Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

21.01.2018, Slovenj Gradec

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 233  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2009/2010) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Baš Urh 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Batistić Enej 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Klemenčič Jan 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško Predprijava B-licenca
Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Špeljak Manuel 2010 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 30 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jovanović Ines 2009 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Ključevšek Nia 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Knežar Mojca 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Novak Stella 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Pacek Daša 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Potočnik Tisa 2009 PD K2 Predprijava B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Urbanica Eva 2009 Posavski AK Predprijava B-licenca
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Starejši cicibani (2007/2008) - 32 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Predprijava Licenca DP
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Križnik Maj 2007 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško Predprijava B-licenca
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Požegar Evan 2008 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Zaletelj Benjamin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejše cicibanke (2007/2008) - 44 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kolenc Zala 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 Predprijava B-licenca
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Lever Izabela 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Papotnik Naja 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Rebula Ajda 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK Predprijava B-licenca
Škorjanc Alja 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tominšek Julija 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Mlajši dečki (2005/2006) - 19 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Božič Anže 2005 Posavski AK Predprijava B-licenca
Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP
Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Rebula Vid 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Uštar Nik 2005 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Mlajše deklice (2005/2006) - 37 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Benko Brina 2006 PK Laško Predprijava B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Čopar Sara 2005 PK Laško Predprijava Licenca DP
Fendre Pija 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava A-licenca
Košenina Eva 2005 Posavski AK Predprijava Licenca DP
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 Predprijava B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Obreza Klara 2006 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Petričević Nika 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Zdouc Manja 2005 PK Laško Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejši dečki (2003/2004) - 20 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Florjan Matija 2004 PD K2 Predprijava B-licenca
Hlastan Samuel 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Lipnik Tim 2004 PD K2 Predprijava B-licenca
Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Ternik Jakob 2003 PK Martinček Predprijava B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava A-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejše deklice (2003/2004) - 18 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Juričan Maša 2004 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček Predprijava B-licenca
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Vrunč Klara 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Žvan Ana 2004 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kadeti (2001/2002) - 12 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Brilej Rok 2001 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Predprijava Licenca DP
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Kumprej Žan 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kunstelj Bor 2002 PD K2 Predprijava B-licenca
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Predprijava Licenca DP
Kadetinje (2001/2002) - 6 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP
Glušič Petra 2001 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca