Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

21.01.2018, Slovenj Gradec

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 233  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2009/2010) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca
Ptičar Mark 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca
Špeljak Manuel 2010 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 30 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Jovanović Ines 2009 ŠAO Velenje B-licenca
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca
Ključevšek Nia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Pacek Daša 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca
Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca
Starejši cicibani (2007/2008) - 32 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca
Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca
Križnik Maj 2007 PK Rifnik B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Požegar Evan 2008 ŠAO Velenje B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca
Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP
Zaletelj Benjamin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejše cicibanke (2007/2008) - 44 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Kolenc Zala 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca
Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca
Papotnik Naja 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca
Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca
Škorjanc Alja 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca
Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca
Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca
Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca
Mlajši dečki (2005/2006) - 19 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca
Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca
Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP
Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP
Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca
Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Mlajše deklice (2005/2006) - 37 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP
Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP
Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca
Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca
Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca
Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Petričević Nika 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca
Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejši dečki (2003/2004) - 20 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca
Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca
Hlastan Samuel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca
Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca
Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP
Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca
Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejše deklice (2003/2004) - 18 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca
Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Vrunč Klara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca
Kadeti (2001/2002) - 12 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca
Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca
Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP
Kadetinje (2001/2002) - 6 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP
Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca
Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca