Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih

23.04.2017, Vojnik

  Prikaži podatke tekme


Štartne liste po kategorijah:

Število prijavljenih: 289  |  Vrstni red: po štartni številki


Mlajši cicibani (2008/2009) - 33 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
2 Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca /
3 Jost Maks 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
4 Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
5 Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca /
6 Vinkšelj Lev 2009 PD K2 B-licenca /
7 Šušteršič Matic 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
8 Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
9 Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
10 Habjanič Enej 2009 PK 6b Ptuj B-licenca /
11 Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca /
12 Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca /
13 Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca /
14 Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca /
15 Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca /
16 Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
17 Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca /
18 Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
19 Jazbec Jan 2008 PK Rifnik B-licenca /
20 Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
21 Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
22 Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca /
23 Novak Nal 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
24 Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca /
25 Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca /
26 Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca /
27 Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca /
28 Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca /
29 Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca /
30 Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
31 Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
32 Volavc Voranc 2009 ŠD Pajki B-licenca /
33 Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajše cicibanke (2008/2009) - 46 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
2 Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
3 Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca /
4 Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
5 Rojc Minea 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
6 Maksimović Mila 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
7 Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca /
8 Špeljak Kiara 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
9 Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
10 Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca /
11 Jovanović Sara 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
12 Žibert Maša 2008 PK Rimske Toplice B-licenca /
13 Pavalec Zoja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
14 Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca /
15 Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
16 Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca /
17 Pintar Mihajlović Iva 2009 ŠPO PD Rašica B-licenca /
18 Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca /
19 Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca /
20 Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
21 Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca /
22 Buršič Ula 2009 ŠAO Velenje B-licenca /
23 Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
24 Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
25 Kokot Manja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
26 Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
27 Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca /
28 Glavan Taja 2009 Posavski AK B-licenca /
29 Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca /
30 Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
31 Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca /
32 Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca /
33 Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
34 Rataj Alina 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
35 Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca /
36 Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
37 Pavalec Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
38 Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca /
39 Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca /
40 Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca /
41 Dacar Taja 2009 PK Rimske Toplice B-licenca /
42 Sosič Ela 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca /
43 Kukovec Maja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca /
44 Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
45 Nareks Taja 2008 PK Laško B-licenca /
46 Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca /
Starejši cicibani (2006/2007) - 36 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 1.
2 Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 2.
3 Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3.
4 Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 4.
5 Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 5.
6 Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 6.
7 Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 7.
8 Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 8.
9 Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 9.
10 Janc Svit 2007 ŠD Pajki A-licenca 10.
11 Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 11.
12 Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina A-licenca 12.
13 Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 13.
14 Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
15 Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki A-licenca 16.
16 Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 17.
17 Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 18.
18 Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 19.
19 Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20.
20 Erjavec Maks 2006 AO Grmada B-licenca 21.
21 Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 22.
22 Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 23.
23 Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24.
24 Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 27.
25 Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 30.
26 Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca 31.
27 Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 32.
28 Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 36.
29 Romih Enej 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 37.
30 Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 38.
31 Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 38.
32 Kerin Jankovič Jan 2007 Posavski AK B-licenca 40.
33 Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 42.
34 Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 42.
35 Turk Ken 2006 PD K2 B-licenca /
36 Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca /
Starejše cicibanke (2006/2007) - 52 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1.
2 Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec A-licenca 2.
3 Majdič Daša 2007 ŠD Pajki A-licenca 3.
4 Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 4.
5 Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 5.
6 Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6.
7 Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 7.
8 Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 8.
9 Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 9.
10 Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
11 Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 11.
12 Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 12.
13 Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 13.
14 Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 14.
15 Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje A-licenca 15.
16 Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 16.
17 Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17.
18 Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 18.
19 Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 20.
20 Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21.
21 Derganc Aleksandra 2006 PK Laško B-licenca 23.
22 Dolar Zoja 2006 ŠD Pajki B-licenca 25.
23 Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 26.
24 Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27.
25 Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 27.
26 Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 29.
27 Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 32.
28 Kvartuh Aja 2006 PD K2 B-licenca 33.
29 Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 34.
30 Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 35.
31 Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 38.
32 Žiger Zala 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 40.
33 Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 42.
34 Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 43.
35 Škrobar Mia 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 45.
36 Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 46.
37 Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 47.
38 Pavlica Maša 2007 PK Laško B-licenca 48.
39 Škorjanc Zoja 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 48.
40 Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 48.
41 Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 48.
42 Škorjanc Benja 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 48.
43 Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 48.
44 Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 48.
45 Papec Staša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 48.
46 Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca /
47 Jost Zoja 2007 PK Rifnik B-licenca /
48 Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca /
49 Zgonik Jenič Ronja 2007 ŠPO PD Rašica B-licenca /
50 Černec Pia 2007 PK Rifnik B-licenca /
51 Testaniere Klea 2007 PK Rifnik B-licenca /
52 Dolžan Lulu 2006 ŠPO PD Celje B-licenca /
Mlajši dečki (2004/2005) - 31 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 1.
2 Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 2.
3 Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3.
4 Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4.
5 Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5.
6 Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 6.
7 Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 7.
8 Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica A-licenca 8.
9 Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 9.
10 Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
11 Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 11.
12 Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 12.
13 Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13.
14 Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 14.
15 Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15.
16 Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 16.
17 Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 18.
18 Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 20.
19 Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21.
20 Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 22.
21 Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 23.
22 Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24.
23 Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 25.
24 Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27.
25 Brumec Gašper 2005 PK Laško B-licenca 28.
26 Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 30.
27 Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca 31.
28 Reberšek Nal 2005 PD K2 B-licenca /
29 Pirnat Timotej 2005 PD K2 B-licenca /
30 Hlastan Samuel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca /
31 Kuduz Lapajne Nejc 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca /
Mlajše deklice (2004/2005) - 33 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 2.
3 Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 3.
4 Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
5 Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 5.
6 Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 6.
7 Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 7.
8 Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 7.
9 Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 9.
10 Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 10.
11 Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
12 Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 12.
13 Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 13.
14 Graj Ajda 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca 14.
15 Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 15.
16 Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 16.
17 Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 17.
18 Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 18.
19 Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 19.
20 Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 20.
21 Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 21.
22 Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 22.
23 Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24.
24 Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 25.
25 Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 26.
26 Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 27.
27 Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 29.
28 Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 30.
29 Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 31.
30 Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 32.
31 Golob Pika 2005 PK Laško B-licenca 37.
32 Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 37.
33 Lapornik Mia 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 40.
Starejši dečki (2002/2003) - 19 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 2.
3 Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3.
4 Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 4.
5 Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 5.
6 Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 6.
7 Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8.
8 Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 9.
9 Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 10.
10 Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 12.
11 Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 13.
12 Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14.
13 Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 16.
14 Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 18.
15 Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 20.
16 Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23.
17 Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 24.
18 Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 26.
19 Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 29.
Starejše deklice (2002/2003) - 24 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 1.
2 Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 2.
3 Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 3.
4 Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 4.
5 Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5.
6 Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 6.
7 Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 7.
8 Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 8.
9 Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10.
10 Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12.
11 Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 13.
12 Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14.
13 Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 15.
14 Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 16.
15 Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17.
16 Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 19.
17 Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20.
18 Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 21.
19 Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 23.
20 Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24.
21 Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 25.
22 Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca /
23 Lipošek Marija 2002 PD AT Podčetrtek B-licenca /
24 Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP /
Kadeti (2000/2001) - 10 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1.
2 Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 3.
4 Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 4.
5 Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice A-licenca 5.
6 Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6.
7 Borinc Anže 2000 PK Laško B-licenca 7.
8 Janežič Žan 2000 AK Slovenska Bistrica A-licenca 8.
9 Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 10.
10 Žužel Marko 2001 AO Trbovlje B-licenca 13.
Kadetinje (2000/2001) - 5 oseb
Št. Priimek in ime Letnik Klub Status licence Skupno 2017
1 Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 1.
2 Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2.
3 Kordež Zala 2001 AK Ravne Licenca DP 3.
4 Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice B-licenca 4.
5 Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 5.