Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

09.03.2019, Slovenska Bistrica

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 320  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2010/2011) - 25 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Baš Urh 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Dular Jaka 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Flis Jaka 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik Predprijava B-licenca
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Koroš Žiga 2011 AK Ravne Predprijava B-licenca
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Rauter Nejc 2010 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol Na dan tekme B-licenca
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 42 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Abram Katja 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Belcl Lyn Naia 2010 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kopitar Neža 2010 PK Beta Predprijava B-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Koželj Eva 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca
Kumer Kaja 2010 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Lupše Eva 2010 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Lužnik Petja 2011 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Merkač Lena 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Miklavc Nina 2010 PK Laško Predprijava B-licenca
Mirt Neli 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Potočnik Anika 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Vranc Vita 2011 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Starejši cicibani (2008/2009) - 43 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Halec Tine 2008 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Hribar Luka 2008 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jug Andrej 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško Predprijava B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Ogrizek Nejc 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško Predprijava B-licenca
Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Trojer Christian 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Starejše cicibanke (2008/2009) - 59 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bebar Neža 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice Na dan tekme B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta Predprijava B-licenca
Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Gül Lara 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca
Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Novak Stella 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Pomperger Lana Lara 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Potočnik Paulina 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK Predprijava B-licenca
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Strmec Nina 2008 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Urbanica Eva 2009 Posavski AK Predprijava B-licenca
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca
Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Mlajši dečki (2006/2007) - 40 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Dragar Luka 2007 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Hribar Mark 2006 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava Licenca DP
Kopitar Jernej 2007 PK Beta Predprijava B-licenca
Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Predprijava A-licenca
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Majer Matic 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Rebula Vid 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Repnik Žiga 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Skledar Jernej 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje Predprijava B-licenca
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Na dan tekme B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Mlajše deklice (2006/2007) - 36 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Fendre Pija 2006 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Jamnik Ema 2007 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Kozole Simona 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Krebs Blažka 2007 PD K2 Predprijava B-licenca
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje Na dan tekme B-licenca
Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Na dan tekme B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Majer Manca 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj Predprijava A-licenca
Motaln Neja 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca
Oprešnik Zala 2006 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško Predprijava B-licenca
Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Rainer Liza 2006 Posavski AK Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Zalar Neja 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejši dečki (2004/2005) - 20 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Božič Anže 2005 Posavski AK Predprijava B-licenca
Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Predprijava Licenca DP
Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Horn Lan 2004 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Majer Jure 2004 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD Predprijava B-licenca
Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Starejše deklice (2004/2005) - 30 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj Predprijava B-licenca
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Juričan Maša 2004 Posavski AK Predprijava B-licenca
Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Kordež Urška 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Novak Eva 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Novak Liza 2004 PK Laško Predprijava Licenca DP
Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem Predprijava B-licenca
Zdouc Manja 2005 PK Laško Predprijava B-licenca
Žvan Ana 2004 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kadeti (2002/2003) - 14 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Predprijava Licenca DP
Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Saje Simon 2002 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Trost David 2002 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kadetinje (2002/2003) - 11 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj Predprijava A-licenca
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol Predprijava A-licenca
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP
Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju Predprijava B-licenca
Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP