Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

03.02.2018, Slovenska Bistrica

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 300  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2009/2010) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Baš Urh 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Batistić Enej 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Fazarinc Anže 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Gorenšek Lan 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Klemenčič Jan 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Marzel Tar 2010 PK Martinček Predprijava B-licenca
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško Predprijava B-licenca
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Zupanc Bine 2009 PK Laško Predprijava B-licenca
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 35 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Belcl Lyn Naia 2010 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Buršič Ula 2009 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Frešer Manca 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Hudin Tinkara 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Knežar Mojca 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Kozan Ema 2010 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Potočnik Paulina 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Potočnik Tisa 2009 PD K2 Predprijava B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tovornik Aneja 2009 PK Laško Predprijava B-licenca
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Starejši cicibani (2007/2008) - 41 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Forte Matic 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Jug Andrej 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Predprijava Licenca DP
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Križnik Maj 2007 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško Predprijava B-licenca
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Žrlič Lian 2008 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Starejše cicibanke (2007/2008) - 46 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Hojnik Nuša 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 Predprijava B-licenca
Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Lever Izabela 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Novak Nika 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Papotnik Naja 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Rebula Ajda 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK Predprijava B-licenca
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Tominšek Julija 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Vračun Špela 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Mlajši dečki (2005/2006) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Božič Anže 2005 Posavski AK Predprijava B-licenca
Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Rakovnik Igor 2005 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Rebula Vid 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško Predprijava B-licenca
Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Uštar Nik 2005 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Mlajše deklice (2005/2006) - 40 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Benko Brina 2006 PK Laško Predprijava B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Čopar Sara 2005 PK Laško Predprijava Licenca DP
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava A-licenca
Košenina Eva 2005 Posavski AK Predprijava Licenca DP
Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 Predprijava B-licenca
Lah Ana 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Rauter Ema 2005 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Seme Pia 2006 PK Laško Predprijava B-licenca
Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Šadl Lora 2005 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Zdouc Manja 2005 PK Laško Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejši dečki (2003/2004) - 28 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Florjan Matija 2004 PD K2 Predprijava B-licenca
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Jeznik Nejc 2003 PK Martinček Predprijava B-licenca
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Lipnik Tim 2004 PD K2 Predprijava B-licenca
Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Mastnak Lan 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Ternik Jakob 2003 PK Martinček Predprijava B-licenca
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava A-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejše deklice (2003/2004) - 29 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Gornjak Teja 2003 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Gros Sana 2003 PK Martinček Predprijava B-licenca
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Pitino Urška 2003 PK Martinček Predprijava B-licenca
Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček Predprijava B-licenca
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Žvan Ana 2004 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kadeti (2001/2002) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Brilej Rok 2001 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Golej Nik 2001 PK Laško Predprijava Licenca DP
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Kumprej Žan 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kunstelj Bor 2002 PD K2 Predprijava B-licenca
Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Predprijava Licenca DP
Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Kadetinje (2001/2002) - 16 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice Predprijava A-licenca
Brdnik Evita 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Gajšek Gaja 2001 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Glušič Petra 2001 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Korošec Maša 2001 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Lešnik Barbara 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Steinbacher Sara 2002 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca