Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

20.05.2018, Celje

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 264  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2009/2010) - 24 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Bordon Sven 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca
Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca
Hrustel Tristan 2010 ŠAO Velenje B-licenca
Jurko Brin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Martinec Matic 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca
Ptičar Mark 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 34 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca
Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Gračner Neja 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Gračner Sara 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca
Ključevšek Nia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Kopitar Neža 2010 PK Beta B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca
Kugler Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca
Majcen Alja 2010 PK Beta B-licenca
Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca
Rakita Pia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Ramskugler Mia 2009 ŠD Pajki B-licenca
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca
Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca
Starejši cicibani (2007/2008) - 41 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Ciglar Matija 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP
Jug Andrej 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca
Kumer Lapornik Marko 2008 PK Rimske Toplice B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Lužar Žiga 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Studnička Gaj 2007 PD K2 B-licenca
Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP
Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Župnek Miha 2008 ŠD Pajki B-licenca
Starejše cicibanke (2007/2008) - 39 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP
Jost Zoja 2007 PK Rifnik B-licenca
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca
Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca
Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Testaniere Klea 2007 PK Rifnik B-licenca
Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Mlajši dečki (2005/2006) - 24 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca
Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP
Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca
Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca
Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Zimšek Jakob 2005 ŠPO PD Celje B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Mlajše deklice (2005/2006) - 36 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP
Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Kopič Alja 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca
Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP
Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca
Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca
Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Seme Pia 2006 PK Laško B-licenca
Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejši dečki (2003/2004) - 23 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP
Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca
Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejše deklice (2003/2004) - 20 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca
Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca
Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP
Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca
Kadeti (2001/2002) - 13 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca
Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca
Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP
Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP
Kadetinje (2001/2002) - 10 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca
Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca