Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekmovalna sezona: Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

Tekmovalna sezona 2020

  Prikaži podatke sezone


Skupno po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 294 od 351  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Starejši cicibani (2009/2010) - 41 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Rajšek Matej 2009 PK Klajmber 1. (100) 1. (100) 1. (100) 300
2. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec 3. (65) 2. (80) 16. (20) 165
2. Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje 6. (47) 3. (65) 4. (53) 165
4. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec 2. (80) 9. (37) 6. (45) 162
5. Orlčnik Vid 2009 PK Laško 9. (37) 6. (47) 3. (65) 149
6. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina 4. (55) 5. (51) 15. (22) 128
7. Flis Jaka 2010 AK Ravne 14. (24) 17. (18) 2. (80) 122
8. Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj 13. (26) 8. (40) 4. (53) 119
9. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje 5. (51) 4. (55) 24. (7) 113
10. Dretnik Matevž 2010 AK Ravne 10. (34) 10. (34) 10. (34) 102
11. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice 11. (31) 12. (28) 11. (27,25) 86,25
12. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki 8. (40) NPL 8. (40) 80
13. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj 7. (43) NPL 11. (27,25) 70,25
14. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 17. (18) 7. (43) 23. (8) 69
15. Remic Matic 2010 PK Klajmber 15. (22) 11. (31) 21. (9,5) 62,5
16. Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol 20. (12) 21. (10) 9. (37) 59
17. Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice 19. (14) 13. (26) 19. (14) 54
18. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice NPL 14. (24) 11. (27,25) 51,25
19. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 6. (45) 45
20. Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol 18. (16) NPL 11. (27,25) 43,25
21. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje 12. (28) 22. (9) NPL 37
22. Umek Gal 2009 Posavski AK NPL 16. (20) 21. (9,5) 29,5
23. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje 16. (20) 24. (7) NPL 27
24. Ribič Luka 2010 PK Klajmber 21. (10) 18. (16) NPL 26
25. Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina 27. (4) 26. (5) 18. (16) 25
26. Zorko Nik 2009 PK Rimske Toplice NPL 15. (22) NPL 22
27. Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 17. (18) 18
28. Lovšin Žiga 2010 PS Ascendo Grosuplje NPL 20. (12) 26. (5) 17
29. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice 24. (7) 23. (8) NPL 15
30. Podhraški Tijan 2010 ŠPO PD Celje NPL 19. (14) NPL 14
31. Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno NPL NPL 20. (12) 12
32. Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje 23. (8) NPL 29. (2) 10
33. Baš Urh 2010 AO Trbovlje 22. (9) NPL NPL 9
34. Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB 29. (2) 25. (6) NPL 8
35. Kolbl Jaka 2009 PK Klajmber NPL 28. (3) 27. (4) 7
35. Makovec Jan 2010 PK Novo mesto 25. (6) NPL 30. (1) 7
37. Bordon Sven 2010 ŠPO PD Celje NPL NPL 25. (6) 6
38. Marzel Tar 2010 PK Martinček 26. (5) NPL NPL 5
38. Rakuša Niko 2009 PD Ljutomer NPL 29. (2) 28. (3) 5
40. Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno NPL 27. (4) NPL 4
41. Erpič Bine 2010 PK Novo mesto 28. (3) NPL 31. (0) 3
Starejše cicibanke (2009/2010) - 67 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol 1. (100) 1. (100) 3. (65) 265
2. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje 2. (80) 2. (80) 1. (100) 260
3. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB 8. (40) 3. (65) 2. (80) 185
4. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol 5. (51) 5. (51) 7. (41,5) 143,5
5. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje 6. (47) 4. (55) 12. (26) 128
6. Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje 3. (65) 9. (37) 20. (11) 113
7. Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek 4. (55) 8. (40) 32. (0) 95
7. Spanžel Špela 2009 AK Ravne 10. (34) 21. (10) 5. (51) 95
9. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje 7. (43) 25. (6) 9. (34) 83
10. Tramšek Mija 2010 Klub AKSB Impol NPL 6. (47) 9. (34) 81
11. Kos Alja 2009 PS DPČ Šmartno NPL 14. (24) 6. (47) 71
12. Kmet Tara 2009 ŠD Pajki 13. (26) 41. (0) 9. (34) 60
13. Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki 11. (31) 22. (9) 17. (18) 58
14. Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 4. (55) 55
15. Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice 14. (24) 19. (14) 18. (16) 54
16. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje 24. (7) 7. (43) 32. (0) 50
17. Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj 27. (4) 27. (4) 7. (41,5) 49,5
18. Zeme Ana 2009 PK Rimske Toplice 12. (28) NPL 15. (21) 49
19. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki 17. (18) 26. (5) 15. (21) 44
19. Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice 15. (22) 15. (22) 32. (0) 44
21. Lapajne Katarina 2010 PD K2 42. (0) 12. (28) 20. (11) 39
22. Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice 35. (0) 11. (31) 23. (7,5) 38,5
23. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje 23. (8) 13. (26) 25. (3,5) 37,5
24. Lalek Vegan Stela 2009 ŠAO Velenje 9. (37) NPL NPL 37
25. Žlavs Maša 2009 ŠPO PD Celje NPL 10. (34) 32. (0) 34
26. Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje 20. (12) 18. (16) 32. (0) 28
27. Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj 33. (0) 32. (0) 12. (26) 26
27. Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 12. (26) 26
29. Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB 18. (16) NPL 22. (9) 25
30. Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber 16. (20) 30. (1) 25. (3,5) 24,5
31. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol 25. (6) NPL 19. (14) 20
31. Lupše Eva 2010 ŠD Pajki NPL 16. (20) 32. (0) 20
33. Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec NPL 17. (18) 32. (0) 18
34. Kurnik Eva 2009 PK Klajmber 21. (10) 24. (7) 32. (0) 17
35. Bobič Ema 2010 PK Novo mesto 22. (9) NPL 23. (7,5) 16,5
36. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice 19. (14) 31. (0) 32. (0) 14
37. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje 31. (0) 20. (12) 32. (0) 12
38. Jan Tjaša 2009 PK Klajmber 37. (0) 23. (8) 32. (0) 8
39. Lah Monika 2009 PK Novo mesto 26. (5) NPL 32. (0) 5
40. Gül Lara 2009 AK Ravne 29. (2) 29. (2) 32. (0) 4
41. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 25. (3,5) 3,5
41. Florijančič Nuša 2010 PK Novo mesto 32. (0) NPL 25. (3,5) 3,5
41. Javornik Lina 2009 PK Klajmber 40. (0) 38. (0) 25. (3,5) 3,5
41. Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 25. (3,5) 3,5
45. Abram Katja 2010 PK Novo mesto 28. (3) NPL 32. (0) 3
45. Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje NPL 28. (3) 32. (0) 3
47. Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek 30. (1) 34. (0) 32. (0) 1
48. Čuček Ela 2010 ŠPO PD Celje 34. (0) 39. (0) NPL 0
48. Dežman Zana 2010 PD Ljutomer NPL NPL 32. (0) 0
48. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina NPL NPL 32. (0) 0
48. Japelj Manca 2010 ŠPO PD Črnomelj NPL NPL 32. (0) 0
48. Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek 38. (0) 42. (0) 32. (0) 0
48. Kumer Kaja 2010 PD Ljutomer NPL NPL 32. (0) 0
48. Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje 39. (0) 40. (0) 32. (0) 0
48. Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje 45. (0) 37. (0) 32. (0) 0
48. Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje NPL 44. (0) 32. (0) 0
48. Kvasnik Ana 2010 PK Novo mesto 48. (0) NPL NPL 0
48. Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina 44. (0) 35. (0) 32. (0) 0
48. Merkač Lena 2010 AK Ravne 36. (0) 36. (0) 31. (0) 0
48. Mirt Neli 2010 AK Ravne 46. (0) NPL 32. (0) 0
48. Potočnik Roza 2010 ŠPO PD Celje NPL 33. (0) NPL 0
48. Repič Nikolina 2010 PD K2 NPL 46. (0) 32. (0) 0
48. Rojs Maruša 2009 PK Klajmber 41. (0) 45. (0) 32. (0) 0
48. Stražišnik Daneja 2010 PK Martinček 47. (0) NPL 32. (0) 0
48. Strojin Taja 2010 ŠPO PD Celje NPL NPL 32. (0) 0
48. Trkaj Lara 2009 ŠPO PD Celje NPL 47. (0) NPL 0
48. Veršič Tjaša 2010 PD Ljutomer 43. (0) 43. (0) NPL 0
Mlajši dečki (2007/2008) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek 1. (100) 1. (100) 9. (34) 234
2. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje 6. (47) 5. (51) 1. (100) 198
3. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 2. (80) NPL 160
4. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec 5. (51) 4. (55) 4. (53) 159
5. Resnik Anžej 2007 Posavski AK 4. (55) 6. (47) 6. (45) 147
6. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina 3. (65) 12. (28) 6. (45) 138
7. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 10. (34) 11. (31) 3. (65) 130
8. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje 9. (37) 9. (37) 4. (53) 127
9. Krebs Aljaž 2008 PD K2 7. (43) 7. (43) 9. (34) 120
10. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje NPL 3. (65) 8. (40) 105
11. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 8. (40) 17. (18) 12. (28) 86
12. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB NPL NPL 2. (80) 80
12. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje 14. (24) 10. (34) 15. (22) 80
14. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje 20. (12) 14. (24) 9. (34) 70
15. Milič Jon 2008 PD Ljutomer 11. (31) 18. (16) 19. (14) 61
16. Lakič Bor 2007 PK Klajmber NPL 8. (40) 16. (20) 60
17. Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol 16. (20) 13. (26) 20. (12) 58
18. Novak Jakob 2008 PK Klajmber 21. (10) 15. (22) 17. (18) 50
19. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki 15. (22) NPL 13. (25) 47
20. Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber 19. (14) 19. (14) 21. (9) 37
21. Leskošek Miha 2008 PK Laško 18. (16) 16. (20) NPL 36
22. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje 12. (28) NPL NPL 28
23. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB 13. (26) NPL NPL 26
24. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje NPL NPL 13. (25) 25
25. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice 24. (7) 20. (12) NPL 19
26. Milar Mark 2007 AO Trbovlje 17. (18) NPL NPL 18
27. De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje NPL NPL 18. (16) 16
28. Mihelič Andraž 2008 AK Slovenj Gradec NPL NPL 21. (9) 9
28. Mlakar Jakob 2008 Posavski AK 22. (9) NPL NPL 9
28. Stojnšek Timon 2007 ŠD Pajki NPL NPL 21. (9) 9
31. Kogelnik Tevž 2007 PK Martinček 23. (8) NPL NPL 8
32. Robnik Miha 2008 PK Martinček NPL NPL 24. (7) 7
33. Žnidar Maj 2007 ŠD Pajki NPL NPL 25. (6) 6
Mlajše deklice (2007/2008) - 45 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 2. (80) 1. (100) 5. (47) 227
2. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje 6. (47) 8. (40) 1. (100) 187
3. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje 4. (55) 2. (80) 5. (47) 182
4. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec 1. (100) 10. (34) 9. (37) 171
5. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec 3. (65) 4. (55) 8. (40) 160
6. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice 5. (51) 5. (51) 4. (55) 157
7. Sluga Eva 2008 Posavski AK 9. (37) 11. (31) 3. (65) 133
8. Kračun Niki 2008 ŠD Pajki NPL 3. (65) 5. (47) 112
9. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje NPL NPL 2. (80) 80
10. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice 12. (28) 12. (28) 23. (8) 64
10. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto NPL 6. (47) 15. (17) 64
12. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje 11. (31) NPL 11. (29,5) 60,5
13. Brezner Julija 2008 PK Klajmber 16. (20) 20. (12) 13. (26) 58
13. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol 7. (43) 21. (10) 26. (5) 58
15. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto NPL 16. (20) 10. (34) 54
16. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB NPL 7. (43) 21. (9,5) 52,5
17. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice 14. (24) NPL 15. (17) 41
18. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol 8. (40) NPL NPL 40
19. Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje NPL 9. (37) NPL 37
20. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje NPL 13. (26) 21. (9,5) 35,5
21. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec 10. (34) NPL 30. (0,14) 34,14
22. Repolusk Urška 2007 Klub AKSB Impol NPL NPL 11. (29,5) 29,5
23. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj 19. (14) 24. (7) 24. (7) 28
24. Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice 15. (22) 26. (5) NPL 27
24. Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber 18. (16) 23. (8) 27. (3) 27
26. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina NPL 22. (9) 15. (17) 26
26. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki 13. (26) NPL NPL 26
28. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB NPL NPL 14. (24) 24
28. Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice NPL 14. (24) NPL 24
30. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje NPL 18. (16) 25. (6) 22
30. Lipovšek Lea 2007 ŠPO PD Celje NPL 15. (22) NPL 22
32. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje 17. (18) NPL 27. (3) 21
33. Leben Sara 2008 ŠPO PD Celje NPL 17. (18) 30. (0,14) 18,14
33. Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice 20. (12) 25. (6) 30. (0,14) 18,14
35. Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje NPL NPL 15. (17) 17
35. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice NPL NPL 15. (17) 17
35. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki NPL NPL 15. (17) 17
38. Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol NPL 19. (14) NPL 14
39. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne 21. (10) NPL NPL 10
40. Viher Maruša 2008 PK Martinček 22. (9) NPL NPL 9
41. Kozole Simona 2007 Posavski AK NPL 27. (4) 30. (0,14) 4,14
42. Gašparič Sara 2008 PD Ljutomer NPL 28. (3) 30. (0,14) 3,14
43. Bergant Katarina 2008 PK Rimske Toplice NPL NPL 27. (3) 3
44. Premrl Nastja 2008 ŠD Pajki NPL 29. (2) 30. (0,14) 2,14
45. Pinter Sara 2008 ŠAO Velenje NPL NPL 30. (0,14) 0,14
Starejši dečki (2005/2006) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol 1. (100) 2. (80) 1. (100) 280
2. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 6. (47) 2. (80) 207
3. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol 5. (51) 4. (55) 4. (55) 161
4. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice 4. (55) 1. (100) NPL 155
5. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje 7. (43) 3. (65) 7. (43) 151
6. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek 3. (65) 5. (51) 10. (34) 150
7. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje 6. (47) 7. (43) 5. (51) 141
8. Rebula Vid 2006 AK Ravne 8. (40) 9. (37) 11. (31) 108
9. Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje 10. (34) 8. (40) NPL 74
10. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice 9. (37) 10. (34) NPL 71
11. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 3. (65) 65
12. Raško Urh 2006 ŠAO Velenje NPL NPL 6. (47) 47
13. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj NPL NPL 8. (40) 40
14. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje NPL NPL 9. (37) 37
15. Helbl Tine 2005 ŠPO APD Kozjak MB 11. (31) NPL NPL 31
16. Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki NPL NPL 12. (28) 28
17. Kerčmar Benjamin 2005 PD Ljutomer NPL NPL 13. (25) 25
17. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec NPL NPL 13. (25) 25
Starejše deklice (2005/2006) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 2. (80) 6. (43,33) 203,33
2. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje 1. (100) 1. (100) NPL 200
3. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje 6. (47) 9. (37) 1. (100) 184
4. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 3. (65) 4. (55) 5. (51) 171
5. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 5. (51) 7. (43) 3. (60) 154
6. Senekovič Neža 2006 PK Klajmber 7. (43) 5. (51) 6. (43,33) 137,33
7. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki NPL 10. (34) 2. (80) 114
8. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje 8. (40) 11. (31) 11. (29,5) 100,5
9. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje NPL 3. (65) 10. (34) 99
10. Novak Eva 2005 PD Ljutomer 4. (55) NPL 6. (43,33) 98,33
11. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice NPL 6. (47) 9. (37) 84
12. Zalar Neja 2006 AK Ravne NPL 8. (40) 11. (29,5) 69,5
13. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB NPL NPL 3. (60) 60
14. Viher Karina 2006 PK Martinček 9. (37) NPL NPL 37
15. Počivalšek Lana 2006 PK Rimske Toplice NPL 12. (28) NPL 28
Kadeti (2003/2004) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek 1. (100) 2. (80) 6. (47) 227
2. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 3. (65) 5. (51) 1. (100) 216
3. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) 4. (55) 2. (66,67) 201,67
4. Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol 4. (55) 3. (65) 2. (66,67) 186,67
5. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje NPL 1. (100) 5. (51) 151
6. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje NPL NPL 2. (66,67) 66,67
Kadetinje (2003/2004) - 5 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Slovenj Gradec Celje Vojnik Vsota
1. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol 1. (100) 1. (100) 2. (80) 280
2. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek 3. (65) 2. (80) 5. (51) 196
3. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje 2. (80) NPL 1. (100) 180
4. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje NPL 3. (65) 4. (55) 120
5. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj NPL NPL 3. (65) 65