Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekmovalna sezona: Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

Tekmovalna sezona 2015

  Prikaži podatke sezone


Skupno po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 314 od 369  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2006-2009) - 49 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki 1. (100) 2. (80) 1. (100) 4. (55) 2. (72,5) 352,5
2. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice 4. (55) 1. (100) 2. (80) 1. (90) 2. (72,5) 342,5
3. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice 2. (80) 4. (55) 3. (65) 3. (65) 1. (100) 310
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj 3. (65) 3. (65) 4. (55) 1. (90) 4. (55) 275
5. Janc Svit 2007 ŠD Pajki 6. (47) 6. (47) 6. (47) 8. (37) 6. (47) 188
6. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki 7. (43) 8. (40) 5. (51) 6. (47) 8. (40) 181
7. Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje 5. (51) NPL NPL 5. (51) 5. (51) 153
8. Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje 16. (20) 11. (31) 11. (31) 7. (43) NPL 125
9. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice 12. (28) NPL 7. (43) 8. (37) 18. (16) 124
10. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne 19. (14) 17. (18) 10. (34) 12. (28) 7. (43) 123
11. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik 11. (31) 5. (51) NPL NPL 10. (32,5) 114,5
12. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 9. (35,5) 15. (21) 15. (22) 16. (20) 14. (24) 102,5
13. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 13. (24) NPL 14. (24) 11. (31) 19. (14) 93
14. Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje 17. (18) 23. (8) 16. (20) 8. (37) NPL 83
15. Ocepek Jaka 2007 AK Ravne 18. (16) 14. (24) 17. (18) 15. (22) NPL 80
16. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK NPL NPL 12. (28) 13. (26) 15. (21) 75
17. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje 9. (35,5) NPL NPL NPL 9. (37) 72,5
18. Knez Svit 2007 PK Laško NPL NPL 9. (37) 25. (6) 12. (28) 71
19. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki 22. (8,5) 12. (28) 18. (16) NPL 17. (18) 70,5
20. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje 8. (40) 15. (21) NPL NPL NPL 61
21. Jazbinšek Gal 2007 PK Laško NPL 10. (34) NPL NPL 13. (26) 60
22. Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 18. (16) 10. (32,5) 48,5
23. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 21. (10) NPL 19. (14) NPL 15. (21) 45
24. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje NPL 7. (43) NPL NPL NPL 43
25. Berlič Maj 2007 PK Martinček 22. (8,5) 24. (7) 20. (12) 20. (12) 22. (9) 41,5
26. Zajc Nejc 2006 PS Ascendo Grosuplje NPL NPL 13. (26) 19. (14) NPL 40
26. Žirovnik-Remenih Gašper 2006 AO Trbovlje NPL NPL 8. (40) NPL NPL 40
28. Krebs Aljaž 2008 PD K2 NPL 21. (10) 22. (9) 22. (9) 21. (10) 38
28. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje NPL 19. (14) NPL 14. (24) NPL 38
28. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne 25. (6) 29. (2) NPL 17. (18) 20. (12) 38
31. Kopitar Jernej 2007 ŠPO PD Celje NPL 9. (37) NPL NPL NPL 37
32. Bratina Filip 2007 ŠD Pajki NPL 13. (26) NPL NPL NPL 26
33. Sovič Jakob 2006 ŠPO APD Kozjak MB 20. (12) 25. (6) NPL 24. (7) NPL 25
34. Oblak Rok 2007 PK Rifnik 13. (24) NPL NPL NPL NPL 24
34. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje 13. (24) NPL NPL NPL NPL 24
36. Jazbec Jan 2008 PK Rifnik NPL 18. (16) NPL NPL NPL 16
37. Kamenšek Nik 2006 PK Rogaška Slatina NPL NPL NPL 23. (8) 24. (7) 15
38. Dakić Svit 2007 ŠPO PD Rašica NPL 20. (12) NPL NPL NPL 12
38. Velepec Urban 2007 ŠPO PD Celje 24. (7) 26. (5) NPL NPL NPL 12
40. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 28. (3) 23. (8) 11
41. Razpotnik Maks 2009 AO Trbovlje NPL NPL 21. (10) NPL NPL 10
41. Šajtegel Urh 2007 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 21. (10) NPL 10
43. Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki NPL 22. (9) NPL NPL NPL 9
44. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje 26. (5) 30. (1) NPL NPL NPL 6
45. Robnik Miha 2008 PK Martinček NPL NPL NPL 26. (5) NPL 5
46. Pavčnik Luka 2007 PK Laško NPL 27. (4) NPL NPL NPL 4
46. Štrbal Žiga 2008 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 27. (4) NPL 4
48. Habjan Taj 2007 ŠPO PD Celje NPL 28. (3) NPL NPL NPL 3
49. Mišič Vid 2009 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 29. (2) NPL 2
Mlajše cicibanke (2006-2009) - 56 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB 1. (100) 1. (100) 2. (80) 1. (90) 1. (100) 390
2. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 3. (65) 1. (100) 3. (60) 2. (80) 325
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje 5. (51) 2. (80) 3. (65) 1. (90) 4. (53) 288
4. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje 6. (45) 4. (55) 7. (43) 5. (51) 3. (65) 216
4. Šteharnik Lana 2006 AK Ravne 3. (65) 8. (40) 5. (51) 3. (60) NPL 216
6. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki NPL 5. (51) 4. (55) 7. (41,5) 6. (47) 194,5
7. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec 4. (55) 7. (43) 16. (20) 10. (34) 8. (37) 169
8. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje 6. (45) 12. (27) 12. (28) 19. (14) 4. (53) 153
9. Bizjak Zala 2008 ŠD Pajki 15. (17) 9. (37) 8. (38,5) NPL 7. (43) 135,5
10. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki 11. (31) 6. (47) 14. (23) NPL 14. (24) 125
11. Gorič Lana 2007 PD K2 10. (34) 10. (34) 10. (34) 15. (22) 22. (9) 124
12. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice NPL NPL 8. (38,5) 6. (47) 8. (37) 122,5
13. Šuler Neža 2006 AK Ravne 8. (38,5) 23. (8) NPL 9. (37) 8. (37) 120,5
14. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 8. (38,5) 15. (20) 13. (26) 18. (16) 12. (28) 112,5
15. Novak Nika 2007 AK Ravne 13. (25) 11. (31) 11. (31) 17. (18) 16. (20) 107
16. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki 13. (25) 15. (20) NPL 13. (25) 13. (26) 96
17. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne 22. (9) 15. (20) 17. (18) 11. (31) 23. (7,5) 78
18. Jamnik Ema 2007 AK Ravne 23. (8) 19. (12) NPL 13. (25) 11. (31) 76
19. Lah Ana 2006 ŠAO Velenje NPL 12. (27) NPL 7. (41,5) NPL 68,5
20. Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB 15. (17) NPL NPL 12. (28) 15. (22) 67
21. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina 15. (17) 24. (7) 14. (23) 24. (7) 18. (16) 63
22. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 12. (28) NPL NPL 16. (20) 20. (12) 60
23. Golob Maša 2007 AO Trbovlje NPL NPL 6. (47) NPL NPL 47
24. Krebs Blažka 2007 PD K2 NPL 22. (9) 20. (12) 23. (8) 21. (10) 39
25. Šemrov Neža 2006 PK Laško NPL 29. (2) 24. (7) 20. (12) 19. (14) 35
26. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki 21. (10) 14. (24) NPL NPL NPL 34
27. Gliebe Žana 2008 PK Martinček 24. (7) 25. (6) NPL 22. (9) 23. (7,5) 29,5
28. Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje NPL 19. (12) 19. (14) NPL 30. (1) 27
29. Tominšek Julija 2008 PD K2 27. (4) 30. (0,5) 18. (16) 26. (4,5) NPL 25
30. Hrastnik Jasmina 2006 ŠPO PD Celje 15. (17) 27. (4) NPL NPL NPL 21
31. Flis Ula 2008 ŠD Pajki NPL 26. (5) 23. (8) 26. (4,5) 29. (2) 19,5
32. Logar Naja 2006 PK Laško NPL NPL NPL NPL 17. (18) 18
33. Lukman Eva 2006 AO Trbovlje NPL 19. (12) 26. (5) NPL NPL 17
33. Salmič Tinkara 2006 ŠAO Velenje 15. (17) NPL NPL NPL NPL 17
33. Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB 15. (17) NPL NPL NPL NPL 17
36. Laznik Julija 2006 ŠPO PD Celje NPL 18. (16) NPL NPL NPL 16
37. Pečovnik Anika 2006 PD K2 NPL NPL 22. (9) NPL 25. (6) 15
37. Vračun Špela 2007 Posavski AK NPL NPL 21. (10) 34. (0) 26. (5) 15
39. Bark Lea 2006 ŠPS PD Mozirje NPL NPL NPL 21. (10) NPL 10
40. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 25. (6) 28. (3) 9
41. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina 25. (6) 32. (0) NPL 37. (0) 31. (0) 6
41. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje NPL NPL 25. (6) NPL NPL 6
43. Ostojić Kristina 2009 ŠPO PD Celje 26. (5) 32. (0) NPL 35. (0) NPL 5
44. Kraljič Maruša 2006 PD Ljutomer NPL NPL NPL NPL 27. (4) 4
45. Škerjanec Alja 2006 ŠPS PD Mozirje NPL NPL NPL 28. (3) NPL 3
45. Tratnik Nastja 2007 ŠPO PD Celje NPL 28. (3) NPL NPL NPL 3
45. Zabukovšek Lipovšek Tara 2007 ŠPO PD Celje 28. (3) 32. (0) NPL NPL NPL 3
48. Janžovnik Nina 2006 ŠPS PD Mozirje NPL NPL NPL 29. (2) NPL 2
48. Polutnik Tjaša 2007 ŠPO APD Kozjak MB 29. (2) NPL NPL NPL NPL 2
50. Vovk Eva 2007 ŠPS PD Mozirje NPL 30. (0,5) NPL 30. (0,5) NPL 1
51. Štrucl Eva 2008 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 30. (0,5) 31. (0) 0,5
52. Bertoncelj Laura 2007 ŠPO PD Celje NPL 32. (0) NPL NPL NPL 0
52. Čuš Naja 2008 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 35. (0) 31. (0) 0
52. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje NPL NPL NPL 32. (0) 31. (0) 0
52. Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 37. (0) 31. (0) 0
52. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem NPL NPL NPL 32. (0) NPL 0
Starejši cicibani (2004/2005) - 46 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Črep Lovro 2004 ŠPS PD Mozirje 2. (80) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 3. (65) 380
2. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje 1. (100) 2. (80) 3. (65) 2. (80) 4. (55) 325
3. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje 3. (65) 6. (47) 2. (80) 7. (43) 1. (100) 292
4. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje 8. (40) 3. (65) 6. (45) 3. (65) 2. (80) 255
5. Levičar Urban 2004 PK Laško 6. (45) 4. (55) 6. (45) 15. (22) 5. (51) 196
6. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina 4. (55) 5. (51) 9. (37) 8. (38,5) 9. (37) 181,5
7. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje NPL 7. (43) 5. (51) 10. (31) 6. (47) 172
8. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki 9. (34) 12. (28) 14. (24) 4. (51) 7. (43) 156
9. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje 18. (16) 8. (40) 4. (55) 16. (20) 8. (40) 155
10. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec 5. (51) 11. (31) 12. (27) 8. (38,5) NPL 147,5
11. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec 12. (28) 13. (26) 8. (40) 4. (51) NPL 145
12. Kovačič Blaž 2005 ŠD Pajki 6. (45) 9. (37) 11. (31) 10. (31) 11. (31) 144
13. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 9. (34) 10. (34) 10. (34) 13. (25) 10. (34) 136
14. Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki 16. (20) 15. (22) 17. (16) 4. (51) NPL 109
15. Povše Luka 2005 ŠD Pajki 23. (8) 21. (9,5) NPL 10. (31) 13. (26) 74,5
16. Baškovc Miha 2005 AO Trbovlje 13. (26) 25. (5,5) 16. (20) 19. (14) NPL 65,5
17. Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice 21. (10) 14. (24) 20. (11) NPL 17. (17) 62
17. Vrtačnik Gašper 2004 PK 6b Ptuj 19. (14) 19. (14) 17. (16) 17. (18) NPL 62
19. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki 27. (3,5) 17. (18) 17. (16) NPL 14. (24) 61,5
20. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB 31. (0) 21. (9,5) 22. (9) 13. (25) 17. (17) 60,5
21. Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica 17. (18) NPL 12. (27) NPL NPL 45
22. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki 22. (9) 18. (16) 26. (5) NPL 19. (13) 43
23. Ceglar Maj 2004 PS DPČ Šmartno 15. (22) 16. (20) NPL NPL NPL 42
24. Bizjak Žiga 2005 ŠD Pajki 20. (12) 20. (12) NPL NPL 19. (13) 37
25. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB 27. (3,5) 28. (3) 25. (6) NPL 15. (22) 34,5
26. Špes Marko 2004 PK Slovenske Konjice 9. (34) NPL NPL NPL NPL 34
27. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje NPL NPL NPL NPL 12. (28) 28
28. Cesar Jakob 2004 ŠAO Velenje 14. (24) NPL NPL NPL NPL 24
29. Kot Rožle 2005 PD K2 NPL NPL 27. (4) 21. (10) 22. (9) 23
30. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 15. (22) NPL NPL 22
31. Gabor Tilen 2004 ŠPO APD Kozjak MB 25. (5,5) 23. (8) NPL 24. (7) NPL 20,5
32. Kekec Jaka 2005 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL NPL 16. (20) 20
33. Poličnik Svit 2005 ŠAO Velenje NPL NPL NPL 18. (16) NPL 16
34. Presečnik Matej 2005 ŠD Pajki 24. (7) 24. (7) NPL NPL NPL 14
35. Žvikart Gal 2004 PK Martinček NPL NPL NPL 20. (12) NPL 12
36. Furman Domen 2005 PK Slovenske Konjice 25. (5,5) 25. (5,5) NPL NPL NPL 11
36. Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje NPL NPL 20. (11) NPL NPL 11
38. Kotar Jure 2004 ŠPO PD Rašica NPL NPL NPL NPL 21. (10) 10
39. Mogu Jakob Val 2005 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 22. (9) NPL 9
40. Kovač Jaka 2004 AO Trbovlje NPL NPL 23. (8) NPL NPL 8
40. Pungertnik Jure Tosja 2005 ŠAO Velenje NPL NPL NPL 23. (8) NPL 8
42. Perc Matej 2004 AO Trbovlje NPL NPL 24. (7) NPL NPL 7
43. Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki 29. (2) 29. (2) NPL NPL NPL 4
43. Klemenčič Taj 2004 PAK - ŠPO Brežice 32. (0) 27. (4) NPL NPL NPL 4
45. Bratušek Aleks 2005 PK 6b Ptuj 30. (1) 30. (1) NPL NPL NPL 2
46. Koželjnik Jaka 2005 ŠAO Velenje 33. (0) NPL NPL NPL NPL 0
Starejše cicibanke (2004/2005) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje 1. (100) 2. (80) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 400
2. Zdouc Manja 2005 PK Laško 10. (34) 1. (100) 4. (55) 3. (60) 4. (55) 270
3. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB 2. (80) 6. (47) NPL 2. (80) 5. (51) 258
4. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice 5. (51) 3. (65) 5. (51) 7. (43) 2. (80) 247
5. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice NPL 5. (51) 2. (80) 5. (51) 6. (47) 229
6. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice 4. (55) 4. (55) 17. (18) 8. (40) 3. (65) 215
7. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol 6. (47) 9. (37) 3. (65) 3. (60) 10. (34) 209
8. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec 8. (40) 11. (31) 8. (38,5) 9. (37) 14. (23) 146,5
9. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica 14. (23) 10. (34) NPL 6. (47) 7. (41,5) 145,5
10. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje NPL 12. (28) 7. (43) 11. (31) 11. (31) 133
11. Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice 17. (18) 17. (18) 6. (47) 19. (14) 7. (41,5) 124,5
12. Graj Ajda 2004 PAK - ŠPO Brežice 3. (65) 13. (25) NPL 14. (24) NPL 114
13. Polak Lara 2005 ŠD Pajki NPL 19. (14) 8. (38,5) 12. (28) 12. (28) 108,5
14. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki 9. (37) 18. (16) 10. (34) 20. (12) 16. (20) 107
15. Košenina Eva 2005 Posavski AK 7. (43) 7. (43) NPL NPL NPL 86
16. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki NPL 21. (10) 11. (31) 15. (22) 17. (18) 81
17. Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje NPL 16. (20) 13. (26) NPL 13. (26) 72
18. Škrabanja Eva 2004 PS DPČ Šmartno NPL 20. (12) 12. (28) 18. (16) 19. (14) 70
19. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki NPL 8. (40) NPL NPL 14. (23) 63
20. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice 11. (31) NPL NPL 16. (20) NPL 51
21. Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina 18. (16) NPL 14. (24) NPL 21. (10) 50
22. Meža Ajda 2004 ŠAO Velenje 13. (26) 15. (22) NPL NPL NPL 48
23. Duler Alina 2005 AK Ravne 20. (12) 13. (25) NPL NPL NPL 37
23. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj NPL NPL NPL NPL 9. (37) 37
25. Čampa Eva 2005 ŠPO PD Rašica NPL NPL 15. (22) NPL 20. (12) 34
25. Kovač Zoija 2005 PD K2 NPL NPL NPL 17. (18) 18. (16) 34
25. Pavlič Nina 2004 AK Črna na Koroškem NPL NPL NPL 10. (34) NPL 34
28. Velepec Ela 2005 ŠPO PD Celje 14. (23) 23. (8) NPL NPL NPL 31
29. Šoštarič Kaja 2004 ŠPO PD Celje 16. (20) 22. (9) NPL NPL NPL 29
30. Zakošek Anja 2005 ŠD Pajki 12. (28) NPL NPL NPL NPL 28
31. Robnik Teja 2004 PK Martinček NPL NPL NPL 13. (26) NPL 26
32. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 NPL NPL 16. (20) NPL NPL 20
33. Florjanc Erika 2004 AO Trbovlje NPL NPL 18. (16) NPL NPL 16
34. Polutnik Špela 2005 ŠPO APD Kozjak MB 19. (14) NPL NPL NPL NPL 14
35. Borovnik Neža 2005 ŠAO Velenje 21. (10) NPL NPL NPL NPL 10
36. Cebek Zala 2004 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL NPL 22. (9) 9
36. Kapun Lara 2005 ŠPO APD Kozjak MB 22. (9) NPL NPL NPL NPL 9
38. Bukšek Tara 2005 ŠD Pajki NPL 24. (7) NPL NPL NPL 7
39. Cividini Maria Elena 2005 PS DPČ Šmartno NPL 25. (6) NPL NPL NPL 6
Mlajši dečki (2002/2003) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik 1. (100) 4. (55) 1. (100) 3. (65) 2. (80) 345
2. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje 3. (65) 1. (100) 2. (80) 1. (90) 4. (55) 335
3. Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica 4. (55) 2. (80) NPL 1. (90) 3. (65) 290
4. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol 2. (80) 3. (65) 3. (65) 4. (55) 5. (51) 265
5. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 6. (47) 5. (51) 4. (55) 7. (43) 7. (43) 196
6. Košir Žan 2002 PK Rifnik 5. (51) 6. (45) 5. (51) 8. (40) 6. (47) 194
7. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno 7. (43) 8. (40) 6. (47) 6. (47) 9. (37) 177
8. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki 8. (40) 9. (35,5) 8. (40) 5. (51) 8. (40) 171
9. Šarlah Dejan 2003 PK Rogaška Slatina 9. (37) 6. (45) NPL 9. (37) 14. (24) 143
10. Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice 10. (34) 11. (29,5) 7. (43) 13. (26) 12. (28) 134,5
11. Košenina Gašper 2002 Posavski AK 14. (23) 13. (26) 9. (37) 12. (28) 11. (31) 122
12. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje 12. (28) 14. (24) NPL 11. (31) 15. (22) 105
13. Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica NPL NPL NPL NPL 1. (100) 100
14. Lunežnik Nik 2003 PK Slovenske Konjice 14. (23) 17. (18) 10. (32,5) NPL 17. (18) 91,5
15. Uršej Jure 2003 PK Martinček 11. (31) 16. (20) NPL NPL 13. (26) 77
16. Kos Lan 2003 PK Slovenske Konjice 13. (26) 11. (29,5) NPL NPL NPL 55,5
17. Petek Lovro 2003 ŠD Pajki NPL 9. (35,5) NPL NPL NPL 35,5
18. Harnik Domen 2003 PK Martinček NPL NPL NPL 10. (34) NPL 34
18. Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje NPL NPL NPL NPL 10. (34) 34
20. Kukovec Aljaž 2003 PS DPČ Šmartno NPL NPL 10. (32,5) NPL NPL 32,5
21. Rauter Martin 2002 ŠD Pajki NPL 15. (22) NPL NPL NPL 22
22. Dietinger Jaša 2003 PK Slovenske Konjice 16. (20) NPL NPL NPL NPL 20
22. Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer NPL NPL NPL NPL 16. (20) 20
24. Tomaž Krajnc Žiga 2002 ŠPO PD Celje NPL 18. (16) NPL NPL NPL 16
Mlajše deklice (2002/2003) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje 1. (100) 1. (100) 2. (72,5) 1. (100) 1. (100) 400
2. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne NPL 4. (55) 1. (100) 2. (72,5) 2. (80) 307,5
3. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje 4. (55) 2. (80) 8. (40) 2. (72,5) 5. (51) 258,5
4. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj 2. (80) 3. (65) 7. (43) 7. (41,5) 4. (55) 243
5. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje 3. (65) NPL 2. (72,5) 10. (34) 7. (43) 214,5
6. Brdnik Evita 2002 PK Slovenske Konjice 7. (43) 5. (51) 5. (51) 6. (47) 12. (28) 192
7. Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol 24. (7) 8. (40) 6. (47) 4. (55) 11. (31) 173
8. Simončič Lana 2002 ŠPO APD Kozjak MB NPL NPL 4. (55) 7. (41,5) 3. (65) 161,5
9. Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje 11. (31) NPL 12. (28) 5. (51) 8. (38,5) 148,5
10. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj 10. (34) 6. (47) 9. (35,5) 11. (31) 16. (20) 147,5
11. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj 15. (22) 7. (43) NPL 12. (28) 6. (47) 140
12. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj 5. (51) 10. (34) 20. (12) 15. (22) 13. (25) 132
13. Mraz Maja 2002 PD K2 8. (40) 14. (24) 16. (20) 14. (24) 10. (34) 122
14. Fingušt Iza 2003 ŠPO APD Kozjak MB 12. (28) 9. (37) 11. (31) NPL 18. (16) 112
15. Paradiž Naja 2003 AK Ravne 17. (18) NPL 14. (24) 9. (37) 13. (25) 104
16. Dolinar Taja 2003 PD K2 16. (20) 19. (14) 13. (26) 18. (15) 8. (38,5) 99,5
17. Naveršnik Kaja 2002 Klub AKSB Impol 9. (37) 13. (26) 18. (16) 16. (20) NPL 99
18. Krušnik Eva 2003 PD K2 19. (14) 18. (16) 17. (18) 13. (26) NPL 74
19. Matko Iza 2003 PK Rifnik 6. (47) NPL NPL NPL 15. (22) 69
20. Vertačnik Manca 2003 ŠPO PD Rašica 13. (26) 12. (28) NPL NPL 19. (14) 68
21. Rom Zupanc Ema 2003 PD K2 20. (11) 11. (31) 15. (22) NPL NPL 64
22. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice 18. (16) 20. (12) 19. (14) NPL 17. (18) 60
23. Mager Mojca 2003 AK Ravne 22. (9) 17. (18) 21. (10) 17. (18) 20. (12) 58
24. Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj 20. (11) 22. (9) 22. (8,5) 18. (15) 21. (10) 45
25. Škvarč Ajda 2003 AO Trbovlje NPL NPL 9. (35,5) NPL NPL 35,5
26. Bratušek Nika 2003 PK 6b Ptuj 25. (6) 15. (22) NPL NPL NPL 28
27. Fijavž Pirnat Kaja 2002 PD K2 26. (5) 16. (20) NPL NPL NPL 25
28. Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB 14. (24) NPL NPL NPL NPL 24
29. Grgič Lani 2003 ŠPO APD Kozjak MB 27. (4) 21. (10) NPL NPL NPL 14
30. Puher Anja 2002 PD K2 NPL NPL NPL NPL 22. (9) 9
31. Drugovič Lara 2003 AO Trbovlje NPL NPL 22. (8,5) NPL NPL 8,5
32. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer NPL NPL NPL NPL 23. (8) 8
32. Sernc Nataša 2002 ŠPO APD Kozjak MB 23. (8) NPL NPL NPL NPL 8
Starejši dečki (2000/2001) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje 1. (100) 1. (90) 2. (80) 1. (100) 5. (51) 370
2. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice 3. (65) 4. (55) 1. (100) 2. (72,5) NPL 292,5
2. Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol 5. (51) 1. (90) 3. (65) 2. (72,5) 3. (65) 292,5
4. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK 2. (80) 5. (51) 4. (51) 4. (55) 6. (47) 237
5. Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol 4. (55) 3. (65) NPL NPL 1. (100) 220
6. Pušnik Gašper 2001 Klub AKSB Impol 8. (38,5) 7. (43) 4. (51) NPL 2. (80) 212,5
7. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje 6. (47) 6. (47) 4. (51) NPL 4. (55) 200
8. Romih Ambrož 2001 PK Laško 7. (43) 8. (38,5) NPL 5. (49) 7. (43) 173,5
9. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj 17. (16) 14. (24) 9. (37) 5. (49) 13. (26) 136
10. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj 12. (28) 11. (31) 12. (28) 9. (35,5) 9. (37) 131,5
11. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina 21. (10) 20. (12) 8. (40) 7. (43) 10. (34) 129
12. Dolar Žan 2000 PK Laško NPL 21. (9,5) 11. (31) 8. (40) 11. (31) 111,5
12. Habinc Maj 2000 Posavski AK 15. (22) 21. (9,5) 13. (26) 9. (35,5) 12. (28) 111,5
14. Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice NPL 16. (20) 7. (43) NPL 8. (40) 103
15. Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki 13. (25) 8. (38,5) 10. (34) NPL NPL 97,5
16. Krajšek Urh 2000 ŠPO PD Celje 8. (38,5) 10. (34) NPL NPL NPL 72,5
17. Pažon Jure 2001 PK Rogaška Slatina 25. (6) 26. (5) 14. (24) 14. (24) 18. (16) 70
17. Sirk Jakob 2001 PS DPČ Šmartno NPL 28. (3) 15. (22) 11. (31) 19. (14) 70
19. Šarlah Damir 2001 PK Rogaška Slatina 23. (8) 25. (6) NPL 13. (26) 17. (18) 58
20. Ketiš Klemen 2001 ŠPO APD Kozjak MB 10. (34) 15. (22) NPL NPL NPL 56
21. Ocepek Taj 2001 AK Ravne NPL 30. (1) NPL 12. (28) 15. (22) 51
22. Vodovnik Jan 2000 PK Slovenske Konjice 16. (20) 12. (27) NPL NPL NPL 47
23. Tome Martin 2001 PK Slovenske Konjice 11. (31) 18. (15) NPL NPL NPL 46
24. Novljan Brin 2001 PK Slovenske Konjice 24. (7) 23. (8) NPL NPL 16. (20) 35
25. Čater Jakob 2000 ŠPO PD Celje 17. (16) 17. (18) NPL NPL NPL 34
26. Mlekuž Matija 2000 Klub AKSB Impol 17. (16) 18. (15) NPL NPL NPL 31
27. Krajšek Jan 2000 ŠPO PD Celje NPL 12. (27) NPL NPL NPL 27
27. Tome Jakob 2000 PK Slovenske Konjice 13. (25) 29. (2) NPL NPL NPL 27
29. Kuk Benjamin 2001 PK Slovenske Konjice NPL NPL NPL NPL 14. (24) 24
30. Zupanc Nik 2000 ŠAO Velenje 20. (12) 24. (7) NPL NPL NPL 19
31. Bobnič Nejc 2001 PD K2 26. (5) 27. (4) NPL NPL NPL 9
31. Verk Lovro 2001 ŠPO APD Kozjak MB 22. (9) NPL NPL NPL NPL 9
Starejše deklice (2000/2001) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice 8. (40) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 400
2. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica 2. (80) 2. (80) 3. (65) 2. (80) 2. (80) 320
3. Kordež Zala 2001 AK Ravne 3. (65) 3. (65) NPL 4. (53) 3. (65) 248
4. Lisec Živa 2000 AO Trbovlje 7. (43) 6. (45) 2. (80) 4. (53) 4. (55) 233
5. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica 5. (51) 5. (51) 4. (55) 3. (65) 6. (47) 222
6. Tič Katarina 2000 Klub AKSB Impol 4. (55) 13. (26) 11. (31) NPL 5. (51) 163
7. Brčan Rebeka 2000 PS DPČ Šmartno 1. (100) 4. (55) NPL NPL NPL 155
8. Traunšek Pia 2000 AO Trbovlje 9. (35,5) 11. (29,5) 8. (40) NPL 7. (43) 148
9. Buršič Lina 2001 Posavski AK NPL 16. (20) 9. (37) 6. (47) 9. (37) 141
10. Uranjek Lena 2001 ŠPO APD Kozjak MB 9. (35,5) 8. (40) 6. (47) NPL NPL 122,5
11. Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj 11. (31) 9. (37) 5. (51) NPL NPL 119
12. Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje NPL 15. (22) 10. (34) 7. (43) NPL 99
13. Levstik Patricija 2000 PK Ribnica 12. (28) 14. (24) NPL NPL 8. (40) 92
14. Žnidarič Eva 2000 PK 6b Ptuj 6. (47) 10. (34) NPL NPL NPL 81
15. Širca Anja 2001 PS DPČ Šmartno NPL NPL 12. (28) NPL 10. (34) 62
16. Svetec Špela 2001 AK Črna na Koroškem NPL 17. (18) NPL 8. (40) NPL 58
17. Strenčan Tinkara 2000 ŠPO PD Celje NPL 6. (45) NPL NPL NPL 45
18. Ložak Lea 2000 AO Trbovlje NPL NPL 7. (43) NPL NPL 43
19. Rozman Laura 2000 ŠAO Velenje NPL 11. (29,5) NPL NPL NPL 29,5
Kadeti (1998/1999) - 11 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Tomažin David 1998 PS Ascendo Grosuplje 1. (90) 4. (55) 2. (72,5) 1. (100) 1. (100) 362,5
2. Ekselenski Simon 1998 Klub AKSB Impol 4. (55) 3. (65) 2. (72,5) 2. (80) 2. (80) 297,5
3. Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol 9. (37) 5. (49) 1. (100) 3. (65) 3. (65) 279
4. Regoršek Žan 1998 PK Slovenske Konjice 1. (90) 1. (100) NPL NPL NPL 190
5. Bevc Filip 1998 ŠD Pajki 3. (65) 2. (80) NPL NPL NPL 145
6. Cesar Matic 1999 ŠAO Velenje 6. (47) 5. (49) NPL NPL NPL 96
7. Bashta Bogdan 1999 PK 6b Ptuj NPL 8. (40) NPL NPL 4. (55) 95
8. Kobale Gašper 1999 Klub AKSB Impol 8. (40) 7. (43) NPL NPL NPL 83
9. Čeh Luka 1998 PK 6b Ptuj NPL NPL NPL 4. (55) NPL 55
10. Vehovar Aljaž 1998 PK Slovenske Konjice 5. (51) NPL NPL NPL NPL 51
11. Jošt Jakob 1998 PK Slovenske Konjice 7. (43) NPL NPL NPL NPL 43
Kadetinje (1998/1999) - 5 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Skvarč Alenka 1998 ŠPO PD Rašica 1. (100) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 400
2. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj 2. (80) 3. (65) 2. (80) 2. (80) 2. (80) 320
3. Ceglar Nina 1999 PS DPČ Šmartno 3. (65) 5. (51) NPL NPL NPL 116
4. Romih Patricija 1999 ŠD Pajki NPL 2. (80) NPL NPL NPL 80
5. Pavčnik Anja 1999 PK Rimske Toplice NPL 4. (55) NPL NPL NPL 55