Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

30.03.2019, Brežice

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 259  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2010/2011) - 24 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Baš Urh 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Flis Jaka 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Koroš Žiga 2011 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Odlazek Julian 2011 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Pulko Lars 2011 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Rebula Urh 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 30 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Abram Katja 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Krošelj Lucija 2010 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Matkovič Zara 2011 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Merkač Lena 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Miklavc Nina 2010 PK Laško Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Mirt Neli 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Preskar Alja 2010 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca Ml. cicibani in ml. cicibanke
Starejši cicibani (2008/2009) - 32 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Leskošek Miha 2008 PK Laško Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Odlazek Tobias 2009 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Orlčnik Vid 2009 PK Laško Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Oshish Amin 2009 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Starejše cicibanke (2008/2009) - 51 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Bebar Neža 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Dornik Hana 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Gül Lara 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Lukač Pia 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Novak Stella 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP St. cicibani in st. cicibanke
Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Pulko Laura 2009 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Sovre Loti 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Spanžel Špela 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Srebotnik Oliva 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Urbanica Eva 2009 Posavski AK Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne Na dan tekme B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca St. cicibani in st. cicibanke
Mlajši dečki (2006/2007) - 35 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Hrastovšek Žiga 2006 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Hudohmet Amadej 2006 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Knez Jure 2006 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kopitar Jernej 2007 PK Beta Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Matjašič Jan Mark 2006 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Rebula Vid 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Resnik Anžej 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Studnička Gaj 2007 PD K2 Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Mlajše deklice (2006/2007) - 33 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Fendre Pija 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Kozole Simona 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Krebs Blažka 2007 PD K2 Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj Predprijava A-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Rainer Liza 2006 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Volčanjk Laura 2007 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Vračun Špela 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP Ml. dečki in ml. deklice
Zalar Neja 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca Ml. dečki in ml. deklice
Starejši dečki (2004/2005) - 13 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Božič Anže 2005 Posavski AK Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Starejše deklice (2004/2005) - 18 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Juričan Maša 2004 Posavski AK Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Novak Eva 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Novak Liza 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Žvan Ana 2004 AK Ravne Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kadeti (2002/2003) - 16 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Saje Simon 2002 PK Novo mesto Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Siljan Arnož 2003 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kadetinje (2002/2003) - 7 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence Združena kategorija
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol Predprijava A-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca St. dečki, st. deklice, kadeti in kadetinje