Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

23.01.2016, Slovenska Bistrica

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 275 od 275  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2007-2010) - 37 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 35  1. 90 25  3. 52,2 142,2 60  90
1. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik B-licenca 35  1. 90 25  3. 52,2 142,2 60  90
3. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 30 + 4. 53 26 + 2. 80 133 65
4. Janc Svit 2007 ŠD Pajki B-licenca 30  6. 25,35 30  1. 100 125,35 55
5. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34  3. 65 25  3. 52,2 117,2 51
6. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 30 + 4. 53 25  3. 52,2 105,2 47
7. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 30  6. 25,35 25  3. 52,2 77,55 43
8. Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca 30  6. 25,35 24 + 8. 38,5 63,85 38,5
8. Jahn Tai Valentin 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 30  6. 25,35 24 + 8. 38,5 63,85 38,5
10. Ocepek Jaka 2007 AK Ravne B-licenca 30  6. 25,35 24  10. 34 59,35 34
11. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 30  6. 25,35 23  11. 31 56,35 31
12. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 30  6. 25,35 20  13. 26 51,35 28
13. Bombek Maj 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Glasenčnik Tadej 2007 PK Martinček B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Vargič Tevž 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
13. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 30  6. 25,35 19  14. 9,53 34,88 17,1
23. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 28  24. 6,5 21  12. 28 34,5 8
24. Gorjan Petelin Drejc 2007 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 29 + 23. 8 19  14. 9,53 17,53 7
25. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28  24. 6,5 19  14. 9,53 16,03 6
26. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 22 + 26. 5 19  14. 9,53 14,53 5
27. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 22  27. 1,67 19  14. 9,53 11,2 3
27. Gajšek Svit 2008 AO Trbovlje B-licenca 22  27. 1,67 19  14. 9,53 11,2 3
27. Verbek Ambrož 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 22  27. 1,67 19  14. 9,53 11,2 3
30. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21  34. 0 19  14. 9,53 9,53 0,33
30. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 21  34. 0 19  14. 9,53 9,53 0,33
30. Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 21 + 33. 0 19  14. 9,53 9,53 0,33
33. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  27. 1,67 18 + 33. 0 1,67 0
33. Maher Jošt 2007 ŠAO Velenje B-licenca 22  27. 1,67 11  35. 0 1,67 0
33. Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 22  27. 1,67 18  34. 0 1,67 0
36. Rakuša Blaž 2007 ŠAO Velenje B-licenca 20  37. 0 10  36. 0 0 0
36. Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki B-licenca 21  34. 0 37. 0 0 0
Rojko Val 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Šajtegel Urh 2007 PK 6b Ptuj B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše cicibanke (2007-2010) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31 vrh 1. 100 35  1. 100 200 66 vrh 100
2. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki B-licenca 30  2. 72,5 30 + 2. 80 152,5 80
3. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 30  2. 72,5 30  3. 46,5 119 65
4. Gorič Lana 2007 PD K2 B-licenca 28 + 5. 51 30  3. 46,5 97,5 55
5. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 28  6. 47 30  3. 46,5 93,5 51
6. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 25  7. 40 30  3. 46,5 86,5 45
6. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 25  7. 40 30  3. 46,5 86,5 45
8. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 19 + 12. 28 30  3. 46,5 74,5 40
9. Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 29  4. 55 24  17. 18 73 37
10. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 24 + 10. 34 29 + 11. 31 65 34
11. Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 19  13. 17,1 30  3. 46,5 63,6 29,5
11. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 19  13. 17,1 30  3. 46,5 63,6 29,5
13. Javernik Lana 2007 PK Martinček B-licenca 25  7. 40 26  14. 22 62 26
14. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24  11. 31 28  13. 26 57 24
15. Podgornik Maša 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19  13. 17,1 26  14. 22 39,1 21
15. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 19  13. 17,1 26  14. 22 39,1 21
17. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 18  25. 5,5 29  12. 28 33,5 18
18. Petrak Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 19  13. 17,1 23  18. 14 31,1 16
19. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 19  13. 17,1 22  21. 9,5 26,6 14
20. Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 19  13. 17,1 21 + 23. 7 24,1 11
20. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 19  13. 17,1 21 + 23. 7 24,1 11
22. Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 18 + 23. 7,5 23  18. 14 21,5 9
23. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 19  13. 17,1 21  26. 3,5 20,6 7,5
23. Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 19  13. 17,1 21  26. 3,5 20,6 7,5
25. Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca 11  28. 1,2 23  18. 14 15,2 6
26. Koban Lea 2008 AO Trbovlje B-licenca 18 + 23. 7,5 21 + 23. 7 14,5 5
27. Murat Milošič Naya 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 11  28. 1,2 22  21. 9,5 10,7 4
28. Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 18  25. 5,5 21  26. 3,5 9 3
29. Kamenšek Maja 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 11  28. 1,2 21  26. 3,5 4,7 2
30. Gerl Iva 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 17  27. 4 14  34. 0 4 1
31. Štefanič Žana 2007 ŠAO Velenje B-licenca 11  28. 1,2 20  30. 0,5 1,7 0
32. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 11  28. 1,2 16  32. 0 1,2 0
33. Ogorevc Nuša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 34. 0 20  30. 0,5 0,5 0
34. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10  33. 0 14  34. 0 0 0
34. Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34. 0 16  32. 0 0 0
Starejši cicibani (2005/2006) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 33 + 1. 75 30 + 1. 90 165 63 + + 90
1. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 33 + 1. 75 30 + 1. 90 165 63 + + 90
3. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 33 + 1. 75 30  3. 65 140 65
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 33 + 1. 75 26 + 5. 43,6 118,6 55
5. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje B-licenca 32 + 5. 47 26 + 5. 43,6 90,6 51
6. Kavčič Lan 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 27 + 10. 31 27 + 4. 55 86 47
7. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 29  8. 40 26 + 5. 43,6 83,6 43
8. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki B-licenca 32 + 5. 47 26  10. 29,75 76,75 40
9. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 27 + 10. 31 26 + 5. 43,6 74,6 37
10. Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 32 + 5. 47 25  14. 23 70 34
11. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 28 + 9. 37 26  10. 29,75 66,75 31
12. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno B-licenca 27  13. 23 26 + 5. 43,6 66,6 28
13. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 27  13. 23 26  10. 29,75 52,75 25
13. Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 27  13. 23 26  10. 29,75 52,75 25
15. Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje B-licenca 27 + 10. 31 24  20. 9,2 40,2 22
16. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 22 + 17. 17 24 + 16. 17 34 20
17. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki B-licenca 21 + 22. 8 25  14. 23 31 18
18. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  19. 12 24 + 16. 17 29 16
19. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 17. 17 24  20. 9,2 26,2 14
20. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27  13. 23 15 + 28. 2 25 12
21. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 22  19. 12 24  20. 9,2 21,2 10
22. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki B-licenca 17 + 27. 2,5 24 + 16. 17 19,5 9
23. Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 21 + 22. 8 24  20. 9,2 17,2 8
24. Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 17  31. 0 24 + 16. 17 17 7
25. Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca 22  19. 12 15 + 28. 2 14 6
26. Mogu Jakob Val 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 17 + 27. 2,5 24  20. 9,2 11,7 5
27. Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21 + 22. 8 15 + 28. 2 10 4
28. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 34. 0 22  25. 6 6 2,5
28. Zajc Nejc 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 25. 6 15  31. 0 6 2,5
30. Sovič Jakob 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18  26. 5 15  31. 0 5 0,5
30. Škrabanja Matic 2006 PS DPČ Šmartno B-licenca 16 + 34. 0 19  26. 5 5 0,5
32. Gerl Miha 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 36. 0 17  27. 4 4 0
33. Korošec Tim 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 27. 2,5 13 + 33. 0 2,5 0
33. Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 17 + 27. 2,5 NPL / 0 2,5 0
35. Godec Jaka 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 17  31. 0 13  35. 0 0 0
35. Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca 17  31. 0 13 + 33. 0 0 0
Sajko Ferreira Nuka 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2005/2006) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 30 + 1. 75 34 + 1. 100 175 64 + + 100
2. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 30 + 1. 75 33 + 2. 80 155 80
3. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 30 + 1. 75 32 + 3. 52,2 127,2 60
3. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 30 + 1. 75 32 + 3. 52,2 127,2 60
5. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 30  5. 51 32 + 3. 52,2 103,2 51
6. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 26 + 7. 34,14 32 + 3. 52,2 86,34 47
7. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 28  6. 47 27 + 9. 31,2 78,2 43
8. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 26 + 7. 34,14 32  8. 40 74,14 40
9. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 26  14. 17 32 + 3. 52,2 69,2 37
10. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 26 + 7. 34,14 27 + 9. 31,2 65,34 31
10. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 26 + 7. 34,14 27 + 9. 31,2 65,34 31
10. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 26 + 7. 34,14 27 + 9. 31,2 65,34 31
13. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 26 + 7. 34,14 27  14. 21 55,14 26
14. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 26  14. 17 27 + 9. 31,2 48,2 24
15. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 26 + 7. 34,14 22  21. 7,5 41,64 22
16. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 26  14. 17 27  14. 21 38 18
16. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 26  14. 17 27  14. 21 38 18
16. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 26  14. 17 27  14. 21 38 18
19. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26  14. 17 22 + 18. 14 31 14
20. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 26  14. 17 22  21. 7,5 24,5 12
21. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki B-licenca 25  22. 9 22 + 18. 14 23 10
22. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26  14. 17 21 + 27. 2 19 9
23. Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 22  33. 0 22 + 18. 14 14 8
24. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 24 + 23. 5,5 22  21. 7,5 13 6,5
24. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 24 + 23. 5,5 22  21. 7,5 13 6,5
26. Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca 24 + 23. 5,5 21 + 27. 2 7,5 4
26. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 22 + 32. 0 22  21. 7,5 7,5 4
26. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki B-licenca 22  33. 0 22  21. 7,5 7,5 4
29. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 24 + 23. 5,5 13 + 38. 0 5,5 1
29. Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 24 + 23. 5,5 20 + 32. 0 5,5 1
29. Prša Đerič Iva 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 24 + 23. 5,5 17 + 34. 0 5,5 1
32. Mlakar Mija 2006 Posavski AK B-licenca 24  29. 2 21 + 27. 2 4 0
33. Zelenko Lucija 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 15 + 36. 0 21 + 27. 2 2 0
33. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13 + 40. 0 21 + 27. 2 2 0
35. Janžovnik Nina 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23 + 30. 1 20 + 32. 0 1 0
36. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 15 + 36. 0 13 + 38. 0 0 0
36. Jamnikar Pukl Živa 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 13  41. 0 15 + 37. 0 0 0
36. Kovač Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 19  35. 0 13 + 38. 0 0 0
36. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 15 + 36. 0 16  36. 0 0 0
36. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 15  39. 0 13 + 38. 0 0 0
36. Šekoranja Eva 2006 ŠAO Velenje B-licenca 43. 0 10 + 43. 0 0 0
36. Škerjanec Alja 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 9 + 42. 0 13 + 38. 0 0 0
36. Zakošek Anja 2005 ŠD Pajki B-licenca 23  31. 0 17 + 34. 0 0 0
Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2003/2004) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 22 + 1. 100 29 + 2. 66,67 166,67 51 + + 100
2. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 20 + 2. 37,47 31  1. 100 137,47 80
3. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 20 + 2. 37,47 29 + 2. 66,67 104,14 60
3. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 2. 37,47 29 + 2. 66,67 104,14 60
5. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 20 + 2. 37,47 29  5. 49 86,47 49
5. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 20 + 2. 37,47 29  5. 49 86,47 49
7. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 20 + 2. 37,47 25 + 7. 43 80,47 43
8. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 20 + 2. 37,47 25  8. 40 77,47 40
9. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik B-licenca 20 + 2. 37,47 23 + 9. 35,5 72,97 35,5
9. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 2. 37,47 23 + 9. 35,5 72,97 35,5
11. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 20 + 2. 37,47 23  11. 26,2 63,67 26,2
11. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 2. 37,47 23  11. 26,2 63,67 26,2
11. Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 20 + 2. 37,47 23  11. 26,2 63,67 26,2
11. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20 + 2. 37,47 23  11. 26,2 63,67 26,2
11. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 2. 37,47 23  11. 26,2 63,67 26,2
16. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20 + 2. 37,47 22 + 16. 20 57,47 20
17. Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca 20 + 2. 37,47 22  17. 13,17 50,64 17
17. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20 + 2. 37,47 22  17. 13,17 50,64 17
19. Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 20  19. 14 22  17. 13,17 27,17 14
20. Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 19  20. 12 22  17. 13,17 25,17 12
21. Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer B-licenca 15 + 22. 9 22  17. 13,17 22,17 10
22. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 15  23. 7,5 22  17. 13,17 20,67 9
23. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17  21. 10 21 + 23. 8 18 8
24. Jamnikar Pukl Blaž 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 15  23. 7,5 21  24. 7 14,5 7
Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2003/2004) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 32 vrh 1. 81,67 25 vrh 1. 81,67 163,34 57 vrh vrh 100
2. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 32 vrh 1. 81,67 21 + 4. 55 136,67 80
3. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 31 + 4. 47,2 25 vrh 1. 81,67 128,87 60
3. Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 31 + 4. 47,2 25 vrh 1. 81,67 128,87 60
5. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 32 vrh 1. 81,67 20 + 8. 25,83 107,5 51
6. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 31 + 4. 47,2 21  5. 47 94,2 47
7. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 29 + 9. 37 21  5. 47 84 43
8. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 25 + 10. 26,43 21  5. 47 73,43 40
9. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 31 + 4. 47,2 20 + 8. 25,83 73,03 35,5
9. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 31 + 4. 47,2 20 + 8. 25,83 73,03 35,5
11. Podrekar Vita 2003 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 25 + 10. 26,43 20 + 8. 25,83 52,26 25,17
11. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 25 + 10. 26,43 20 + 8. 25,83 52,26 25,17
11. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 25 + 10. 26,43 20 + 8. 25,83 52,26 25,17
11. Zdouc Maruša 2003 PK Laško Licenca DP 25 + 10. 26,43 20 + 8. 25,83 52,26 25,17
11. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 25 + 10. 26,43 20 + 8. 25,83 52,26 25,17
11. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 25 + 10. 26,43 20 + 8. 25,83 52,26 25,17
17. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 25  17. 18 20 + 8. 25,83 43,83 18
18. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22  20. 9,2 20 + 8. 25,83 35,03 16
19. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 21 + 25. 4,5 20 + 8. 25,83 30,33 14
20. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 23  18. 15 17  20. 11 26 12
21. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 23  18. 15 16  22. 6,5 21,5 10
22. Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca 22  20. 9,2 17  20. 11 20,2 9
23. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22  20. 9,2 16  22. 6,5 15,7 7
23. Graj Ajda 2004 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 22  20. 9,2 16  22. 6,5 15,7 7
23. Kurež Živa 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 22  20. 9,2 16  22. 6,5 15,7 7
26. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 21 + 25. 4,5 16  22. 6,5 11 5
27. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 21  29. 1,5 16  22. 6,5 8 4
28. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 21 + 25. 4,5 15 + 28. 2 6,5 2,5
28. Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21 + 25. 4,5 15 + 28. 2 6,5 2,5
30. Gregorič Lučka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 20 + 31. 0 15 + 28. 2 2 1
31. Lešnik Sana 2004 ŠAO Velenje B-licenca 21  29. 1,5 13 + 32. 0 1,5 0
32. Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 19  32. 0 15  31. 0 0 0
32. Visenjak Dušanka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 16 + 33. 0 13 + 32. 0 0 0
Starejši dečki (2001/2002) - 29 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajc Žiga 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28 vrh 1. 90 27 + 1. 100 190 55 vrh + 100
2. Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Licenca DP 28 vrh 1. 90 25  3. 65 155 80
3. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 23  7. 35,5 26 + 2. 80 115,5 65
4. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 3. 65 24 + 4. 43,86 108,86 55
5. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 24  4. 55 24 + 4. 43,86 98,86 51
6. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 23 + 5. 49 24 + 4. 43,86 92,86 45
6. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 23 + 5. 49 24 + 4. 43,86 92,86 45
8. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 23  7. 35,5 24 + 4. 43,86 79,36 37
8. Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki B-licenca 23  7. 35,5 24 + 4. 43,86 79,36 37
8. Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 23  7. 35,5 24 + 4. 43,86 79,36 37
11. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK B-licenca 23  7. 35,5 21 + 11. 31 66,5 31
12. Rom Kristjan 2002 ŠD Pajki B-licenca 23  7. 35,5 18 + 13. 21 56,5 28
13. Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 22 + 13. 25 19 + 12. 28 53 26
14. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 13. 25 18 + 13. 21 46 24
15. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 22  15. 17 18 + 13. 21 38 20
15. Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 22  15. 17 18 + 13. 21 38 20
15. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje B-licenca 22  15. 17 18 + 13. 21 38 20
18. Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 21 + 21. 9,5 18 + 13. 21 30,5 16
19. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22  15. 17 15 + 19. 12 29 14
20. Kožuh Miha 2002 Posavski AK B-licenca 22  15. 17 12 + 24. 5 22 11
20. Ornik Žiga 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 22  15. 17 12 + 24. 5 22 11
22. Menhart Simon 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 21 + 21. 9,5 15 + 19. 12 21,5 9
23. Ocepek Taj 2001 AK Ravne B-licenca 18  26. 4,5 15 + 19. 12 16,5 8
24. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21  23. 7,5 12 + 24. 5 12,5 6,5
24. Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca 18  26. 4,5 13 + 23. 8 12,5 6,5
26. Alter Maj 2002 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15  29. 2 14  22. 9 11 4,5
26. Podjaveršek Tadej 2001 AK Ravne B-licenca 19 + 25. 6 12 + 24. 5 11 4,5
28. Ogrizek Jan 2001 ŠAO Velenje B-licenca 21  23. 7,5 11 + 29. 2 9,5 3
29. Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 15 + 28. 3 12 + 24. 5 8 2
Starejše deklice (2001/2002) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 24 + 1. 90 24 + 1. 90 180 48 + + 100
2. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 23 + 3. 57 24 + 1. 90 147 80
3. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 1. 90 22 + 7. 40 130 65
4. Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 23 + 3. 57 23 + 3. 60 117 55
5. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 23 + 3. 57 22 + 7. 40 97 49
5. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica B-licenca 18 + 8. 37 23 + 3. 60 97 49
7. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica B-licenca 21 + 6. 45 23  5. 49 94 43
8. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 18 + 8. 37 23  5. 49 86 40
9. Kordež Zala 2001 AK Ravne B-licenca 18 + 8. 37 22 + 7. 40 77 37
10. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 21 + 6. 45 21 + 10. 31 76 34
11. Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 15 + 11. 29,5 21 + 10. 31 60,5 31
12. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 15 + 11. 29,5 20  13. 25 54,5 28
13. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 13 + 17. 18 21 + 10. 31 49 26
14. Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje B-licenca 15  13. 25 19 + 15. 22 47 24
15. Bercieri Povše Lana 2002 PS DPČ Šmartno B-licenca 15  13. 25 11  19. 13 38 22
16. Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14  16. 20 11 + 17. 17 37 20
17. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12 + 18. 16 18  16. 20 36 18
18. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 22. 8,5 20  13. 25 33,5 16
19. Buršič Lina 2001 Posavski AK B-licenca 14 + 15. 22 10 + 21. 10 32 14
20. Korošec Maša 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 9 + 20. 11 11 + 17. 17 28 12
21. Gajšek Gaja 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 12  19. 14 11  19. 13 27 10
22. Lešnik Barbara 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 9 + 20. 11 10  22. 9 20 9
23. Drmaž Klara 2002 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 22. 8,5 9 + 23. 8 16,5 8
Bernard Urška 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (1999/2000) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28 vrh 1. 100 24 + 1. 75 175 52 vrh + 100
2. Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol B-licenca 26 + 2. 80 24 + 1. 75 155 80
3. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice B-licenca 23 + 4. 49 24 + 1. 75 124 65
4. Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Licenca DP 23  8. 38,5 24 + 1. 75 113,5 55
5. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 24 + 3. 65 23 + 6. 43,33 108,33 51
6. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 4. 49 24  5. 51 100 47
7. Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol B-licenca 23 + 4. 49 23 + 6. 43,33 92,33 41,5
7. Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 4. 49 23 + 6. 43,33 92,33 41,5
9. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina B-licenca 23  8. 38,5 19  10. 34 72,5 37
10. Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice B-licenca 22 + 10. 34 20 + 9. 37 71 34
Kadetinje (1999/2000) - 5 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Glušič Sara 1999 AK Ravne Licenca DP 22 + 1. 90 23 + 1. 100 190 45 + + 100
2. Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice Licenca DP 22 + 1. 90 22 + 2. 66,67 156,67 80
3. Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj B-licenca 18 + 3. 60 22 + 2. 66,67 126,67 60
3. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 18 + 3. 60 22 + 2. 66,67 126,67 60
5. Levstik Patricija 2000 PK Ribnica B-licenca 14  5. 51 21  5. 51 102 51