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  17. 18 25 - 11. 27,25 45,25 22
16. Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 - 13. 26 24  16. 18 44 20
17. Ocepek Jaka 2007 AK Ravne B-licenca 23 - 16. 20 24 + 15. 22 42 18
18. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 24  14. 24 24 - 19. 13 37 16
19. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 20 + 18. 16 24  16. 18 34 14
20. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 15  20. 12 24  16. 18 30 12
21. Razpotnik Maks 2009 AO Trbovlje B-licenca 18  19. 14 18  21. 9,5 23,5 10
22. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 14  21. 9,5 18  21. 9,5 19 9
Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše cicibanke (2006-2009) - 26 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 41 + 2. 80 41 - 1. 100 180 82 + - 100
2. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 42 - 1. 100 38 - 3. 65 165 80
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32  5. 51 39  2. 80 131 65
4. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki B-licenca 35 - 3. 65 37 - 6. 47 112 55
5. Šteharnik Lana 2006 AK Ravne B-licenca 33 + 4. 55 37 + 4. 55 110 51
6. Golob Maša 2007 AO Trbovlje B-licenca 31  6. 47 36  7. 43 90 47
7. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 30 - 7. 43 35  8. 38,5 81,5 43
8. Bizjak Zala 2008 ŠD Pajki B-licenca 24 + 13. 23 37  5. 51 74 38,5
8. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 29  8. 40 34  10. 34 74 38,5
10. Gorič Lana 2007 PD K2 B-licenca 27 + 9. 37 30 - 11. 31 68 34
11. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 27  10. 31 29  12. 27 58 31
12. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 27  10. 31 28 + 14. 24 55 28
13. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 13  25. 6 35  8. 38,5 44,5 26
14. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki B-licenca 24 + 13. 23 26 - 15. 21 44 23
14. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 24 + 13. 23 26 - 15. 21 44 23
16. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 27  10. 31 22  19. 12 43 20
17. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 23  22. 9 29  12. 27 36 18
18. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 24  17. 15 25  17. 18 33 16
19. Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 24  17. 15 23  18. 16 31 14
20. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 24 + 13. 23 19 + 24. 7 30 12
21. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 24  17. 15 20 - 23. 8 23 10
22. Pečovnik Anika 2006 PD K2 B-licenca 23 + 21. 10 22  19. 12 22 9
23. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 24  17. 15 19  25. 6 21 8
24. Šemrov Neža 2006 PK Laško B-licenca 17 + 24. 7 22  19. 12 19 7
25. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 26. 5 21  22. 9 14 6
26. Lukman Eva 2006 AO Trbovlje B-licenca 22  23. 8 18  26. 5 13 5
Starejši cicibani (2004/2005) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 36 vrh 1. 100 29 + 1. 100 200 65 vrh + 100
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 35 - 2. 80 28 - 2. 66,67 146,67 80
3. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 33 - 3. 57 28 - 2. 66,67 123,67 65
4. Črep Lovro 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32  6. 47 28 - 2. 66,67 113,67 55
5. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 33 - 3. 57 26 - 6. 45 102 51
6. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 33 - 3. 57 21 - 9. 37 94 47
7. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 31 - 8. 40 27 + 5. 51 91 43
8. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 32 - 7. 43 26 - 6. 45 88 40
9. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje B-licenca 23 - 11. 31 25 + 8. 40 71 37
10. Levičar Urban 2004 PK Laško B-licenca 28 - 9. 35,5 20 - 10. 31 66,5 32,5
10. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 28 - 9. 35,5 20 - 10. 31 66,5 32,5
12. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 20 - 13. 24 20 - 10. 31 55 28
13. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 22 + 12. 28 16 - 18. 16 44 26
14. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19 + 16. 20 19 + 14. 21 41 24
15. Kovačič Blaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 19  17. 12,43 19,5 - 13. 26 38,43 22
16. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 19  17. 12,43 19 + 14. 21 33,43 19
16. Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 19  17. 12,43 19 + 14. 21 33,43 19
18. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki B-licenca 20 - 13. 24 15 - 20. 8,67 32,67 16
19. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20 - 13. 24 9 - 31. 0 24 14
20. Baškovc Miha 2005 AO Trbovlje B-licenca 12  29. 2 19 + 14. 21 23 12
21. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki B-licenca 19  17. 12,43 15 - 20. 8,67 21,1 9
21. Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca 19  17. 12,43 15 - 20. 8,67 21,1 9
21. Vrtačnik Gašper 2004 PK 6b Ptuj B-licenca 19  17. 12,43 15 - 20. 8,67 21,1 9
24. Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca 19 - 24. 7 15 - 20. 8,67 15,67 7
25. Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje B-licenca 11  30. 1 15 + 19. 14 15 6
26. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19  17. 12,43 11 + 29. 1,5 13,93 5
27. Perc Matej 2004 AO Trbovlje B-licenca 17  25. 6 14 + 26. 4,5 10,5 4
28. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15 - 26. 4,5 14 + 26. 4,5 9 3
29. Kovač Jaka 2004 AO Trbovlje B-licenca 31. 0 15 - 20. 8,67 8,67 2
30. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 15 - 26. 4,5 12 + 28. 3 7,5 1
31. Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca 13,5  28. 3 11 + 29. 1,5 4,5 0
Ceglar Maj 2004 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2004/2005) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 30 - 1. 90 36 vrh 1. 100 190 66 - vrh 100
2. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 30 - 1. 90 35 - 2. 66,67 156,67 80
3. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 29 - 3. 65 35 - 2. 66,67 131,67 65
4. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 28 - 4. 55 35 - 2. 66,67 121,67 55
5. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 27 + 5. 51 33 - 6. 47 98 51
6. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje B-licenca 27 - 6. 45 34 - 5. 51 96 47
7. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 27 - 6. 45 32  7. 43 88 43
8. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 16 - 11. 31 31 - 8. 40 71 40
9. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17 + 9. 37 19  10. 28,6 65,6 37
10. Žvan Ana 2004 AK Ravne Licenca DP 15 - 12. 27 21 - 9. 37 64 34
11. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 17 - 10. 34 19  10. 28,6 62,6 31
12. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 19 + 8. 40 14 + 19. 14 54 28
13. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 12 + 14. 24 19  10. 28,6 52,6 26
14. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 15 - 12. 27 19 - 15. 21 48 24
15. Polak Lara 2005 ŠD Pajki B-licenca 11 + 15. 17 19  10. 28,6 45,6 21
15. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 11 + 15. 17 19  10. 28,6 45,6 21
17. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 11 + 15. 17 19 - 15. 21 38 18
18. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki B-licenca 11 + 15. 17 18  17. 18 35 16
19. Škrabanja Eva 2004 PS DPČ Šmartno B-licenca 11 + 15. 17 16 + 18. 16 33 14
20. Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 15. 17 25. 6 23 12
21. Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 11 - 21. 9,5 14  20. 11 20,5 10
22. Čampa Eva 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 10 + 23. 8 14  20. 11 19 9
23. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 11 - 21. 9,5 12,5  24. 7 16,5 8
24. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 10  24. 7 13,5 - 22. 9 16 7
25. Florjanc Erika 2004 AO Trbovlje B-licenca 9 + 25. 6 13 - 23. 8 14 6
Borovnik Neža 2005 ŠAO Velenje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2002/2003) - 20 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 29  1. 100 43 vrh 1. 66,33 166,33 72 vrh 100
2. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 28 - 2. 72,5 43 vrh 1. 66,33 138,83 72,5
2. Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 28 - 2. 72,5 43 vrh 1. 66,33 138,83 72,5
4. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 25  4. 55 43 vrh 1. 66,33 121,33 55
5. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 25 - 5. 51 43 vrh 1. 66,33 117,33 51
6. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 24 - 6. 43,33 43 vrh 1. 66,33 109,66 47
7. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 24 - 6. 43,33 42 - 7. 43 86,33 43
8. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 21  9. 37 40 - 8. 38,5 75,5 40
9. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik B-licenca 24 - 6. 43,33 38  11. 31 74,33 37
10. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 21 - 10. 32,5 40 - 8. 38,5 71 34
11. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21 - 10. 32,5 38 + 10. 34 66,5 31
12. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20  12. 28 38 - 12. 27 55 28
13. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 + 13. 26 38 - 12. 27 53 26
14. Košir Žan 2002 PK Rifnik B-licenca 16 - 14. 24 33 - 14. 24 48 24
15. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 15 - 16. 20 31 - 16. 20 40 22
16. Rupar Jure 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 12 - 17. 17 31  15. 22 39 20
17. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 15  15. 22 27 - 18. 16 38 18
18. Košenina Gašper 2002 Posavski AK B-licenca 12 - 17. 17 30 - 17. 18 35 16
19. Kukovec Aljaž 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 11  19. 13 24  19. 13 26 13
19. Lunežnik Nik 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 11  19. 13 24  19. 13 26 13
Mlajše deklice (2002/2003) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 41 - 1. 70,2 25 - 1. 75 145,2 66 - - 90
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 41 - 1. 70,2 25 - 1. 75 145,2 66 - - 90
3. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 40 - 6. 47 25 - 1. 75 122 65
4. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 41 - 1. 70,2 24 - 5. 43,6 113,8 51
4. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 41 - 1. 70,2 24 - 5. 43,6 113,8 51
4. Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 41 - 1. 70,2 24 - 5. 43,6 113,8 51
7. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 38 - 13. 25 25 - 1. 75 100 43
8. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 38 + 7. 35,5 24 - 5. 43,6 79,1 38,5
8. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje B-licenca 38 + 7. 35,5 24 - 5. 43,6 79,1 38,5
10. Bernard Urška 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 38 + 7. 35,5 20 + 12. 28 63,5 34
11. Simončič Lana 2002 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 38 - 13. 25 21 - 10. 32,5 57,5 29,5
11. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 38 + 7. 35,5 20 - 15. 22 57,5 29,5
13. Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 36 + 15. 21 21 - 10. 32,5 53,5 26
14. Brdnik Evita 2002 PK Slovenske Konjice B-licenca 38 + 7. 35,5 16 - 18. 14 49,5 24
15. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje B-licenca 36 + 15. 21 20  13. 25 46 22
16. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 38 + 7. 35,5 14 + 21. 10 45,5 20
17. Škvarč Ajda 2003 AO Trbovlje B-licenca 33 + 19. 14 19,5 - 16. 20 34 17
17. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 34 - 18. 16 16 + 17. 18 34 17
19. Zdouc Maruša 2003 PK Laško Licenca DP 31 + 23. 7 20  13. 25 32 14
20. Fingušt Iza 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33  20. 12 16 - 18. 14 26 12
21. Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje B-licenca 33 - 21. 9,5 16 - 18. 14 23,5 10
22. Dolinar Taja 2003 PD K2 B-licenca 35  17. 18 14 - 27. 3,5 21,5 9
23. Paradiž Naja 2003 AK Ravne B-licenca 33 - 21. 9,5 14  22. 7 16,5 8
24. Rom Zupanc Ema 2003 PD K2 B-licenca 31 + 23. 7 14  22. 7 14 7
25. Mraz Maja 2002 PD K2 B-licenca 31  26. 5 14  22. 7 12 6
26. Krušnik Eva 2003 PD K2 B-licenca 31 - 27. 3,5 14  22. 7 10,5 4,5
26. Naveršnik Kaja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 31 + 23. 7 14 - 27. 3,5 10,5 4,5
28. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 24 + 30. 1 14  22. 7 8 3
29. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 31 - 27. 3,5 12 - 29. 1,5 5 2
30. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 27  29. 2 12 - 29. 1,5 3,5 1
31. Drugovič Lara 2003 AO Trbovlje B-licenca 24  31. 0 11  31. 0 0 0
31. Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 24  31. 0 11  31. 0 0 0
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Sernc Nataša 2002 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Šuler Ema 2003 AK Ravne B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2000/2001) - 20 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 36 vrh 1. 100 46 vrh 1. 66,33 166,33 82 vrh vrh 100
2. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 34  2. 72,5 46 vrh 1. 66,33 138,83 80
3. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice B-licenca 34  2. 72,5 42 + 7. 43 115,5 65
4. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 34 - 4. 47,2 46 vrh 1. 66,33 113,53 53
4. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 34 - 4. 47,2 46 vrh 1. 66,33 113,53 53
6. Čoklc Aleks 2000 ŠPO PD Celje Licenca DP 33 - 9. 37 46 vrh 1. 66,33 103,33 47
7. Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica B-licenca 32  10. 32,5 46 vrh 1. 66,33 98,83 43
8. Pušnik Gašper 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 34 - 4. 47,2 35 + 12. 25 72,2 37
8. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 34 - 4. 47,2 35 + 12. 25 72,2 37
8. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK B-licenca 34 - 4. 47,2 35 + 12. 25 72,2 37
11. Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 29 - 12. 28 38 - 8. 40 68 31
12. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina B-licenca 24 - 13. 26 35,5 - 10. 32,5 58,5 28
13. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 20 - 16. 17 35,5  9. 37 54 26
14. Skvarč Domen 2001 ŠPO PD Rašica Licenca DP 32  10. 32,5 35  16. 20 52,5 24
15. Dolar Žan 2000 PK Laško B-licenca 20 - 16. 17 35,5 - 10. 32,5 49,5 22
16. Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki B-licenca 21  14. 24 35 + 12. 25 49 20
17. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 20 + 15. 22 29 - 18. 16 38 18
18. Habinc Maj 2000 Posavski AK B-licenca 20 - 16. 17 35 - 17. 18 35 16
19. Pažon Jure 2001 PK Rogaška Slatina B-licenca 20 - 16. 17 19,5 - 20. 12 29 14
20. Sirk Jakob 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca 19  20. 12 22  19. 14 26 12
Ocepek Taj 2001 AK Ravne B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2000/2001) - 17 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 46 vrh 1. 90 35 - 1. 100 190 81 vrh - 100
2. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 46 vrh 1. 90 33 - 4. 53 143 80
3. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 42 + 3. 65 34 - 2. 72,5 137,5 65
4. Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 41  4. 53 34 - 2. 72,5 125,5 55
5. Mageš Pija 2001 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 41  4. 53 33 - 4. 53 106 51
6. Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 38  6. 47 32 - 6. 47 94 47
7. Lisec Živa 2000 AO Trbovlje B-licenca 37 - 7. 41,5 21,5  7. 43 84,5 43
8. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica B-licenca 37 - 7. 41,5 21,5 - 8. 38,5 80 40
9. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica B-licenca 35 + 10. 34 21,5 - 8. 38,5 72,5 37
10. Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj B-licenca 35,5 - 9. 37 20 + 10. 34 71 34
11. Uranjek Lena 2001 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 35  11. 31 20 - 11. 26,2 57,2 31
12. Ložak Lea 2000 AO Trbovlje B-licenca 26 - 12. 28 20 - 11. 26,2 54,2 28
13. Traunšek Pia 2000 AO Trbovlje B-licenca 22 - 15. 22 20 - 11. 26,2 48,2 26
14. Buršič Lina 2001 Posavski AK B-licenca 21 - 16. 20 20 - 11. 26,2 46,2 24
15. Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje B-licenca 22 + 13. 26 19  16. 20 46 22
16. Tič Katarina 2000 AK Slovenska Bistrica B-licenca 19,5  17. 18 20 - 11. 26,2 44,2 20
17. Širca Anja 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca 22  14. 24 13,5 - 17. 18 42 18
Brčan Rebeka 2000 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Filipov Iva 2000 ŠPO PD Celje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (1998/1999) - 5 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Licenca DP 36 vrh 1. 100 46 vrh 1. 100 200 82 vrh vrh 100
2. Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 33 - 2. 80 41 + 2. 80 160 80
3. Justinek Filip 1999 AK Slovenska Bistrica B-licenca 32  3. 60 37 - 3. 60 120 65
4. Ekselenski Simon 1998 AK Slovenska Bistrica B-licenca 32  3. 60 35  5. 51 111 53
4. Tomažin David 1998 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28 - 5. 51 37 - 3. 60 111 53
Kobale Gašper 1999 AK Slovenska Bistrica B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (1998/1999) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Verbuč Julija 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 42 - 2. 80 33 - 1. 90 170 75 - - 100
2. Glušič Manca 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 42  1. 100 32 + 3. 60 160 80
3. Glušič Sara 1999 AK Ravne Licenca DP 35  5. 49 33 - 1. 90 139 65
4. Gliebe Katja 1998 AK Ravne Licenca DP 41 + 3. 65 32 - 5. 51 116 55
5. Skvarč Alenka 1998 ŠPO PD Rašica B-licenca 37 - 4. 55 32 + 3. 60 115 51
6. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 35  5. 49 22 - 6. 47 96 47