Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

11.02.2017, Slovenj Gradec

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 249  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2008/2009) - 20 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 9.
2 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 10.
3 Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca 13.
4 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 15.
5 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
6 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 22.
7 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 26.
8 Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 29.
9 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34.
10 Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 35.
11 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 36.
12 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 38.
13 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 49.
14 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
15 Derganc Vito 2008 PK Laško B-licenca /
16 Volavc Voranc 2009 ŠD Pajki B-licenca /
17 Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca /
18 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca /
19 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
20 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 30 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 4.
2 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 10.
3 Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12.
4 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 14.
5 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 15.
6 Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 16.
7 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 17.
8 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 25.
9 Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 27.
10 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 32.
11 Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca 37.
12 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 39.
13 Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 40.
14 Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 42.
15 Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca 42.
16 Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 44.
17 Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 45.
18 Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca 49.
19 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 53.
20 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
21 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
22 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
23 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
24 Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
25 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
26 Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca /
27 Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
28 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca /
29 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca /
30 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
Starejši cicibani (2006/2007) - 37 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 4.
3 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 10.
4 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 12.
5 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 13.
6 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17.
7 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
8 Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 27.
9 Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 28.
10 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 30.
11 Korošec Tim 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 44.
12 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca /
13 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
14 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
15 Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca /
16 Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca /
18 Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
19 Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
20 Lesnjak Blaž 2006 ŠAO Velenje B-licenca /
21 Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca /
22 Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca /
23 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca /
24 Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca /
25 Tajnšek Domen 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
26 Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca /
27 Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca /
28 Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca /
29 Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca /
30 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
31 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca /
32 Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca /
33 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca /
34 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP /
35 Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
36 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
37 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca /
Starejše cicibanke (2006/2007) - 44 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
2 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
3 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
4 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 17.
5 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 18.
6 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 25.
7 Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 26.
8 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 29.
9 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 31.
10 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32.
11 Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca 42.
12 Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 44.
13 Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 45.
14 Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 45.
15 Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 45.
16 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 45.
17 Dolar Zoja 2006 ŠD Pajki B-licenca /
18 Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca /
19 Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca /
20 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca /
21 Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca /
22 Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca /
23 Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
24 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca /
25 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca /
26 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
27 Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca /
28 Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
29 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca /
30 Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca /
31 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca /
32 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca /
33 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca /
34 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca /
35 Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca /
36 Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca /
37 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
38 Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
39 Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
40 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca /
41 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
42 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca /
43 Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca /
44 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca /
Mlajši dečki (2004/2005) - 26 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 3.
2 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
3 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
4 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
5 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 14.
6 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
7 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 20.
8 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22.
9 Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 23.
10 Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 25.
11 Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28.
12 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 31.
13 Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca /
14 Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca /
15 Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca /
16 Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca /
17 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
18 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP /
19 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
20 Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca /
21 Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca /
22 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca /
23 Zimšek Jakob 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
24 Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca /
25 Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca /
26 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
Mlajše deklice (2004/2005) - 35 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 2.
2 Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 3.
3 Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 7.
4 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 14.
5 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17.
6 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 19.
7 Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 24.
8 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 26.
9 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 28.
10 Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 41.
11 Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 41.
12 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 44.
13 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca /
14 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca /
15 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca /
16 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
17 Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca /
18 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca /
19 Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP /
20 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP /
21 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP /
22 Pintar Mihajlovič Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca /
23 Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca /
24 Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca /
25 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP /
26 Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca /
27 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca /
28 Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca /
29 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP /
30 Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca /
31 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca /
32 Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca /
33 Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
34 Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
35 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
Starejši dečki (2002/2003) - 17 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 4.
2 Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 5.
3 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 6.
4 Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 10.
5 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
6 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 17.
7 Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 29.
8 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
9 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP /
10 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca /
11 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
12 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca /
13 Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca /
14 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca /
15 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP /
16 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
17 Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
Starejše deklice (2002/2003) - 26 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 6.
2 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 7.
3 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 9.
4 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 11.
5 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 12.
6 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 14.
7 Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15.
8 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
9 Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 18.
10 Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
11 Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23.
12 Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca /
13 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
14 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca /
15 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
16 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca /
17 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
18 Kurež Živa 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
19 Goručan Nuša 2002 ŠD Pajki B-licenca /
20 Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
21 Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP /
22 Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
23 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP /
24 Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca /
25 Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca /
26 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca /
Kadeti (2000/2001) - 8 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
2 Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
3 Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca 5.
4 Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 9.
5 Žužel Marko 2001 AO Trbovlje B-licenca /
6 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP /
7 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP /
8 Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /
Kadetinje (2000/2001) - 6 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 2.
2 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP /
3 Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
4 Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca /
5 Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP /
6 Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP /