Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekmovalna sezona: Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

Tekmovalna sezona 2019

  Prikaži podatke sezone


Skupno po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 365 od 365  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Starejši cicibani (2008/2009) - 48 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 1. (100) 1. (100) 200
2. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 2. (80) 3. (65) 145
3. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 5. (49) 5. (51) 100
4. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 4. (55) 11. (28,33) 83,33
5. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 7. (43) 8. (40) 83
5. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12. (28) 4. (55) 83
7. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 8. (38,5) 7. (43) 81,5
8. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL 2. (80) 80
9. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 5. (49) 11. (28,33) 77,33
10. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3. (65) 23. (8) 73
11. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 15. (22) 6. (47) 69
12. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13. (26) 9. (37) 63
13. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20. (12) 10. (34) 46
14. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 8. (38,5) NPL 38,5
15. Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 10. (34) NPL 34
16. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 25. (5,5) 11. (28,33) 33,83
17. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19. (14) 16. (19) 33
18. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17. (18) 18. (14) 32
19. Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 11. (31) NPL 31
20. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25. (5,5) 14. (24) 29,5
21. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 18. (16) 21. (10) 26
22. Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 28. (2,5) 15. (22) 24,5
23. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 14. (24) NPL 24
24. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 22. (8,5) 18. (14) 22,5
25. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 16. (20) NPL 20
26. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL 16. (19) 19
27. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22. (8,5) 22. (9) 17,5
28. Hribar Luka 2008 PK Novo mesto B-licenca 21. (10) 24. (7) 17
29. De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje B-licenca NPL 18. (14) 14
30. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 24. (7) 26. (5) 12
31. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 28. (2,5) 27. (4) 6,5
32. Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 35. (0) 25. (6) 6
33. Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 27. (4) NPL 4
34. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL 28. (3) 3
35. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 34. (0) 29. (2) 2
36. Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 30. (1) 1
36. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 30. (1) NPL 1
38. Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca 35. (0) NPL 0
38. Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca 33. (0) NPL 0
38. Jug Andrej 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 35. (0) NPL 0
38. Lotrič Filip 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL 32. (0) 0
38. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 35. (0) NPL 0
38. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca NPL 31. (0) 0
38. Ogrizek Nejc 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 31. (0) NPL 0
38. Trojer Christian 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 35. (0) NPL 0
38. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 35. (0) 34. (0) 0
38. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 35. (0) 32. (0) 0
38. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 31. (0) NPL 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 69 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 1. (100) 3. (65) 165
2. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 2. (62,75) 1. (90) 152,75
3. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 2. (62,75) 4. (55) 117,75
4. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 2. (62,75) 6. (47) 109,75
5. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 2. (62,75) 7. (43) 105,75
6. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 8. (40) 5. (51) 91
7. Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Licenca DP NPL 1. (90) 90
8. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 6. (45) 10. (31) 76
9. Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 9. (37) 10. (31) 68
9. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 11. (31) 9. (37) 68
11. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 15. (22) 8. (40) 62
12. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 12. (28) 16. (20) 48
13. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13. (25) 15. (22) 47
14. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 6. (45) NPL 45
15. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 10. (34) 21. (10) 44
16. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 22. (9) 10. (31) 40
17. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 21. (10) 13. (26) 36
18. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 17. (16) 18. (14) 30
19. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 16. (20) 22. (9) 29
20. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 13. (25) NPL 25
21. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca NPL 14. (24) 24
22. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 17. (16) 27. (3,5) 19,5
23. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 26. (5) 18. (14) 19
24. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36. (0) 17. (18) 18
24. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 27. (4) 18. (14) 18
26. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 17. (16) NPL 16
27. Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25. (6) 23. (7,5) 13,5
27. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 20. (12) 29. (1,5) 13,5
29. Potočnik Paulina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 23. (8) NPL 8
30. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 36. (0) 23. (7,5) 7,5
31. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24. (7) NPL 7
32. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 25. (6) 6
33. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL 26. (5) 5
34. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 31. (0) 27. (3,5) 3,5
35. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28. (3) NPL 3
36. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 29. (1,5) NPL 1,5
36. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 29. (1,5) NPL 1,5
36. Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca NPL 29. (1,5) 1,5
39. Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL 32. (0) 0
39. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 36. (0) 32. (0) 0
39. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 36. (0) 31. (0) 0
39. Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 34. (0) 32. (0) 0
39. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL 36. (0) 0
39. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca 34. (0) NPL 0
39. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 36. (0) NPL 0
39. Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 36. (0) NPL 0
39. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL 36. (0) 0
39. Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 36. (0) 32. (0) 0
39. Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 36. (0) NPL 0
39. Pomperger Lana Lara 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36. (0) NPL 0
39. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL 36. (0) 0
39. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 36. (0) 36. (0) 0
39. Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36. (0) NPL 0
39. Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36. (0) NPL 0
39. Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 31. (0) 36. (0) 0
39. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 36. (0) NPL 0
39. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 31. (0) 36. (0) 0
39. Zeme Ana 2009 PK Laško B-licenca NPL 36. (0) 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 41 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 1. (90) 1. (90) 180
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 1. (90) 1. (90) 180
3. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 3. (65) 5. (51) 116
3. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 5. (51) 3. (65) 116
5. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 8. (37) 7. (43) 80
6. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 11. (31) 6. (47) 78
7. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 15. (22) 4. (55) 77
8. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 7. (43) 9. (32,5) 75,5
9. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 6. (47) 13. (26) 73
9. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 4. (55) 17. (18) 73
11. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 8. (37) 9. (32,5) 69,5
11. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 8. (37) 9. (32,5) 69,5
13. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 12. (28) 9. (32,5) 60,5
14. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 13. (26) 16. (20) 46
15. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP NPL 8. (40) 40
15. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18. (16) 14. (24) 40
17. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 16. (20) 19. (14) 34
18. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17. (18) 20. (11) 29
19. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 22. (8) 18. (16) 24
19. Majer Matic 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 14. (24) NPL 24
21. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32. (0) 15. (22) 22
22. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 19. (14) 25. (6) 20
23. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 21. (10) 22. (9) 19
24. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 22. (8) 23. (8) 16
25. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 22. (8) 24. (7) 15
26. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 20. (12) NPL 12
27. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca NPL 20. (11) 11
28. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 25. (6) 27. (4) 10
29. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28. (2) 26. (5) 7
30. Hribar Mark 2006 PK Novo mesto B-licenca 28. (2) 28. (3) 5
30. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 26. (5) NPL 5
32. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 28. (2) 29. (2) 4
32. Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca 27. (4) NPL 4
34. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 36. (0) 30. (1) 1
35. Dragar Luka 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 36. (0) NPL 0
35. Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36. (0) NPL 0
35. Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 32. (0) NPL 0
35. Repnik Žiga 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31. (0) NPL 0
35. Skledar Jernej 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 36. (0) NPL 0
35. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34. (0) NPL 0
35. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 34. (0) NPL 0
Mlajše deklice (2006/2007) - 44 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 1. (100) 4. (53) 153
2. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 3. (65) 2. (80) 145
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2. (80) 4. (53) 133
4. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 8. (40) 3. (65) 105
5. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP NPL 1. (100) 100
6. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 4. (53) 9. (37) 90
6. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6. (47) 7. (43) 90
6. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 7. (43) 6. (47) 90
9. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 4. (53) 12. (28) 81
10. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10. (34) 8. (40) 74
11. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9. (37) 10. (32,5) 69,5
12. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12. (28) 10. (32,5) 60,5
13. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP 14. (24) 13. (26) 50
14. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 13. (26) 15. (22) 48
15. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 11. (31) 18. (16) 47
16. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15. (22) 14. (24) 46
17. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 16. (20) 16. (19) 39
18. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19. (14) 16. (19) 33
19. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 22. (9) 19. (14) 23
20. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca 21. (10) 21. (10) 20
21. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20. (12) 23. (7,5) 19,5
22. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca 17. (18) NPL 18
23. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 18. (16) NPL 16
24. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Licenca DP NPL 20. (12) 12
24. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca 23. (8) 27. (4) 12
26. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 30. (1) 22. (9) 10
27. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca NPL 23. (7,5) 7,5
28. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 24. (7) 35. (0) 7
29. Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 25. (6) NPL 6
29. Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca NPL 25. (6) 6
29. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 28. (3) 28. (3) 6
32. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca NPL 26. (5) 5
32. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 27. (4) 30. (1) 5
32. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 26. (5) NPL 5
35. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 29. (2) 29. (2) 4
36. Bevc Zala 2006 AO Trbovlje B-licenca NPL 31. (0) 0
36. Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 34. (0) 0
36. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31. (0) 33. (0) 0
36. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 34. (0) NPL 0
36. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL 31. (0) 0
36. Motaln Neja 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 34. (0) NPL 0
36. Oprešnik Zala 2006 ŠAO Velenje B-licenca 31. (0) NPL 0
36. Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 31. (0) NPL 0
36. Zeme Eva 2007 PK Laško B-licenca NPL 36. (0) 0
Starejši dečki (2004/2005) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 1. (100) 1. (100) 200
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 2. (80) 2. (72,5) 152,5
3. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 4. (55) 2. (72,5) 127,5
4. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3. (65) 6. (47) 112
5. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 5. (49) 4. (55) 104
6. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5. (49) 5. (51) 100
7. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 7. (43) 8. (40) 83
8. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 8. (38,5) 7. (43) 81,5
9. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 8. (38,5) 10. (34) 72,5
10. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 10. (32,5) 11. (31) 63,5
11. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 13. (26) 9. (37) 63
12. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 10. (32,5) NPL 32,5
13. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 12. (28) NPL 28
13. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL 12. (28) 28
15. Čoklc Tadej 2004 AO Trbovlje B-licenca NPL 13. (26) 26
16. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 14. (24) NPL 24
17. Majer Jure 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15. (22) NPL 22
18. Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 16. (20) NPL 20
19. Horn Lan 2004 PD Ljutomer B-licenca 17. (17) NPL 17
19. Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17. (17) NPL 17
21. Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD B-licenca 19. (14) NPL 14
Starejše deklice (2004/2005) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 2. (80) 1. (90) 170
2. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 3. (65) 5. (51) 116
3. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4. (55) 4. (55) 110
4. Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 1. (100) NPL 100
5. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 6. (47) 6. (47) 94
6. Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP NPL 1. (90) 90
7. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 5. (51) 9. (37) 88
8. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 7. (43) 7. (43) 86
9. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 8. (40) 8. (40) 80
10. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 9. (37) 10. (34) 71
11. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP NPL 3. (65) 65
12. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 11. (29,5) 11. (31) 60,5
13. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 10. (34) 13. (26) 60
14. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 15. (22) 12. (28) 50
15. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 13. (25) 14. (24) 49
16. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 11. (29,5) 17. (18) 47,5
17. Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca 16. (19) 16. (20) 39
18. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20. (12) 15. (22) 34
19. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 16. (19) 19. (13) 32
20. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22. (9) 18. (16) 25
20. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 13. (25) NPL 25
22. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 21. (10) 23. (8) 18
23. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 18. (16) NPL 16
24. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 23. (8) 25. (6) 14
24. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 27. (4) 21. (10) 14
24. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 19. (14) NPL 14
27. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca NPL 19. (13) 13
28. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 28. (3) 22. (9) 12
29. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca 29. (2) 24. (7) 9
30. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 24. (7) NPL 7
31. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 25. (6) NPL 6
32. Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 26. (5) NPL 5
Kadeti (2002/2003) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 1. (100) 1. (100) 200
2. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 8. (40) 2. (80) 120
2. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 2. (80) 8. (40) 120
4. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 3. (65) 5. (51) 116
5. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 4. (53) 3. (60) 113
6. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 4. (53) 7. (43) 96
7. Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca 6. (47) 10. (34) 81
8. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 11. (31) 6. (47) 78
9. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 7. (43) 11. (31) 74
10. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9. (35,5) 9. (37) 72,5
11. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP NPL 3. (60) 60
12. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 13. (25) 12. (28) 53
13. Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 9. (35,5) NPL 35,5
14. Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 12. (28) NPL 28
15. Čeh Dominik 2003 ŠAO Velenje B-licenca NPL 13. (25) 25
15. Gošnik Svit 2002 ŠAO Velenje B-licenca NPL 13. (25) 25
15. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 13. (25) NPL 25
18. Radež Matija 2002 PK Novo mesto B-licenca NPL 15. (22) 22
Kadetinje (2002/2003) - 12 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Trbovlje Vsota
1. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3. (65) 2. (80) 145
2. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 2. (80) 5. (51) 131
3. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 5. (51) 3. (65) 116
4. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4. (55) 4. (55) 110
5. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP NPL 1. (100) 100
5. Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 1. (100) NPL 100
7. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj A-licenca 6. (45) 7. (43) 88
8. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 6. (45) 8. (40) 85
9. Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 8. (38,5) 10. (34) 72,5
10. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 10. (34) 9. (37) 71
11. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP NPL 6. (47) 47
12. Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 8. (38,5) NPL 38,5