Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

01.02.2020, Celje

  Prikaži podatke tekme


Prijave po kategorijah:

Število prijavljenih: 244  |  Vrstni red: po priimku in imenu

Mlajši cicibani (2011/2012) - 15 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Deželak Sven 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Koroš Žiga 2011 AK Ravne Predprijava B-licenca
Koštomaj Gal 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ocvirk Žan 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vidmar Lan 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Živec Svit 2011 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 23 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Böhm Sara 2012 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Dobrajc Zoja 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Dražumerič Sofija 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jazbec Tia 2012 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Mirt Loni 2012 AK Ravne Predprijava B-licenca
Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Oman Nika 2012 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Repič Jasmina 2012 PD K2 Predprijava B-licenca
Skok Ula 2012 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Stožir Ajda 2011 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Šmid Razboršek Ajda 2012 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Starejši cicibani (2009/2010) - 34 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Flis Jaka 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Kolbl Jaka 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Lovšin Žiga 2010 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ocvirk Klemen 2009 PD K2 Predprijava B-licenca
Orlčnik Vid 2009 PK Laško Predprijava B-licenca
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Podhraški Tijan 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Rajšek Matej 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Rakuša Niko 2009 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Rebula Urh 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Remic Matic 2010 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Ribič Luka 2010 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki Predprijava A-licenca
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Umek Gal 2009 Posavski AK Predprijava B-licenca
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Zorko Nik 2009 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Starejše cicibanke (2009/2010) - 54 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Čuček Ela 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Dornik Hana 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Gül Lara 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jan Tjaša 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Javornik Lina 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Kmet Tara 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Kos Alja 2009 PS DPČ Šmartno Predprijava B-licenca
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice Predprijava A-licenca
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kurnik Eva 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Lapajne Katarina 2010 PD K2 Predprijava B-licenca
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Lukač Pia 2009 AO Trbovlje Predprijava B-licenca
Lupše Eva 2010 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Merkač Lena 2010 AK Ravne Predprijava B-licenca
Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Novak Stella 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Potočnik Roza 2010 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Repič Nikolina 2010 PD K2 Predprijava B-licenca
Rojs Maruša 2009 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Spanžel Špela 2009 AK Ravne Predprijava B-licenca
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Švrljuga Lana 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Tramšek Mija 2010 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Trkaj Lara 2009 ŠPO PD Celje Na dan tekme B-licenca
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Veršič Tjaša 2010 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Žlavs Maša 2009 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Mlajši dečki (2007/2008) - 30 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Knez Svit 2007 PK Laško Predprijava Licenca DP
Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Predprijava Licenca DP
Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Krebs Aljaž 2008 PD K2 Predprijava B-licenca
Lakič Bor 2007 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Leskošek Miha 2008 PK Laško Predprijava B-licenca
Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Milič Jon 2008 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Novak Jakob 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina Predprijava B-licenca
Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Resnik Anžej 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Mlajše deklice (2007/2008) - 34 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina Na dan tekme B-licenca
Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice Na dan tekme B-licenca
Brezner Julija 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Gašparič Sara 2008 PD Ljutomer Predprijava B-licenca
Gliebe Žana 2008 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava A-licenca
Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj Predprijava B-licenca
Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Kozole Simona 2007 Posavski AK Predprijava B-licenca
Kračun Niki 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Leben Sara 2008 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Lipovšek Lea 2007 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Premrl Nastja 2008 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec Predprijava B-licenca
Sluga Eva 2008 Posavski AK Predprijava B-licenca
Strmec Nina 2008 PK Novo mesto Predprijava B-licenca
Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Starejši dečki (2005/2006) - 16 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice Predprijava B-licenca
Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Predprijava Licenca DP
Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Jazbec Andraž 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Predprijava Licenca DP
Rebula Vid 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava Licenca DP
Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP
Starejše deklice (2005/2006) - 20 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki Predprijava B-licenca
Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kordež Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Kordež Urška 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice Predprijava B-licenca
Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Predprijava Licenca DP
Počivalšek Lana 2006 PK Rimske Toplice Predprijava B-licenca
Senekovič Neža 2006 PK Klajmber Predprijava B-licenca
Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 AK Ravne Predprijava Licenca DP
Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zalar Neja 2006 AK Ravne Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava B-licenca
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Kadeti (2003/2004) - 10 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Predprijava Licenca DP
Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Predprijava Licenca DP
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje Predprijava B-licenca
Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Predprijava Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje Predprijava A-licenca
Kadetinje (2003/2004) - 8 oseb
Priimek in ime Letnik Klub Izvor prijave Vrsta licence
Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice Predprijava A-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje Predprijava B-licenca
Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol Predprijava B-licenca
Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Predprijava Licenca DP
Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Predprijava Licenca DP
Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek Predprijava B-licenca
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Predprijava Licenca DP