Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

18.01.2020, Slovenj Gradec

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 224  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2011/2012) - 18 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Črešnik Jaka 2011 PK Martinček Predprijava B-licenca
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Gostečnik Urban 2012 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ješovnik Matija 2012 PK Martinček Predprijava B-licenca
Klenovšek Bor 2011 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Koroš Žiga 2011 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kuhar Gal 2012 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Pisnik Nik 2011 PK Martinček Predprijava B-licenca
Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vidmar Lan 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Živec Svit 2011 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 22 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Dobrajc Zoja 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jazbec Tia 2012 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Knez Katarina 2012 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Kohne Tara 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kuhar Ferš Nana 2012 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Lalek Vegan Lena 2012 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Mirt Loni 2012 AK Ravne Predprijava B-licenca
Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Repič Jasmina 2012 PD K2 Predprijava B-licenca
Skok Ula 2012 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Starejši cicibani (2009/2010) - 31 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Baš Urh 2010 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Flis Jaka 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Makovec Jan 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Marzel Tar 2010 PK Martinček Predprijava B-licenca
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ocvirk Klemen 2009 PD K2 Predprijava B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško Predprijava B-licenca
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Rajšek Matej 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Remic Matic 2010 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Ribič Luka 2010 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava A-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Starejše cicibanke (2009/2010) - 53 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Abram Katja 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Čuček Ela 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Dornik Hana 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Florijančič Nuša 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Gül Lara 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jan Tjaša 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Javornik Lina 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kmet Tara 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava A-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kurnik Eva 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Kvasnik Ana 2010 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Lah Monika 2009 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Lalek Vegan Stela 2009 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Lapajne Katarina 2010 PD K2 Predprijava B-licenca
Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Lukač Pia 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Merkač Lena 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Mirt Neli 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Rojs Maruša 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Stražišnik Daneja 2010 PK Martinček Predprijava B-licenca
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Veršič Tjaša 2010 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Zeme Ana 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Mlajši dečki (2007/2008) - 29 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava Licenca DP
Kogelnik Tevž 2007 PK Martinček Predprijava B-licenca
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Leskošek Miha 2008 PK Laško Predprijava B-licenca
Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Milar Mark 2007 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Mlakar Jakob 2008 Posavski AK Predprijava B-licenca
Novak Jakob 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Resnik Anžej 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Mlajše deklice (2007/2008) - 26 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Brezner Julija 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava A-licenca
Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Kozole Simona 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK Predprijava B-licenca
Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Vaupot Eliza 2008 AK Ravne Predprijava B-licenca
Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Viher Maruša 2008 PK Martinček Predprijava B-licenca
Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Starejši dečki (2005/2006) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Helbl Tine 2005 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Rebula Vid 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Starejše deklice (2005/2006) - 17 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP
Novak Eva 2005 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Senekovič Neža 2006 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Viher Karina 2006 PK Martinček Predprijava B-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kadeti (2003/2004) - 9 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Predprijava Licenca DP
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava A-licenca
Kadetinje (2003/2004) - 4 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP