Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

03.02.2018, Slovenska Bistrica

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 300  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2009/2010) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca
Fazarinc Anže 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Gorenšek Lan 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Marzel Tar 2010 PK Martinček B-licenca
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Ptičar Mark 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca
Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 35 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Belcl Lyn Naia 2010 PD Ljutomer B-licenca
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca
Buršič Ula 2009 ŠAO Velenje B-licenca
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca
Frešer Manca 2010 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca
Hudin Tinkara 2010 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca
Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca
Kozan Ema 2010 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Potočnik Paulina 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca
Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca
Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Tovornik Aneja 2009 PK Laško B-licenca
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca
Starejši cicibani (2007/2008) - 41 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca
Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP
Jug Andrej 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca
Križanec Filip 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Križnik Maj 2007 PK Rifnik B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Lužar Žiga 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca
Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca
Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP
Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Žrlič Lian 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Starejše cicibanke (2007/2008) - 46 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca
Hojnik Nuša 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP
Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca
Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca
Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca
Papotnik Naja 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca
Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca
Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca
Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Mlajši dečki (2005/2006) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca
Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca
Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP
Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Rakovnik Igor 2005 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca
Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca
Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Mlajše deklice (2005/2006) - 40 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP
Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca
Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca
Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Rauter Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca
Seme Pia 2006 PK Laško B-licenca
Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Šadl Lora 2005 PK 6b Ptuj B-licenca
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejši dečki (2003/2004) - 28 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca
Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca
Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP
Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Starejše deklice (2003/2004) - 29 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca
Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Gornjak Teja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP
Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca
Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca
Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP
Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP
Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca
Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca
Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP
Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP
Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca
Kadeti (2001/2002) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP
Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca
Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca
Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca
Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica Licenca DP
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP
Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP
Kadetinje (2001/2002) - 16 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence
Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice A-licenca
Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Gajšek Gaja 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca
Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca
Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP
Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca
Steinbacher Sara 2002 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca