Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

31.01.2016, Vojnik

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 311  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2007-2010) - 44 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berlič Gaj 2010 PK Martinček Predprijava B-licenca
Berlič Maj 2007 PK Martinček Predprijava B-licenca
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Bombek Maj 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Gajšek Svit 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Glasenčnik Tadej 2007 PK Martinček Predprijava B-licenca
Gorjan Petelin Drejc 2007 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Hažič Val 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Hribernik Nejc 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jahn Tai Valentin 2007 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kopitar Jernej 2007 PS Beta Predprijava B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Koštomaj Anej 2007 PS Beta Predprijava B-licenca
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Krajnc Filip 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Maher Jošt 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Marhold Medved Andraž 2009 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Martinec Matic 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Robnik Miha 2008 PK Martinček Predprijava B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Vargič Tevž 2007 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Verbek Ambrož 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca
Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Mlajše cicibanke (2007-2010) - 40 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca
Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Gorič Lana 2007 PD K2 Predprijava B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Koban Lea 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 Predprijava B-licenca
Majdič Daša 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Novak Stella 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Petauer Naja 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Petrak Tisa 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Podgornik Maša 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Rozman Hana 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Štefanič Žana 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Tominšek Julija 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Vovk Eva 2007 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Zabukovšek Lipovšek Tara 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejši cicibani (2005/2006) - 36 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Godec Jaka 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Hažič Maj 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Hladin Anej 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Kavčič Lan 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kot Rožle 2005 PD K2 Predprijava B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Kregar Gašper 2005 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Lebič Bor 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Povše Luka 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Škrabanja Matic 2006 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Starejše cicibanke (2005/2006) - 50 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Blažinčič Timeja 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Čopar Sara 2005 PK Laško Predprijava Licenca DP
Dolžan Lulu 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Hažič Vita 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Janžovnik Nina 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Jurič Tjaša 2005 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Košenina Eva 2005 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kovač Sara 2005 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Kovač Zoija 2005 PD K2 Predprijava B-licenca
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 Predprijava B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Maroh Janja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Mlakar Mija 2006 Posavski AK Predprijava B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Pernovšek Sara 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Prša Đerič Iva 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Šekoranja Eva 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Škerjanec Alja 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Šmarčan Nika 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Zakošek Anja 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Zdouc Manja 2005 PK Laško Predprijava B-licenca
Zelenko Lucija 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Mlajši dečki (2003/2004) - 31 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Florjan Matija 2004 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Grajžel Urban 2003 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Lipnik Tim 2004 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Naveršnik Jan 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Petek Lovro 2003 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Škof Jan 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Mlajše deklice (2003/2004) - 33 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Brumec Nika 2003 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Čulk Nana 2004 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Graj Ajda 2004 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Gregorič Lučka 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Klauž Taja 2004 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Kropec Ana 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kurež Živa 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Mager Mojca 2003 AK Ravne Predprijava B-licenca
Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Šoštarič Kaja 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Visenjak Dušanka 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Zdouc Maruša 2003 PK Laško Predprijava Licenca DP
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Žvan Ana 2004 AK Ravne Predprijava B-licenca
Starejši dečki (2001/2002) - 32 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Brižič Aleks 2002 PK Laško Predprijava Licenca DP
Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Predprijava Licenca DP
Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Hedžet Kostajnšek Žan 2001 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kožuh Miha 2002 Posavski AK Predprijava B-licenca
Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Krk Jan 2002 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Kumprej Žan 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca
Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Menhart Simon 2002 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Ocepek Taj 2001 AK Ravne Predprijava B-licenca
Ornik Žiga 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Podjaveršek Tadej 2001 AK Ravne Predprijava B-licenca
Podkrižnik Tim 2001 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Pušnik Gašper 2001 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Rom Kristjan 2002 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Romih Ambrož 2001 PK Laško Predprijava B-licenca
Senica Lan 2002 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Predprijava B-licenca
Zajc Žiga 2001 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Starejše deklice (2001/2002) - 28 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Ahac Eva 2002 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Bercieri Povše Lana 2002 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Buršič Lina 2001 Posavski AK Predprijava B-licenca
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Drmaž Klara 2002 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Fijavž Pirnat Kaja 2002 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Gajšek Gaja 2001 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Glušič Petra 2001 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Kordež Zala 2001 AK Ravne Predprijava B-licenca
Korošec Maša 2001 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK Predprijava B-licenca
Lešnik Barbara 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica Predprijava B-licenca
Mraz Maja 2002 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Semenič Špela 2002 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca
Vilicer Jora 2001 PK Ribnica Predprijava B-licenca
Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kadeti (1999/2000) - 10 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Predprijava Licenca DP
Ocvirk Žan 1999 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kadetinje (1999/2000) - 7 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Glušič Sara 1999 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Levstik Patricija 2000 PK Ribnica Predprijava B-licenca
Romih Patricija 1999 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Zalar Alja 2000 PK Laško Predprijava Licenca DP