Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

08.04.2018, Brežice

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 239  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2009/2010) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Bajc Žan 2010 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Baš Urh 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Batistić Enej 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Klemenčič Jan 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Odlazek Tobias 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Orlčnik Vid 2009 PK Laško Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Rebula Urh 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 33 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Dimnik Ajda 2009 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Knežar Mojca 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Novak Stella 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Pacek Daša 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Preskar Alja 2010 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Spanžel Neža 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Spanžel Špela 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Urbanica Eva 2009 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Starejši cicibani (2007/2008) - 35 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Čepin Aljaž 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Forte Matic 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Janc Svit 2007 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kopitar Jernej 2007 PK Beta Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Leskošek Miha 2008 PK Laško Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Studnička Gaj 2007 PD K2 Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Žrlič Lian 2008 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Starejše cicibanke (2007/2008) - 44 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Herlah Nina 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kozole Simona 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Krebs Blažka 2007 PD K2 Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Novak Nika 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Papotnik Naja 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Ravnikar Maja 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Rebula Ajda 2007 AK Ravne Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Sluga Eva 2008 Posavski AK Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Volčanjk Laura 2007 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vračun Špela 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Mlajši dečki (2005/2006) - 23 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Božič Anže 2005 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kodrič Janez 2006 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Marolt Val 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Ogorevc Luka 2006 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Rebula Vid 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Uštar Nik 2005 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Mlajše deklice (2005/2006) - 32 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Čopar Sara 2005 PK Laško Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Kordež Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kordež Urška 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava A-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Košenina Eva 2005 Posavski AK Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Lukman Eva 2006 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Novak Eva 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Obreza Klara 2006 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Rainer Liza 2006 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Zalar Neja 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Zdouc Manja 2005 PK Laško Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Starejši dečki (2003/2004) - 20 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Mastnak Lan 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava A-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Starejše deklice (2003/2004) - 17 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Juričan Maša 2004 Posavski AK Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kropivnik Zala 2004 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Novak Liza 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Žvan Ana 2004 AK Ravne Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kadeti (2001/2002) - 9 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Brilej Rok 2001 PK Rifnik Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Golej Nik 2001 PK Laško Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kumprej Žan 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kadetinje (2001/2002) - 11 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice Predprijava A-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Brdnik Evita 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Glušič Petra 2001 AK Ravne Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Šteharnik Eva 2002 AK Ravne Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje