Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih B-skupina | Absolutno

04.03.2017, Slovenska Bistrica

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 272 od 272  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2008/2009) - 26 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Višina 2
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24  29 vrh
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 + 29 vrh
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 24 + 29 vrh
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 25 + 29 vrh
Derganc Vito 2008 PK Laško B-licenca 30 vrh 29 vrh
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 30 vrh 29 vrh
Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca 25 + 29 vrh
Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca 26  29 vrh
Jazbec Jan 2008 PK Rifnik B-licenca 30 vrh 29 vrh
Jost Maks 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 25 + 29 vrh
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 25 + 29 vrh
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 30 vrh 29 vrh
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 25  29 vrh
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 + 29 vrh
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 25 + 29 vrh
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 30 vrh 29 vrh
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 30 vrh 29 vrh
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 25 + 29 vrh
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 25 + 29 vrh
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 25 + 29 vrh
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 25  29 vrh
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 25 + 29 vrh
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 30 vrh 29 vrh
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30 vrh 29 vrh
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 12  29 vrh
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 30 vrh 29 vrh
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Višina 2
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29 vrh 25 +
Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 29 vrh 23 
Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 29 vrh 30 vrh
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 29 vrh 30 vrh
Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca NPL NPL
Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 29 vrh 30 vrh
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 29 vrh 30 vrh
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 29 vrh 24 +
Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca 29 vrh 30 vrh
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29 vrh 24 
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 29 vrh 30 vrh
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 29 vrh 30 vrh
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 29 vrh 30 vrh
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 29 vrh 30 vrh
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 29 vrh 30 vrh
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29 vrh 30 vrh
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 29 vrh 30 vrh
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 29 vrh 30 vrh
Kukovec Maja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 29 vrh 23 
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 29 vrh 30 vrh
Laznik Ema 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 29 vrh 17 
Pavalec Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 29 vrh 23 +
Pavalec Zoja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 29 vrh 22 
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 29 vrh 30 vrh
Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca 29 vrh 30 vrh
Potočnik Paulina 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 29 vrh 25 +
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 29 vrh 24 +
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 29 vrh 10 
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 29 vrh 30 vrh
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca 29 vrh 29 +
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 29 vrh 30 vrh
Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 29 vrh 30 vrh
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 29 vrh 30 vrh
Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 29 vrh 27 
Starejši cicibani (2006/2007) - 41 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 28 + 1. 81,67 24 + 1. 50,92 132,59 52 + + 81,67
1. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 28 + 1. 81,67 24 + 1. 50,92 132,59 52 + + 81,67
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 28 + 1. 81,67 24 + 1. 50,92 132,59 52 + + 81,67
4. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 25 + 4. 51 24 + 1. 50,92 101,92 51
4. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 25 + 4. 51 24 + 1. 50,92 101,92 51
4. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 25 + 4. 51 24 + 1. 50,92 101,92 51
7. Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 25  7. 40 24 + 1. 50,92 90,92 41,5
7. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 25  7. 40 24 + 1. 50,92 90,92 41,5
9. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 24 + 10. 31 24 + 1. 50,92 81,92 37
10. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23 + 15. 13,6 24 + 1. 50,92 64,52 31
10. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 23 + 15. 13,6 24 + 1. 50,92 64,52 31
10. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 15. 13,6 24 + 1. 50,92 64,52 31
13. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 25  7. 40 24  13. 23 63 26
14. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 24 + 10. 31 24  13. 23 54 24
15. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 24  13. 25 24  13. 23 48 22
16. Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 24 + 10. 31 22 + 17. 11,75 42,75 20
17. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 24  13. 25 22 + 17. 11,75 36,75 18
18. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 23 + 15. 13,6 24  13. 23 36,6 16
19. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23 + 15. 13,6 22 + 17. 11,75 25,35 10,6
19. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 23 + 15. 13,6 22 + 17. 11,75 25,35 10,6
19. Kavčič Lan 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23 + 15. 13,6 22 + 17. 11,75 25,35 10,6
19. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 23 + 15. 13,6 22 + 17. 11,75 25,35 10,6
19. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23 + 15. 13,6 22 + 17. 11,75 25,35 10,6
24. Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 23 + 15. 13,6 22  25. 5,5 19,1 7
25. Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 12  40. 0 22 + 17. 11,75 11,75 6
26. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 21  25. 5,5 21  27. 4 9,5 5
27. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 20  27. 3 22  25. 5,5 8,5 4
28. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 21  25. 5,5 17 + 29. 0,6 6,1 3
29. Korošec Tim 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20  27. 3 18  28. 3 6 2
30. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 20  27. 3 16  35. 0 3 1
31. Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 18 + 30. 0,5 17 + 29. 0,6 1,1 0
32. Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 14 + 37. 0 17 + 29. 0,6 0,6 0
32. Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15  35. 0 17 + 29. 0,6 0,6 0
32. Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 18  32. 0 17 + 29. 0,6 0,6 0
35. Zakelšek Maksimiljan 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 18 + 30. 0,5 17  34. 0 0,5 0
36. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 17 + 34. 0 13  39. 0 0 0
36. Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 12  40. 0 11  40. 0 0 0
36. Laznik Bor 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 18  32. 0 16  35. 0 0 0
36. Lesnjak Blaž 2006 ŠAO Velenje B-licenca 15  35. 0 16  35. 0 0 0
36. Ogorevc Luka 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 14  38. 0 16  35. 0 0 0
36. Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14  38. 0 11  40. 0 0 0
Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2006/2007) - 40 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 24 + 1. 53 28 + 1. 75 128 52 + + 81,67
1. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 24 + 1. 53 28 + 1. 75 128 52 + + 81,67
1. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 24 + 1. 53 28 + 1. 75 128 52 + + 81,67
4. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 24 + 1. 53 28  5. 51 104 55
5. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 24 + 1. 53 27 + 6. 45 98 49
5. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 24 + 1. 53 27 + 6. 45 98 49
7. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 22 + 13. 16,27 28 + 1. 75 91,27 43
8. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 24 + 1. 53 26 + 8. 35,5 88,5 38,5
8. Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 24 + 1. 53 26 + 8. 35,5 88,5 38,5
10. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 24 + 1. 53 25 + 12. 28 81 34
11. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 24 + 1. 53 23 + 13. 23 76 31
12. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 24 + 1. 53 22 + 17. 17 70 28
13. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 22 + 13. 16,27 26 + 8. 35,5 51,77 25
13. Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 22 + 13. 16,27 26 + 8. 35,5 51,77 25
15. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 24  12. 28 23 + 13. 23 51 22
16. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 22 + 13. 16,27 23 + 13. 23 39,27 19
16. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 22 + 13. 16,27 23 + 13. 23 39,27 19
18. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22 + 13. 16,27 22 + 17. 17 33,27 16
19. Dolar Zoja 2006 ŠD Pajki B-licenca 22 + 13. 16,27 21 + 20. 10,33 26,6 14
20. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 13. 16,27 21  23. 8 24,27 12
21. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 22 + 13. 16,27 20  26. 5 21,27 10
22. Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca 22  24. 6 22  19. 14 20 9
23. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 22 + 13. 16,27 18 + 28. 1,2 17,47 8
24. Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 22  24. 6 21 + 20. 10,33 16,33 7
25. Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 22 + 13. 16,27 18  33. 0 16,27 6
26. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 21 + 27. 4 21 + 20. 10,33 14,33 5
27. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 22  24. 6 20 + 24. 6,5 12,5 4
28. Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca 17  34. 0 20 + 24. 6,5 6,5 3
29. Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca 17 + 31. 0 19  27. 4 4 2
30. Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 18  28. 2 18 + 28. 1,2 3,2 0,5
30. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 18  28. 2 18 + 28. 1,2 3,2 0,5
32. Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca 18  28. 2 18  33. 0 2 0
33. Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 31. 0 18 + 28. 1,2 1,2 0
33. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 17  34. 0 18 + 28. 1,2 1,2 0
35. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 17  34. 0 13  40. 0 0 0
35. Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 12 + 39. 0 15  39. 0 0 0
35. Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17  34. 0 16  38. 0 0 0
35. Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 12  40. 0 18  33. 0 0 0
35. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 17 + 31. 0 18  33. 0 0 0
35. Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17  34. 0 17 + 37. 0 0 0
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2004/2005) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 23 + 1. 90 29 + 1. 81,67 171,67 52 + + 90
1. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 23 + 1. 90 29 + 1. 81,67 171,67 52 + + 90
3. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 5. 43,6 29 + 1. 81,67 125,27 65
4. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 4. 55 23 + 6. 47 102 55
5. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 21 + 3. 65 21  8. 35,5 100,5 51
6. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 17 + 5. 43,6 28  4. 53 96,6 47
7. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 17  10. 31 28  4. 53 84 43
8. Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 17 + 5. 43,6 21  8. 35,5 79,1 40
9. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 17  10. 31 21  8. 35,5 66,5 35,5
9. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17  10. 31 21  8. 35,5 66,5 35,5
11. Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 5. 43,6 20 + 12. 15,71 59,31 29,5
11. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 17 + 5. 43,6 20 + 12. 15,71 59,31 29,5
13. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7 + 18. 11,5 22  7. 43 54,5 26
14. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 13. 24 20 + 12. 15,71 39,71 22
14. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 16 + 13. 24 20 + 12. 15,71 39,71 22
14. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 13. 24 20 + 12. 15,71 39,71 22
17. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 15 + 16. 20 20 + 12. 15,71 35,71 18
18. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 8 + 17. 18 20 + 12. 15,71 33,71 16
19. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 7 + 18. 11,5 20 + 12. 15,71 27,21 11,25
19. Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 7 + 18. 11,5 20 + 12. 15,71 27,21 11,25
19. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 7 + 18. 11,5 20 + 12. 15,71 27,21 11,25
19. Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 7 + 18. 11,5 20 + 12. 15,71 27,21 11,25
23. Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 24. 6 20 + 12. 15,71 21,71 7,5
23. Poličnik Svit 2005 ŠAO Velenje B-licenca 24. 6 20 + 12. 15,71 21,71 7,5
25. Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca 27. 4 20 + 12. 15,71 19,71 6
26. Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca 7 + 18. 11,5 15  27. 4 15,5 5
27. Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca 24. 6 16  26. 5 11 4
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Lovrek Gaj 2005 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2004/2005) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 31 vrh 1. 100 25 + 2. 80 180 56 vrh + 100
2. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 30  3. 60 31 vrh 1. 100 160 80
3. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 30 + 2. 80 23 + 3. 52,2 132,2 65
4. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 30  3. 60 23 + 3. 52,2 112,2 55
5. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 23 + 6. 45 23 + 3. 52,2 97,2 51
6. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 25 + 5. 51 19  8. 40 91 47
7. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 21 + 8. 35,5 23 + 3. 52,2 87,7 43
8. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 23 + 6. 45 17 + 9. 26,67 71,67 40
9. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21 + 8. 35,5 17 + 9. 26,67 62,17 34
9. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 8. 35,5 17 + 9. 26,67 62,17 34
9. Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 21 + 8. 35,5 17 + 9. 26,67 62,17 34
12. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 20 + 20. 7,11 23 + 3. 52,2 59,31 28
13. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 21  12. 21 17 + 9. 26,67 47,67 24
13. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 21  12. 21 17 + 9. 26,67 47,67 24
13. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 21  12. 21 17 + 9. 26,67 47,67 24
16. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 21  12. 21 17  18. 15 36 20
17. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 20 + 20. 7,11 17 + 9. 26,67 33,78 17
17. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 20. 7,11 17 + 9. 26,67 33,78 17
19. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 21  12. 21 16 + 20. 7,63 28,63 11,25
19. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 21  12. 21 16 + 20. 7,63 28,63 11,25
19. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 21  12. 21 16 + 20. 7,63 28,63 11,25
19. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 21  12. 21 16 + 20. 7,63 28,63 11,25
23. Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20 + 20. 7,11 17  18. 15 22,11 8
24. Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD B-licenca 20 + 20. 7,11 16 + 20. 7,63 14,74 6
24. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 20 + 20. 7,11 16 + 20. 7,63 14,74 6
24. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 20 + 20. 7,11 16 + 20. 7,63 14,74 6
27. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 20 + 20. 7,11 14 + 29. 2 9,11 4
28. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 20  29. 0,5 16 + 20. 7,63 8,13 3
29. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 20 + 20. 7,11 6 + 33. 0 7,11 2
30. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 20  29. 0,5 15  28. 3 3,5 1
31. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 18  35. 0 11 + 30. 1 1 0
32. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 20  29. 0,5 6 + 33. 0 0,5 0
32. Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 20  29. 0,5 6 + 33. 0 0,5 0
32. Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  29. 0,5 7 + 32. 0 0,5 0
32. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  29. 0,5 31. 0 0,5 0
36. Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14  36. 0 4 + 36. 0 0 0
Starejši dečki (2002/2003) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 25  2. 66,67 24 + 1. 100 166,67 49 + 100
2. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 25 + 1. 100 19 + 5. 43,6 143,6 80
3. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 22  5. 47 21  2. 80 127 65
4. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 25  2. 66,67 20  4. 55 121,67 55
5. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 22  5. 47 20 + 3. 65 112 51
6. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 25  2. 66,67 19 + 5. 43,6 110,27 47
7. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 20 + 8. 37 19 + 5. 43,6 80,6 41,5
7. Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 20 + 8. 37 19 + 5. 43,6 80,6 41,5
9. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 22  5. 47 14 + 11. 25,17 72,17 37
10. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 20  11. 28,33 19 + 5. 43,6 71,93 34
11. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20 + 8. 37 19  10. 34 71 31
12. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 20  11. 28,33 14 + 11. 25,17 53,5 28
13. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 19 + 14. 22 14 + 11. 25,17 47,17 24
13. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 19 + 14. 22 14 + 11. 25,17 47,17 24
13. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 19 + 14. 22 14 + 11. 25,17 47,17 24
16. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20  11. 28,33 14  17. 17 45,33 20
17. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 17. 18 14 + 11. 25,17 43,17 18
18. Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15  19. 13 13 + 19. 13 26 16
19. Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15 + 18. 16 13  21. 9,5 25,5 14
20. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 24. 7 14  17. 17 24 12
21. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 12  21. 10 13 + 19. 13 23 10
22. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 15  19. 13 13  21. 9,5 22,5 9
23. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 11 + 22. 9 12 + 23. 7,5 16,5 8
24. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 11  23. 8 12 + 23. 7,5 15,5 7
Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2002/2003) - 28 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 21  1. 100 26 + 1. 100 200 47 + 100
2. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 19 + 2. 62,75 24 + 2. 80 142,75 80
3. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 19 + 2. 62,75 22  3. 54,5 117,25 57
3. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 19 + 2. 62,75 22  3. 54,5 117,25 57
3. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 19 + 2. 62,75 22  3. 54,5 117,25 57
6. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 14 + 7. 28,25 22  3. 54,5 82,75 47
7. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 14 + 7. 28,25 21  7. 41,5 69,75 41,5
7. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 14 + 7. 28,25 21  7. 41,5 69,75 41,5
9. Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18 + 6. 47 16 + 13. 19 66 37
10. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14 + 7. 28,25 20 + 9. 37 65,25 34
11. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 14 + 7. 28,25 20  10. 34 62,25 31
12. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14 + 7. 28,25 16 + 13. 19 47,25 24
12. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14 + 7. 28,25 16 + 13. 19 47,25 24
12. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 14 + 7. 28,25 16 + 13. 19 47,25 24
12. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 14 + 7. 28,25 16 + 13. 19 47,25 24
12. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 14 + 7. 28,25 16 + 13. 19 47,25 24
17. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 14  19. 11,25 19 + 11. 31 42,25 18
18. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 14 + 7. 28,25 15 + 21. 9 37,25 15
18. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 14 + 7. 28,25 15 + 21. 9 37,25 15
20. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 23. 8 19  12. 28 36 12
21. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14  19. 11,25 16 + 13. 19 30,25 9,5
21. Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14  19. 11,25 16 + 13. 19 30,25 9,5
23. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 14  19. 11,25 15 + 21. 9 20,25 8
24. Drmaž Latoja 2003 OŠ VZHOD B-licenca 13  24. 7 11 + 24. 7 14 7
25. Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12 + 25. 6 10 + 26. 5 11 6
26. Brumec Nika 2003 PK Laško B-licenca 11 + 26. 4,5 11  25. 6 10,5 5
27. Drmaž Klara 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 11 + 26. 4,5 7 + 27. 3,5 8 4
28. Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca 28. 3 7 + 27. 3,5 6,5 3
Kadeti (2000/2001) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 27 vrh 1. 90 24 + 1. 90 180 51 vrh + 90
1. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 27 vrh 1. 90 24 + 1. 90 180 51 vrh + 90
3. Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 25 + 3. 65 23 + 3. 65 130 65
4. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 20 + 5. 49 21 + 4. 55 104 55
5. Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca 24 + 4. 55 20  6. 45 100 49
5. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 20 + 5. 49 21  5. 51 100 49
7. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 20  7. 43 20  6. 45 88 43
8. Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 16 + 8. 37 14 + 8. 40 77 40
9. Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 16 + 8. 37 14  9. 37 74 37
10. Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 16 + 8. 37 13 + 10. 34 71 34
Kadetinje (2000/2001) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 21  2. 72,5 25 + 1. 90 162,5 46 + 90
1. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 21  2. 72,5 25 + 1. 90 162,5 46 + 90
3. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 21 + 1. 100 21  3. 60 160 65
4. Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 19 + 4. 55 21  3. 60 115 55
5. Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 14  5. 51 16 + 5. 51 102 51
6. Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12 + 6. 47 15 + 6. 47 94 47
7. Gajšek Gaja 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 11  7. 43 15  7. 43 86 43
Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0