Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

04.03.2017, Slovenska Bistrica

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 281  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2008/2009) - 27 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 9.
2 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 10.
3 Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca 13.
4 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 15.
5 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19.
6 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 22.
7 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 26.
8 Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 29.
9 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34.
10 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 36.
11 Jazbec Jan 2008 PK Rifnik B-licenca 37.
12 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 38.
13 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 45.
14 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 48.
15 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 49.
16 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
17 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
18 Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
19 Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca /
20 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca /
21 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca /
22 Jost Maks 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
23 Derganc Vito 2008 PK Laško B-licenca /
24 Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
25 Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
26 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
27 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca /
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 34 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2016
1 Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 4.
2 Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12.
3 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 14.
4 Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 16.
5 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 17.
6 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21.
7 Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca 24.
8 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 25.
9 Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 32.
10 Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca 37.
11 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 39.
12 Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 45.
13 Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca 49.
14 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 53.
15 Kukovec Maja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
16 Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
17 Pavalec Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
18 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
19 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
20 Pavalec Zoja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
21 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca /
22 Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
23 Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca /
24 Potočnik Paulina 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
25 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
26 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
27 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca /
28 Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
29 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
30 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
31 Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
32 Laznik Ema 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
33 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
34 Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Starejši cicibani (2006/2007) - 42 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2.
3 Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 3.
4 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 4.
5 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
6 Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 6.
7 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 7.
8 Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 8.
9 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 9.
10 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 12.
11 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13.
12 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14.
13 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 16.
14 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 17.
15 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 19.
16 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20.
17 Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 21.
18 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 22.
19 Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 23.
20 Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 24.
21 Korošec Tim 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 25.
22 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 26.
23 Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 27.
24 Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28.
25 Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 29.
26 Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 30.
27 Lesnjak Blaž 2006 ŠAO Velenje B-licenca 32.
28 Grahovac Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 32.
29 Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 32.
30 Laznik Bor 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
31 Kavčič Lan 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
32 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
33 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
34 Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
35 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
36 Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
37 Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
38 Ogorevc Luka 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
39 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
40 Zakelšek Maksimiljan 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
41 Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
42 Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
Starejše cicibanke (2006/2007) - 42 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1.
2 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 2.
3 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 3.
4 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 4.
5 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 5.
6 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 6.
7 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 7.
8 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 8.
9 Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 10.
10 Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 11.
11 Brezovnik Zala 2006 AK Ravne B-licenca 12.
12 Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 13.
13 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 14.
14 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 15.
15 Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 17.
16 Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18.
17 Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 19.
18 Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca 20.
19 Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca 21.
20 Dolar Zoja 2006 ŠD Pajki B-licenca 22.
21 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 23.
22 Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24.
23 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 25.
24 Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca 26.
25 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 27.
26 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 28.
27 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 29.
28 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 30.
29 Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31.
30 Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 31.
31 Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 31.
32 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 31.
33 Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
34 Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 31.
35 Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31.
36 Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 31.
37 Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31.
38 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 31.
39 Praznik Pilinger Tia 2006 PK Martinček B-licenca 31.
40 Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
41 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
42 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajši dečki (2004/2005) - 29 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 1.
2 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 3.
4 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
5 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 5.
6 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 8.
9 Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 9.
10 Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 10.
11 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 12.
12 Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 14.
13 Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca 16.
14 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 17.
15 Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 18.
16 Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19.
17 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 20.
18 Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 22.
19 Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca /
20 Lovrek Gaj 2005 ŠPO PD Celje B-licenca /
21 Poličnik Svit 2005 ŠAO Velenje B-licenca /
22 Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca /
23 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
24 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
25 Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca /
26 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
27 Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
28 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca /
29 Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca /
Mlajše deklice (2004/2005) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 2.
3 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 3.
4 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 4.
5 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 5.
6 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6.
7 Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 7.
8 Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 8.
9 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 9.
10 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 10.
11 Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 11.
12 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 12.
13 Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 13.
14 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 14.
15 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 15.
16 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 16.
17 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 18.
18 Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 19.
19 Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 20.
20 Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 21.
21 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 22.
22 Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 23.
23 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 24.
24 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 26.
25 Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 27.
26 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 28.
27 Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 29.
28 Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 30.
29 Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 31.
30 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 31.
31 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP /
32 Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD B-licenca /
33 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca /
34 Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
35 Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
36 Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
Starejši dečki (2002/2003) - 25 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 2.
3 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 4.
5 Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 5.
6 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 6.
7 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 7.
8 Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 10.
9 Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 11.
10 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 12.
11 Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13.
12 Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14.
13 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
14 Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
15 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
16 Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca /
17 Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
18 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca /
19 Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP /
20 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca /
21 Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca /
22 Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
23 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP /
24 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
25 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
Starejše deklice (2002/2003) - 28 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 2.
3 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 4.
5 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 6.
7 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7.
8 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 8.
9 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 9.
10 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 10.
11 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 11.
12 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 13.
13 Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 14.
14 Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 15.
15 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 16.
16 Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 17.
17 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 18.
18 Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 19.
19 Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20.
20 Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 21.
21 Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca 24.
22 Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 25.
23 Brumec Nika 2003 PK Laško B-licenca /
24 Drmaž Latoja 2003 OŠ VZHOD B-licenca /
25 Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP /
26 Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
27 Drmaž Klara 2002 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
28 Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
Kadeti (2000/2001) - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 2.
3 Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
4 Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6.
5 Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 7.
6 Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 8.
7 Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca /
8 Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca /
9 Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
10 Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca /
Kadetinje (2000/2001) - 8 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 1.
2 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 2.
3 Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 4.
5 Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 5.
6 Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 6.
7 Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP /
8 Gajšek Gaja 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca /