Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

18.03.2017, Radlje ob Dravi

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 256  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2008/2009) - 23 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
2 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca /
3 Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca /
4 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca /
5 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
6 Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
7 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
8 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca /
9 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
10 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca /
11 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
12 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
13 Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
14 Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca /
15 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
16 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca /
18 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
19 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca /
20 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
21 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca /
22 Volavc Voranc 2009 ŠD Pajki B-licenca /
23 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca /
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 27 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
2 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
3 Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
4 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
5 Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca /
6 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
7 Pintar Mihajlović Iva 2009 ŠPO PD Rašica B-licenca /
8 Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca /
9 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
10 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
11 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca /
12 Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca /
13 Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
14 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca /
15 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
16 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca /
17 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
18 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca /
19 Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
20 Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca /
21 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca /
22 Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca /
23 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
24 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
25 Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
26 Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
27 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
Starejši cicibani (2006/2007) - 38 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
3 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
4 Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 4.
5 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 5.
6 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 6.
7 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 7.
8 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 8.
9 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 9.
10 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 10.
11 Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 11.
12 Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 12.
13 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13.
14 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 14.
15 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 15.
16 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16.
17 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 19.
18 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20.
19 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 21.
20 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 22.
21 Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 23.
22 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 24.
23 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 25.
24 Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 27.
25 Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 28.
26 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29.
27 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29.
28 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33.
29 Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 35.
30 Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 36.
31 Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 38.
32 Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 38.
33 Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 38.
34 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 38.
35 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
36 Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
37 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca /
38 Romih Enej 2006 PK Rimske Toplice B-licenca /
Starejše cicibanke (2006/2007) - 42 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1.
2 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 2.
3 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 3.
4 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 4.
5 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 5.
6 Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 6.
7 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 7.
8 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 8.
9 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 10.
10 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 11.
11 Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 12.
12 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 13.
13 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
14 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 15.
15 Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 16.
16 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 17.
17 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
18 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 20.
19 Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 21.
20 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 25.
21 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26.
22 Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca 27.
23 Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 29.
24 Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 29.
25 Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 31.
26 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 31.
27 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 34.
28 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 35.
29 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 36.
30 Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca 36.
31 Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 38.
32 Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 39.
33 Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 39.
34 Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 39.
35 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 39.
36 Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 39.
37 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
38 Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca /
39 Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca /
40 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca /
41 Škorjanc Benja 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca /
42 Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
Mlajši dečki (2004/2005) - 29 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 1.
2 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 4.
5 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 7.
8 Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 8.
9 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9.
10 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 10.
11 Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 11.
12 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 12.
13 Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
14 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 14.
15 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
16 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
17 Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
18 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 18.
19 Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 19.
20 Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 20.
21 Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 21.
22 Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca 22.
23 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 23.
24 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 24.
25 Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 25.
26 Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 26.
27 Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 26.
28 Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
29 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Mlajše deklice (2004/2005) - 32 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 2.
3 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 3.
4 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 4.
5 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
6 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 7.
8 Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 8.
9 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 9.
10 Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 10.
11 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 11.
12 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 12.
13 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 13.
14 Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 14.
15 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 15.
16 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 16.
17 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 17.
18 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 18.
19 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 19.
20 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 20.
21 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 21.
22 Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23.
23 Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 24.
24 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 25.
25 Pintar Mihajlovič Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 26.
26 Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 27.
27 Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 28.
28 Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 28.
29 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 32.
30 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 34.
31 Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca 36.
32 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 36.
Starejši dečki (2002/2003) - 23 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 2.
3 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 4.
5 Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 5.
6 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 6.
7 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 7.
8 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 8.
9 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 9.
10 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 10.
11 Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 10.
12 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
13 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
14 Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 15.
15 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16.
16 Brence Nejc 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca 18.
17 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 18.
18 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 21.
19 Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca 22.
20 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 23.
21 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24.
22 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 27.
23 Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
Starejše deklice (2002/2003) - 25 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 3.
4 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 4.
5 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
6 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 6.
7 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
9 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 9.
10 Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 11.
11 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 12.
12 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 12.
13 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 14.
14 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 15.
15 Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 16.
16 Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
17 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 17.
18 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 19.
19 Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
20 Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 20.
21 Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 22.
22 Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24.
23 Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca 26.
24 Goručan Nuša 2002 ŠD Pajki B-licenca 28.
25 Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP /
Kadeti (2000/2001) - 13 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 3.
4 Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
5 Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 5.
6 Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 6.
7 Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca 7.
8 Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 7.
9 Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca 10.
10 Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 11.
11 Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca /
12 Ogrizek Jan 2001 ŠAO Velenje B-licenca /
13 Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca /
Kadetinje (2000/2001) - 4 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 3.
4 Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 4.