Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekmovalna sezona: Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

Tekmovalna sezona 2019

  Prikaži podatke sezone


Skupno po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 365 od 434  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Starejši cicibani (2008/2009) - 54 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 1. (100) 2. (80) 1. (100) 2. (80) 3. (65) 360
2. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB NPL 1. (100) 3. (65) 1. (100) 12. (28) 293
3. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki 3. (65) 9. (34) 10. (34) 4. (55) 1. (100) 254
4. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec 13. (26) 4. (55) 2. (80) 5. (51) 4. (55) 241
5. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek 6. (45) NPL 8. (40) 10. (34) 2. (80) 199
6. Krebs Aljaž 2008 PD K2 5. (51) 6. (47) 7. (43) NPL 5. (51) 192
6. Orlčnik Vid 2009 PK Laško 6. (45) 5. (51) 11. (31) 3. (65) 15. (22) 192
8. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje 10. (34) 3. (65) 5. (51) NPL 9. (37) 187
9. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje 11. (31) 7. (43) 12. (28) 7. (43) 8. (40) 157
10. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 21. (10) 13. (26) 14. (24) 16. (20) 150
11. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec 4. (55) 9. (34) NPL 16. (20) 10. (34) 143
12. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki 23. (7,5) 9. (34) 18. (16) 15. (22) 7. (43) 115
13. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje 17. (18) 14. (23) 14. (24) 6. (47) 28. (3) 112
14. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 18. (16) 8. (40) NPL 11. (31) 14. (24) 111
15. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje 15. (22) 16. (18) 19. (14) 8. (38,5) 18. (16) 94,5
16. Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB 9. (37) NPL 4. (55) NPL NPL 92
17. Leskošek Miha 2008 PK Laško 20. (11) 16. (18) 15. (22) 30. (1) 11. (31) 82
18. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje 20. (11) 20. (12) NPL 8. (38,5) 20. (12) 73,5
18. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje 23. (7,5) 12. (28) 16. (20) 17. (18) NPL 73,5
20. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina 14. (24) NPL NPL NPL 6. (47) 71
21. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice 16. (20) 19. (14) 20. (12) 19. (14) 21. (10) 60
22. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje 12. (28) NPL NPL 12. (28) NPL 56
23. Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje NPL 28. (3) 6. (47) NPL NPL 50
24. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno NPL 26. (5) 9. (37) 25. (6) NPL 48
25. Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol 8. (40) NPL NPL 31. (0) NPL 40
26. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec 26. (4,5) 25. (6) 21. (10) 27. (3,5) 17. (18) 38,5
27. Hribar Luka 2008 PK Novo mesto 19. (14) 22. (9) NPL 20. (11) NPL 34
27. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje NPL 14. (23) NPL 20. (11) NPL 34
29. Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol 26. (4,5) 13. (26) NPL NPL NPL 30,5
30. Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje 33. (0) 23. (8) 17. (18) NPL NPL 26
30. Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje NPL NPL NPL 13. (26) NPL 26
30. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 NPL NPL NPL NPL 13. (26) 26
33. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice 22. (9) 24. (7) 22. (9) 31. (0) NPL 25
34. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice NPL NPL NPL 18. (16) 24. (7) 23
35. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol 28. (3) NPL 28. (3) 23. (7,5) 23. (8) 21,5
36. De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje NPL 16. (18) NPL NPL NPL 18
36. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice 32. (0) 27. (4) 26. (5) 31. (0) 22. (9) 18
36. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol 33. (0) 32. (0) 27. (4) 31. (0) 19. (14) 18
39. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina 29. (1,5) NPL 23. (8) 29. (2) 25. (6) 17,5
40. Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje 25. (6) NPL NPL 23. (7,5) NPL 13,5
41. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina 33. (0) NPL 24. (7) 31. (0) 26. (5) 12
42. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki 33. (0) 30. (0,5) NPL 26. (5) 27. (4) 9,5
43. Kovačič Lovšin Jakob 2009 PK Novo mesto NPL NPL NPL 22. (9) NPL 9
44. Oshish Amin 2009 PS DPČ Šmartno NPL NPL 25. (6) 31. (0) NPL 6
45. Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki NPL NPL NPL 27. (3,5) NPL 3,5
46. Milič Jon 2008 PD Ljutomer NPL 29. (2) NPL NPL NPL 2
46. Odlazek Tobias 2009 PAK - ŠPO Brežice NPL NPL 29. (2) NPL NPL 2
48. Ogrizek Nejc 2009 PK Rogaška Slatina 29. (1,5) NPL NPL NPL NPL 1,5
49. Lotrič Filip 2009 PK Rogaška Slatina NPL 30. (0,5) NPL NPL NPL 0,5
50. Belšak Vito 2009 PD Ljutomer 33. (0) NPL NPL NPL NPL 0
50. Halec Tine 2008 PD Ljutomer 31. (0) NPL NPL 31. (0) NPL 0
50. Jug Andrej 2008 Klub AKSB Impol 33. (0) NPL NPL NPL NPL 0
50. Trojer Christian 2008 ŠPO PD Celje 33. (0) NPL NPL NPL NPL 0
50. Župnek Miha 2008 ŠD Pajki NPL NPL NPL 31. (0) NPL 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 71 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec 1. (81,67) 4. (55) 1. (100) 1. (100) 1. (100) 381,67
2. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice 1. (81,67) 1. (100) 3. (65) 2. (72,5) 2. (80) 334,17
3. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki 6. (47) 2. (80) 8. (40) 2. (72,5) 4. (55) 254,5
4. Spanžel Špela 2009 AK Ravne 17. (18) 9. (37) 2. (80) 5. (43,6) 5. (51) 211,6
5. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec 1. (81,67) 3. (65) 19. (14) 5. (43,6) NPL 204,27
6. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 12. (28) 5. (51) 5. (47) 5. (43,6) 6. (47) 188,6
7. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje 4. (53) 7. (41,5) 5. (47) 5. (43,6) 17. (18) 185,1
8. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno 9. (37) 12. (28) 11. (31) 11. (31) 3. (65) 164
9. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol 14. (23) 22. (8,5) 5. (47) 4. (55) 18. (16) 141
9. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki 8. (40) 6. (47) 12. (28) 13. (26) 15. (22) 141
11. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje 7. (43) 16. (20) 13. (26) 5. (43,6) 14. (24) 136,6
12. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje 18. (16) 7. (41,5) 14. (24) 14. (24) 7. (43) 132,5
13. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB 32. (0) 13. (26) 4. (55) 12. (28) 23. (8) 117
14. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje 10. (32,5) 11. (31) 15. (22) 16. (20) 40. (0) 105,5
15. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice 13. (26) 17. (18) 18. (16) 10. (34) 25. (6) 94
16. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec 10. (32,5) NPL 16. (20) 20. (10,33) 11. (31) 93,83
17. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina 16. (20) 24. (6,5) 17. (18) 17. (18) 12. (28) 84
18. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol 23. (8) 14. (23) 22. (9) 18. (16) 10. (34) 82
19. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki 22. (9) 14. (23) 21. (10) 19. (14) 13. (26) 73
20. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB 24. (7) NPL 10. (34) 15. (22) 22. (9) 72
21. Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje 21. (10) 18. (15) NPL NPL 9. (37) 62
22. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice 27. (3) 22. (8,5) 9. (37) 25. (6) 41. (0) 54,5
23. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol 4. (53) NPL NPL NPL NPL 53
24. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje 32. (0) 31. (0) NPL 34. (0) 8. (40) 40
25. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje NPL 20. (12) NPL 24. (7) 16. (20) 39
26. Sluga Eva 2008 Posavski AK 14. (23) NPL NPL 20. (10,33) 28. (3) 36,33
27. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje NPL 10. (34) NPL NPL NPL 34
28. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice 32. (0) 18. (15) 28. (2) 23. (8) 26. (5) 30
29. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta 30. (0,5) NPL 20. (12) 20. (10,33) 31. (0) 22,83
30. Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice 25. (5,5) NPL 25. (6) 33. (0) 24. (7) 18,5
31. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec 27. (3) 31. (0) 41. (0) 34. (0) 20. (12) 15
32. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje 32. (0) 31. (0) NPL 34. (0) 19. (14) 14
32. Potočnik Paulina 2009 Klub AKSB Impol 19. (14) NPL NPL NPL NPL 14
34. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje 32. (0) 27. (2,5) 36. (0) 30. (0,33) 21. (10) 12,83
35. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB 20. (12) NPL NPL NPL NPL 12
36. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje NPL 21. (10) NPL 34. (0) NPL 10
37. Gül Lara 2009 AK Ravne 25. (5,5) NPL 27. (4) 34. (0) 37. (0) 9,5
38. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina 32. (0) 26. (5) 35. (0) NPL 27. (4) 9
39. Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje NPL 27. (2,5) 26. (5) NPL NPL 7,5
39. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec 32. (0) NPL 23. (7,5) NPL NPL 7,5
39. Srebotnik Oliva 2009 ŠPO APD Kozjak MB NPL NPL 23. (7,5) NPL NPL 7,5
42. Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice NPL 24. (6,5) 31. (0) 34. (0) NPL 6,5
43. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje NPL 31. (0) 28. (2) 27. (4) 33. (0) 6
44. Sovre Loti 2009 AO Trbovlje NPL 31. (0) 33. (0) 26. (5) NPL 5
45. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice 32. (0) 27. (2,5) 40. (0) 34. (0) 29. (2) 4,5
46. Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje NPL NPL NPL 28. (3) NPL 3
46. Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje 30. (0,5) 27. (2,5) 31. (0) NPL NPL 3
46. Urbanica Eva 2009 Posavski AK 27. (3) 31. (0) 44. (0) NPL 34. (0) 3
49. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice 32. (0) 31. (0) 28. (2) 34. (0) NPL 2
49. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto 32. (0) 31. (0) NPL 29. (2) NPL 2
51. Štavt Eva 2008 PK Rimske Toplice NPL NPL NPL 34. (0) 30. (1) 1
52. Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje 32. (0) NPL NPL 30. (0,33) NPL 0,33
52. Povše Nina 2009 ŠD Pajki NPL NPL NPL 30. (0,33) NPL 0,33
54. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje 32. (0) 31. (0) 39. (0) 34. (0) NPL 0
54. Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 37. (0) 34. (0) NPL 0
54. Glavan Taja 2009 PAK - ŠPO Brežice 32. (0) 31. (0) NPL 34. (0) NPL 0
54. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina 32. (0) 31. (0) 33. (0) 34. (0) NPL 0
54. Gračner Sara 2009 ŠPO PD Celje NPL NPL NPL NPL 38. (0) 0
54. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj 32. (0) 31. (0) 42. (0) NPL 32. (0) 0
54. Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje 32. (0) NPL NPL NPL NPL 0
54. Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB 32. (0) 31. (0) NPL NPL NPL 0
54. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki NPL NPL NPL 34. (0) 36. (0) 0
54. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje NPL 31. (0) 43. (0) NPL 35. (0) 0
54. Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem 32. (0) 31. (0) NPL NPL NPL 0
54. Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina 32. (0) 31. (0) NPL 34. (0) NPL 0
54. Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB 32. (0) 31. (0) NPL 34. (0) NPL 0
54. Pomperger Lana Lara 2008 ŠPO APD Kozjak MB 32. (0) NPL NPL NPL NPL 0
54. Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB 32. (0) NPL NPL 34. (0) 42. (0) 0
54. Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB 32. (0) NPL NPL NPL NPL 0
54. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne 32. (0) NPL 38. (0) NPL 39. (0) 0
54. Zeme Ana 2009 PK Laško NPL 31. (0) NPL 34. (0) NPL 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje 1. (100) 5. (51) 1. (100) 1. (100) 6. (47) 351
2. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 1. (90) 4. (53) 2. (80) 20. (12) 303
3. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol 3. (65) 1. (90) 2. (80) 6. (47) 7. (43) 282
4. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje 20. (11) 4. (55) 11. (31) 3. (65) 2. (80) 231
5. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek 5. (51) 7. (43) 3. (65) 5. (51) 4. (55) 222
6. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje 9. (37) NPL 7. (43) 7. (41,5) 1. (100) 221,5
7. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje 7. (43) 3. (65) 6. (47) NPL 11. (31) 186
8. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 10. (31) 6. (47) 9. (35,5) 10. (32,5) 3. (65) 180
9. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 6. (47) 8. (38,5) 4. (53) 10. (32,5) NPL 171
10. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 10. (31) 10. (34) 9. (35,5) 4. (55) 9. (37) 161,5
11. Rebula Vid 2006 AK Ravne NPL 8. (38,5) 8. (40) 13. (26) 14. (24) 128,5
12. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol 10. (31) 11. (31) 15. (22) 7. (41,5) 17. (18) 125,5
13. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 8. (40) 12. (28) 18. (16) 14. (24) 15. (22) 114
14. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje 14. (24) NPL NPL 9. (37) 5. (51) 112
15. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno 13. (26) 14. (24) 17. (18) 12. (28) 13. (26) 104
16. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki 16. (18) 16. (20) NPL 17. (18) 12. (28) 84
17. Kopitar Jernej 2007 PK Beta 15. (22) NPL 16. (20) 15. (22) NPL 64
17. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB 16. (18) 13. (26) NPL NPL 16. (20) 64
17. Studnička Gaj 2007 PD K2 NPL NPL 14. (24) NPL 8. (40) 64
20. Majer Matic 2006 Klub AKSB Impol 4. (55) NPL NPL NPL NPL 55
21. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina 22. (8,5) NPL 22. (9) 16. (20) 18. (16) 53,5
22. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice 24. (5,5) 17. (18) 21. (10) 20. (11) 19. (14) 53
23. Hribar Mark 2006 PK Novo mesto 16. (18) 15. (22) NPL NPL NPL 40
24. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB 22. (8,5) NPL 12. (28) NPL NPL 36,5
25. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice NPL NPL NPL NPL 10. (34) 34
26. Hudohmet Amadej 2006 PAK - ŠPO Brežice NPL NPL 13. (26) NPL NPL 26
27. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec NPL NPL NPL 18. (15) 21. (10) 25
28. Majcen Miha 2007 ŠPO PD Celje NPL NPL NPL 18. (15) NPL 15
29. Hrastovšek Žiga 2006 PAK - ŠPO Brežice NPL NPL 19. (14) NPL NPL 14
29. Repnik Žiga 2006 ŠPO APD Kozjak MB 19. (14) NPL NPL NPL NPL 14
31. Resnik Anžej 2007 Posavski AK NPL NPL 20. (12) NPL NPL 12
32. Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki NPL NPL NPL 20. (11) NPL 11
32. Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju 20. (11) NPL NPL NPL NPL 11
34. Luc Domen 2006 ŠD Pajki NPL NPL NPL 22. (9) NPL 9
35. Matjašič Jan Mark 2006 PAK - ŠPO Brežice NPL NPL 23. (8) NPL NPL 8
36. Knez Jure 2006 PAK - ŠPO Brežice NPL NPL 24. (7) NPL NPL 7
37. Dragar Luka 2007 PD Lovrenc na Pohorju 24. (5,5) NPL NPL NPL NPL 5,5
37. Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB 24. (5,5) NPL NPL NPL NPL 5,5
37. Skledar Jernej 2006 Klub AKSB Impol 24. (5,5) NPL NPL NPL NPL 5,5
Mlajše deklice (2006/2007) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 1. (100) 1. (100) 2. (80) 1. (100) 4. (55) 380
2. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje 3. (65) 2. (80) 1. (100) 2. (80) NPL 325
3. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 5. (51) 3. (60) 3. (65) 3. (65) 2. (80) 270
4. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 2. (80) 3. (60) NPL 4. (55) 6. (47) 242
5. Krebs Blažka 2007 PD K2 8. (40) 7. (41,5) 7. (43) 11. (31) 1. (100) 224,5
6. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje 4. (55) 9. (37) 6. (47) 8. (40) 3. (65) 207
7. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB 7. (43) 5. (51) 4. (55) 5. (49) NPL 198
7. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje 6. (47) 6. (47) 5. (51) 5. (49) 5. (51) 198
9. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 10. (34) 7. (41,5) 12. (28) 12. (28) 7. (43) 146,5
10. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje 11. (31) 13. (25) 8. (40) 7. (43) NPL 139
11. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje 14. (24) 17. (18) 9. (37) 9. (35,5) NPL 114,5
12. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem 12. (28) 11. (31) 14. (24) 13. (26) NPL 109
13. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje 15. (22) 25. (6) 15. (22) 14. (22) 8. (40) 106
14. Zalar Neja 2006 AK Ravne 13. (26) 10. (34) 16. (20) 21. (10) 15. (22) 102
15. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice NPL 13. (25) 11. (31) 9. (35,5) NPL 91,5
16. Rainer Liza 2006 Posavski AK 9. (37) NPL 10. (34) 19. (13) NPL 84
17. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki 21. (10) 12. (28) 17. (18) 14. (22) NPL 78
18. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol 17. (18) NPL 18. (16) 23. (6) 10. (34) 74
19. Kozole Simona 2007 Posavski AK 18. (16) 20. (12) 19. (14) 22. (9) 13. (26) 68
20. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice NPL 16. (20) NPL 19. (13) 11. (31) 64
21. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB NPL 21. (9,5) 13. (26) 14. (22) NPL 57,5
22. Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol 16. (20) NPL NPL NPL 9. (37) 57
23. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje 22. (8) 23. (8) 20. (12) NPL 12. (28) 56
24. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto 20. (12) 19. (14) NPL 17. (18) NPL 44
25. Vračun Špela 2007 Posavski AK NPL NPL 21. (10) 23. (6) 14. (24) 40
26. Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje NPL 15. (22) NPL 18. (16) NPL 38
27. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice 25. (5,5) NPL NPL 23. (6) 16. (20) 31,5
28. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško 19. (14) 18. (16) NPL NPL NPL 30
29. Zeme Eva 2007 PK Laško NPL 26. (5) NPL 23. (6) NPL 11
30. Bevc Zala 2006 AO Trbovlje NPL 21. (9,5) NPL NPL NPL 9,5
31. Volčanjk Laura 2007 PAK - ŠPO Brežice NPL NPL 22. (9) NPL NPL 9
32. Oprešnik Zala 2006 ŠAO Velenje 22. (8) NPL NPL NPL NPL 8
32. Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju 22. (8) NPL NPL NPL NPL 8
34. Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje NPL 24. (7) NPL NPL NPL 7
35. Testaniere Klea 2007 PK Rifnik NPL NPL NPL 23. (6) NPL 6
36. Motaln Neja 2007 Klub AKSB Impol 25. (5,5) NPL NPL NPL NPL 5,5
Starejši dečki (2004/2005) - 17 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 1. (100) 3. (65) 2. (72,5) 1. (100) 352,5
2. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 1. (100) 2. (80) 2. (80) 4. (55) 9. (37) 315
3. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek 7. (43) 4. (55) 1. (100) 5. (51) 2. (80) 286
4. Božič Anže 2005 Posavski AK 3. (65) 3. (65) 4. (55) 1. (100) 4. (55) 285
5. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje 5. (49) NPL 5. (51) 7. (43) 3. (65) 208
6. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj 4. (55) 5. (51) 6. (47) NPL 7. (43) 196
7. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec 5. (49) 6. (47) NPL 6. (47) 6. (47) 190
8. Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB 10. (32,5) NPL 7. (43) NPL 8. (40) 115,5
9. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec NPL 7. (43) 8. (40) NPL NPL 83
10. Zimšek Jakob 2005 ŠD Pajki NPL NPL NPL 2. (72,5) NPL 72,5
11. Horn Lan 2004 PD Ljutomer 10. (32,5) NPL NPL 9. (37) NPL 69,5
12. Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD 12. (28) NPL NPL 10. (34) NPL 62
13. Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje NPL NPL NPL NPL 5. (51) 51
14. Čoklc Tadej 2004 AO Trbovlje NPL 8. (40) NPL NPL NPL 40
14. Majer Jure 2004 ŠPO APD Kozjak MB 8. (40) NPL NPL NPL NPL 40
14. Povše Luka 2005 ŠD Pajki NPL NPL NPL 8. (40) NPL 40
17. Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice 9. (37) NPL NPL NPL NPL 37
Starejše deklice (2004/2005) - 26 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice 1. (100) 1. (100) 3. (60) 1. (100) 4. (55) 360
2. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol 2. (80) 2. (80) 2. (80) 2. (66,67) 6. (47) 306,67
3. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje 3. (65) 5. (51) 5. (51) 5. (51) 2. (80) 247
4. Žvan Ana 2004 AK Ravne 4. (53) 3. (65) 3. (60) 2. (66,67) NPL 244,67
5. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 4. (53) 9. (37) NPL 2. (66,67) 5. (51) 207,67
6. Novak Eva 2005 PD Ljutomer 6. (45) 6. (47) 8. (40) 6. (45) 3. (65) 202
7. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje 9. (35,5) 11. (29,5) NPL 9. (35,5) 1. (100) 200,5
8. Juričan Maša 2004 Posavski AK 8. (40) 4. (55) 6. (47) 8. (40) NPL 182
9. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB 13. (26) 7. (43) 10. (34) 17. (18) 10. (34) 137
10. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol 14. (24) 15. (22) 7. (43) 6. (45) NPL 134
11. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj 15. (22) 10. (34) 9. (37) 11. (31) 11. (31) 133
12. Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto 9. (35,5) 8. (40) NPL 9. (35,5) NPL 111
13. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje NPL NPL 1. (100) NPL NPL 100
14. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer 17. (18) NPL 11. (29,5) 20. (12) 9. (37) 96,5
15. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje 12. (28) NPL NPL 14. (24) 7. (43) 95
16. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek 21. (10) 14. (24) NPL 21. (10) 8. (40) 84
17. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem 22. (9) 16. (20) 11. (29,5) 18. (16) NPL 74,5
18. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje 16. (20) 17. (18) NPL 15. (21) NPL 59
18. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina 20. (12) 13. (26) NPL 15. (21) NPL 59
20. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer NPL 11. (29,5) NPL 12. (28) NPL 57,5
21. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol 6. (45) NPL NPL NPL NPL 45
22. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec 11. (31) NPL NPL NPL NPL 31
23. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček NPL NPL NPL 13. (26) NPL 26
24. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki 18. (16) NPL NPL NPL NPL 16
25. Luc Anja 2004 ŠD Pajki NPL NPL NPL 19. (14) NPL 14
25. Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju 19. (14) NPL NPL NPL NPL 14
Kadeti (2002/2003) - 12 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 2. (72,5) 2. (80) 2. (80) 1. (100) 4. (55) 332,5
2. Saje Simon 2002 PK Novo mesto 1. (100) 3. (65) 1. (100) 3. (65) NPL 330
3. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec 4. (55) 1. (100) 3. (65) 2. (80) 2. (80) 325
4. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek 6. (45) NPL 7. (43) 5. (51) 1. (100) 239
5. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje 6. (45) 4. (55) 4. (55) 4. (55) 3. (65) 230
6. Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol 5. (51) NPL 5. (51) NPL NPL 102
7. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno NPL NPL 6. (47) 6. (47) NPL 94
8. Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol 2. (72,5) NPL NPL NPL NPL 72,5
9. Čeh Dominik 2003 ŠAO Velenje NPL 5. (49) NPL NPL NPL 49
9. Gošnik Svit 2002 ŠAO Velenje NPL 5. (49) NPL NPL NPL 49
11. Radež Matija 2002 PK Novo mesto NPL 7. (43) NPL NPL NPL 43
12. Siljan Arnož 2003 PK Rimske Toplice NPL NPL 8. (40) NPL NPL 40
Kadetinje (2002/2003) - 5 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenska Bistrica Trbovlje Brežice Vojnik Celje Vsota
1. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje 1. (100) 1. (100) 1. (100) 1. (100) NPL 400
2. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice 4. (55) 2. (80) 2. (80) 3. (65) NPL 280
3. Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec 2. (72,5) 3. (65) NPL 2. (80) NPL 217,5
4. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek NPL NPL NPL 4. (55) 1. (100) 155
5. Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju 2. (72,5) NPL NPL NPL NPL 72,5