Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

18.04.2015, Ljubljana

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 231  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2006-2009) - 24 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berlič Maj 2007 PK Martinček Predprijava B-licenca
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Hladin Anej 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Hribernik Nejc 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Jazbinšek Gal 2007 PK Laško Predprijava B-licenca
Kamenšek Nik 2006 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Mlajše cicibanke (2006-2009) - 35 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Bizjak Zala 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Čuš Naja 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gliebe Žana 2008 PK Martinček Predprijava B-licenca
Gorič Lana 2007 PD K2 Predprijava B-licenca
Hažič Vita 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Kraljič Maruša 2006 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 Predprijava B-licenca
Logar Naja 2006 PK Laško Predprijava B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Majdič Daša 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Pečovnik Anika 2006 PD K2 Predprijava B-licenca
Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Šemrov Neža 2006 PK Laško Predprijava B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Štrucl Eva 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Šuler Neža 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Starejši cicibani (2004/2005) - 30 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bizjak Žiga 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Črep Lovro 2004 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Gabor Tilen 2004 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Hažič Maj 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kekec Jaka 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kot Rožle 2005 PD K2 Predprijava B-licenca
Kotar Jure 2004 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Kovačič Blaž 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Lebič Bor 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Levičar Urban 2004 PK Laško Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Mogu Jakob Val 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Povše Luka 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Starejše cicibanke (2004/2005) - 30 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Cebek Zala 2004 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Čampa Eva 2005 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Čopar Sara 2005 PK Laško Predprijava Licenca DP
Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Kovač Zoija 2005 PD K2 Predprijava B-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Polak Lara 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Škrabanja Eva 2004 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Zdouc Manja 2005 PK Laško Predprijava B-licenca
Žvan Ana 2004 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Mlajši dečki (2002/2003) - 26 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Brižič Aleks 2002 PK Laško Predprijava Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Grajžel Urban 2003 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Košenina Gašper 2002 Posavski AK Predprijava B-licenca
Košir Žan 2002 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Kukovec Aljaž 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Lunežnik Nik 2003 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Šarlah Dejan 2003 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Uršej Jure 2003 PK Martinček Predprijava B-licenca
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Mlajše deklice (2002/2003) - 35 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bernard Urška 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Brdnik Evita 2002 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Dolinar Taja 2003 PD K2 Predprijava B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Fingušt Iza 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Lampret Manca 2003 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Mager Mojca 2003 AK Ravne Predprijava B-licenca
Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Matko Iza 2003 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Mraz Maja 2002 PD K2 Predprijava B-licenca
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Naglič Ana Neža 2003 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Paradiž Naja 2003 AK Ravne Predprijava B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Puher Anja 2002 PD K2 Predprijava B-licenca
Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Semenič Špela 2002 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Simončič Lana 2002 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca
Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Vertačnik Manca 2003 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Zdouc Maruša 2003 PK Laško Predprijava Licenca DP
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Starejši dečki (2000/2001) - 23 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Čoklc Aleks 2000 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Dolar Žan 2000 PK Laško Predprijava B-licenca
Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Predprijava Licenca DP
Habinc Maj 2000 Posavski AK Predprijava B-licenca
Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kuk Benjamin 2001 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Novljan Brin 2001 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Ocepek Taj 2001 AK Ravne Predprijava B-licenca
Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Pažon Jure 2001 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Pušnik Gašper 2001 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Romih Ambrož 2001 PK Laško Predprijava B-licenca
Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Sirk Jakob 2001 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Skvarč Domen 2001 ŠPO PD Rašica Predprijava Licenca DP
Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Šarlah Damir 2001 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Predprijava B-licenca
Starejše deklice (2000/2001) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Buršič Lina 2001 Posavski AK Predprijava B-licenca
Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Glušič Petra 2001 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Kordež Zala 2001 AK Ravne Predprijava B-licenca
Levstik Patricija 2000 PK Ribnica Predprijava B-licenca
Lisec Živa 2000 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Mageš Pija 2001 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Širca Anja 2001 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Tič Katarina 2000 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Traunšek Pia 2000 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Vilicer Jora 2001 PK Ribnica Predprijava B-licenca
Zalar Alja 2000 PK Laško Predprijava Licenca DP
Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Kadeti (1998/1999) - 6 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bashta Bogdan 1999 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Ekselenski Simon 1998 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Predprijava Licenca DP
Tomažin David 1998 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Kadetinje (1998/1999) - 7 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Gliebe Katja 1998 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Glušič Manca 1998 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Glušič Sara 1999 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Rus Kristina 1998 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Skvarč Alenka 1998 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Verbuč Julija 1998 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca