Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih B-skupina | Absolutno

11.02.2017, Slovenj Gradec

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 235 od 235  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2008/2009) - 20 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:44,67 0:46,64 1:31,31 / / / / / 0
Derganc Vito 2008 PK Laško B-licenca 0:23,70 0:26,03 0:49,73 / / / / / 0
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 0:26,88 0:24,88 0:51,76 / / / / / 0
Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:22,92 0:22,93 0:45,85 / / / / / 0
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:30,46 0:34,49 1:04,95 / / / / / 0
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:23,91 0:27,71 0:51,62 / / / / / 0
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 0:30,29 0:24,64 0:54,93 / / / / / 0
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 0:29,56 0:36,27 1:05,83 / / / / / 0
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:20,26 0:21,02 0:41,28 / / / / / 0
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 0:33,81 0:32,32 1:06,13 / / / / / 0
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 0:32,28 0:35,11 1:07,39 / / / / / 0
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 0:32,88 0:30,93 1:03,81 / / / / / 0
Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 0:25,34 0:27,26 0:52,60 / / / / / 0
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:25,00 0:29,06 0:54,06 / / / / / 0
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:27,84 0:26,59 0:54,43 / / / / / 0
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:22,28 0:20,53 0:42,81 / / / / / 0
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:24,81 0:25,11 0:49,92 / / / / / 0
Volavc Voranc 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:26,10 0:27,01 0:53,11 / / / / / 0
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 0:23,04 0:24,93 0:47,97 / / / / / 0
Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca 0:56,78 0:55,61 1:52,39 / / / / / 0
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 26 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:47,16 0:42,06 1:29,22 / / / / / 0
Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:31,92 0:32,41 1:04,33 / / / / / 0
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:25,52 0:26,89 0:52,41 / / / / / 0
Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 0:18,53 0:16,64 0:35,17 / / / / / 0
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:44,82 0:38,72 1:23,54 / / / / / 0
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 0:41,51 0:44,74 1:26,25 / / / / / 0
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:18,09 0:17,31 0:35,40 / / / / / 0
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 0:30,75 0:32,14 1:02,89 / / / / / 0
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:33,28 0:25,34 0:58,62 / / / / / 0
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:35,58 0:30,47 1:06,05 / / / / / 0
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:26,02 0:31,42 0:57,44 / / / / / 0
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:30,58 0:28,38 0:58,96 / / / / / 0
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:31,10 0:28,20 0:59,30 / / / / / 0
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:31,70 0:38,59 1:10,29 / / / / / 0
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:40,96 0:35,34 1:16,30 / / / / / 0
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:23,89 0:24,33 0:48,22 / / / / / 0
Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca 0:26,68 0:26,56 0:53,24 / / / / / 0
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:25,77 0:23,65 0:49,42 / / / / / 0
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:28,65 0:28,72 0:57,37 / / / / / 0
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 0:36,46 0:34,88 1:11,34 / / / / / 0
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca 0:36,66 0:29,50 1:06,16 / / / / / 0
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 0:32,85 0:32,17 1:05,02 / / / / / 0
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 0:24,92 0:21,41 0:46,33 / / / / / 0
Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:30,47 0:35,04 1:05,51 / / / / / 0
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:29,84 0:23,56 0:53,40 / / / / / 0
Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 0:36,80 0:40,44 1:17,24 / / / / / 0
Starejši cicibani (2006/2007) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:12,29 0:11,76 0:24,05 / 100
2. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:13,46 0:14,68 0:28,14 / 80
3. Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 0:18,39 0:12,71 0:31,10 / 65
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:12,48 0:14,87 0:27,35 / 55
5. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:15,52 0:14,80 0:30,32 / / / 51
6. Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 0:16,54 0:18,17 0:34,71 / / / 47
7. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 0:16,65 0:17,13 0:33,78 / / / 43
8. Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 0:18,67 0:16,89 0:35,56 / / / 40
9. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 0:18,68 0:18,04 0:36,72 / / / / 37
10. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:16,56 0:16,73 0:33,29 / / / / 34
11. Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:15,60 0:17,74 0:33,34 / / / / 31
12. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 0:18,21 0:18,07 0:36,28 / / / / 28
13. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:18,48 0:17,93 0:36,41 / / / / 26
14. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:19,12 0:17,94 0:37,06 / / / / 24
15. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 0:17,91 0:18,48 0:36,39 / / / / 22
16. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 0:17,05 0:17,17 0:34,22 / / / / 20
17. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 0:18,68 0:18,80 0:37,48 / / / / / 18
18. Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca 0:20,41 0:19,04 0:39,45 / / / / / 16
19. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 0:18,33 0:21,47 0:39,80 / / / / / 14
20. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:20,43 0:19,39 0:39,82 / / / / / 12
21. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:21,03 0:19,64 0:40,67 / / / / / 10
22. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 0:20,61 0:22,06 0:42,67 / / / / / 9
23. Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 0:21,27 0:21,49 0:42,76 / / / / / 8
24. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 0:20,66 0:23,71 0:44,37 / / / / / 7
25. Korošec Tim 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:24,39 0:21,22 0:45,61 / / / / / 6
26. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 0:24,01 0:21,75 0:45,76 / / / / / 5
27. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 0:21,59 0:27,46 0:49,05 / / / / / 4
28. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:23,94 0:25,60 0:49,54 / / / / / 3
29. Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:22,94 0:27,61 0:50,55 / / / / / 2
30. Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 0:29,61 0:29,05 0:58,66 / / / / / 0,5
30. Tajnšek Domen 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:28,57 0:30,09 0:58,66 / / / / / 0,5
32. Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:31,01 0:30,06 1:01,07 / / / / / 0
33. Lesnjak Blaž 2006 ŠAO Velenje B-licenca 0:35,43 0:27,27 1:02,70 / / / / / 0
34. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:34,20 0:32,57 1:06,77 / / / / / 0
35. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 0:33,80 0:36,42 1:10,22 / / / / / 0
36. Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 0:44,11 0:50,67 1:34,78 / / / / / 0
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Starejše cicibanke (2006/2007) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:14,66 0:14,50 0:29,16 / 100
2. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 0:14,28 0:13,35 0:27,63 / 80
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 0:15,53 0:17,14 0:32,67 / 65
4. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:15,61 0:17,18 0:32,79 / 55
5. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:15,74 0:18,01 0:33,75 / / / 51
6. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 0:16,56 0:17,10 0:33,66 / / / 47
7. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 0:17,25 0:16,80 0:34,05 / / / 43
8. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 0:15,38 0:17,95 0:33,33 / / / 40
9. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:16,83 0:17,30 0:34,13 / / / / 37
10. Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 0:17,13 0:17,49 0:34,62 / / / / 34
11. Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 0:17,97 0:19,19 0:37,16 / / / / 31
12. Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca 0:16,40 0:17,54 0:33,94 / / / / 28
13. Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:17,84 0:16,43 0:34,27 / / / / 26
14. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 0:20,74 0:19,53 0:40,27 / / / / 24
15. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 0:18,20 0:18,51 0:36,71 / / / / 22
16. Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:17,91 0:20,07 0:37,98 / / / / 20
17. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 0:21,58 0:18,74 0:40,32 / / / / / 18
18. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:21,51 0:19,30 0:40,81 / / / / / 16
19. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 0:18,07 0:22,94 0:41,01 / / / / / 14
20. Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca 0:19,07 0:21,96 0:41,03 / / / / / 12
21. Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca 0:20,67 0:20,90 0:41,57 / / / / / 10
22. Dolar Zoja 2006 ŠD Pajki B-licenca 0:20,21 0:21,47 0:41,68 / / / / / 9
23. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 0:21,56 0:20,69 0:42,25 / / / / / 8
24. Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:20,53 0:23,10 0:43,63 / / / / / 7
25. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 0:23,72 0:21,16 0:44,88 / / / / / 6
26. Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca 0:23,26 0:22,50 0:45,76 / / / / / 5
27. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 0:23,17 0:22,77 0:45,94 / / / / / 4
28. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 0:22,86 0:23,71 0:46,57 / / / / / 3
29. Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 0:24,70 0:23,08 0:47,78 / / / / / 2
30. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 0:24,89 0:23,52 0:48,41 / / / / / 1
31. Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca 0:25,88 0:23,20 0:49,08 / / / / / 0
32. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 0:26,51 0:24,06 0:50,57 / / / / / 0
33. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 0:27,43 0:27,88 0:55,31 / / / / / 0
34. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:27,57 0:27,92 0:55,49 / / / / / 0
35. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 0:26,14 0:29,76 0:55,90 / / / / / 0
36. Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 0:29,04 0:30,04 0:59,08 / / / / / 0
37. Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:30,48 0:29,85 1:00,33 / / / / / 0
38. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:32,41 0:28,43 1:00,84 / / / / / 0
39. Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 0:30,81 0:31,42 1:02,23 / / / / / 0
40. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 0:33,61 0:28,87 1:02,48 / / / / / 0
41. Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 0:28,18 0:35,06 1:03,24 / / / / / 0
42. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:35,66 0:34,34 1:10,00 / / / / / 0
43. Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:39,17 0:40,60 1:19,77 / / / / / 0
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Mlajši dečki (2004/2005) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:12,96 0:11,57 0:24,53 / 100
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:11,58 0:08,93 0:20,51 / 80
3. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 0:12,61 0:13,74 0:26,35 / 65
4. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:11,48 0:14,00 0:25,48 / 55
5. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 0:09,34 0:09,74 0:19,08 / / / 51
6. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:11,74 0:09,91 0:21,65 / / / 47
7. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:14,71 0:14,55 0:29,26 / / / 43
8. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 0:13,91 0:12,30 0:26,21 / / / 40
9. Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 0:15,67 0:14,81 0:30,48 / / / / 37
10. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:12,46 0:12,07 0:24,53 / / / / 34
11. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:14,57 0:13,44 0:28,01 / / / / 31
12. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 0:13,38 0:14,15 0:27,53 / / / / 28
13. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:16,05 0:15,64 0:31,69 / / / / 26
14. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:14,60 0:15,63 0:30,23 / / / / 24
15. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:14,90 0:14,35 0:29,25 / / / / 22
16. Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca 0:16,13 0:15,12 0:31,25 / / / / 20
17. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 0:15,04 0:16,85 0:31,89 / / / / / 18
18. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:16,44 0:15,56 0:32,00 / / / / / 16
19. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:18,08 0:19,78 0:37,86 / / / / / 14
20. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 0:19,54 0:18,50 0:38,04 / / / / / 12
21. Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:20,72 0:20,54 0:41,26 / / / / / 10
22. Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 0:20,59 0:20,82 0:41,41 / / / / / 9
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Zimšek Jakob 2005 ŠPO PD Celje B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Mlajše deklice (2004/2005) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 0:09,73 0:10,74 0:20,47 / 100
2. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 0:11,81 0:10,92 0:22,73 / 80
3. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 0:11,86 0:11,05 0:22,91 / 65
4. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 0:11,76 0:11,43 0:23,19 / 55
5. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:12,39 0:14,18 0:26,57 / / / 51
6. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:12,02 0:14,00 0:26,02 / / / 47
7. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 0:11,80 0:12,70 0:24,50 / / / 43
8. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 0:12,53 0:14,02 0:26,55 / / / 40
9. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:15,32 0:14,73 0:30,05 / / / / 37
10. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:14,77 0:14,05 0:28,82 / / / / 34
11. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:14,18 0:13,57 0:27,75 / / / / 31
12. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 0:12,39 0:15,52 0:27,91 / / / / 28
13. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:15,48 0:13,52 0:29,00 / / / / 26
14. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:12,68 0:17,88 0:30,56 / / / / 24
15. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 0:16,21 0:14,01 0:30,22 / / / / 22
16. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:14,92 0:15,58 0:30,50 / / / / 20
17. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 0:15,59 0:15,18 0:30,77 / / / / / 18
18. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 0:15,67 0:15,29 0:30,96 / / / / / 16
19. Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:15,46 0:16,29 0:31,75 / / / / / 14
20. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:14,65 0:17,98 0:32,63 / / / / / 12
21. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:15,99 0:16,99 0:32,98 / / / / / 10
22. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 0:16,03 0:17,22 0:33,25 / / / / / 9
23. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:16,16 0:17,46 0:33,62 / / / / / 8
24. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:15,75 0:18,07 0:33,82 / / / / / 7
25. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 0:15,89 0:18,68 0:34,57 / / / / / 6
26. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 0:17,88 0:16,90 0:34,78 / / / / / 5
27. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 0:18,12 0:17,30 0:35,42 / / / / / 4
28. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:19,34 0:17,50 0:36,84 / / / / / 3
29. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 0:19,52 0:18,45 0:37,97 / / / / / 2
30. Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:20,14 0:18,90 0:39,04 / / / / / 1
31. Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca 0:20,08 0:20,88 0:40,96 / / / / / 0
32. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:19,21 0:22,14 0:41,35 / / / / / 0
33. Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 0:21,72 0:24,21 0:45,93 / / / / / 0
Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca DNS DNS / / / / / / 0
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP DNS DNS / / / / / / 0
Starejši dečki (2002/2003) - 16 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 0:09,87 0:07,84 0:17,71 / 100
2. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 0:08,83 0:08,46 0:17,29 / 80
3. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 0:09,66 0:10,31 0:19,97 / 65
4. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 0:11,13 0:10,33 0:21,46 / 55
5. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 0:12,29 0:10,91 0:23,20 / / / 51
6. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 0:09,77 0:10,12 0:19,89 / / / 47
7. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:12,07 0:11,97 0:24,04 / / / 43
8. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:09,47 0:08,74 0:18,21 / / / 40
9. Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:10,66 0:12,05 0:22,71 / / / / 37
10. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:12,50 0:12,47 0:24,97 / / / / 34
11. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 0:11,77 0:11,29 0:23,06 / / / / 31
12. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 0:13,44 0:13,17 0:26,61 / / / / 28
13. Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:14,15 0:14,69 0:28,84 / / / / 26
14. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:13,31 0:12,45 0:25,76 / / / / 24
15. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:15,36 0:15,52 0:30,88 / / / / 22
16. Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca 0:18,64 0:21,29 0:39,93 / / / / 20
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP DNS DNS / / / / / / 0
Starejše deklice (2002/2003) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 0:10,89 0:10,69 0:21,58 / 100
2. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 0:09,47 0:12,07 0:21,54 / 80
3. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 0:12,18 0:12,07 0:24,25 / 65
4. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 0:11,47 0:11,98 0:23,45 / 55
5. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:13,43 0:12,40 0:25,83 / / / 51
6. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:14,05 0:12,92 0:26,97 / / / 47
7. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:13,20 0:13,28 0:26,48 / / / 43
8. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 0:13,03 0:12,20 0:25,23 / / / 40
9. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 0:14,00 0:13,39 0:27,39 / / / / 37
10. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:16,21 0:12,49 0:28,70 / / / / 34
11. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:13,27 0:14,17 0:27,44 / / / / 31
12. Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:14,17 0:14,79 0:28,96 / / / / 28
13. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:12,45 0:13,81 0:26,26 / / / / 26
14. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:13,59 0:14,27 0:27,86 / / / / 24
15. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 0:14,37 0:13,49 0:27,86 / / / / 22
16. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:12,19 0:14,53 0:26,72 / / / / 20
17. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 0:15,04 0:14,18 0:29,22 / / / / / 18
18. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 0:15,19 0:14,46 0:29,65 / / / / / 16
19. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 0:15,61 0:15,06 0:30,67 / / / / / 14
20. Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:14,97 0:16,29 0:31,26 / / / / / 12
21. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 0:16,66 0:15,06 0:31,72 / / / / / 10
22. Kurež Živa 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:15,97 0:16,76 0:32,73 / / / / / 9
23. Goručan Nuša 2002 ŠD Pajki B-licenca 0:19,42 0:18,44 0:37,86 / / / / / 8
24. Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca 0:24,55 0:20,76 0:45,31 / / / / / 7
25. Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:24,79 0:23,73 0:48,52 / / / / / 6
Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP DNS DNS / / / / / / 0
Kadeti (2000/2001) - 8 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 0:06,52 0:07,60 0:14,12 / / 100
2. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 0:08,99 0:07,41 0:16,40 / / 80
3. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca 0:10,85 0:09,05 0:19,90 / / 65
4. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:08,08 0:10,18 0:18,26 / / 55
5. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje B-licenca 0:11,07 0:10,38 0:21,45 / / / / 51
6. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:09,00 0:07,54 0:16,54 / / / / 47
7. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:07,97 0:10,22 0:18,19 / / / / 43
8. Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 0:13,06 0:13,79 0:26,85 / / / / 40
Kadetinje (2000/2001) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca 1. krog 2. krog Seštevek Osmina Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 0:07,19 0:07,69 0:14,88 / / / 100
2. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 0:10,21 0:09,89 0:20,10 / / / 80
3. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:11,53 0:11,51 0:23,04 / / / 65
4. Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 0:12,39 0:11,44 0:23,83 / / / 55
5. Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 0:13,07 0:15,11 0:28,18 / / / / / 51
6. Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 0:16,06 0:16,02 0:32,08 / / / / / 47