Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

12.05.2019, Celje

  Prikaži podatke tekme


Prijave po vrsti licence:

Število prijavljenih: 249  |  Vrstni red: po kategoriji, po priimku in imenu

B-licenca - 200 oseb
Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Izvor prijave
Bakan Domen 2011 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši cicibani Predprijava
Baš Urh 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani Predprijava
Dretnik Matevž 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani Predprijava
Erpič Bine 2010 Moški PK Novo mesto Mlajši cicibani Predprijava
Fijavž Ruj 2011 Moški PK Slovenske Konjice Mlajši cicibani Predprijava
Flis Jaka 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani Predprijava
Fon Jaka 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Guček Matic 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Guzaj Blaž 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani Predprijava
Jurko Brin 2010 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Kantužar Enej 2010 Moški PK Rifnik Mlajši cicibani Predprijava
Klenovšek Bor 2011 Moški Posavski AK Mlajši cicibani Predprijava
Kneževič Matic 2010 Moški Klub AKSB Impol Mlajši cicibani Predprijava
Koroš Žiga 2011 Moški AK Ravne Mlajši cicibani Predprijava
Kuhar Luka 2010 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši cicibani Predprijava
Lepej Izak 2010 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši cicibani Predprijava
Maher Drejc 2011 Moški ŠAO Velenje Mlajši cicibani Predprijava
Meke Rožle 2010 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani Predprijava
Močnik Maksim 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Novak Tin 2010 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Peterlin Matevž 2011 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani Predprijava
Potočnjak Jonas 2010 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani Predprijava
Prtenjak Tjan 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Rebula Urh 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani Predprijava
Škorja Jakob 2011 Moški PK Rimske Toplice Mlajši cicibani Predprijava
Vereš Jurij 2011 Moški Klub AKSB Impol Mlajši cicibani Predprijava
Vizler Nai 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Abram Katja 2010 Ženski PK Novo mesto Mlajše cicibanke Predprijava
Absec Marjeta 2011 Ženski ŠPO PD Črnomelj Mlajše cicibanke Predprijava
Bobič Ema 2010 Ženski PK Novo mesto Mlajše cicibanke Predprijava
Bogović Nikita 2010 Ženski PK Rogaška Slatina Mlajše cicibanke Predprijava
Černoša Brina 2011 Ženski PK Rogaška Slatina Mlajše cicibanke Predprijava
Čuček Ela 2010 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke Predprijava
Erjavec Iva 2010 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Forte Kaja 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Hus Brina 2010 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Kaiser Julija 2011 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Kastelic Rubi 2011 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Kokotec Taja 2011 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Kolar Ana 2011 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Kovačič Ula 2011 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke Predprijava
Kunej Neža 2010 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Na dan tekme
Kvas Tinkara 2010 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Lapajne Katarina 2010 Ženski PD K2 Mlajše cicibanke Predprijava
Leskovar Zoja 2010 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše cicibanke Predprijava
Lupše Eva 2010 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke Predprijava
Markovič Lisa 2011 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Medved Izabela 2010 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše cicibanke Predprijava
Merkač Lena 2010 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke Predprijava
Miklavc Nina 2010 Ženski PK Laško Mlajše cicibanke Predprijava
Mirt Neli 2010 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke Predprijava
Ogorevc Alja 2011 Ženski PK Rogaška Slatina Mlajše cicibanke Predprijava
Ogradi Iva 2011 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke Predprijava
Pipan Nuša 2011 Ženski ŠAO Velenje Mlajše cicibanke Predprijava
Razboršek Nina 2011 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke Predprijava
Sovič Taja 2011 Ženski ŠAO Velenje Mlajše cicibanke Predprijava
Štavt Nina 2010 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke Predprijava
Tarkuš Vesna 2011 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše cicibanke Predprijava
Tičar Urša 2010 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše cicibanke Predprijava
Trebušak Lara 2011 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Uštar Kim 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Vajngerl Tajda 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke Predprijava
Žalec Urška 2011 Ženski ŠPO PD Črnomelj Mlajše cicibanke Predprijava
Bregar Jan 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Grzetič Anej 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Jamnišek Jan 2008 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani Predprijava
Kac Matija 2009 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani Predprijava
Kampuš Jaša 2009 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani Predprijava
Keršinar Rok 2009 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši cicibani Predprijava
Kocbek Nejc 2008 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani Predprijava
Kovač Joži 2009 Moški ŠPS PD Mozirje Starejši cicibani Predprijava
Krančan Gal 2009 Moški PK Slovenske Konjice Starejši cicibani Predprijava
Krebs Aljaž 2008 Moški PD K2 Starejši cicibani Predprijava
Lebič Vid 2008 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Leskošek Miha 2008 Moški PK Laško Starejši cicibani Predprijava
Mihalič Oskar 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Miklavžič Vid 2008 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani Predprijava
Ocvirk Klemen 2009 Moški PD K2 Starejši cicibani Predprijava
Ogrizek Filip 2008 Moški PD AT Podčetrtek Starejši cicibani Predprijava
Orlčnik Vid 2009 Moški PK Laško Starejši cicibani Predprijava
Osojnik Filip 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Padežnik Jan 2008 Moški PK Rimske Toplice Starejši cicibani Predprijava
Potokar Simon 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Rusić Simon 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Sedeljšak Nik 2008 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani Predprijava
Šalamon Mark 2009 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Tomažin Levin 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Trost Matevž 2009 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani Predprijava
Vereš Lovro 2008 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani Predprijava
Vinkšel Lev 2009 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Vranešević Črt 2008 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Vrtnik Tit 2008 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani Predprijava
Zidanšek Urban 2009 Moški PK Slovenske Konjice Starejši cicibani Predprijava
Bezlaj Anja 2008 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke Predprijava
Bitenc Alina 2009 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke Predprijava
Blažun Vivien 2008 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke Predprijava
Božič Ema 2009 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke Predprijava
Dornik Hana 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Dražumerič Pia 2008 Ženski PS DPČ Šmartno Starejše cicibanke Predprijava
Flis Ula 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Gerčar Gaja 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Godnik Neža 2008 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Gojzdnik Kaja 2008 Ženski PK Beta Starejše cicibanke Predprijava
Goričan Nina 2009 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke Predprijava
Gostečnik Hana 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Predprijava
Gračner Sara 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Grašak Julija 2008 Ženski PAK - ŠPO Brežice Starejše cicibanke Predprijava
Grešak Ana 2008 Ženski PK 6b Ptuj Starejše cicibanke Predprijava
Gül Lara 2009 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Predprijava
Jager Tjaša 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Kmet Tara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke Predprijava
Kovač Klara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke Predprijava
Kovač Pia 2008 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke Predprijava
Kuzman Ajda 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Lavrinc Delibegović Neja 2009 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Lukač Pia 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Omerzu Vita 2009 Ženski PAK - ŠPO Brežice Starejše cicibanke Predprijava
Oprešnik Barl Zara 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Predprijava
Pilih Žana 2008 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše cicibanke Predprijava
Plankl Clea 2008 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše cicibanke Predprijava
Potočnik Tisa 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Presečnik Žana 2009 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Ramskugler Mia 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Rebernak Karolina 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Ristič Ana 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Sluga Eva 2008 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke Predprijava
Spanžel Špela 2009 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Predprijava
Strmečki Ana 2009 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke Predprijava
Škrlec Eva 2009 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke Predprijava
Štavt Eva 2008 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke Predprijava
Topolovec Leontina 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Urbanica Eva 2009 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke Predprijava
Vaupot Eliza 2008 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Predprijava
Vidovič Lea 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Predprijava
Viher Neca 2008 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke Predprijava
Babič Vrabec Gabriel 2006 Moški PAK - ŠPO Brežice Mlajši dečki Predprijava
Erjavec Maks 2006 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Predprijava
Hribar Tine 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki Predprijava
Imperl Jaka 2007 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Predprijava
Kampuš Žiga 2007 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki Predprijava
Klenovšek Sven 2007 Moški Posavski AK Mlajši dečki Predprijava
Knez Lovro 2006 Moški AK Slovenj Gradec Mlajši dečki Predprijava
Leskovar Žiga 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki Predprijava
Mihalič Maks 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki Predprijava
Pavlin Peter 2007 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši dečki Predprijava
Petek Frišek Tomaž 2007 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki Predprijava
Pirš Žiga 2007 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Predprijava
Rebula Vid 2006 Moški AK Ravne Mlajši dečki Predprijava
Studnička Gaj 2007 Moški PD K2 Mlajši dečki Predprijava
Šajt Val 2006 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki Predprijava
Šmit Bine 2006 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki Predprijava
Štravs Blaž 2006 Moški PD AT Podčetrtek Mlajši dečki Predprijava
Tomažin Nik 2006 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki Predprijava
Varžič Miha 2007 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki Predprijava
Vrtnik Tian 2006 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki Predprijava
Zeme Tit 2006 Moški PK Rimske Toplice Mlajši dečki Predprijava
Berdnik Eva 2007 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše deklice Predprijava
Hitrec Julija 2007 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice Predprijava
Hliš Tinkara 2007 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše deklice Predprijava
Kozole Simona 2007 Ženski Posavski AK Mlajše deklice Predprijava
Krebs Blažka 2007 Ženski PD K2 Mlajše deklice Predprijava
Kukovec Zarja 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Levart Špela 2006 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice Predprijava
Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Luštrik Danaja 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Moge Zarja 2006 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše deklice Predprijava
Pipan Taja 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Sinur Brina 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Vračun Špela 2007 Ženski Posavski AK Mlajše deklice Predprijava
Zalar Neja 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Predprijava
Zupan Žitnik Lana 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Predprijava
Žnidaršič Anika 2007 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše deklice Predprijava
Žunič Veronika 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Božič Anže 2005 Moški Posavski AK Starejši dečki Predprijava
Kolbezen Maks 2005 Moški ŠPO PD Črnomelj Starejši dečki Predprijava
Kunst Filip 2004 Moški PD AT Podčetrtek Starejši dečki Predprijava
Lipnik Tim 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki Predprijava
Luštrik Petja 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Rubin Tian 2005 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši dečki Predprijava
Sekuti Nejc 2004 Moški AK Slovenj Gradec Starejši dečki Predprijava
Tinauer Enej 2005 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Žunič Martin 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Arih Tjaša 2005 Ženski ŠD Pajki Starejše deklice Predprijava
Bobik Maja 2004 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše deklice Predprijava
Genorio Julija 2005 Ženski PS Ascendo Grosuplje Starejše deklice Predprijava
Gobec Zoja 2004 Ženski Klub AKSB Impol Starejše deklice Predprijava
Hidanovič Stariha Mimi 2004 Ženski ŠPO PD Črnomelj Starejše deklice Predprijava
Juričan Maša 2004 Ženski Posavski AK Starejše deklice Predprijava
Koritnik Vesna 2005 Ženski PD AT Podčetrtek Starejše deklice Predprijava
Kuntara Krajnc Blažka 2004 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Predprijava
Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Predprijava
Novak Eva 2005 Ženski PD Ljutomer Starejše deklice Predprijava
Skale Sara 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Predprijava
Šafhalter Nika 2005 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice Predprijava
Štelcl Nadja 2005 Ženski PD Ljutomer Starejše deklice Predprijava
Ogrizek David 2003 Moški PD AT Podčetrtek Kadeti Predprijava
Trost David 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti Predprijava
Turnšek Maj 2003 Moški ŠAO Velenje Kadeti Predprijava
Zaletelj Tine 2003 Moški PS Ascendo Grosuplje Kadeti Predprijava
Šalamon Samanta 2003 Ženski PD AT Podčetrtek Kadetinje Predprijava
Licenca DP - 47 oseb
Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Izvor prijave
Kolar Tai 2008 Moški AO Trbovlje Starejši cicibani Predprijava
Vrčkovnik Metod 2008 Moški AK Ravne Starejši cicibani Predprijava
Gliebe Žana 2008 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Predprijava
Lapuh Sara 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Jakomini Tine 2006 Moški PK 6b Ptuj Mlajši dečki Predprijava
Knez Svit 2007 Moški PK Laško Mlajši dečki Predprijava
Koštomaj Anej 2007 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Predprijava
Kotar Tominšek Janej 2006 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Predprijava
Maher Bine 2006 Moški ŠAO Velenje Mlajši dečki Predprijava
Sevnik Nik 2007 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Predprijava
Trost Denis 2007 Moški AK Slovenj Gradec Mlajši dečki Predprijava
Vrban Zal 2007 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Predprijava
Zore Timon 2006 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki Predprijava
Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Predprijava
Gorič Lana 2007 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše deklice Predprijava
Hren Eva 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Predprijava
Jamnik Ema 2007 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Predprijava
Korošec Ema 2006 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice Predprijava
Perše Eva 2006 Ženski AK Slovenj Gradec Mlajše deklice Predprijava
Sedeljšak Zoja 2007 Ženski AK Slovenj Gradec Mlajše deklice Predprijava
Zajc Neža 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Bedrač Gal 2005 Moški ŠD Pajki Starejši dečki Predprijava
Črep Lovro 2004 Moški ŠAO Velenje Starejši dečki Predprijava
Hauptman Gašper 2004 Moški PS DPČ Šmartno Starejši dečki Predprijava
Javornik Ažbe 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Planinšec Jaša 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki Predprijava
Škufca Jernej 2005 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Borovnik Monika 2005 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše deklice Predprijava
Kordež Ema 2005 Ženski AK Ravne Starejše deklice Predprijava
Kordež Urška 2005 Ženski AK Ravne Starejše deklice Predprijava
Novak Liza 2004 Ženski PK Laško Starejše deklice Predprijava
Spanžel Ema 2005 Ženski AK Ravne Starejše deklice Predprijava
Stamenčić Ana 2005 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice Predprijava
Štaleker Gaja 2004 Ženski ŠAO Velenje Starejše deklice Predprijava
Črešnar Luka 2003 Moški PK Slovenske Konjice Kadeti Predprijava
Grajžl Urban 2003 Moški ŠPO PD Celje Kadeti Predprijava
Hribar Samo 2002 Moški PS Ascendo Grosuplje Kadeti Predprijava
Kralj Rok 2002 Moški ŠAO Velenje Kadeti Predprijava
Pintarič David 2003 Moški ŠD Pajki Kadeti Predprijava
Prikeržnik Maj 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti Predprijava
Verbuč Grega 2003 Moški ŠPS PD Mozirje Kadeti Predprijava
Zagoršek Urban 2003 Moški Klub AKSB Impol Kadeti Predprijava
Brodej Saša 2002 Ženski ŠAO Velenje Kadetinje Predprijava
Cundrič Katja 2003 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Kadetinje Predprijava
Draškovič Neja 2002 Ženski PK 6b Ptuj Kadetinje Predprijava
Muršec Stela 2003 Ženski PK 6b Ptuj Kadetinje Predprijava
Zupan Žitnik Zala 2003 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Kadetinje Predprijava
A-licenca - 2 oseb
Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Izvor prijave
Molnar Sara 2007 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše deklice Predprijava
Kramberger Maja 2002 Ženski Klub AKSB Impol Kadetinje Predprijava