Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

18.04.2015, Ljubljana

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 224 od 224  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2006-2009) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 28 + 1. 100 28 vrh 1. 100 200 56 + vrh 100
2. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 27 + 2. 80 25 + 5. 51 131 72,5
2. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki B-licenca 21 - 5. 51 27 - 2. 80 131 72,5
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 25  3. 65 26 - 3. 60 125 55
5. Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje B-licenca 20  6. 45 26 - 3. 60 105 51
6. Janc Svit 2007 ŠD Pajki B-licenca 22  4. 55 25  6. 45 100 47
7. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne B-licenca 20  6. 45 20 + 10. 34 79 43
8. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki B-licenca 16 + 9. 37 23  8. 40 77 40
9. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 15  12. 23 25  6. 45 68 37
10. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik B-licenca 16  10. 32,5 20  11. 28,33 60,83 32,5
10. Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 16  10. 32,5 20  11. 28,33 60,83 32,5
12. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 15  12. 23 21 + 9. 37 60 28
13. Jazbinšek Gal 2007 PK Laško B-licenca 15  12. 23 20  11. 28,33 51,33 26
14. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18 - 8. 40 24. 7 47 24
15. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 15  12. 23 14 + 14. 23 46 21
15. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 15  12. 23 14 + 14. 23 46 21
17. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 15  12. 23 12 + 17. 17 40 18
18. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 14 + 18. 16 12 + 17. 17 33 16
19. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 13  21. 9,5 14  16. 20 29,5 14
20. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 14  19. 14 12  19. 13 27 12
21. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 13 + 20. 12 12  19. 13 25 10
22. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 13  21. 9,5 10 + 21. 9,5 19 9
23. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 13 - 23. 8 10 + 21. 9,5 17,5 8
24. Kamenšek Nik 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 7 - 24. 7 8 - 23. 8 15 7
Mlajše cicibanke (2006-2009) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28 vrh 1. 100 21 - 1. 90 190 49 vrh - 100
2. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 2. 80 21 - 1. 90 170 80
3. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 25 + 3. 65 20  3. 57 122 65
4. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 23  4. 53 20  3. 57 110 53
4. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23  4. 53 20  3. 57 110 53
6. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki B-licenca 21 - 6. 47 20 - 6. 47 94 47
7. Bizjak Zala 2008 ŠD Pajki B-licenca 20  7. 35,5 19 - 7. 43 78,5 43
8. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 20  7. 35,5 16  8. 32,67 68,17 37
8. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 20  7. 35,5 16  8. 32,67 68,17 37
8. Šuler Neža 2006 AK Ravne B-licenca 20  7. 35,5 16  8. 32,67 68,17 37
11. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 16 - 13. 26 16  8. 32,67 58,67 31
12. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 20  7. 35,5 16 - 14. 22 57,5 28
13. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 14 + 14. 23 16  8. 32,67 55,67 26
14. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki B-licenca 20  7. 35,5 15 + 17. 16 51,5 24
15. Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 12 + 25. 5,5 16  8. 32,67 38,17 22
16. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 14  16. 18 15 + 17. 16 34 20
17. Logar Naja 2006 PK Laško B-licenca 14 + 14. 23 13 + 24. 7 30 18
18. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 13 - 24. 7 16 - 14. 22 29 16
19. Šemrov Neža 2006 PK Laško B-licenca 14  16. 18 15  20. 10,33 28,33 14
20. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13 + 19. 12 15 + 17. 16 28 12
21. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 12 + 25. 5,5 16 - 14. 22 27,5 10
22. Gorič Lana 2007 PD K2 B-licenca 14  16. 18 13  25. 5 23 9
23. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 13 + 19. 12 15  20. 10,33 22,33 7,5
23. Gliebe Žana 2008 PK Martinček B-licenca 13 + 19. 12 15  20. 10,33 22,33 7,5
25. Pečovnik Anika 2006 PD K2 B-licenca 13  22. 8,5 13  25. 5 13,5 6
26. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 12  27. 3,5 14  23. 8 11,5 5
27. Kraljič Maruša 2006 PD Ljutomer B-licenca 13  22. 8,5 10  29. 2 10,5 4
28. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 11 - 30. 1 13  25. 5 6 3
29. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 11  29. 2 11 + 28. 3 5 2
30. Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 12  27. 3,5 30. 1 4,5 1
31. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 4 + 31. 0 31. 0 0 0
31. Čuš Naja 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 32. 0 31. 0 0 0
31. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32. 0 31. 0 0 0
31. Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 1 + 35. 0 35. 0 0 0
31. Štrucl Eva 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 32. 0 34. 0 0 0
Starejši cicibani (2004/2005) - 26 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 26  1. 100 31  2. 80 180 57  100
2. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 4. 53 32  1. 100 153 80
3. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 21 - 3. 65 23 + 6. 43,33 108,33 65
4. Črep Lovro 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  6. 45 30 - 3. 60 105 53
4. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 20  6. 45 30 - 3. 60 105 53
6. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 - 2. 80 22 + 12. 24 104 45
6. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20 + 4. 53 24 - 5. 51 104 45
8. Levičar Urban 2004 PK Laško B-licenca 20 - 8. 40 23 + 6. 43,33 83,33 40
9. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje B-licenca 18 + 11. 31 23  9. 37 68 37
10. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki B-licenca 14  13. 24 23 + 6. 43,33 67,33 34
11. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 19  9. 37 22 + 12. 24 61 31
12. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 18 - 12. 28 23 - 10. 32,5 60,5 28
13. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19 - 10. 34 22 + 12. 24 58 26
14. Kovačič Blaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 14  13. 24 22 + 12. 24 48 24
15. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 13 + 17. 18 22 + 12. 24 42 22
16. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 26. 5 23 - 10. 32,5 37,5 20
17. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki B-licenca 14  13. 24 17  19. 10 34 18
18. Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 13  18. 15 22  17. 18 33 16
19. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 14 - 16. 20 17 - 25. 6 26 14
20. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13  18. 15 17  19. 10 25 12
21. Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca 10 - 24. 7 21  18. 16 23 10
22. Kekec Jaka 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 13 - 20. 12 17  19. 10 22 9
23. Bizjak Žiga 2005 ŠD Pajki B-licenca 12  21. 9,5 17  19. 10 19,5 7,5
23. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 12  21. 9,5 17  19. 10 19,5 7,5
25. Kotar Jure 2004 ŠPO PD Rašica B-licenca 9 + 25. 6 17  19. 10 16 6
26. Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca 12 - 23. 8 14 - 26. 5 13 5
Gabor Tilen 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mogu Jakob Val 2005 PK 6b Ptuj B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2004/2005) - 30 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 35 vrh 1. 81,67 32 - 1. 90 171,67 67 vrh - 100
2. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 35 vrh 1. 81,67 31 + 3. 65 146,67 80
3. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 32  4. 53 32 - 1. 90 143 65
4. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 35 vrh 1. 81,67 29 + 6. 47 128,67 55
5. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 32  4. 53 31  4. 55 108 51
6. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje B-licenca 23 - 7. 40 30 - 5. 51 91 47
7. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 30 - 6. 47 21 + 7. 43 90 43
8. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 23 - 7. 40 19 + 8. 37 77 38,5
8. Žvan Ana 2004 AK Ravne Licenca DP 23 - 7. 40 19 + 8. 37 77 38,5
10. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 22 + 10. 28,6 18  11. 28,33 56,93 34
11. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 17 + 16. 18 19 + 8. 37 55 31
12. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 22 + 10. 28,6 15 - 15. 22 50,6 28
13. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19 + 15. 22 18  11. 28,33 50,33 26
14. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 22 + 10. 28,6 14  16. 20 48,6 24
15. Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 22 + 10. 28,6 14 - 17. 17 45,6 21
15. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 22 + 10. 28,6 14 - 17. 17 45,6 21
17. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17 + 16. 18 18 - 14. 24 42 18
18. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 17  19. 10 18  11. 28,33 38,33 16
19. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 17 + 16. 18 13 + 19. 14 32 14
20. Polak Lara 2005 ŠD Pajki B-licenca 17  19. 10 13 - 20. 12 22 12
21. Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 17  19. 10 12 + 21. 10 20 10
22. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 17  19. 10 10 - 22. 8,5 18,5 8,5
22. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 17  19. 10 10 - 22. 8,5 18,5 8,5
24. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 17  19. 10 27. 3,5 13,5 7
25. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki B-licenca 17 - 25. 6 9 + 24. 6 12 6
26. Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 5 + 29. 2 9 + 24. 6 8 5
27. Čampa Eva 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 7 + 26. 5 7 - 29. 2 7 3,5
27. Škrabanja Eva 2004 PS DPČ Šmartno B-licenca 30. 1 9 + 24. 6 7 3,5
29. Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 28. 3 27. 3,5 6,5 2
30. Cebek Zala 2004 PK 6b Ptuj B-licenca 27. 4 6 + 30. 1 5 1
Mlajši dečki (2002/2003) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 50 vrh 1. 60,13 30  1. 100 160,13 80 vrh 100
2. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 50 vrh 1. 60,13 26 - 2. 59,6 119,73 59,6
2. Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Licenca DP 50 vrh 1. 60,13 26 - 2. 59,6 119,73 59,6
2. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 50 vrh 1. 60,13 26 - 2. 59,6 119,73 59,6
2. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 50 vrh 1. 60,13 26 - 2. 59,6 119,73 59,6
2. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 50 vrh 1. 60,13 26 - 2. 59,6 119,73 59,6
7. Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 50 vrh 1. 60,13 23 - 7. 43 103,13 43
8. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 50 vrh 1. 60,13 17 - 10. 31 91,13 40
9. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik B-licenca 48  9. 37 21  8. 40 77 37
10. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 40  12. 28 17  9. 37 65 34
11. Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 45  11. 31 17 - 10. 31 62 31
12. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 45 + 10. 34 16 + 13. 25 59 28
13. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 29 - 17. 18 17 - 10. 31 49 26
14. Košir Žan 2002 PK Rifnik B-licenca 39  13. 26 15 - 16. 19 45 24
15. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32 + 15. 22 15 - 16. 19 41 22
16. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 36 + 14. 24 14  18. 14 38 20
17. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 27 + 19. 13 16  15. 22 35 18
18. Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca 22  22. 8,5 16 + 13. 25 33,5 16
19. Košenina Gašper 2002 Posavski AK B-licenca 28 - 18. 16 14  18. 14 30 14
20. Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 29  16. 20 14 - 21. 9 29 12
21. Uršej Jure 2003 PK Martinček B-licenca 25 + 21. 10 14  18. 14 24 10
22. Šarlah Dejan 2003 PK Rogaška Slatina B-licenca 27 + 19. 13 14 - 21. 9 22 9
23. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14 - 24. 7 14 - 21. 9 16 8
24. Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer B-licenca 22  22. 8,5 9 - 24. 6,5 15 7
25. Lunežnik Nik 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 25. 6 9 - 24. 6,5 12,5 6
Kukovec Aljaž 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2002/2003) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 26 - 1. 70,2 44  1. 100 170,2 70 - 100
2. Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 26 - 1. 70,2 36  3. 65 135,2 80
3. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 26 - 1. 70,2 35 - 4. 53 123,2 65
4. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 22 - 7. 40 36 + 2. 80 120 55
5. Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 26 - 1. 70,2 34  6. 45 115,2 51
6. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 26 - 1. 70,2 29  10. 34 104,2 47
7. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 25  6. 47 34  6. 45 92 43
8. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 19 - 13. 25 35 - 4. 53 78 40
9. Simončič Lana 2002 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20 + 12. 28 31 + 8. 40 68 37
10. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 21  10. 34 29 - 11. 31 65 34
11. Lampret Manca 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 22 - 7. 40 27 - 16. 17 57 31
12. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 21 - 11. 31 28 - 14. 23 54 28
13. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje B-licenca 17 - 18. 10,86 30 + 9. 37 47,86 26
14. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje B-licenca 22 - 7. 40 24 + 26. 5 45 24
15. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 18 + 15. 20 28 - 14. 23 43 22
16. Dolinar Taja 2003 PD K2 B-licenca 18 + 15. 20 27 - 16. 17 37 19
16. Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje B-licenca 18 + 15. 20 27 - 16. 17 37 19
18. Mraz Maja 2002 PD K2 B-licenca 19 - 13. 25 25  21. 8,5 33,5 16
19. Zdouc Maruša 2003 PK Laško Licenca DP 16 + 25. 5 28 + 12. 28 33 14
20. Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 17 - 18. 10,86 27 - 16. 17 27,86 12
21. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 14 - 29. 1 28  13. 26 27 10
22. Brdnik Evita 2002 PK Slovenske Konjice B-licenca 17 - 18. 10,86 26 - 20. 12 22,86 9
23. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17 - 18. 10,86 25  21. 8,5 19,36 7,5
23. Paradiž Naja 2003 AK Ravne B-licenca 17 - 18. 10,86 25  21. 8,5 19,36 7,5
25. Matko Iza 2003 PK Rifnik B-licenca 17 - 18. 10,86 25 - 25. 6 16,86 6
26. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 16 + 25. 5 25  21. 8,5 13,5 5
27. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 17 - 18. 10,86 20  29. 2 12,86 4
28. Fingušt Iza 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16 - 28. 3 21 - 27. 4 7 3
29. Vertačnik Manca 2003 ŠPO PD Rašica B-licenca 16 + 25. 5 11  32. 0 5 2
30. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 13 - 32. 0 20 + 28. 3 3 1
31. Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 14 - 29. 1 18  30. 1 2 0
32. Puher Anja 2002 PD K2 B-licenca 14 - 29. 1 13  31. 0 1 0
33. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 9 - 33. 0 10  33. 0 0 0
Bernard Urška 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Naglič Ana Neža 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2000/2001) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 30 vrh 1. 100 38 vrh 1. 90 190 68 vrh vrh 100
2. Čoklc Aleks 2000 ŠPO PD Celje Licenca DP 26 - 3. 65 38 vrh 1. 90 155 80
3. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28 - 2. 80 36 - 3. 65 145 65
4. Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 23 - 4. 53 24 - 7. 43 96 55
5. Pušnik Gašper 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 16  8. 38,5 25  4. 53 91,5 51
6. Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 23 - 4. 53 22  10. 34 87 47
7. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 - 10. 32,5 25  4. 53 85,5 43
8. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 - 7. 43 23  8. 40 83 40
9. Skvarč Domen 2001 ŠPO PD Rašica Licenca DP 16 - 10. 32,5 24  6. 47 79,5 37
10. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK B-licenca 18 - 6. 47 20 - 12. 28 75 34
11. Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 15 + 12. 28 23 - 9. 37 65 31
12. Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 16  8. 38,5 18  15. 21 59,5 28
13. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 14  14. 24 21 - 11. 31 55 26
14. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina B-licenca 15 - 13. 26 18 + 14. 24 50 24
15. Dolar Žan 2000 PK Laško B-licenca 13 + 15. 22 19 - 13. 26 48 22
16. Habinc Maj 2000 Posavski AK B-licenca 13 - 16. 18 18  15. 21 39 20
17. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 13 - 16. 18 18 - 17. 18 36 18
18. Kuk Benjamin 2001 PK Slovenske Konjice B-licenca 13 - 16. 18 12 - 18. 13 31 16
19. Ocepek Taj 2001 AK Ravne B-licenca 12  20. 11 12 - 18. 13 24 14
20. Novljan Brin 2001 PK Slovenske Konjice B-licenca 12 + 19. 14 11 + 22. 9 23 12
21. Šarlah Damir 2001 PK Rogaška Slatina B-licenca 11  22. 9 12 - 18. 13 22 10
22. Pažon Jure 2001 PK Rogaška Slatina B-licenca 10 + 23. 8 12 - 18. 13 21 9
23. Sirk Jakob 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca 12  20. 11 NPL / 0 11 8
Starejše deklice (2000/2001) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 38 vrh 1. 81,67 26 - 1. 100 181,67 64 vrh - 100
2. Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 38 vrh 1. 81,67 22 + 2. 72,5 154,17 72,5
2. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 38 vrh 1. 81,67 22 + 2. 72,5 154,17 72,5
4. Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 28 + 4. 55 17 + 5. 51 106 53
4. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 25  5. 51 18 - 4. 55 106 53
6. Mageš Pija 2001 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 25 - 6. 47 17 - 6. 47 94 47
7. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica B-licenca 23 - 8. 40 16 - 7. 43 83 43
8. Kordež Zala 2001 AK Ravne B-licenca 24 + 7. 43 14 - 8. 38,5 81,5 40
9. Lisec Živa 2000 AO Trbovlje B-licenca 18  11. 31 14 - 8. 38,5 69,5 37
10. Tič Katarina 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 19 - 10. 34 13 + 10. 34 68 34
11. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica B-licenca 20 - 9. 37 13 - 11. 28,33 65,33 31
12. Traunšek Pia 2000 AO Trbovlje B-licenca 15  12. 28 13 - 11. 28,33 56,33 28
13. Levstik Patricija 2000 PK Ribnica B-licenca 12 - 14. 24 13 - 11. 28,33 52,33 26
14. Buršič Lina 2001 Posavski AK B-licenca 14 + 13. 26 12 + 14. 24 50 24
15. Širca Anja 2001 PS DPČ Šmartno B-licenca 6 - 15. 22 3 - 15. 22 44 22
Kadeti (1998/1999) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Licenca DP 26  1. 100 38 vrh 1. 100 200 64 vrh 100
2. Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 26 - 2. 80 32  2. 80 160 80
3. Tomažin David 1998 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18 - 3. 60 28  3. 65 125 65
4. Ekselenski Simon 1998 Klub AKSB Impol B-licenca 18 - 3. 60 24 - 5. 51 111 55
5. Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol B-licenca 17 - 5. 51 24 + 4. 55 106 51
6. Bashta Bogdan 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 13 - 6. 47 17  6. 47 94 47
Kadetinje (1998/1999) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Glušič Sara 1999 AK Ravne Licenca DP 38 vrh 1. 90 23 - 1. 100 190 61 vrh - 100
2. Rus Kristina 1998 PS DPČ Šmartno Licenca DP 38 vrh 1. 90 18 - 3. 57 147 80
3. Verbuč Julija 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 30 - 3. 65 19 - 2. 80 145 65
4. Skvarč Alenka 1998 ŠPO PD Rašica B-licenca 25 - 4. 55 18 - 3. 57 112 55
5. Gliebe Katja 1998 AK Ravne Licenca DP 24 - 5. 51 18 - 3. 57 108 51
6. Glušič Manca 1998 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 15  7. 43 17 + 6. 47 90 45
6. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 17  6. 47 15 + 7. 43 90 45