Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih B-skupina | Absolutno

18.03.2017, Radlje ob Dravi

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 247 od 247  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2008/2009) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Višina 2
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 32  37 vrh
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23  21 +
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 19 + 31 
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 41  36 
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 41  37 vrh
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 41  37 vrh
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 41  37 vrh
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 41  37 vrh
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 41  37 vrh
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 41  37 vrh
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 41  37 vrh
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 23  37 vrh
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 41  24 
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 19  37 vrh
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 41  37 vrh
Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 41  37 vrh
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 22 + 37 vrh
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 41  37 vrh
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 41  37 vrh
Volavc Voranc 2009 ŠD Pajki B-licenca NPL NPL
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca NPL NPL
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 41  37 vrh
Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca 19 + 36 
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Višina 2
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27  22 
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 32 + 19 +
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 37 vrh 41 
Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca 37 vrh 22 +
Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 37 vrh 41 
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 37 vrh 22 +
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 37 vrh 22 +
Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca 37 vrh 41 
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 37 vrh 41 
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 37 vrh 41 
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 37 vrh 41 
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 37 vrh 22 +
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 37 vrh 41 
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 37 vrh 41 
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 37 vrh 41 
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 37 vrh 35 
Pintar Mihajlović Iva 2009 ŠPO PD Rašica B-licenca NPL NPL
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca 37 vrh 22 +
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 23 + 22 +
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 37 vrh 22 +
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 37 vrh 22 +
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca 37 vrh 41 
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 37 vrh 41 
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL
Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 37 vrh 35 
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 37 vrh 41 
Starejši cicibani (2006/2007) - 38 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 34 vrh 1. 57,56 42 vrh 1. 75 132,56 76 vrh vrh 81,67
1. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 34 vrh 1. 57,56 42 vrh 1. 75 132,56 76 vrh vrh 81,67
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 34 vrh 1. 57,56 42 vrh 1. 75 132,56 76 vrh vrh 81,67
4. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 32 + 10. 34 42 vrh 1. 75 109 55
5. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34 vrh 1. 57,56 25 + 5. 34,82 92,38 43,6
5. Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 34 vrh 1. 57,56 25 + 5. 34,82 92,38 43,6
5. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 34 vrh 1. 57,56 25 + 5. 34,82 92,38 43,6
5. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 34 vrh 1. 57,56 25 + 5. 34,82 92,38 43,6
5. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 34 vrh 1. 57,56 25 + 5. 34,82 92,38 43,6
10. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 34 vrh 1. 57,56 24  20. 12 69,56 34
11. Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 29 + 12. 27 25 + 5. 34,82 61,82 31
12. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29  14. 22 25 + 5. 34,82 56,82 28
13. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 27  20. 12 25 + 5. 34,82 46,82 26
14. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 24 + 21. 10 25 + 5. 34,82 44,82 24
15. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 19 + 24. 6,5 25 + 5. 34,82 41,32 22
16. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32  11. 31 22  23. 7,5 38,5 20
17. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 10 + 35. 0 25 + 5. 34,82 34,82 18
18. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 29 + 12. 27 22  23. 7,5 34,5 16
19. Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 28 + 17. 17 25  16. 17 34 14
20. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 29  14. 22 23 + 21. 10 32 12
21. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 27 + 19. 14 25  16. 17 31 10
22. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 29  14. 22 18 + 27. 4 26 8
22. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 21  22. 9 25  16. 17 26 8
22. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 28 + 17. 17 22 + 22. 9 26 8
25. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 18 + 26. 4 25  16. 17 21 6
26. Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 19 + 24. 6,5 21  25. 5,5 12 5
27. Romih Enej 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 20  23. 8 15 + 28. 1,5 9,5 4
28. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 4 + 37. 0 21  25. 5,5 5,5 2
28. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18 + 26. 4 15 + 28. 1,5 5,5 2
28. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 18 + 26. 4 15 + 28. 1,5 5,5 2
31. Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 14 + 29. 2 10 + 35. 0 2 0
31. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 14  30. 0,5 15 + 28. 1,5 2 0
33. Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14  30. 0,5 9 + 37. 0 0,5 0
34. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 12 + 34. 0 14  34. 0 0 0
34. Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10 + 35. 0 NPL / 0 0 0
34. Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 4 + 37. 0 10 + 35. 0 0 0
34. Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13  33. 0 15  32. 0 0 0
34. Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13 + 32. 0 15  32. 0 0 0
Starejše cicibanke (2006/2007) - 42 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 42 vrh 1. 57,56 33 vrh 1. 100 157,56 75 vrh vrh 100
2. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 42 vrh 1. 57,56 31 + 2. 66,67 124,23 66,67
2. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 42 vrh 1. 57,56 31 + 2. 66,67 124,23 66,67
2. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 42 vrh 1. 57,56 31 + 2. 66,67 124,23 66,67
5. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 42 vrh 1. 57,56 31  5. 49 106,56 51
6. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 42 vrh 1. 57,56 29 + 7. 35,5 93,06 47
7. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 42 vrh 1. 57,56 29  13. 25 82,56 41,5
7. Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 42 vrh 1. 57,56 29  13. 25 82,56 41,5
9. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 27 + 12. 25 31  5. 49 74 37
10. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 42 vrh 1. 57,56 27 + 16. 16 73,56 34
11. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 33 + 10. 34 29 + 7. 35,5 69,5 31
12. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 27 + 12. 25 29 + 7. 35,5 60,5 27
12. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 27 + 12. 25 29 + 7. 35,5 60,5 27
14. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 26 + 16. 15 29 + 7. 35,5 50,5 23
14. Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 26 + 16. 15 29 + 7. 35,5 50,5 23
16. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 27 + 12. 25 28 + 15. 22 47 19
16. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28  11. 31 27 + 16. 16 47 19
18. Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 26 + 16. 15 27 + 16. 16 31 14
18. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 26 + 16. 15 27 + 16. 16 31 14
18. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 26 + 16. 15 27 + 16. 16 31 14
21. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 16. 15 25 + 22. 9 24 10
22. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 22 + 25. 5 26 + 21. 10 15 9
23. Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 25  23. 8 19 + 26. 4,5 12,5 8
24. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22 + 25. 5 21 + 24. 7 12 7
25. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 22 + 25. 5 19 + 26. 4,5 9,5 6
26. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 22  28. 1 22  23. 8 9 4
26. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 25 + 22. 9 13 + 38. 0 9 4
26. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 24  24. 7 19  28. 2 9 4
29. Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  28. 1 20 + 25. 6 7 2
30. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 8 + 42. 0 19  28. 2 2 0,5
30. Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca 14  36. 0 19  28. 2 2 0,5
32. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 22  28. 1 15  32. 0 1 0
32. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 22  28. 1 14 + 34. 0 1 0
32. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 22  28. 1 14 + 34. 0 1 0
32. Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 22  28. 1 12  42. 0 1 0
36. Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca 21 + 34. 0 14 + 34. 0 0 0
36. Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 19 + 35. 0 15  32. 0 0 0
36. Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13  39. 0 13 + 38. 0 0 0
36. Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 13 + 37. 0 18  31. 0 0 0
36. Škorjanc Benja 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 10 + 40. 0 13 + 38. 0 0 0
36. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 10 + 40. 0 14 + 34. 0 0 0
36. Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13 + 37. 0 12 + 41. 0 0 0
Mlajši dečki (2004/2005) - 29 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 33  1. 81,67 33  1. 100 181,67 66  100
2. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 33  1. 81,67 32  2. 80 161,67 80
3. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 33  1. 81,67 29 + 4. 55 136,67 65
4. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 31 + 4. 51 31 + 3. 65 116 55
5. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30 + 7. 43 23 + 5. 49 92 51
6. Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 31 + 4. 51 22 + 8. 29,11 80,11 45
6. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31 + 4. 51 22 + 8. 29,11 80,11 45
8. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27  10. 34 23  7. 43 77 40
9. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 27 + 8. 38,5 22 + 8. 29,11 67,61 35,5
9. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27 + 8. 38,5 22 + 8. 29,11 67,61 35,5
11. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20  12. 18,09 23 + 5. 49 67,09 31
12. Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  11. 31 22 + 8. 29,11 60,11 28
13. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  12. 18,09 22 + 8. 29,11 47,2 23
13. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20  12. 18,09 22 + 8. 29,11 47,2 23
13. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 20  12. 18,09 22 + 8. 29,11 47,2 23
13. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  12. 18,09 22 + 8. 29,11 47,2 23
17. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 20  12. 18,09 22  17. 18 36,09 18
18. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  12. 18,09 20 + 18. 16 34,09 16
19. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 20  12. 18,09 19 + 19. 11,25 29,34 13
19. Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 20  12. 18,09 19 + 19. 11,25 29,34 13
21. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  12. 18,09 19  23. 7 25,09 10
22. Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 20  12. 18,09 18 + 26. 5 23,09 9
23. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 19 + 23. 7 19 + 19. 11,25 18,25 7,5
23. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 19 + 23. 7 19 + 19. 11,25 18,25 7,5
25. Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca 19 + 23. 7 19  23. 7 14 6
26. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17  27. 4 19  23. 7 11 5
27. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 19  26. 5 17  28. 3 8 4
28. Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 16 + 28. 3 17 + 27. 4 7 3
29. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 7 + 29. 2 15  29. 2 4 2
Mlajše deklice (2004/2005) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 35 vrh 1. 66,33 33  1. 81,67 148 68 vrh 81,67
1. Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 35 vrh 1. 66,33 33  1. 81,67 148 68 vrh 81,67
1. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 35 vrh 1. 66,33 33  1. 81,67 148 68 vrh 81,67
4. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 35 vrh 1. 66,33 30 + 4. 53 119,33 55
5. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 35 vrh 1. 66,33 29 + 6. 45 111,33 51
6. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 35 vrh 1. 66,33 29  8. 40 106,33 47
7. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 33 + 7. 41,5 30 + 4. 53 94,5 43
8. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 32 + 9. 35,5 29 + 6. 45 80,5 40
9. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 32 + 9. 35,5 28 + 9. 37 72,5 37
10. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 33 + 7. 41,5 20 + 13. 25 66,5 34
11. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 31 + 11. 31 26 + 10. 34 65 31
12. Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 31  12. 28 24 + 11. 29,5 57,5 28
13. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 29 + 14. 21 20 + 13. 25 46 26
14. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22 + 20. 12 24 + 11. 29,5 41,5 24
15. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 29 + 14. 21 20  15. 20 41 22
16. Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 24  18. 15 20  15. 20 35 20
17. Pintar Mihajlovič Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 29 + 14. 21 19 + 18. 11,5 32,5 17
17. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 29 + 14. 21 19 + 18. 11,5 32,5 17
19. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 30 + 13. 26 19  24. 5,5 31,5 14
20. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 20  25. 6 20  15. 20 26 12
21. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 22  21. 9,5 19 + 18. 11,5 21 10
22. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 24  18. 15 19  24. 5,5 20,5 9
23. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 21  23. 8 19 + 18. 11,5 19,5 8
24. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 24. 7 19 + 18. 11,5 18,5 7
25. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 19 + 26. 4,5 19 + 18. 11,5 16 6
26. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 22  21. 9,5 18 + 28. 3 12,5 5
27. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 19  28. 2,5 19  24. 5,5 8 3,5
27. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 19  28. 2,5 19  24. 5,5 8 3,5
29. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 19 + 26. 4,5 17  29. 2 6,5 2
30. Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca 17 + 30. 1 13  30. 1 2 1
31. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 15 + 31. 0 11 + 31. 0 0 0
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2002/2003) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 26 vrh 1. 53 32 vrh 1. 81,67 134,67 58 vrh vrh 81,67
1. Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 26 vrh 1. 53 32 vrh 1. 81,67 134,67 58 vrh vrh 81,67
1. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 26 vrh 1. 53 32 vrh 1. 81,67 134,67 58 vrh vrh 81,67
4. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 26 vrh 1. 53 30  4. 55 108 55
5. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 26 vrh 1. 53 28 + 5. 49 102 49
5. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 vrh 1. 53 28 + 5. 49 102 49
7. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 26 vrh 1. 53 27 + 7. 40 93 40
7. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 26 vrh 1. 53 27 + 7. 40 93 40
7. Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 26 vrh 1. 53 27 + 7. 40 93 40
10. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 26 vrh 1. 53 25  12. 28 81 34
11. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 26 vrh 1. 53 14  20. 12 65 31
12. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 25  12. 28 27  10. 32,5 60,5 28
13. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 22  14. 24 27  10. 32,5 56,5 26
14. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 22 + 13. 26 21  15. 21 47 24
15. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 20 + 15. 20 23 + 13. 26 46 22
16. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 20 + 15. 20 23  14. 24 44 20
17. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 15. 20 21  15. 21 41 18
18. Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 19  19. 14 20 + 17. 18 32 16
19. Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 19 + 18. 16 16  19. 14 30 14
20. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 16 + 20. 12 20  18. 16 28 12
21. Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca 21. 10 NPL / 0 10 10
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2002/2003) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 32 vrh 1. 100 26 vrh 1. 66,33 166,33 58 vrh vrh 100
2. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 28 + 2. 80 26 vrh 1. 66,33 146,33 80
3. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 27 + 3. 50,17 26 vrh 1. 66,33 116,5 54,5
3. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 27 + 3. 50,17 26 vrh 1. 66,33 116,5 54,5
3. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 27 + 3. 50,17 26 vrh 1. 66,33 116,5 54,5
3. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 27 + 3. 50,17 26 vrh 1. 66,33 116,5 54,5
7. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 27 + 3. 50,17 25 + 7. 41,5 91,67 43
8. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 27 + 3. 50,17 25  9. 35,5 85,67 40
9. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 27  9. 37 25 + 7. 41,5 78,5 37
10. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 26 + 10. 34 25  9. 35,5 69,5 34
11. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 11. 31 20  14. 24 55 31
12. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 21 + 12. 25 20 + 11. 28,33 53,33 26
12. Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 21 + 12. 25 20 + 11. 28,33 53,33 26
12. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 21 + 12. 25 20 + 11. 28,33 53,33 26
15. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 21 + 12. 25 18 + 19. 14 39 22
16. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17 + 17. 17 19  17. 17 34 19
16. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 17 + 17. 17 19  17. 17 34 19
18. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15 + 20. 11 19 + 15. 21 32 16
19. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15  22. 9 19 + 15. 21 30 13
19. Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20 + 16. 20 12  21. 10 30 13
21. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 17  19. 14 13  20. 12 26 10
22. Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15 + 20. 11 10 + 22. 9 20 9
23. Goručan Nuša 2002 ŠD Pajki B-licenca 12 + 23. 8 9 + 23. 8 16 8
24. Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca 7 + 24. 7 24. 7 14 7
Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2000/2001) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 26 vrh 1. 60,13 32 vrh 1. 75 135,13 58 vrh vrh 75
1. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca 26 vrh 1. 60,13 32 vrh 1. 75 135,13 58 vrh vrh 75
1. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 26 vrh 1. 60,13 32 vrh 1. 75 135,13 58 vrh vrh 75
1. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 26 vrh 1. 60,13 32 vrh 1. 75 135,13 58 vrh vrh 75
5. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 26 vrh 1. 60,13 30 + 5. 51 111,13 51
6. Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca 26 vrh 1. 60,13 28 + 6. 45 105,13 45
6. Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 26 vrh 1. 60,13 28 + 6. 45 105,13 45
8. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 26 vrh 1. 60,13 27 + 8. 40 100,13 40
9. Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca 19 + 9. 35,5 21 + 9. 37 72,5 37
10. Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 19 + 9. 35,5 20 + 10. 34 69,5 34
11. Ogrizek Jan 2001 ŠAO Velenje B-licenca 19  11. 31 17 + 11. 28,33 59,33 31
12. Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 18 + 12. 27 17 + 11. 28,33 55,33 27
12. Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 18 + 12. 27 17 + 11. 28,33 55,33 27
Kadetinje (2000/2001) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 32 vrh 1. 90 26 vrh 1. 90 180 58 vrh vrh 90
1. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 32 vrh 1. 90 26 vrh 1. 90 180 58 vrh vrh 90
3. Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 28 + 3. 65 24 + 3. 65 130 65
4. Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 14 + 4. 55 18 + 4. 55 110 55