Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

ŠPO PD Celje

Aktivni tekmovalci:

Arzenšek Eva (2004) 

Baumgartner Jakob (2006) 

Bertoncelj Laura (2007) 

Brežnik Izak (2008) 

Delakorda Vito (2008) 

Delfin Eva (2010) 

Dolžan Lulu (2006) 

Erjavec Iva (2010) 

Erjavec Maks (2006) 

Ermenc Ines (2001) 

Fazarinc Anže (2010) 

Gerčar Nika (2005) 

Godnik Neža (2008) 

Gorenšek Lan (2010) 

Gorič Lana (2007) 

Grajžl Urban (2003) 

Grosar Iza (2010) 

Guček Kaja (2008) 

Habjan Taj (2007) 

Hedžet Kostajnšek Žan (2001) 

Hrastnik Jasmina (2006) 

Jager Tjaša (2009) 

Jamnišek Jan (2008) 

Jost Maks (2008) 

Ključevšek Nia (2010) 

Kokot Manja (2009) 

Kolenc Zala (2008) 

Koren Jan (2002) 

Kos Ula (2005) 

Koštomaj Anej (2007) 

Kukovec Maja (2008) 

Kuntara Krajnc Blažka (2004) 

Kvartuh Liza Carmen (2005) 

Laznik Bor (2006) 

Laznik Ema (2008) 

Laznik Julija (2006) 

Lipnik Tim (2004) 

Lovrek Gaj (2005) 

Majcen Maja (2003) 

Martinec Matic (2009) 

Munda Evelin (2004) 

Munda Zoja (2003) 

Naveršnik Jan (2004) 

Novak Tin (2010) 

Ostojić Kristina (2009) 

Pavalec Gaja (2009) 

Pavalec Zoja (2009) 

Pernovšek Sara (2006) 

Petrak Tisa (2009) 

Petrović Uroš (2007) 

Pfeifer Nino (2009) 

Pirš Žiga (2007) 

Planinšec Jaša (2004) 

Potočnik Tisa (2009) 

Rataj Alina (2008) 

Ristič Ana (2009) 

Rojc Minea (2009) 

Senica Lan (2002) 

Simonič Gal (2002) 

Skale Sara (2005) 

Šibli Liam (2006) 

Šmarčan Nika (2006) 

Šoštarič Kaja (2004) 

Šoštarič Žan (2003) 

Tkalec Denis (2006) 

Tomaž Krajnc Žiga (2002) 

Tratnik Nastja (2007) 

Velepec Ela (2005) 

Velepec Urban (2007) 

Vrban Zal (2007) 

Vrečko Lea (2007) 

Zabukovšek Lipovšek Tara (2007) 

Zakelšek Maksimiljan (2007) 

Zakšek Urša (2003) 

Zimšek Jakob (2005) 


Neaktivni tekmovalci:

Berlak Hana (2005) 

Blatnik Žana (2007) 

Dular Tea (2001) 

Ferlež Blažka (2004) 

Flis Tinkara (2001) 

Golčman Luka (2001) 

Jazbec Andraž (2005) 

Krajnc Zagrušovcem Eva (2002) 

Križan Tina (2001) 

Marolt Aljaž (2003) 

Oprešnik Anej (2004) 

Pirc Katarina (2002) 

Prodan Naja (2010) 

Robnik Liu (2004) 

Turnšek Iva (2006) 

Ušen Ajda (2003) 

Velenšek Zala (2004) 

Verdev Nejc (2001) 


Prestopili v drug klub:

Andrenšek Miha (1997) 

Bevc Filip (1998) 

Brodej Saša (2002) 

Cimperman Gal (1999) 

Časl Jan (1997) 

Golej Nik (2001) 

Hrastnik Matija (2007) 

Imperl Jaka (2007) 

Kopitar Jernej (2007) 

Krajnc Janez (2001) 

Ocvirk Žan (1999) 

Pintarič David (2003) 

Pintarič Nina (2001) 

Romih Patricija (1999) 

Zalar Alja (2000) 


Prestari tekmovalci:

Basle Jona (1993) 

Birsa Grega (1992) 

Bobek Maša (1994) 

Bošnjak Martin (1994) 

Brenko Luka (1995) 

Cafuta Manja (1995) 

Čakš Matic (1991) 

Čakš Špela (1995) 

Čater Jakob (2000) 

Čoklc Aleks (2000) 

Črepinšek Anja (1998) 

Dmitrašinović David (1998) 

Eliaš Matic (1995) 

Filipov Iva (2000) 

Gajšek Mitja (1996) 

Gorenak Tadej (1998) 

Gorič Rok (1998) 

Gorič Urh (2000) 

Hohnjec Karlina (1999) 

Janič Tine (1998) 

Janič Vita (1994) 

Jarh Severin (1997) 

Jazbinšek Lea (1995) 

Jug Urban (1996) 

Juras Maša (1997) 

Justinek Neža (1992) 

Karlovšek Maša (1993) 

Karničnik Primož (1992) 

Kolar Urh (1995) 

Kos Katarina (2000) 

Kovačič Marko (1998) 

Krajšek Jan (2000) 

Krajšek Urh (2000) 

Kruder Julija (1997) 

Kruder Neža (1993) 

Kunst Tim (2000) 

Kus Peter (1997) 

Kuzman Taja (1995) 

Mazej Jure (2000) 

Mikuš Maja (1994) 

Mlinarič Erik (1996) 

Novak Sašo (1998) 

Odeb Taja (1994) 

Operanovič Amadej (1992) 

Petecin Sara (2000) 

Petrovec Tita (1993) 

Pišek Ana (1996) 

Povše Alenka (1999) 

Pungeršek Grega (1997) 

Radakovič Tina (1999) 

Rak Ajda (1998) 

Rak Lenart (1999) 

Ramšak Jure (1995) 

Ratajc Urban (1997) 

Ravnjak David (1996) 

Ravnjak Tilen (1998) 

Rečnik Rok (1994) 

Rožej Nastja (1999) 

Schneider Nejc (1992) 

Seničar Klemen (1997) 

Smole Lara (1993) 

Soklič Julija (2000) 

Stopar Miha (1992) 

Strenčan Domen (1991) 

Strenčan Neža (1994) 

Strenčan Tinkara (2000) 

Strmole Lan (1997) 

Stropnik Tilen (1996) 

Šendlinger Tilen (1993) 

Šepetavc Jan (1998) 

Šumlak Gašper (1998) 

Trateški Janze (1997) 

Tratnik Petra (1995) 

Udrih Maruša (1999) 

Viher Leben Klara (1996) 

Vrečko Aljaž (1993) 

Zakšek Martina (1997) 

Završnik Gašper (1998) 

Zore Jaka (1996) 

Zore Taja (1992) 

Zupan Andraž (1992) 

Zupan Blaž (1995) 

Žgajner Ana (1994) 

Žnidaršič Aljaž (1992) 

Žurej Katarina (1999) 

Predstavitev kluba:

Dolgi naziv: Športno plezalni odsek PD Celje Matica (SVN)

E-mail: jernej.spocelje@gmail.com

Spletna stran: http://www.spo-celje.si/

Opis kluba: n/p