Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekmovalna sezona: Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

Tekmovalna sezona 2015

  Prikaži podatke sezone


Skupno po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 369 od 369  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2006-2009) - 49 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki B-licenca 1. (100) 2. (80) 1. (100) 4. (55) 2. (72,5) 352,5
2. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 4. (55) 1. (100) 2. (80) 1. (90) 2. (72,5) 342,5
3. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 2. (80) 4. (55) 3. (65) 3. (65) 1. (100) 310
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 3. (65) 3. (65) 4. (55) 1. (90) 4. (55) 275
5. Janc Svit 2007 ŠD Pajki B-licenca 6. (47) 6. (47) 6. (47) 8. (37) 6. (47) 188
6. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki B-licenca 7. (43) 8. (40) 5. (51) 6. (47) 8. (40) 181
7. Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje B-licenca 5. (51) NPL NPL 5. (51) 5. (51) 153
8. Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 16. (20) 11. (31) 11. (31) 7. (43) NPL 125
9. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 12. (28) NPL 7. (43) 8. (37) 18. (16) 124
10. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne B-licenca 19. (14) 17. (18) 10. (34) 12. (28) 7. (43) 123
11. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik B-licenca 11. (31) 5. (51) NPL NPL 10. (32,5) 114,5
12. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9. (35,5) 15. (21) 15. (22) 16. (20) 14. (24) 102,5
13. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 13. (24) NPL 14. (24) 11. (31) 19. (14) 93
14. Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 17. (18) 23. (8) 16. (20) 8. (37) NPL 83
15. Ocepek Jaka 2007 AK Ravne B-licenca 18. (16) 14. (24) 17. (18) 15. (22) NPL 80
16. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca NPL NPL 12. (28) 13. (26) 15. (21) 75
17. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 9. (35,5) NPL NPL NPL 9. (37) 72,5
18. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca NPL NPL 9. (37) 25. (6) 12. (28) 71
19. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 22. (8,5) 12. (28) 18. (16) NPL 17. (18) 70,5
20. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 8. (40) 15. (21) NPL NPL NPL 61
21. Jazbinšek Gal 2007 PK Laško B-licenca NPL 10. (34) NPL NPL 13. (26) 60
22. Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 18. (16) 10. (32,5) 48,5
23. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 21. (10) NPL 19. (14) NPL 15. (21) 45
24. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca NPL 7. (43) NPL NPL NPL 43
25. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 22. (8,5) 24. (7) 20. (12) 20. (12) 22. (9) 41,5
26. Zajc Nejc 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca NPL NPL 13. (26) 19. (14) NPL 40
26. Žirovnik-Remenih Gašper 2006 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 8. (40) NPL NPL 40
28. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca NPL 21. (10) 22. (9) 22. (9) 21. (10) 38
28. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL 19. (14) NPL 14. (24) NPL 38
28. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 25. (6) 29. (2) NPL 17. (18) 20. (12) 38
31. Kopitar Jernej 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 9. (37) NPL NPL NPL 37
32. Bratina Filip 2007 ŠD Pajki B-licenca NPL 13. (26) NPL NPL NPL 26
33. Sovič Jakob 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20. (12) 25. (6) NPL 24. (7) NPL 25
34. Oblak Rok 2007 PK Rifnik B-licenca 13. (24) NPL NPL NPL NPL 24
34. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 13. (24) NPL NPL NPL NPL 24
36. Jazbec Jan 2008 PK Rifnik B-licenca NPL 18. (16) NPL NPL NPL 16
37. Kamenšek Nik 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL NPL NPL 23. (8) 24. (7) 15
38. Dakić Svit 2007 ŠPO PD Rašica B-licenca NPL 20. (12) NPL NPL NPL 12
38. Velepec Urban 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 24. (7) 26. (5) NPL NPL NPL 12
40. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 28. (3) 23. (8) 11
41. Razpotnik Maks 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 21. (10) NPL NPL 10
41. Šajtegel Urh 2007 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 21. (10) NPL 10
43. Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca NPL 22. (9) NPL NPL NPL 9
44. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 26. (5) 30. (1) NPL NPL NPL 6
45. Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca NPL NPL NPL 26. (5) NPL 5
46. Pavčnik Luka 2007 PK Laško B-licenca NPL 27. (4) NPL NPL NPL 4
46. Štrbal Žiga 2008 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 27. (4) NPL 4
48. Habjan Taj 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 28. (3) NPL NPL NPL 3
49. Mišič Vid 2009 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 29. (2) NPL 2
Mlajše cicibanke (2006-2009) - 56 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 1. (100) 1. (100) 2. (80) 1. (90) 1. (100) 390
2. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 2. (80) 3. (65) 1. (100) 3. (60) 2. (80) 325
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5. (51) 2. (80) 3. (65) 1. (90) 4. (53) 288
4. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 6. (45) 4. (55) 7. (43) 5. (51) 3. (65) 216
4. Šteharnik Lana 2006 AK Ravne B-licenca 3. (65) 8. (40) 5. (51) 3. (60) NPL 216
6. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki B-licenca NPL 5. (51) 4. (55) 7. (41,5) 6. (47) 194,5
7. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 4. (55) 7. (43) 16. (20) 10. (34) 8. (37) 169
8. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 6. (45) 12. (27) 12. (28) 19. (14) 4. (53) 153
9. Bizjak Zala 2008 ŠD Pajki B-licenca 15. (17) 9. (37) 8. (38,5) NPL 7. (43) 135,5
10. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki B-licenca 11. (31) 6. (47) 14. (23) NPL 14. (24) 125
11. Gorič Lana 2007 PD K2 B-licenca 10. (34) 10. (34) 10. (34) 15. (22) 22. (9) 124
12. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca NPL NPL 8. (38,5) 6. (47) 8. (37) 122,5
13. Šuler Neža 2006 AK Ravne B-licenca 8. (38,5) 23. (8) NPL 9. (37) 8. (37) 120,5
14. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 8. (38,5) 15. (20) 13. (26) 18. (16) 12. (28) 112,5
15. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 13. (25) 11. (31) 11. (31) 17. (18) 16. (20) 107
16. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 13. (25) 15. (20) NPL 13. (25) 13. (26) 96
17. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 22. (9) 15. (20) 17. (18) 11. (31) 23. (7,5) 78
18. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 23. (8) 19. (12) NPL 13. (25) 11. (31) 76
19. Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca NPL 12. (27) NPL 7. (41,5) NPL 68,5
20. Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15. (17) NPL NPL 12. (28) 15. (22) 67
21. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 15. (17) 24. (7) 14. (23) 24. (7) 18. (16) 63
22. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 12. (28) NPL NPL 16. (20) 20. (12) 60
23. Golob Maša 2007 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 6. (47) NPL NPL 47
24. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca NPL 22. (9) 20. (12) 23. (8) 21. (10) 39
25. Šemrov Neža 2006 PK Laško B-licenca NPL 29. (2) 24. (7) 20. (12) 19. (14) 35
26. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 21. (10) 14. (24) NPL NPL NPL 34
27. Gliebe Žana 2008 PK Martinček B-licenca 24. (7) 25. (6) NPL 22. (9) 23. (7,5) 29,5
28. Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 19. (12) 19. (14) NPL 30. (1) 27
29. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 27. (4) 30. (0,5) 18. (16) 26. (4,5) NPL 25
30. Hrastnik Jasmina 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 15. (17) 27. (4) NPL NPL NPL 21
31. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca NPL 26. (5) 23. (8) 26. (4,5) 29. (2) 19,5
32. Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca NPL NPL NPL NPL 17. (18) 18
33. Lukman Eva 2006 AO Trbovlje B-licenca NPL 19. (12) 26. (5) NPL NPL 17
33. Salmič Tinkara 2006 ŠAO Velenje B-licenca 15. (17) NPL NPL NPL NPL 17
33. Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15. (17) NPL NPL NPL NPL 17
36. Laznik Julija 2006 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 18. (16) NPL NPL NPL 16
37. Pečovnik Anika 2006 PD K2 B-licenca NPL NPL 22. (9) NPL 25. (6) 15
37. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca NPL NPL 21. (10) 34. (0) 26. (5) 15
39. Bark Lea 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL NPL 21. (10) NPL 10
40. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 25. (6) 28. (3) 9
41. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 25. (6) 32. (0) NPL 37. (0) 31. (0) 6
41. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 25. (6) NPL NPL 6
43. Ostojić Kristina 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 26. (5) 32. (0) NPL 35. (0) NPL 5
44. Kraljič Maruša 2006 PD Ljutomer B-licenca NPL NPL NPL NPL 27. (4) 4
45. Škerjanec Alja 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL NPL 28. (3) NPL 3
45. Tratnik Nastja 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 28. (3) NPL NPL NPL 3
45. Zabukovšek Lipovšek Tara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 28. (3) 32. (0) NPL NPL NPL 3
48. Janžovnik Nina 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL NPL 29. (2) NPL 2
48. Polutnik Tjaša 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 29. (2) NPL NPL NPL NPL 2
50. Vovk Eva 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL 30. (0,5) NPL 30. (0,5) NPL 1
51. Štrucl Eva 2008 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 30. (0,5) 31. (0) 0,5
52. Bertoncelj Laura 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 32. (0) NPL NPL NPL 0
52. Čuš Naja 2008 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 35. (0) 31. (0) 0
52. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL NPL 32. (0) 31. (0) 0
52. Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 37. (0) 31. (0) 0
52. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca NPL NPL NPL 32. (0) NPL 0
Starejši cicibani (2004/2005) - 50 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 2. (80) 3. (65) 1. (100) 3. (65) 1. (100) 345
2. Črep Lovro 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 4. (55) 1. (100) 4. (55) 1. (100) 4. (53) 310
3. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 1. (100) 2. (80) 7. (43) 12. (28) 4. (53) 276
4. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3. (65) 4. (55) 6. (47) 2. (80) 6. (45) 247
5. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 11. (31) 6. (47) 2. (80) 5. (51) 3. (65) 243
6. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5. (51) 10. (34) 5. (51) 9. (37) 2. (80) 219
7. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 10. (34) 7. (43) 10. (32,5) 4. (55) 6. (45) 177
8. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 16. (20) 5. (51) 3. (65) 18. (16) 15. (22) 158
9. Levičar Urban 2004 PK Laško B-licenca 8. (38,5) 8. (40) 10. (32,5) 19. (14) 8. (40) 151
10. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 6. (47) 9. (37) 13. (26) 10. (32,5) 12. (28) 144,5
11. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje B-licenca NPL 11. (31) 9. (37) 13. (24) 9. (37) 129
12. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki B-licenca 12. (26) 16. (20) 18. (16) 6. (43,33) 10. (34) 123,33
13. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 7. (43) 15. (22) 16. (19) 10. (32,5) NPL 116,5
14. Kovačič Blaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 8. (38,5) 13. (26) 15. (22) 13. (24) 14. (24) 112,5
15. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 15. (22) 17. (18) 12. (28) 6. (43,33) NPL 111,33
16. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 22. (9) 12. (28) 8. (40) 20. (12) 11. (31) 111
17. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12. (26) 14. (24) 14. (24) 16. (19) 13. (26) 100
18. Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca 20. (12) 19. (14) 21. (9) 6. (43,33) NPL 78,33
19. Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 27. (4) 25. (5,5) NPL 13. (24) 18. (16) 49,5
20. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 35. (0) 25. (5,5) 26. (5) 16. (19) 19. (14) 43,5
21. Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca 24. (7) 18. (16) 24. (7) NPL 21. (10) 40
22. Baškovc Miha 2005 AO Trbovlje B-licenca 17. (18) 29. (1,5) 20. (12) 23. (8) NPL 39,5
23. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki B-licenca 32. (0) 20. (12) 21. (9) NPL 17. (18) 39
24. Vrtačnik Gašper 2004 PK 6b Ptuj B-licenca 23. (8) 24. (7) 21. (9) 21. (10) NPL 34
25. Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 21. (10) NPL 16. (19) NPL NPL 29
26. Špes Marko 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 12. (26) NPL NPL NPL NPL 26
27. Ceglar Maj 2004 PS DPČ Šmartno B-licenca 19. (14) 21. (10) NPL NPL NPL 24
28. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 26. (5) 22. (9) 30. (1) NPL 23. (7,5) 22,5
29. Bizjak Žiga 2005 ŠD Pajki B-licenca 25. (6) 23. (8) NPL NPL 23. (7,5) 21,5
30. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL NPL NPL 16. (20) 20
31. Cesar Jakob 2004 ŠAO Velenje B-licenca 18. (16) NPL NPL NPL NPL 16
32. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 32. (0) 32. (0) 28. (3) NPL 20. (12) 15
33. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL 19. (14) NPL NPL 14
34. Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca NPL NPL 31. (0) 25. (6) 26. (5) 11
35. Kekec Jaka 2005 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL NPL 22. (9) 9
35. Poličnik Svit 2005 ŠAO Velenje B-licenca NPL NPL NPL 22. (9) NPL 9
37. Gabor Tilen 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 29. (1) 27. (4) NPL 28. (3) NPL 8
38. Žvikart Gal 2004 PK Martinček B-licenca NPL NPL NPL 24. (7) NPL 7
39. Kotar Jure 2004 ŠPO PD Rašica B-licenca NPL NPL NPL NPL 25. (6) 6
39. Presečnik Matej 2005 ŠD Pajki B-licenca 28. (3) 28. (3) NPL NPL NPL 6
39. Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 25. (6) NPL NPL 6
42. Mogu Jakob Val 2005 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 26. (5) NPL 5
43. Perc Matej 2004 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 27. (4) NPL NPL 4
43. Pungertnik Jure Tosja 2005 ŠAO Velenje B-licenca NPL NPL NPL 27. (4) NPL 4
45. Furman Domen 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 29. (1) 29. (1,5) NPL NPL NPL 2,5
46. Kovač Jaka 2004 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 29. (2) NPL NPL 2
47. Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 29. (1) 33. (0) NPL NPL NPL 1
48. Bratušek Aleks 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 34. (0) 34. (0) NPL NPL NPL 0
48. Klemenčič Taj 2004 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 35. (0) 31. (0) NPL NPL NPL 0
48. Koželjnik Jaka 2005 ŠAO Velenje B-licenca 35. (0) NPL NPL NPL NPL 0
Starejše cicibanke (2004/2005) - 47 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 1. (100) 1. (100) 1. (100) 1. (90) 4. (55) 390
2. Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 2. (80) 2. (80) NPL 3. (65) 1. (100) 325
3. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 3. (65) 3. (65) 2. (80) 1. (90) 3. (65) 300
4. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP NPL 6. (47) 4. (55) 6. (43,33) 2. (80) 225,33
5. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 4. (53) 4. (55) 3. (65) 5. (51) 5. (51) 224
6. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 4. (53) 8. (40) 5. (51) 4. (55) 7. (43) 202
7. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje B-licenca 6. (47) 9. (37) 6. (47) 6. (43,33) 6. (47) 184,33
8. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 7. (41,5) 5. (51) 7. (43) 6. (43,33) 8. (38,5) 178,83
9. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 16. (20) 7. (43) 12. (28) 10. (31) 12. (28) 130
10. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 7. (41,5) 13. (25) NPL 9. (37) 13. (26) 129,5
11. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 11. (31) 10. (34) 11. (31) 17. (18) 11. (31) 127
12. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 10. (34) 11. (31) 24. (7) 16. (20) 10. (34) 119
13. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca NPL 12. (28) 8. (40) 13. (26) 14. (24) 118
14. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 12. (28) 16. (20) 9. (37) 10. (31) 18. (16) 116
15. Žvan Ana 2004 AK Ravne Licenca DP NPL NPL 10. (34) 10. (31) 8. (38,5) 103,5
16. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 14. (24) 18. (16) 15. (21) 15. (22) 22. (8,5) 83
17. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 20. (11) 17. (18) NPL 14. (24) 15. (21) 74
18. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 19. (14) 14. (24) 19. (14) 19. (14) 66
19. Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 23. (8) 24. (7) 13. (26) 27. (4) 15. (21) 62
20. Graj Ajda 2004 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 9. (37) 20. (11) NPL 22. (9) NPL 57
21. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 15. (22) 25. (6) 17. (18) 28. (3) 24. (7) 53
22. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 13. (26) 13. (25) NPL NPL NPL 51
23. Polak Lara 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL 26. (5) 15. (21) 20. (12) 20. (12) 50
24. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL 28. (2,5) 18. (16) 24. (7) 25. (6) 31,5
25. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL 15. (22) NPL NPL 22. (8,5) 30,5
26. Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 23. (8) 20. (12) NPL 21. (10) 30
27. Škrabanja Eva 2004 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL 27. (4) 19. (14) 26. (5) 27. (3,5) 26,5
28. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 17. (18) NPL NPL 23. (8) NPL 26
29. Meža Ajda 2004 ŠAO Velenje B-licenca 19. (14) 22. (9) NPL NPL NPL 23
30. Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 24. (7) NPL 21. (10) NPL 29. (2) 19
31. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca NPL NPL NPL NPL 17. (18) 18
32. Duler Alina 2005 AK Ravne B-licenca 26. (5) 20. (11) NPL NPL NPL 16
32. Pavlič Nina 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca NPL NPL NPL 18. (16) NPL 16
32. Zakošek Anja 2005 ŠD Pajki B-licenca 18. (16) NPL NPL NPL NPL 16
35. Čampa Eva 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca NPL NPL 22. (9) NPL 27. (3,5) 12,5
36. Velepec Ela 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 20. (11) 30. (1) NPL NPL NPL 12
37. Šoštarič Kaja 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 22. (9) 28. (2,5) NPL NPL NPL 11,5
38. Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca NPL NPL NPL 25. (6) 26. (5) 11
39. Robnik Teja 2004 PK Martinček B-licenca NPL NPL NPL 21. (10) NPL 10
40. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca NPL NPL 23. (8) NPL NPL 8
41. Florjanc Erika 2004 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 25. (6) NPL NPL 6
41. Polutnik Špela 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 25. (6) NPL NPL NPL NPL 6
43. Borovnik Neža 2005 ŠAO Velenje B-licenca 27. (4) NPL NPL NPL NPL 4
44. Kapun Lara 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28. (3) NPL NPL NPL NPL 3
45. Cebek Zala 2004 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL NPL 30. (1) 1
46. Bukšek Tara 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL 31. (0) NPL NPL NPL 0
46. Cividini Maria Elena 2005 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL 32. (0) NPL NPL NPL 0
Mlajši dečki (2002/2003) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Licenca DP 1. (100) 1. (100) 2. (72,5) NPL 2. (59,6) 332,1
2. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP NPL 4. (53) 1. (100) 1. (90) 2. (59,6) 302,6
3. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 2. (80) 3. (65) 2. (72,5) 3. (57) 2. (59,6) 277,1
4. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP NPL 2. (80) 5. (51) 3. (57) 2. (59,6) 247,6
5. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP NPL NPL 4. (55) 1. (90) 2. (59,6) 204,6
6. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 3. (65) 6. (47) 10. (34) 3. (57) NPL 203
7. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 4. (55) 4. (53) 7. (43) 6. (47) 8. (40) 198
8. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 8. (38,5) 7. (43) 8. (40) 7. (43) 10. (34) 164,5
9. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik B-licenca 5. (51) 12. (28) 9. (37) 10. (34) 9. (37) 159
10. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 7. (43) 8. (40) 11. (31) 8. (38,5) 12. (28) 152,5
11. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP NPL NPL 6. (47) NPL 1. (100) 147
12. Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 8. (38,5) 9. (35,5) NPL 8. (38,5) 11. (31) 143,5
13. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 6. (47) 9. (35,5) 12. (28) 11. (31) 13. (26) 141,5
14. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11. (31) 11. (31) 13. (26) 13. (25) 15. (22) 113
15. Košir Žan 2002 PK Rifnik B-licenca 10. (34) 13. (25) 14. (24) 15. (22) 14. (24) 107
16. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 12. (28) 15. (22) 15. (22) 13. (25) 17. (18) 97
17. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 13. (26) 16. (19) 17. (18) 12. (28) 16. (20) 93
18. Šarlah Dejan 2003 PK Rogaška Slatina B-licenca 14. (24) 13. (25) NPL 16. (20) 22. (9) 78
19. Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 15. (22) 18. (15) 16. (20) 20. (12) 20. (12) 69
20. Košenina Gašper 2002 Posavski AK B-licenca 19. (13) 20. (12) 18. (16) 19. (14) 19. (14) 57
21. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 17. (18) 21. (10) NPL 18. (16) 23. (8) 52
22. Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca NPL NPL NPL NPL 7. (43) 43
23. Lunežnik Nik 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 19. (13) 24. (7) 19. (13) NPL 25. (6) 39
24. Uršej Jure 2003 PK Martinček B-licenca 16. (20) 23. (8) NPL NPL 21. (10) 38
25. Kos Lan 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 18. (16) 18. (15) NPL NPL NPL 31
26. Petek Lovro 2003 ŠD Pajki B-licenca NPL 16. (19) NPL NPL NPL 19
27. Harnik Domen 2003 PK Martinček B-licenca NPL NPL NPL 17. (18) NPL 18
28. Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca NPL NPL NPL NPL 18. (16) 16
29. Kukovec Aljaž 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL NPL 19. (13) NPL NPL 13
30. Dietinger Jaša 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 21. (10) NPL NPL NPL NPL 10
31. Rauter Martin 2002 ŠD Pajki B-licenca NPL 22. (9) NPL NPL NPL 9
32. Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer B-licenca NPL NPL NPL NPL 24. (7) 7
33. Tomaž Krajnc Žiga 2002 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 25. (6) NPL NPL NPL 6
Mlajše deklice (2002/2003) - 45 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 1. (100) 3. (60) 1. (90) 2. (80) 1. (100) 370
2. Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 4. (55) 2. (80) 1. (90) 1. (100) 2. (80) 350
3. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 2. (80) 1. (100) 8. (38,5) 4. (55) 3. (65) 300
4. Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 5. (51) 6. (47) 4. (51) 3. (65) 5. (51) 218
5. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 8. (37) 5. (51) 4. (51) 14. (22) 6. (47) 186
6. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP NPL 10. (34) 7. (43) 7. (43) 4. (55) 175
7. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca NPL 11. (31) 4. (51) 5. (49) 8. (40) 171
8. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 3. (65) 3. (60) NPL NPL 7. (43) 168
9. Lampret Manca 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 6. (47) 8. (38,5) NPL 8. (40) 11. (31) 156,5
10. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 12. (28) 13. (26) 3. (65) NPL 12. (28) 147
11. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje B-licenca 11. (31) 8. (38,5) 15. (22) 5. (49) 14. (24) 142,5
12. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 7. (43) 7. (43) 16. (20) 14. (22) 10. (34) 142
13. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje B-licenca 8. (37) NPL 8. (38,5) 20. (12) 13. (26) 113,5
14. Brdnik Evita 2002 PK Slovenske Konjice B-licenca 17. (18) 12. (28) 14. (24) 11. (29,5) 22. (9) 99,5
15. Simončič Lana 2002 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL NPL 11. (29,5) 13. (26) 9. (37) 92,5
16. Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 33. (0) 17. (17) 13. (26) 9. (37) 20. (12) 92
17. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 13. (26) NPL 11. (29,5) 18. (15) 21. (10) 80,5
18. Bernard Urška 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 19. (14) NPL 10. (34) 11. (29,5) NPL 77,5
19. Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje B-licenca 20. (12) NPL 21. (10) 10. (34) 16. (19) 75
20. Zdouc Maruša 2003 PK Laško Licenca DP 22. (9) 16. (20) 19. (14) 14. (22) 19. (14) 70
21. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 21. (10) 14. (24) 17. (17) 18. (15) 26. (5) 66
22. Naglič Ana Neža 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 8. (37) 17. (17) NPL 22. (9) NPL 63
23. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 26. (5) 15. (22) NPL 21. (10) 15. (22) 59
24. Mraz Maja 2002 PD K2 B-licenca 16. (20) 24. (7) 25. (6) 23. (8) 18. (16) 51
25. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 14. (24) 20. (11) 29. (2) 26. (5) 23. (7,5) 47,5
26. Fingušt Iza 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23. (8) 19. (14) 20. (12) NPL 28. (3) 37
27. Paradiž Naja 2003 AK Ravne B-licenca 28. (3) NPL 23. (8) 17. (18) 23. (7,5) 36,5
28. Dolinar Taja 2003 PD K2 B-licenca 27. (4) 29. (2) 22. (9) 28. (3) 16. (19) 35
29. Naveršnik Kaja 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 18. (16) 23. (8) 26. (4,5) 25. (6) NPL 34,5
30. Matko Iza 2003 PK Rifnik B-licenca 15. (22) NPL NPL NPL 25. (6) 28
31. Rom Zupanc Ema 2003 PD K2 B-licenca 30. (0,33) 20. (11) 24. (7) NPL NPL 18,33
32. Vertačnik Manca 2003 ŠPO PD Rašica B-licenca 24. (7) 22. (9) NPL NPL 29. (2) 18
33. Škvarč Ajda 2003 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 17. (17) NPL NPL 17
34. Krušnik Eva 2003 PD K2 B-licenca 30. (0,33) 28. (3) 26. (4,5) 24. (7) NPL 14,83
35. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 29. (2) 30. (1) 28. (3) NPL 27. (4) 10
35. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 33. (0) 27. (4) 30. (1) 27. (4) 30. (1) 10
37. Bratušek Nika 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 35. (0) 25. (6) NPL NPL NPL 6
37. Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 25. (6) NPL NPL NPL NPL 6
39. Fijavž Pirnat Kaja 2002 PD K2 B-licenca 35. (0) 26. (5) NPL NPL NPL 5
40. Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 30. (0,33) 32. (0) 31. (0) 29. (2) 31. (0) 2,33
41. Drugovič Lara 2003 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 31. (0) NPL NPL 0
41. Grgič Lani 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 35. (0) 31. (0) NPL NPL NPL 0
41. Puher Anja 2002 PD K2 B-licenca NPL NPL NPL NPL 32. (0) 0
41. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca NPL NPL NPL NPL 33. (0) 0
41. Sernc Nataša 2002 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 35. (0) NPL NPL NPL NPL 0
Starejši dečki (2000/2001) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 1. (100) 3. (65) 1. (100) 3. (60) 1. (100) 365
2. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP NPL 2. (80) 2. (80) 2. (80) 3. (65) 305
3. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 2. (80) 4. (53) 4. (53) 3. (60) 8. (40) 246
4. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice B-licenca 3. (57) 6. (47) 3. (65) 6. (43,33) NPL 212,33
5. Zajc Žiga 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP NPL 1. (100) NPL 1. (100) NPL 200
6. Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 7. (43) 4. (53) 7. (43) 6. (43,33) 6. (47) 186,33
7. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 8. (40) 9. (35,5) 4. (53) 5. (51) NPL 179,5
8. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK B-licenca 3. (57) 8. (40) 8. (37) 9. (37) 10. (34) 171
9. Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 6. (47) 7. (43) NPL NPL 4. (55) 145
9. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10. (34) 11. (31) 8. (37) NPL 7. (43) 145
11. Pušnik Gašper 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 12. (27) 13. (26) 8. (37) NPL 5. (51) 141
12. Skvarč Domen 2001 ŠPO PD Rašica Licenca DP 9. (37) 12. (28) 14. (24) 10. (34) 9. (37) 136
13. Bek Andrej 2000 Klub AKSB Impol Licenca DP 3. (57) 9. (35,5) NPL 6. (43,33) NPL 135,83
14. Čoklc Aleks 2000 ŠPO PD Celje Licenca DP NPL NPL 6. (47) NPL 2. (80) 127
15. Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 11. (31) 14. (23) NPL 11. (29,5) 11. (31) 114,5
16. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 16. (20) 17. (18) 17. (18) 15. (21) 13. (26) 85
17. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina B-licenca 26. (4,5) 26. (5) 12. (28) 13. (26) 14. (24) 83
18. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21. (9) 22. (9) 13. (26) 11. (29,5) 17. (18) 82,5
19. Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca NPL 18. (16) 11. (31) NPL 12. (28) 75
20. Dolar Žan 2000 PK Laško B-licenca NPL 27. (3,5) 15. (22) 14. (24) 15. (22) 71,5
21. Habinc Maj 2000 Posavski AK B-licenca 19. (14) 27. (3,5) 18. (16) 15. (21) 16. (20) 71
22. Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki B-licenca 17. (17) 14. (23) 16. (20) NPL NPL 60
23. Krajšek Urh 2000 ŠPO PD Celje B-licenca 12. (27) 16. (20) NPL NPL NPL 47
24. Ketiš Klemen 2001 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 14. (24) 19. (14) NPL NPL NPL 38
24. Sirk Jakob 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL 31. (0) 20. (12) 17. (18) 23. (8) 38
26. Pažon Jure 2001 PK Rogaška Slatina B-licenca 29. (2) 33. (0) 19. (14) 20. (12) 22. (9) 37
27. Ocepek Taj 2001 AK Ravne B-licenca NPL 33. (0) NPL 18. (16) 19. (14) 30
28. Šarlah Damir 2001 PK Rogaška Slatina B-licenca 26. (4,5) 31. (0) NPL 19. (14) 21. (10) 28,5
28. Tome Martin 2001 PK Slovenske Konjice B-licenca 15. (22) 24. (6,5) NPL NPL NPL 28,5
30. Vodovnik Jan 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 20. (12) 20. (11) NPL NPL NPL 23
31. Čater Jakob 2000 ŠPO PD Celje B-licenca 21. (9) 23. (8) NPL NPL NPL 17
31. Novljan Brin 2001 PK Slovenske Konjice B-licenca 28. (3) 29. (2) NPL NPL 20. (12) 17
31. Tome Jakob 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 17. (17) 33. (0) NPL NPL NPL 17
34. Kuk Benjamin 2001 PK Slovenske Konjice B-licenca NPL NPL NPL NPL 18. (16) 16
35. Mlekuž Matija 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 21. (9) 24. (6,5) NPL NPL NPL 15,5
36. Krajšek Jan 2000 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 20. (11) NPL NPL NPL 11
37. Zupanc Nik 2000 ŠAO Velenje B-licenca 24. (7) 30. (1) NPL NPL NPL 8
38. Verk Lovro 2001 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 25. (6) NPL NPL NPL NPL 6
39. Bobnič Nejc 2001 PD K2 B-licenca 30. (1) 33. (0) NPL NPL NPL 1
Starejše deklice (2000/2001) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 1. (100) 1. (100) 1. (100) 3. (60) 1. (100) 400
2. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 2. (80) 5. (51) 2. (80) 2. (80) 2. (72,5) 312,5
3. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 6. (47) 6. (47) 3. (65) 1. (100) 4. (53) 265
4. Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 7. (43) 2. (80) 4. (55) 6. (47) 2. (72,5) 254,5
5. Mageš Pija 2001 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 4. (55) 3. (65) 5. (51) 3. (60) 6. (47) 231
6. Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 18. (15) 4. (55) 6. (47) 5. (51) 4. (53) 206
7. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica B-licenca 10. (34) 7. (43) 8. (40) 8. (40) 7. (43) 166
8. Kordež Zala 2001 AK Ravne B-licenca 11. (31) 8. (40) NPL 9. (35,5) 8. (40) 146,5
9. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica B-licenca 13. (26) 11. (31) 9. (37) 7. (43) 11. (31) 142
10. Lisec Živa 2000 AO Trbovlje B-licenca 15. (22) 13. (25) 7. (43) 9. (35,5) 9. (37) 140,5
11. Tič Katarina 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 12. (28) 20. (12) 16. (20) NPL 10. (34) 94
12. Traunšek Pia 2000 AO Trbovlje B-licenca 16. (19) 16. (19) 13. (26) NPL 12. (28) 92
13. Buršič Lina 2001 Posavski AK B-licenca NPL 23. (8) 14. (24) 11. (31) 14. (24) 87
14. Kušar Stela 2000 Klub AKSB Impol Licenca DP 5. (51) 9. (35,5) NPL NPL NPL 86,5
15. Brčan Rebeka 2000 PS DPČ Šmartno B-licenca 9. (37) 9. (35,5) NPL NPL NPL 72,5
16. Uranjek Lena 2001 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16. (19) 15. (22) 11. (31) NPL NPL 72
17. Filipov Iva 2000 ŠPO PD Celje Licenca DP 8. (40) 12. (28) NPL NPL NPL 68
18. Repušič Urška 2000 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 3. (65) NPL NPL NPL NPL 65
19. Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj B-licenca 18. (15) 19. (14) 10. (34) NPL NPL 63
20. Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL 22. (9) 15. (22) 12. (28) NPL 59
21. Levstik Patricija 2000 PK Ribnica B-licenca 20. (12) 21. (10) NPL NPL 13. (26) 48
22. Širca Anja 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL NPL 17. (18) NPL 15. (22) 40
22. Žnidarič Eva 2000 PK 6b Ptuj B-licenca 14. (24) 18. (16) NPL NPL NPL 40
24. Svetec Špela 2001 AK Črna na Koroškem B-licenca NPL 24. (7) NPL 13. (26) NPL 33
25. Ložak Lea 2000 AO Trbovlje B-licenca NPL NPL 12. (28) NPL NPL 28
26. Strenčan Tinkara 2000 ŠPO PD Celje B-licenca NPL 13. (25) NPL NPL NPL 25
27. Rozman Laura 2000 ŠAO Velenje B-licenca NPL 16. (19) NPL NPL NPL 19
Kadeti (1998/1999) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Licenca DP NPL 1. (100) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 400
2. Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 5. (51) 3. (60) 2. (80) 3. (65) 2. (80) 285
3. Tomažin David 1998 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 2. (80) 6. (47) 4. (53) 2. (80) 3. (65) 278
4. Ekselenski Simon 1998 Klub AKSB Impol B-licenca 4. (55) 5. (51) 4. (53) 4. (55) 4. (55) 218
5. Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol B-licenca 10. (34) 7. (43) 3. (65) 5. (51) 5. (51) 210
6. Regoršek Žan 1998 PK Slovenske Konjice B-licenca 1. (100) 2. (80) NPL NPL NPL 180
7. Bevc Filip 1998 ŠD Pajki B-licenca 3. (65) 3. (60) NPL NPL NPL 125
8. Cesar Matic 1999 ŠAO Velenje B-licenca 7. (43) 8. (40) NPL NPL NPL 83
9. Bashta Bogdan 1999 PK 6b Ptuj B-licenca NPL 10. (34) NPL NPL 6. (47) 81
10. Kobale Gašper 1999 Klub AKSB Impol B-licenca 9. (37) 9. (37) NPL NPL NPL 74
11. Čeh Luka 1998 PK 6b Ptuj B-licenca NPL NPL NPL 6. (47) NPL 47
11. Vehovar Aljaž 1998 PK Slovenske Konjice B-licenca 6. (47) NPL NPL NPL NPL 47
13. Jošt Jakob 1998 PK Slovenske Konjice B-licenca 8. (40) NPL NPL NPL NPL 40
Kadetinje (1998/1999) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Status Slovenska Bistrica Vojnik Trbovlje Radlje ob Dravi Ljubljana Vsota
1. Glušič Sara 1999 AK Ravne Licenca DP 1. (100) 1. (90) 3. (65) 2. (80) 1. (100) 370
2. Verbuč Julija 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 2. (80) 1. (90) 1. (100) NPL 3. (65) 335
3. Glušič Manca 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP NPL 3. (65) 2. (80) 1. (100) 6. (45) 290
4. Skvarč Alenka 1998 ŠPO PD Rašica B-licenca 3. (65) 5. (51) 5. (51) 3. (65) 4. (55) 236
5. Gliebe Katja 1998 AK Ravne Licenca DP NPL 4. (55) 4. (55) 4. (55) 5. (51) 216
6. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 4. (55) 7. (43) 6. (47) 5. (51) 6. (45) 198
7. Ceglar Nina 1999 PS DPČ Šmartno B-licenca 5. (51) 9. (37) NPL NPL NPL 88
8. Rus Kristina 1998 PS DPČ Šmartno Licenca DP NPL NPL NPL NPL 2. (80) 80
9. Romih Patricija 1999 ŠD Pajki B-licenca NPL 6. (47) NPL NPL NPL 47
10. Pavčnik Anja 1999 PK Rimske Toplice B-licenca NPL 8. (40) NPL NPL NPL 40