Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih | Po vrsti licence

16.03.2019, Trbovlje

  Prikaži podatke tekme


Prijave po vrsti licence:

Število prijavljenih: 290  |  Vrstni red: po kategoriji, po priimku in imenu

B-licenca - 232 oseb
Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Izvor prijave
Baš Urh 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani Predprijava
Brčon Blaž 2011 Moški PK Novo mesto Mlajši cicibani Predprijava
Dretnik Matevž 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani Predprijava
Dular Jaka 2010 Moški PK Novo mesto Mlajši cicibani Predprijava
Erpič Bine 2010 Moški PK Novo mesto Mlajši cicibani Predprijava
Fijavž Ruj 2011 Moški PK Slovenske Konjice Mlajši cicibani Predprijava
Flis Jaka 2010 Moški AK Ravne Mlajši cicibani Predprijava
Fon Jaka 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Gostenčnik Tine 2011 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši cicibani Predprijava
Guzaj Blaž 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani Predprijava
Jerin Gal 2010 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani Predprijava
Kacl Val 2010 Moški AK Črna na Koroškem Mlajši cicibani Predprijava
Kapla Jamšek Charli 2011 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani Predprijava
Klenovšek Bor 2011 Moški Posavski AK Mlajši cicibani Predprijava
Koroš Žiga 2011 Moški AK Ravne Mlajši cicibani Predprijava
Krošelj Tilen 2010 Moški ŠD Pajki Mlajši cicibani Predprijava
Kuhar Luka 2010 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši cicibani Predprijava
Lepej Izak 2010 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši cicibani Predprijava
Maher Drejc 2011 Moški ŠAO Velenje Mlajši cicibani Predprijava
Meh Anej 2011 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani Predprijava
Meke Rožle 2010 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani Predprijava
Novak Tin 2010 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Perpar Luka 2011 Moški PK Novo mesto Mlajši cicibani Predprijava
Peterlin Matevž 2011 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani Predprijava
Potočnjak Jonas 2010 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši cicibani Predprijava
Vereš Jurij 2011 Moški Klub AKSB Impol Mlajši cicibani Predprijava
Vizler Nai 2011 Moški ŠPO PD Celje Mlajši cicibani Predprijava
Zmrzljak Erik 2010 Moški AO Trbovlje Mlajši cicibani Predprijava
Absec Marjeta 2011 Ženski ŠPO PD Črnomelj Mlajše cicibanke Predprijava
Bobič Ema 2010 Ženski PK Novo mesto Mlajše cicibanke Predprijava
Černoša Brina 2011 Ženski PK Rogaška Slatina Mlajše cicibanke Predprijava
Čuček Ela 2010 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke Predprijava
Emeršič Zoja 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke Predprijava
Forte Kaja 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Grosar Iza 2010 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Guzej Teja 2011 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše cicibanke Predprijava
Kastelic Rubi 2011 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Kolar Ana 2011 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Kovačič Laura 2010 Ženski PD AT Podčetrtek Mlajše cicibanke Predprijava
Kovačič Ula 2011 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke Predprijava
Koželj Eva 2010 Ženski PK Novo mesto Mlajše cicibanke Predprijava
Krivec Ela 2010 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše cicibanke Predprijava
Leskovar Zoja 2010 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše cicibanke Predprijava
Medved Izabela 2010 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše cicibanke Predprijava
Merkač Lena 2010 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke Predprijava
Miklavc Nina 2010 Ženski PK Laško Mlajše cicibanke Predprijava
Mirt Neli 2010 Ženski AK Ravne Mlajše cicibanke Predprijava
Ogorevc Alja 2011 Ženski PK Rogaška Slatina Mlajše cicibanke Predprijava
Ogradi Iva 2011 Ženski ŠD Pajki Mlajše cicibanke Predprijava
Piko Gaja 2010 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše cicibanke Predprijava
Razboršek Nina 2011 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše cicibanke Predprijava
Sedušak Lina 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke Predprijava
Sovič Taja 2011 Ženski ŠAO Velenje Mlajše cicibanke Predprijava
Svitlica Brina 2011 Ženski ŠAO Velenje Mlajše cicibanke Predprijava
Širec Melanija 2010 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše cicibanke Predprijava
Štrubelj Zarja 2010 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše cicibanke Predprijava
Šuligoj Manca 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke Predprijava
Tarkuš Vesna 2011 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše cicibanke Predprijava
Tičar Urša 2010 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše cicibanke Predprijava
Uštar Kim 2010 Ženski AO Trbovlje Mlajše cicibanke Predprijava
Vajngerl Tajda 2010 Ženski ŠPS PD Mozirje Mlajše cicibanke Predprijava
Verhovc Ajda 2010 Ženski PK Laško Mlajše cicibanke Predprijava
Žagar Močilnik Neža 2010 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše cicibanke Predprijava
Žalec Urška 2011 Ženski ŠPO PD Črnomelj Mlajše cicibanke Predprijava
Bizjak Lovro 2008 Moški PS DPČ Šmartno Starejši cicibani Predprijava
Bregar Jan 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Brežnik Izak 2008 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani Predprijava
De Costa Nejc 2008 Moški ŠAO Velenje Starejši cicibani Predprijava
Hribar Luka 2008 Moški PK Novo mesto Starejši cicibani Predprijava
Ilaš Lar 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Kac Matija 2009 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani Predprijava
Keršinar Rok 2009 Moški ŠPO APD Kozjak MB Starejši cicibani Predprijava
Kovač Joži 2009 Moški ŠPS PD Mozirje Starejši cicibani Predprijava
Krebs Aljaž 2008 Moški PD K2 Starejši cicibani Predprijava
Lebič Vid 2008 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Leskošek Miha 2008 Moški PK Laško Starejši cicibani Predprijava
Lotrič Filip 2009 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani Predprijava
Mihalič Oskar 2009 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Miklavžič Vid 2008 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani Predprijava
Milič Jon 2008 Moški PD Ljutomer Starejši cicibani Predprijava
Orlčnik Vid 2009 Moški PK Laško Starejši cicibani Predprijava
Osojnik Filip 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Padežnik Jan 2008 Moški PK Rimske Toplice Starejši cicibani Predprijava
Pfeifer Nino 2009 Moški ŠPO PD Celje Starejši cicibani Predprijava
Planovšek Nace 2008 Moški ŠPS PD Mozirje Starejši cicibani Predprijava
Polutnik Marsel 2009 Moški PK Slovenske Konjice Starejši cicibani Predprijava
Potokar Simon 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Ptičar Mark 2009 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani Predprijava
Rusić Simon 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Sedeljšak Nik 2008 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani Predprijava
Šalamon Mark 2009 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Tomažin Levin 2008 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši cicibani Predprijava
Trost Matevž 2009 Moški AK Slovenj Gradec Starejši cicibani Predprijava
Vereš Lovro 2008 Moški Klub AKSB Impol Starejši cicibani Predprijava
Vinkšel Lev 2009 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Vranešević Črt 2008 Moški ŠD Pajki Starejši cicibani Predprijava
Vrtnik Tit 2008 Moški PK Rogaška Slatina Starejši cicibani Predprijava
Zidanšek Urban 2009 Moški PK Slovenske Konjice Starejši cicibani Predprijava
Ahlin Katja 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Bebar Neža 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Bitenc Alina 2009 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke Predprijava
Blažun Vivien 2008 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke Predprijava
Božič Ema 2009 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke Predprijava
Dolanc Julija 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Dornik Hana 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Dražumerič Pia 2008 Ženski PS DPČ Šmartno Starejše cicibanke Predprijava
Flis Ula 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Gerčar Gaja 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Glavan Taja 2009 Ženski PAK - ŠPO Brežice Starejše cicibanke Predprijava
Godnik Neža 2008 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Goričan Nina 2009 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke Predprijava
Gostečnik Hana 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Predprijava
Gotlin Zoja 2009 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke Predprijava
Grešak Ana 2008 Ženski PK 6b Ptuj Starejše cicibanke Predprijava
Hribar Ajda 2008 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Jager Tjaša 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Kapla Jamšek Aleks 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Klenovšek Tiana 2009 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke Predprijava
Kmet Tara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke Predprijava
Kopina Medjić Tinkara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke Predprijava
Kovač Klara 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke Predprijava
Kovač Pia 2008 Ženski ŠPS PD Mozirje Starejše cicibanke Predprijava
Kuzman Ajda 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Lukač Pia 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Maček Neža 2008 Ženski AK Črna na Koroškem Starejše cicibanke Predprijava
Mesarič Maruša 2009 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke Predprijava
Oberč Ana Li 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Omerzu Vita 2009 Ženski PAK - ŠPO Brežice Starejše cicibanke Predprijava
Ornik Vida 2008 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše cicibanke Predprijava
Pavlič Nastja 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Predprijava
Pilih Žana 2008 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše cicibanke Predprijava
Plankl Clea 2008 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše cicibanke Predprijava
Potočnik Tisa 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Presečnik Žana 2009 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Ramskugler Mia 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Rebernak Karolina 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Ristič Ana 2009 Ženski ŠPO PD Celje Starejše cicibanke Predprijava
Skarlovnik Taja 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Predprijava
Sluga Eva 2008 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke Predprijava
Snoj Nika 2009 Ženski PK Rimske Toplice Starejše cicibanke Predprijava
Sovre Loti 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Spanžel Špela 2009 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Predprijava
Strmec Nina 2008 Ženski PK Novo mesto Starejše cicibanke Predprijava
Škrlec Eva 2009 Ženski Klub AKSB Impol Starejše cicibanke Predprijava
Topolovec Leontina 2008 Ženski ŠD Pajki Starejše cicibanke Predprijava
Urbanica Eva 2009 Ženski Posavski AK Starejše cicibanke Predprijava
Vidovič Lea 2008 Ženski AK Slovenj Gradec Starejše cicibanke Predprijava
Viher Neca 2008 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše cicibanke Predprijava
Zeme Ana 2009 Ženski PK Laško Starejše cicibanke Predprijava
Babič Vrabec Gabriel 2006 Moški PAK - ŠPO Brežice Mlajši dečki Predprijava
Bombek Luka 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki Predprijava
Hribar Mark 2006 Moški PK Novo mesto Mlajši dečki Predprijava
Hribar Tine 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki Predprijava
Imperl Jaka 2007 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Predprijava
Kampuš Žiga 2007 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki Predprijava
Klenovšek Sven 2007 Moški Posavski AK Mlajši dečki Predprijava
Leskovar Žiga 2007 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki Predprijava
Mihalič Maks 2007 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki Predprijava
Pavlin Peter 2007 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši dečki Predprijava
Petek Frišek Tomaž 2007 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki Predprijava
Rebula Vid 2006 Moški AK Ravne Mlajši dečki Predprijava
Šajt Val 2006 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki Predprijava
Šmit Bine 2006 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki Predprijava
Štravs Blaž 2006 Moški PD AT Podčetrtek Mlajši dečki Predprijava
Tomažin Nik 2006 Moški PS Ascendo Grosuplje Mlajši dečki Predprijava
Varžič Miha 2007 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki Predprijava
Vrtnik Tian 2006 Moški PK Rogaška Slatina Mlajši dečki Predprijava
Bevc Zala 2006 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice Na dan tekme
Fendre Pija 2006 Ženski ŠD Pajki Mlajše deklice Predprijava
Hitrec Julija 2007 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice Predprijava
Hliš Tinkara 2007 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše deklice Predprijava
Jagodnik Kaja 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Predprijava
Kopina Medjić Blažka 2007 Ženski PK Rimske Toplice Mlajše deklice Predprijava
Kozole Simona 2007 Ženski Posavski AK Mlajše deklice Predprijava
Krebs Blažka 2007 Ženski PD K2 Mlajše deklice Predprijava
Kukovec Zarja 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Lojen Modrijan Atena 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Lombar Tisa 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Luštrik Danaja 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Miličević Lana 2007 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Predprijava
Moge Zarja 2006 Ženski PK 6b Ptuj Mlajše deklice Predprijava
Naveršnik Hana 2007 Ženski AK Črna na Koroškem Mlajše deklice Predprijava
Pipan Taja 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Podobnik Alja 2007 Ženski PK Novo mesto Mlajše deklice Predprijava
Privšek Nia Gaia 2006 Ženski PK Laško Mlajše deklice Predprijava
Pušnik Lina 2007 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice Predprijava
Sinur Brina 2007 Ženski ŠAO Velenje Mlajše deklice Predprijava
Štrubelj Tina 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Štrubelj Zoja 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Zalar Neja 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Predprijava
Zeme Eva 2007 Ženski PK Laško Mlajše deklice Predprijava
Zupan Žitnik Lana 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Predprijava
Žnidaršič Anika 2007 Ženski Klub AKSB Impol Mlajše deklice Predprijava
Žunič Veronika 2006 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Božič Anže 2005 Moški Posavski AK Starejši dečki Predprijava
Čoklc Tadej 2004 Moški AO Trbovlje Starejši dečki Predprijava
Kolar Anže 2005 Moški AK Slovenj Gradec Starejši dečki Predprijava
Kolbezen Maks 2005 Moški ŠPO PD Črnomelj Starejši dečki Predprijava
Kunst Filip 2004 Moški PD AT Podčetrtek Starejši dečki Predprijava
Lipnik Tim 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki Predprijava
Luštrik Petja 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Sekuti Nejc 2004 Moški AK Slovenj Gradec Starejši dečki Predprijava
Žunič Martin 2004 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Arih Tjaša 2005 Ženski ŠD Pajki Starejše deklice Predprijava
Bobik Maja 2004 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše deklice Predprijava
Gerčar Nika 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Predprijava
Gobec Zoja 2004 Ženski Klub AKSB Impol Starejše deklice Predprijava
Hidanovič Stariha Mimi 2004 Ženski ŠPO PD Črnomelj Starejše deklice Predprijava
Juričan Maša 2004 Ženski Posavski AK Starejše deklice Predprijava
Klauški Lara 2005 Ženski PK Rogaška Slatina Starejše deklice Predprijava
Koritnik Vesna 2005 Ženski PD AT Podčetrtek Starejše deklice Predprijava
Kovačič Lovšin Laura 2005 Ženski PK Novo mesto Starejše deklice Predprijava
Kvartuh Liza Carmen 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Predprijava
Lesjak Vanesa 2004 Ženski PD Ljutomer Starejše deklice Predprijava
Lužar Lana 2004 Ženski Klub AKSB Impol Starejše deklice Predprijava
Novak Eva 2005 Ženski PD Ljutomer Starejše deklice Predprijava
Skale Sara 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Predprijava
Šafhalter Nika 2005 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice Predprijava
Šumah Eva 2004 Ženski AK Črna na Koroškem Starejše deklice Predprijava
Žvan Ana 2004 Ženski AK Ravne Starejše deklice Predprijava
Čeh Dominik 2003 Moški ŠAO Velenje Kadeti Predprijava
Flis Anže 2003 Moški Klub AKSB Impol Kadeti Predprijava
Gošnik Svit 2002 Moški ŠAO Velenje Kadeti Predprijava
Oshish Anuar 2003 Moški PS DPČ Šmartno Kadeti Predprijava
Radež Matija 2002 Moški PK Novo mesto Kadeti Na dan tekme
Saje Simon 2002 Moški PK Novo mesto Kadeti Predprijava
Trost David 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti Predprijava
Turnšek Maj 2003 Moški ŠAO Velenje Kadeti Na dan tekme
Zaletelj Tine 2003 Moški PS Ascendo Grosuplje Kadeti Predprijava
Drmaž Latoja 2003 Ženski PAK - ŠPO Brežice Kadetinje Predprijava
Gros Sana 2003 Ženski AK Slovenj Gradec Kadetinje Predprijava
Zajec Genorio Nela 2003 Ženski PS Ascendo Grosuplje Kadetinje Predprijava
Licenca DP - 55 oseb
Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Izvor prijave
Kolar Tai 2008 Moški AO Trbovlje Starejši cicibani Predprijava
Vrčkovnik Metod 2008 Moški AK Ravne Starejši cicibani Predprijava
Gliebe Žana 2008 Ženski AK Ravne Starejše cicibanke Predprijava
Hudolin Sara 2008 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Jurše Zoja 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Lapuh Sara 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Novak Stella 2009 Ženski AO Trbovlje Starejše cicibanke Predprijava
Grudnik Nejc 2006 Moški ŠPS PD Mozirje Mlajši dečki Predprijava
Jakomini Tine 2006 Moški PK 6b Ptuj Mlajši dečki Predprijava
Jerin Tilen 2006 Moški PS DPČ Šmartno Mlajši dečki Predprijava
Knez Svit 2007 Moški PK Laško Mlajši dečki Predprijava
Koštomaj Anej 2007 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Predprijava
Kotar Tominšek Janej 2006 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Predprijava
Maher Bine 2006 Moški ŠAO Velenje Mlajši dečki Predprijava
Rupnik Tine 2006 Moški Klub AKSB Impol Mlajši dečki Predprijava
Sevnik Nik 2007 Moški ŠD Pajki Mlajši dečki Predprijava
Trost Denis 2007 Moški AK Slovenj Gradec Mlajši dečki Predprijava
Vrban Zal 2007 Moški ŠPO PD Celje Mlajši dečki Predprijava
Zore Timon 2006 Moški ŠPO APD Kozjak MB Mlajši dečki Predprijava
Capl Cvetkovič Larisa 2006 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Predprijava
Gorič Lana 2007 Ženski ŠPO PD Celje Mlajše deklice Predprijava
Gričar Lara 2006 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice Predprijava
Hren Eva 2006 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Mlajše deklice Predprijava
Jamnik Ema 2007 Ženski AK Ravne Mlajše deklice Predprijava
Korošec Ema 2006 Ženski PK Slovenske Konjice Mlajše deklice Predprijava
Perše Eva 2006 Ženski AK Slovenj Gradec Mlajše deklice Predprijava
Sedeljšak Zoja 2007 Ženski AK Slovenj Gradec Mlajše deklice Predprijava
Tržan Alina 2007 Ženski AO Trbovlje Mlajše deklice Predprijava
Zajc Neža 2007 Ženski PS Ascendo Grosuplje Mlajše deklice Predprijava
Dolšak Oskar 2005 Moški ŠPS PD Mozirje Starejši dečki Predprijava
Hauptman Gašper 2004 Moški PS DPČ Šmartno Starejši dečki Predprijava
Mastnak Lan 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki Predprijava
Planinšec Jaša 2004 Moški ŠPO PD Celje Starejši dečki Predprijava
Škufca Jernej 2005 Moški PS Ascendo Grosuplje Starejši dečki Predprijava
Borovnik Monika 2005 Ženski PK Slovenske Konjice Starejše deklice Predprijava
Čopar Sara 2005 Ženski ŠPO PD Celje Starejše deklice Predprijava
Kordež Ema 2005 Ženski AK Ravne Starejše deklice Predprijava
Kordež Urška 2005 Ženski AK Ravne Starejše deklice Predprijava
Novak Liza 2004 Ženski PK Laško Starejše deklice Predprijava
Spanžel Ema 2005 Ženski AK Ravne Starejše deklice Predprijava
Stamenčić Ana 2005 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Starejše deklice Predprijava
Štaleker Gaja 2004 Ženski ŠAO Velenje Starejše deklice Predprijava
Črešnar Luka 2003 Moški PK Slovenske Konjice Kadeti Predprijava
Drevenšek Jakob 2003 Moški ŠAO Velenje Kadeti Predprijava
Eberlinc Žan Žak 2003 Moški PS DPČ Šmartno Kadeti Predprijava
Grajžl Urban 2003 Moški ŠPO PD Celje Kadeti Predprijava
Hribar Samo 2002 Moški PS Ascendo Grosuplje Kadeti Predprijava
Kralj Rok 2002 Moški ŠAO Velenje Kadeti Predprijava
Prikeržnik Maj 2002 Moški AK Slovenj Gradec Kadeti Predprijava
Zagoršek Urban 2003 Moški Klub AKSB Impol Kadeti Predprijava
Cundrič Katja 2003 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Kadetinje Predprijava
Draškovič Neja 2002 Ženski PK 6b Ptuj Kadetinje Predprijava
Majcen Maja 2003 Ženski ŠPO PD Celje Kadetinje Predprijava
Muršec Stela 2003 Ženski PK 6b Ptuj Kadetinje Predprijava
Zupan Žitnik Zala 2003 Ženski ŠPO APD Kozjak MB Kadetinje Predprijava
A-licenca - 3 oseb
Priimek in ime Letnik Spol Klub Kategorija Izvor prijave
Kostajnšek Gal 2007 Moški PK Rifnik Mlajši dečki Predprijava
Horvat Katarina 2002 Ženski ŠPO PD Črnomelj Kadetinje Predprijava
Kramberger Maja 2002 Ženski Klub AKSB Impol Kadetinje Predprijava