Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih B-skupina | Absolutno

25.03.2017, Trbovlje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 263 od 263  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2008/2009) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Višina 2
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17 + 24 
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 9 + 22 +
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 9 + 11 +
Derganc Vito 2008 PK Laško B-licenca NPL NPL
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 9 + 26 
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 9 + 22 +
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18  23 +
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 30  32 vrh
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14  24 +
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 13 + 30 +
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13 + 22 +
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 24 +
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17  25 +
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 11  21 
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 17 + 23 +
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 14  22 +
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 12  22 +
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 17  13 +
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12 + 23 
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 10  10 +
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 30 + 32 vrh
Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca 10  12 
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 40 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Višina 2
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20 + 12 +
Buršič Ula 2009 ŠAO Velenje B-licenca 23 + 17 +
Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 23 + 17 
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 21  17 
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 30 vrh 30 
Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca 16 + 13 
Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 30 vrh 30 +
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 15 + 16 
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 20 + 17 
Golob Gaja Nika 2009 AO Trbovlje B-licenca 22 + 16 
Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca 23  17 +
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 12 + 14 
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 23 + 16 
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 23 + 16 
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 22 + 26 
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 22  13 
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 22 + 13 
Koban Lea 2008 AO Trbovlje B-licenca 20 + 13 
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 23  12 +
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 23 + 17 +
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23 + 19 +
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 23 + 16 
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 23 + 17 
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 23 + 26 
Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 7 +
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 20 + 18,5 
Pavalec Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 21 + 12 
Pavalec Zoja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 20 + 13 +
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  12 
Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca 23 + 13 
Pintar Mihajlović Iva 2009 ŠPO PD Rašica B-licenca 20 + 15 +
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca 22 + 17 +
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 30 vrh 28 +
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 22  13 +
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 22  16 
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 20 + 14 
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 23  16 
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 23 + 17 
Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 27  14 
Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 16  11 
Starejši cicibani (2006/2007) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 35 + 1. 100 36 vrh 1. 100 200 71 + vrh 100
2. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 28 + 2. 80 31 + 2. 72,5 152,5 80
3. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 27 + 3. 54,5 31 + 2. 72,5 127 65
4. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 27 + 3. 54,5 30  5. 49 103,5 55
5. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 27 + 3. 54,5 29  7. 43 97,5 51
6. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 27  7. 43 30  5. 49 92 45
6. Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 26 + 8. 37 30 + 4. 55 92 45
8. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 27 + 3. 54,5 24 + 9. 32,5 87 40
9. Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 26 + 8. 37 24 + 9. 32,5 69,5 35,5
9. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 26 + 8. 37 24 + 9. 32,5 69,5 35,5
11. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 25 + 14. 22 28  8. 40 62 31
12. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 26  11. 28,33 24 + 9. 32,5 60,83 28
13. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 26  11. 28,33 23 + 13. 22 50,33 26
14. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 26  11. 28,33 20 + 18. 10,86 39,19 24
15. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 24 + 18. 16 23 + 13. 22 38 22
16. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 20. 12 23 + 13. 22 34 20
17. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 + 14. 22 20 + 18. 10,86 32,86 18
18. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25  17. 18 20 + 18. 10,86 28,86 16
19. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 18 + 26. 5 23 + 13. 22 27 14
20. Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 25 + 14. 22 17  33. 0 22 11
20. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 9 + 31. 0 23 + 13. 22 22 11
22. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 21 + 21. 9,5 20 + 18. 10,86 20,36 8,5
22. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 21 + 21. 9,5 20 + 18. 10,86 20,36 8,5
24. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 24  19. 14 20  25. 4 18 7
25. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 16 + 27. 3 20 + 18. 10,86 13,86 6
26. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21  23. 8 20  25. 4 12 5
27. Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 10 + 30. 1 20 + 18. 10,86 11,86 4
28. Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 20 + 24. 6,5 20  25. 4 10,5 2,5
28. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 20 + 24. 6,5 20  25. 4 10,5 2,5
30. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9 + 31. 0 20  25. 4 4 1
31. Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 16 + 27. 3 17 + 31. 0 3 0
31. Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 16 + 27. 3 17 + 31. 0 3 0
33. Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9 + 31. 0 18  30. 1 1 0
34. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 7 + 35. 0 17  33. 0 0 0
34. Romih Enej 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 34. 0 16  35. 0 0 0
34. Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 36. 0 11  36. 0 0 0
Starejše cicibanke (2006/2007) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 36 vrh 1. 100 36 + 1. 100 200 72 vrh + 100
2. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 30  2. 80 30  3. 60 140 80
3. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 29 + 3. 65 28 + 6. 47 112 65
4. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 24 + 4. 53 29 + 5. 51 104 55
5. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 23 + 7. 37 30  3. 60 97 51
6. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 20 + 15. 14,33 34 + 2. 80 94,33 47
7. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24 + 4. 53 27  8. 40 93 43
8. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 24  6. 47 27 + 7. 43 90 40
9. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 23 + 7. 37 26 + 9. 37 74 37
10. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 23 + 7. 37 25 + 10. 31 68 34
11. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 7. 37 22  15. 22 59 31
12. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 21  13. 25 25 + 10. 31 56 28
13. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 23 + 7. 37 21 + 16. 18 55 26
14. Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20 + 15. 14,33 25 + 10. 31 45,33 24
15. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23  12. 28 21  19. 14 42 22
16. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 20 + 15. 14,33 24 + 13. 26 40,33 20
17. Lukman Eva 2006 AO Trbovlje B-licenca 20 + 15. 14,33 21 + 16. 18 32,33 17
17. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 20 + 15. 14,33 21 + 16. 18 32,33 17
19. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 20  24. 3,5 23  14. 24 27,5 14
20. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 21  13. 25 7 + 32. 0 25 12
21. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 20 + 15. 14,33 16 + 21. 6,5 20,83 9,5
21. Golob Maša 2007 AO Trbovlje B-licenca 20 + 15. 14,33 16 + 21. 6,5 20,83 9,5
23. Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca 20  24. 3,5 20 + 20. 12 15,5 8
24. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 20 + 15. 14,33 9 + 30. 1 15,33 7
25. Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 20 + 15. 14,33 6 + 37. 0 14,33 6
26. Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 20  24. 3,5 16 + 21. 6,5 10 4,5
26. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 20  24. 3,5 16 + 21. 6,5 10 4,5
28. Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca 17  39. 0 16 + 21. 6,5 6,5 1,5
28. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 33. 0 16 + 21. 6,5 6,5 1,5
28. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 17 + 33. 0 16 + 21. 6,5 6,5 1,5
28. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 17 + 33. 0 16 + 21. 6,5 6,5 1,5
32. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 20  24. 3,5 16  29. 2 5,5 0
33. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 20  24. 3,5 7 + 32. 0 3,5 0
33. Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 20  24. 3,5 35. 0 3,5 0
33. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 20  24. 3,5 6 + 37. 0 3,5 0
36. Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 43. 0 6 + 37. 0 0 0
36. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 33. 0 35. 0 0 0
36. Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 33. 0 42. 0 0 0
36. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 17 + 33. 0 42. 0 0 0
36. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 17  39. 0 31. 0 0 0
36. Škorjanc Zoja 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 11 + 42. 0 6 + 37. 0 0 0
36. Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18  32. 0 7 + 32. 0 0 0
36. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 17  39. 0 6 + 37. 0 0 0
Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2004/2005) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 38 + 1. 100 33  1. 90 190 71 + 100
2. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 34 + 2. 66,67 33  1. 90 156,67 80
3. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 34 + 2. 66,67 32 + 3. 60 126,67 65
4. Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 34 + 2. 66,67 31 + 9. 35,5 102,17 55
5. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 27 + 7. 37 32 + 3. 60 97 51
6. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 30  5. 51 32  5. 45,25 96,25 47
7. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28 + 6. 47 32  5. 45,25 92,25 43
8. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27 + 7. 37 32  5. 45,25 82,25 40
9. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27  12. 25 32  5. 45,25 70,25 37
10. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27 + 7. 37 29  12. 28 65 34
11. Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27 + 7. 37 27  13. 26 63 31
12. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 27  12. 25 31 + 9. 35,5 60,5 28
13. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27 + 7. 37 26  16. 20 57 26
14. Zimšek Jakob 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 27  12. 25 26 + 14. 23 48 23
14. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27  12. 25 26 + 14. 23 48 23
16. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 25 + 18. 16 31  11. 31 47 20
17. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 26 + 16. 19 25  18. 16 35 18
18. Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca 24 + 19. 14 25 + 17. 18 32 16
19. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 26 + 16. 19 24 + 19. 12 31 14
20. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21 + 20. 10,33 24 + 19. 12 22,33 11
20. Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 21 + 20. 10,33 24 + 19. 12 22,33 11
22. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 21 + 20. 10,33 21 + 22. 9 19,33 9
23. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 18 + 23. 8 20  23. 7,5 15,5 8
24. Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca 17 + 24. 7 17 + 25. 5,5 12,5 7
25. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17  25. 6 17 + 25. 5,5 11,5 5,5
25. Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje B-licenca 8 + 27. 4 20  23. 7,5 11,5 5,5
27. Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 16  26. 5 15 + 27. 4 9 4
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2004/2005) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 33 + 1. 90 38 + 1. 81,67 171,67 71 + + 90
1. Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 33 + 1. 90 38 + 1. 81,67 171,67 71 + + 90
3. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 33  3. 65 38 + 1. 81,67 146,67 65
4. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 32 + 4. 51 36 + 4. 55 106 55
5. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 32 + 4. 51 33 + 7. 41,5 92,5 49
5. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 32 + 4. 51 33 + 7. 41,5 92,5 49
7. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 32  7. 43 34 + 5. 49 92 43
8. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 31 + 8. 38,5 34 + 5. 49 87,5 40
9. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 31 + 8. 38,5 29 + 9. 34 72,5 37
10. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 25 + 12. 25 29 + 9. 34 59 34
11. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 11. 31 27 + 12. 27 58 31
12. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 29 + 10. 34 26 + 14. 22 56 28
13. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 25  16. 19 29 + 9. 34 53 26
14. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 25 + 12. 25 26 + 14. 22 47 24
15. Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 25  16. 19 26 + 14. 22 41 22
16. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 25 + 12. 25 25 + 18. 13 38 20
17. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 24 + 18. 10,86 27 + 12. 27 37,86 18
18. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 25 + 12. 25 21 + 23. 6,5 31,5 16
19. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 24 + 18. 10,86 26  17. 18 28,86 14
20. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 24 + 18. 10,86 25 + 18. 13 23,86 11
20. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24 + 18. 10,86 25 + 18. 13 23,86 11
22. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 24 + 18. 10,86 21 + 23. 6,5 17,36 8,5
22. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 24 + 18. 10,86 21 + 23. 6,5 17,36 8,5
24. Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 18  30. 1 25 + 18. 13 14 6,5
24. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 21  26. 5 22 + 22. 9 14 6,5
26. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 24 + 18. 10,86 17 + 28. 3 13,86 5
27. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 24  25. 6 18 + 27. 4 10 4
28. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 18 + 28. 2,5 21 + 23. 6,5 9 3
29. Čeperlin Tinkara 2004 AO Trbovlje B-licenca 19 + 27. 4 9 + 31. 0 4 2
30. Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 18 + 28. 2,5 9 + 31. 0 2,5 1
31. Lapornik Mia 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15  32. 0 15  29. 2 2 0
32. Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca 17 + 31. 0 10 + 30. 1 1 0
Starejši dečki (2002/2003) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 32 vrh 1. 90 37 vrh 1. 100 190 69 vrh vrh 100
2. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 32 vrh 1. 90 34  2. 80 170 80
3. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 30 + 3. 65 29 + 5. 51 116 60
3. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 29 + 5. 51 33 + 3. 65 116 60
5. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 30  4. 55 30  4. 55 110 51
6. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 27 + 7. 41,5 26 + 8. 38,5 80 47
7. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 10. 32,5 27  6. 45 77,5 43
8. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 27 + 7. 41,5 24  10. 34 75,5 40
9. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 28  6. 47 23 + 11. 28,33 75,33 37
10. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 26  12. 28 26 + 8. 38,5 66,5 34
11. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 27  9. 37 23 + 11. 28,33 65,33 31
12. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9 + 20. 12 27  6. 45 57 28
13. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 26 + 10. 32,5 22 + 14. 20 52,5 26
14. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 24  14. 24 23 + 11. 28,33 52,33 24
15. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 25  13. 26 22 + 14. 20 46 22
16. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 22  15. 22 22 + 14. 20 42 20
17. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  16. 20 22 + 14. 20 40 18
18. Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17 + 17. 18 22 + 14. 20 38 16
19. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 18. 16 16 + 22. 9 25 14
20. Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 8 + 21. 10 19 + 19. 14 24 12
21. Tržan Enej 2003 AO Trbovlje B-licenca 11 + 19. 14 6 + 23. 8 22 10
22. Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 5 + 23. 8 18  20. 12 20 9
23. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 22. 9 17  21. 10 19 8
Starejše deklice (2002/2003) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 37 vrh 1. 100 32 vrh 1. 100 200 69 vrh vrh 100
2. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 29 + 3. 65 28 + 2. 80 145 72,5
2. Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 35 + 2. 80 27 + 3. 65 145 72,5
4. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 27 + 5. 47 27  4. 53 100 55
5. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 28 + 4. 55 20 + 8. 35,5 90,5 51
6. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 25 + 8. 37 27  4. 53 90 47
7. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 27 + 5. 47 20 + 8. 35,5 82,5 41,5
7. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 27 + 5. 47 20 + 8. 35,5 82,5 41,5
9. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 12. 28 25 + 6. 47 75 37
10. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 25  11. 31 25  7. 43 74 34
11. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 25 + 8. 37 17 + 13. 25 62 31
12. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 13. 25 20 + 8. 35,5 60,5 28
13. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23  15. 22 17 + 13. 25 47 26
14. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 25 + 8. 37 5 + 24. 7 44 24
15. Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17  20. 12 18  12. 28 40 22
16. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 16. 18 15 + 15. 21 39 20
17. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 23 + 13. 25 21. 9 34 18
18. Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 22 + 16. 18 11 + 19. 14 32 16
19. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 16 + 21. 9 15 + 15. 21 30 14
20. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 16 + 21. 9 15  17. 18 27 11
20. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 22 + 16. 18 21. 9 27 11
22. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 16 + 21. 9 12  18. 16 25 9
23. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 21 + 19. 14 21. 9 23 8
24. Drmaž Klara 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 11 + 25. 6 8 + 20. 12 18 7
25. Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14 + 24. 7 25. 6 13 6
Kadeti (2000/2001) - 11 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 32 vrh 1. 100 37 vrh 1. 100 200 69 vrh vrh 100
2. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca 29 + 2. 80 30 + 3. 65 145 72,5
2. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 29  3. 65 33 + 2. 80 145 72,5
4. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28 + 4. 51 30  4. 55 106 55
5. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 28 + 4. 51 28 + 5. 51 102 51
6. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28 + 4. 51 26 + 7. 43 94 47
7. Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca 28  7. 43 27 + 6. 47 90 43
8. Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 18  9. 35,5 23 + 8. 40 75,5 40
9. Ogrizek Jan 2001 ŠAO Velenje B-licenca 21  8. 40 21  10. 32,5 72,5 37
10. Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca 18  9. 35,5 21  10. 32,5 68 32,5
10. Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 16  11. 31 22 + 9. 37 68 32,5
Kadetinje (2000/2001) - 5 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 31  1. 100 32 vrh 1. 100 200 63 vrh 100
2. Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 28  2. 80 28  2. 80 160 80
3. Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 26  3. 65 27  3. 65 130 65
4. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 19 + 4. 55 26 + 4. 55 110 55
5. Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 17 + 5. 51 15 + 5. 51 102 51