Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

12.05.2019, Celje

  Prikaži podatke tekme


Prijave po klubih:

Število prijavljenih: 249  |  Vrstni red: po priimku in imenu

AK Črna na Koroškem - 0 v predprijavi
AK Ravne - 18 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Dretnik Matevž 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Flis Jaka 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Gliebe Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava Licenca DP
Gül Lara 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Jamnik Ema 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Kordež Ema 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava Licenca DP
Kordež Urška 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava Licenca DP
Koroš Žiga 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Merkač Lena 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Mirt Neli 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Rebula Urh 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Rebula Vid 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Spanžel Ema 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava Licenca DP
Spanžel Špela 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Vaupot Eliza 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Vrčkovnik Metod 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava Licenca DP
Zalar Neja 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
AK Slovenj Gradec - 13 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Gostečnik Hana 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Kac Matija 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Knez Lovro 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Oprešnik Barl Zara 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Perše Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Prikeržnik Maj 2002 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP
Sedeljšak Nik 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Sedeljšak Zoja 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Sekuti Nejc 2004 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Trost David 2002 Moški Kadeti Predprijava B-licenca
Trost Denis 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Trost Matevž 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Vidovič Lea 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
AO Trbovlje - 12 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Baš Urh 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Dornik Hana 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Forte Kaja 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Guzaj Blaž 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Kastelic Rubi 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Kolar Ana 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Kolar Tai 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava Licenca DP
Lapuh Sara 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava Licenca DP
Lukač Pia 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Rebernak Karolina 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Trebušak Lara 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Uštar Kim 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Klub AKSB Impol - 15 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Berdnik Eva 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Gobec Zoja 2004 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Goričan Nina 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Kneževič Matic 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Kocbek Nejc 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Kramberger Maja 2002 Ženski Kadetinje Predprijava A-licenca
Leskovar Zoja 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Šajt Val 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Škrlec Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Tarkuš Vesna 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Varžič Miha 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Vereš Jurij 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Vereš Lovro 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Zagoršek Urban 2003 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP
Žnidaršič Anika 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
OŠ VZHOD - 0 v predprijavi
PAK - ŠPO Brežice - 3 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Babič Vrabec Gabriel 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Grašak Julija 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Omerzu Vita 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
PD AT Podčetrtek - 6 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Koritnik Vesna 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Kunst Filip 2004 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Ogrizek David 2003 Moški Kadeti Predprijava B-licenca
Ogrizek Filip 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Šalamon Samanta 2003 Ženski Kadetinje Predprijava B-licenca
Štravs Blaž 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
PD K2 - 5 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Krebs Aljaž 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Krebs Blažka 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Lapajne Katarina 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Ocvirk Klemen 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Studnička Gaj 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
PD Ljutomer - 2 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Novak Eva 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Štelcl Nadja 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
PD Lovrenc na Pohorju - 0 v predprijavi
PK 6b Ptuj - 7 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Draškovič Neja 2002 Ženski Kadetinje Predprijava Licenca DP
Grešak Ana 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Jakomini Tine 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Medved Izabela 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Moge Zarja 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Molnar Sara 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava A-licenca
Muršec Stela 2003 Ženski Kadetinje Predprijava Licenca DP
PK Beta - 1 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Gojzdnik Kaja 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
PK Laško - 5 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Knez Svit 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Leskošek Miha 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Miklavc Nina 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Novak Liza 2004 Ženski Starejše deklice Predprijava Licenca DP
Orlčnik Vid 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
PK Martinček - 0 v predprijavi
PK Novo mesto - 3 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Abram Katja 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Bobič Ema 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Erpič Bine 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
PK Rifnik - 1 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Kantužar Enej 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
PK Rimske Toplice - 8 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Kmet Tara 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Kovač Klara 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Padežnik Jan 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Razboršek Nina 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Škorja Jakob 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Štavt Eva 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Štavt Nina 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Zeme Tit 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
PK Rogaška Slatina - 12 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Blažun Vivien 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Bogović Nikita 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Černoša Brina 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Kampuš Jaša 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Kampuš Žiga 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Lepej Izak 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Miklavžič Vid 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Ogorevc Alja 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Petek Frišek Tomaž 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Viher Neca 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Vrtnik Tian 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Vrtnik Tit 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
PK Slovenske Konjice - 11 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Bobik Maja 2004 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Borovnik Monika 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava Licenca DP
Črešnar Luka 2003 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP
Fijavž Ruj 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Hitrec Julija 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Korošec Ema 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Krančan Gal 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Levart Špela 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Pilih Žana 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Plankl Clea 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Zidanšek Urban 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Posavski AK - 8 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Božič Anže 2005 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Juričan Maša 2004 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Klenovšek Bor 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Klenovšek Sven 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Kozole Simona 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Sluga Eva 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Urbanica Eva 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Vračun Špela 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
PS Ascendo Grosuplje - 22 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Bakan Domen 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Bregar Jan 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Genorio Julija 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Grzetič Anej 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Hribar Samo 2002 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP
Hribar Tine 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Javornik Ažbe 2004 Moški Starejši dečki Predprijava Licenca DP
Luštrik Danaja 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Luštrik Petja 2004 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Mihalič Maks 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Mihalič Oskar 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Osojnik Filip 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Potokar Simon 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Rusić Simon 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Škufca Jernej 2005 Moški Starejši dečki Predprijava Licenca DP
Tinauer Enej 2005 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Tomažin Levin 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Tomažin Nik 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Zajc Neža 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Zaletelj Tine 2003 Moški Kadeti Predprijava B-licenca
Žunič Martin 2004 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Žunič Veronika 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
PS DPČ Šmartno - 6 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Dražumerič Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Hauptman Gašper 2004 Moški Starejši dečki Predprijava Licenca DP
Meke Rožle 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Pavlin Peter 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Peterlin Matevž 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Potočnjak Jonas 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
ŠAO Velenje - 13 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Brodej Saša 2002 Ženski Kadetinje Predprijava Licenca DP
Črep Lovro 2004 Moški Starejši dečki Predprijava Licenca DP
Kralj Rok 2002 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP
Kukovec Zarja 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Maher Bine 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Maher Drejc 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Pipan Nuša 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Pipan Taja 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Sinur Brina 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Sovič Taja 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Štaleker Gaja 2004 Ženski Starejše deklice Predprijava Licenca DP
Turnšek Maj 2003 Moški Kadeti Predprijava B-licenca
ŠD Pajki - 19 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Arih Tjaša 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Bedrač Gal 2005 Moški Starejši dečki Predprijava Licenca DP
Čuček Ela 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Flis Ula 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Imperl Jaka 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Kotar Tominšek Janej 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Kovačič Ula 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Kuzman Ajda 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Lavrinc Delibegović Neja 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Lebič Vid 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Lupše Eva 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Ogradi Iva 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Pintarič David 2003 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP
Presečnik Žana 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Sevnik Nik 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Šalamon Mark 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Topolovec Leontina 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Vinkšel Lev 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Vranešević Črt 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
ŠPO APD Kozjak MB - 15 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Bezlaj Anja 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Božič Ema 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Cundrič Katja 2003 Ženski Kadetinje Predprijava Licenca DP
Hren Eva 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Keršinar Rok 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Kuhar Luka 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Leskovar Žiga 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Rubin Tian 2005 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Stamenčić Ana 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava Licenca DP
Strmečki Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Šafhalter Nika 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Tičar Urša 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Zore Timon 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Zupan Žitnik Lana 2006 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Zupan Žitnik Zala 2003 Ženski Kadetinje Predprijava Licenca DP
ŠPO PD Celje - 33 v predprijavi , 1 na dan tekme
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Erjavec Iva 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Erjavec Maks 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Fon Jaka 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Gerčar Gaja 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Godnik Neža 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Gorič Lana 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava Licenca DP
Gračner Sara 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Grajžl Urban 2003 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP
Guček Matic 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Hliš Tinkara 2007 Ženski Mlajše deklice Predprijava B-licenca
Hus Brina 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Jager Tjaša 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Jamnišek Jan 2008 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Jurko Brin 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Kaiser Julija 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Kokotec Taja 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Koštomaj Anej 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
Kunej Neža 2010 Ženski Mlajše cicibanke Na dan tekme B-licenca
Kuntara Krajnc Blažka 2004 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Kvas Tinkara 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Lipnik Tim 2004 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Markovič Lisa 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Močnik Maksim 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Novak Tin 2010 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Pirš Žiga 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Planinšec Jaša 2004 Moški Starejši dečki Predprijava Licenca DP
Potočnik Tisa 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Prtenjak Tjan 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Ramskugler Mia 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Ristič Ana 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Skale Sara 2005 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Vizler Nai 2011 Moški Mlajši cicibani Predprijava B-licenca
Vrban Zal 2007 Moški Mlajši dečki Predprijava Licenca DP
ŠPO PD Črnomelj - 4 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Absec Marjeta 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Hidanovič Stariha Mimi 2004 Ženski Starejše deklice Predprijava B-licenca
Kolbezen Maks 2005 Moški Starejši dečki Predprijava B-licenca
Žalec Urška 2011 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
ŠPS PD Mozirje - 6 v predprijavi
Priimek in ime Letnik Spol Kategorija Izvor prijave Vrsta licence
Bitenc Alina 2009 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Kovač Joži 2009 Moški Starejši cicibani Predprijava B-licenca
Kovač Pia 2008 Ženski Starejše cicibanke Predprijava B-licenca
Šmit Bine 2006 Moški Mlajši dečki Predprijava B-licenca
Vajngerl Tajda 2010 Ženski Mlajše cicibanke Predprijava B-licenca
Verbuč Grega 2003 Moški Kadeti Predprijava Licenca DP