Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

31.01.2016, Vojnik

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 292 od 292  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2007-2010) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik B-licenca 19 + 1. 100 31  6. 47 147 50 + 100
2. Jahn Tai Valentin 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 17 + 3. 48,29 33 vrh 1. 90 138,29 72,5
2. Koštomaj Anej 2007 PS Beta B-licenca 17 + 3. 48,29 33 vrh 1. 90 138,29 72,5
4. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 18  2. 80 29 + 7. 43 123 55
5. Janc Svit 2007 ŠD Pajki B-licenca 17 + 3. 48,29 31 + 3. 57 105,29 49
5. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne B-licenca 17 + 3. 48,29 31 + 3. 57 105,29 49
7. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 12. 25 31 + 3. 57 82 43
8. Hrastnik Matija 2007 ŠD Pajki B-licenca 17 + 3. 48,29 23  17. 17 65,29 38,5
8. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 17 + 3. 48,29 23  17. 17 65,29 38,5
10. Hažič Val 2009 ŠD Pajki B-licenca 13 + 12. 25 26 + 9. 37 62 34
11. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17  10. 32,5 24 + 12. 27 59,5 31
12. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 13 + 12. 25 26  10. 32,5 57,5 28
13. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 11 + 16. 15 27 + 8. 40 55 26
14. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne B-licenca 13 + 12. 25 24 + 12. 27 52 24
15. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 3. 48,29 NPL / 0 48,29 22
16. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 17  10. 32,5 22  21. 9,5 42 20
17. Kopitar Jernej 2007 PS Beta B-licenca 11 + 16. 15 23 + 15. 21 36 16
17. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 11 + 16. 15 23 + 15. 21 36 16
17. Vargič Tevž 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 10 + 24. 3,5 26  10. 32,5 36 16
20. Gorjan Petelin Drejc 2007 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 11  22. 8,5 24  14. 24 32,5 12
21. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 11 + 16. 15 21 + 23. 6,5 21,5 9,5
21. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 11 + 16. 15 21 + 23. 6,5 21,5 9,5
23. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11 + 16. 15 20 + 27. 3,5 18,5 8
24. Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 10 + 24. 3,5 22 + 19. 13 16,5 6,5
24. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 10 + 24. 3,5 22 + 19. 13 16,5 6,5
26. Bombek Maj 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 11  22. 8,5 21 + 23. 6,5 15 5
27. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 10 + 24. 3,5 22  21. 9,5 13 4
28. Verbek Ambrož 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 10 + 24. 3,5 21 + 23. 6,5 10 3
29. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10 + 24. 3,5 20 + 27. 3,5 7 2
30. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 10 + 24. 3,5 20  29. 1,5 5 1
31. Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 10 + 24. 3,5 19  31. 0 3,5 0
32. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 10  32. 0 20  29. 1,5 1,5 0
33. Berlič Gaj 2010 PK Martinček B-licenca 39. 0 16  37. 0 0 0
33. Gajšek Svit 2008 AO Trbovlje B-licenca 8 + 35. 0 17 + 35. 0 0 0
33. Glasenčnik Tadej 2007 PK Martinček B-licenca 8 + 35. 0 19  31. 0 0 0
33. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 8 + 35. 0 12 + 40. 0 0 0
33. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10  32. 0 17 + 35. 0 0 0
33. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 39. 0 19  31. 0 0 0
33. Krajnc Filip 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 39. 0 11  41. 0 0 0
33. Maher Jošt 2007 ŠAO Velenje B-licenca 10  32. 0 19  31. 0 0 0
33. Marhold Medved Andraž 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 8 + 35. 0 16  37. 0 0 0
33. Martinec Matic 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 39. 0 11  41. 0 0 0
33. Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki B-licenca 39. 0 15  39. 0 0 0
Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše cicibanke (2007-2010) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 33 vrh 1. 90 17 + 1. 75 165 50 vrh + 90
1. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 33 vrh 1. 90 17 + 1. 75 165 50 vrh + 90
3. Gliebe Žana 2008 AK Ravne B-licenca 31  3. 60 17 + 1. 75 135 65
4. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki B-licenca 24 + 5. 45,25 17 + 1. 75 120,25 55
5. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 31  3. 60 17  5. 43,6 103,6 51
6. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 24 + 5. 45,25 17  5. 43,6 88,85 47
7. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 24 + 5. 45,25 11 + 10. 28,6 73,85 41,5
7. Šalamon Maja 2007 ŠD Pajki B-licenca 24 + 5. 45,25 11 + 10. 28,6 73,85 41,5
9. Gorič Lana 2007 PD K2 B-licenca 22  10. 28,6 17  5. 43,6 72,2 35,5
9. Jamnik Ema 2007 AK Ravne B-licenca 22  10. 28,6 17  5. 43,6 72,2 35,5
11. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 21  16. 15 17  5. 43,6 58,6 31
12. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 22  10. 28,6 11 + 10. 28,6 57,2 28
13. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 22 + 9. 37 11  15. 20 57 26
14. Podgornik Maša 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 21 + 15. 22 11 + 10. 28,6 50,6 24
15. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 22  10. 28,6 11  15. 20 48,6 22
16. Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 22  10. 28,6 10 + 18. 12,2 40,8 20
17. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 20  23. 8 11 + 10. 28,6 36,6 18
18. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 21  16. 15 11  15. 20 35 16
19. Golob Lana 2008 ŠPO PD Rašica B-licenca 21  16. 15 10 + 18. 12,2 27,2 13
19. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21  16. 15 10 + 18. 12,2 27,2 13
21. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 20 + 22. 9 10 + 18. 12,2 21,2 10
22. Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21  16. 15 10  23. 5 20 8,5
22. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 21  16. 15 10  23. 5 20 8,5
24. Koban Lea 2008 AO Trbovlje B-licenca 15  28. 2,5 10 + 18. 12,2 14,7 7
25. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 19  24. 6,5 10  23. 5 11,5 5,5
25. Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 19  24. 6,5 10  23. 5 11,5 5,5
27. Štefanič Žana 2007 ŠAO Velenje B-licenca 17 + 26. 5 10  23. 5 10 4
28. Petauer Naja 2009 AO Trbovlje B-licenca 16  27. 4 10  23. 5 9 3
29. Petrak Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 15  28. 2,5 10  23. 5 7,5 2
30. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 14 + 30. 1 8 + 30. 0,5 1,5 1
31. Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 14  31. 0 8 + 30. 0,5 0,5 0
32. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 14  31. 0 32. 0 0 0
32. Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13  33. 0 32. 0 0 0
32. Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 11  34. 0 32. 0 0 0
32. Rozman Hana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 11  34. 0 32. 0 0 0
Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vovk Eva 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Zabukovšek Lipovšek Tara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši cicibani (2005/2006) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 25 + 1. 70,2 29 + 1. 100 170,2 54 + + 100
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 25 + 1. 70,2 28 + 2. 80 150,2 80
3. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 + 1. 70,2 27 + 3. 65 135,2 65
4. Golob Samo 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 25 + 1. 70,2 25 + 4. 55 125,2 55
5. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki B-licenca 25 + 1. 70,2 23 + 5. 43,6 113,8 51
6. Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje B-licenca 25  6. 43,33 23 + 5. 43,6 86,93 45
6. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki B-licenca 25  6. 43,33 23 + 5. 43,6 86,93 45
8. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki B-licenca 23 + 11. 31 23 + 5. 43,6 74,6 40
9. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25  6. 43,33 15 + 11. 26,2 69,53 37
10. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje B-licenca 19 + 14. 22 23 + 5. 43,6 65,6 34
11. Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 24 + 9. 37 15 + 11. 26,2 63,2 31
12. Kregar Gašper 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 20  13. 26 23  10. 34 60 28
13. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 22 + 12. 28 15 + 11. 26,2 54,2 26
14. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje B-licenca 24  10. 34 14 + 18. 11,5 45,5 24
15. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno B-licenca 16  18. 13 15 + 11. 26,2 39,2 21
15. Kavčič Lan 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 16  18. 13 15 + 11. 26,2 39,2 21
17. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 + 17. 18 15  16. 19 37 18
18. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 19 + 14. 22 14 + 18. 11,5 33,5 15
18. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 19 + 14. 22 14 + 18. 11,5 33,5 15
20. Tinauer Enej 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 16  18. 13 15  16. 19 32 12
21. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 15 + 22. 8,5 14 + 18. 11,5 20 9,5
21. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 15 + 22. 8,5 14 + 18. 11,5 20 9,5
23. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki B-licenca 16  18. 13 13 + 24. 3,5 16,5 8
24. Kavnik Maj 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 25. 3,5 14 + 18. 11,5 15 7
25. Goličnik Maj 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 4
25. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki B-licenca 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 4
25. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 14 + 24. 7 NPL / 0 7 4
25. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 4
25. Žlebnik Filip 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13 + 25. 3,5 13 + 24. 3,5 7 4
30. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 13  31. 0 13 + 24. 3,5 3,5 0,25
30. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13  31. 0 13 + 24. 3,5 3,5 0,25
30. Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 11 + 33. 0 13 + 24. 3,5 3,5 0,25
30. Škrabanja Matic 2006 PS DPČ Šmartno B-licenca 13 + 25. 3,5 13  32. 0 3,5 0,25
34. Godec Jaka 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 9 + 35. 0 9 + 33. 0 0 0
34. Kot Rožle 2005 PD K2 B-licenca 11  34. 0 9 + 33. 0 0 0
Bratušek Aljaž 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2005/2006) - 48 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 27 + 1. 90 26  1. 100 190 53 + 100
2. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27 + 1. 90 25 + 2. 62,75 152,75 80
3. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 23 + 3. 54,5 25 + 2. 62,75 117,25 60
3. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 23 + 3. 54,5 25 + 2. 62,75 117,25 60
5. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 15 + 7. 40 25 + 2. 62,75 102,75 51
6. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23 + 3. 54,5 25  6. 47 101,5 47
7. Košenina Eva 2005 Posavski AK B-licenca 15 + 7. 40 24 + 7. 41,5 81,5 43
8. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 23 + 3. 54,5 15 + 18. 14 68,5 40
9. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 15  10. 31 24  9. 37 68 35,5
9. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica B-licenca 15 + 7. 40 20 + 12. 28 68 35,5
11. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 15  10. 31 22 + 11. 31 62 31
12. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 14 + 13. 24 23  10. 34 58 28
13. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 13 + 17. 7,67 24 + 7. 41,5 49,17 26
14. Kos Ula 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 15  10. 31 15 + 18. 14 45 24
15. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 13 + 17. 7,67 16 + 14. 24 31,67 22
16. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 17. 7,67 16  15. 20 27,67 18
16. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 13 + 17. 7,67 16  15. 20 27,67 18
16. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 13 + 17. 7,67 16  15. 20 27,67 18
19. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 14 + 13. 24 13 + 23. 2,77 26,77 13
19. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 14 + 13. 24 13 + 23. 2,77 26,77 13
21. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 9 + 43. 0 20  13. 26 26 10
22. Prša Đerič Iva 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 13 + 17. 7,67 15 + 18. 14 21,67 9
23. Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 14  16. 20 13  36. 0 20 8
24. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
24. Janžovnik Nina 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
24. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
24. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
24. Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
24. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
24. Zelenko Lucija 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
24. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13 + 17. 7,67 13 + 23. 2,77 10,44 3,5
32. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne B-licenca 11 + 36. 0 15  21. 9,5 9,5 0
32. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 11  41. 0 15  21. 9,5 9,5 0
34. Jurič Tjaša 2005 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 17. 7,67 9 + 44. 0 7,67 0
35. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki B-licenca 13  32. 0 13 + 23. 2,77 2,77 0
35. Zakošek Anja 2005 ŠD Pajki B-licenca 13  32. 0 13 + 23. 2,77 2,77 0
35. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 11 + 36. 0 13 + 23. 2,77 2,77 0
38. Blažinčič Timeja 2006 ŠAO Velenje B-licenca 11 + 36. 0 46. 0 0 0
38. Dolžan Lulu 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 9 + 43. 0 12 + 39. 0 0 0
38. Kovač Sara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 9 + 43. 0 11  42. 0 0 0
38. Maroh Janja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 47. 0 12 + 39. 0 0 0
38. Mlakar Mija 2006 Posavski AK B-licenca 10  42. 0 13  36. 0 0 0
38. Pernovšek Sara 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 36. 0 11 + 41. 0 0 0
38. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 9 + 43. 0 46. 0 0 0
38. Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 13  32. 0 11  42. 0 0 0
38. Šekoranja Eva 2006 ŠAO Velenje B-licenca 47. 0 46. 0 0 0
38. Škerjanec Alja 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 11 + 36. 0 9 + 44. 0 0 0
38. Šmarčan Nika 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 13  32. 0 13  36. 0 0 0
Kovač Zoija 2005 PD K2 B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Slemenik Ana Roberta 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2003/2004) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 27 + 1. 90 32 vrh 1. 81,67 171,67 59 + vrh 90
1. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 27 + 1. 90 32 vrh 1. 81,67 171,67 59 + vrh 90
3. Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 26 + 3. 60 32 vrh 1. 81,67 141,67 65
4. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 26 + 3. 60 30 + 4. 51 111 55
5. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 25 + 5. 45,25 30 + 4. 51 96,25 51
6. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 24  9. 27,75 30 + 4. 51 78,75 47
7. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 25 + 5. 45,25 26 + 9. 31,2 76,45 40
7. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 5. 45,25 26 + 9. 31,2 76,45 40
7. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 25 + 5. 45,25 26 + 9. 31,2 76,45 40
10. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24  9. 27,75 27 + 7. 43 70,75 34
11. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  9. 27,75 27  8. 40 67,75 31
12. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 24  9. 27,75 26 + 9. 31,2 58,95 28
13. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik B-licenca 24  9. 27,75 25 + 14. 22 49,75 26
14. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 23  17. 18 26 + 9. 31,2 49,2 24
15. Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 24  9. 27,75 17 + 17. 16 43,75 21
15. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  9. 27,75 17 + 17. 16 43,75 21
17. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  9. 27,75 17  20. 11 38,75 18
18. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 22 + 18. 15 25 + 14. 22 37 16
19. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 20 + 20. 12 25 + 14. 22 34 14
20. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  21. 10 17 + 17. 16 26 12
21. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 18. 15 14 + 22. 5,5 20,5 10
22. Petek Lovro 2003 ŠD Pajki B-licenca 17  22. 8 17  20. 11 19 9
23. Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 17  22. 8 14 + 22. 5,5 13,5 7,5
23. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje B-licenca 17  22. 8 14 + 22. 5,5 13,5 7,5
25. Škrjanec Podergajs Tjan 2004 ŠD Pajki B-licenca 14 + 25. 5,5 14 + 22. 5,5 11 6
26. Škof Jan 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 13 + 27. 4 14 + 22. 5,5 9,5 5
27. Lipnik Tim 2004 OŠ VZHOD B-licenca 10 + 28. 3 14 + 22. 5,5 8,5 4
28. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 14 + 25. 5,5 10 + 30. 0,5 6 2
28. Florjan Matija 2004 OŠ VZHOD B-licenca 8 + 30. 0,5 14 + 22. 5,5 6 2
28. Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer B-licenca 8 + 30. 0,5 14 + 22. 5,5 6 2
31. Naveršnik Jan 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 29. 2 10 + 30. 0,5 2,5 0
Mlajše deklice (2003/2004) - 28 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 32 vrh 1. 75 27 + 1. 81,67 156,67 59 vrh + 90
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 32 vrh 1. 75 27 + 1. 81,67 156,67 59 vrh + 90
3. Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 32 vrh 1. 75 25 + 4. 51 126 60
3. Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 32 vrh 1. 75 25 + 4. 51 126 60
5. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 26  10. 34 27 + 1. 81,67 115,67 51
6. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 26 + 7. 40 25 + 4. 51 91 47
7. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje Licenca DP 26 + 7. 40 25  7. 43 83 43
8. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 30 + 5. 51 24  8. 31,43 82,43 40
9. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 27 + 6. 47 24  8. 31,43 78,43 37
10. Zdouc Maruša 2003 PK Laško Licenca DP 26 + 7. 40 24  8. 31,43 71,43 34
11. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 25 + 11. 31 24  8. 31,43 62,43 31
12. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 17 + 12. 26 24  8. 31,43 57,43 27
12. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 17 + 12. 26 24  8. 31,43 57,43 27
14. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 12. 26 23  15. 22 48 24
15. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 15  18. 15 24  8. 31,43 46,43 22
16. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 17  15. 21 22 + 16. 20 41 20
17. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17  15. 21 15  22. 9 30 18
18. Vidovič Iva 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 16 + 17. 18 16 + 20. 11 29 16
19. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 14 + 20. 9,2 17 + 17. 18 27,2 14
20. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 14 + 20. 9,2 17  18. 15 24,2 12
21. Kurež Živa 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 15  18. 15 8 + 24. 7 22 10
22. Šoštarič Kaja 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 14  25. 5,5 17  18. 15 20,5 9
23. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 14 + 20. 9,2 16 + 20. 11 20,2 8
24. Visenjak Dušanka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 14 + 20. 9,2 23. 8 17,2 7
25. Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD B-licenca 14 + 20. 9,2 25. 5 14,2 6
26. Klauž Taja 2004 ŠAO Velenje B-licenca 14  25. 5,5 25. 5 10,5 5
27. Brumec Nika 2003 OŠ VZHOD B-licenca 9 + 28. 3 25. 5 8 4
28. Čulk Nana 2004 OŠ VZHOD B-licenca 12  27. 4 28. 3 7 3
Graj Ajda 2004 PAK - ŠPO Brežice B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Gregorič Lučka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kropec Ana 2003 Klub AKSB Impol B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mager Mojca 2003 AK Ravne B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2001/2002) - 29 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 30 vrh 1. 53 23 + 1. 90 143 53 vrh + 90
1. Zajc Žiga 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 30 vrh 1. 53 23 + 1. 90 143 53 vrh + 90
3. Bernot Rok 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 30 vrh 1. 53 22 + 3. 57 110 57
3. Kralj Rok 2002 AO Trbovlje Licenca DP 30 vrh 1. 53 22 + 3. 57 110 57
3. Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 30 vrh 1. 53 22 + 3. 57 110 57
6. Leskovar Gal 2002 Klub AKSB Impol Licenca DP 30 vrh 1. 53 21 + 6. 47 100 47
7. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 30 vrh 1. 53 19  7. 43 96 43
8. Krajnc Janez 2001 ŠD Pajki B-licenca 30 vrh 1. 53 15 + 8. 37 90 37
8. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 30 vrh 1. 53 15 + 8. 37 90 37
8. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK B-licenca 30 vrh 1. 53 15 + 8. 37 90 37
11. Brižič Aleks 2002 PK Laško Licenca DP 30 vrh 1. 53 11 + 11. 28,33 81,33 31
12. Rom Kristjan 2002 ŠD Pajki B-licenca 26 + 12. 28 11 + 11. 28,33 56,33 28
13. Ornik Žiga 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 17 + 16. 20 9 + 14. 24 44 26
14. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 13. 26 7 + 15. 16 42 24
15. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 15 + 17. 13,17 11 + 11. 28,33 41,5 22
16. Romih Ambrož 2001 PK Laško B-licenca 23 + 14. 24 7 + 15. 16 40 20
17. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22  15. 22 22. 7,5 29,5 18
18. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 15 + 17. 13,17 7 + 15. 16 29,17 14
18. Menhart Simon 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 15 + 17. 13,17 7 + 15. 16 29,17 14
18. Ocepek Taj 2001 AK Ravne B-licenca 15 + 17. 13,17 7 + 15. 16 29,17 14
21. Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica B-licenca 15 + 17. 13,17 22. 7,5 20,67 9,5
21. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje B-licenca 15 + 17. 13,17 22. 7,5 20,67 9,5
23. Gruden Rok 2001 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 25. 4,5 7 + 15. 16 20,5 7,5
23. Podjaveršek Tadej 2001 AK Ravne B-licenca 13 + 25. 4,5 7 + 15. 16 20,5 7,5
25. Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 13 + 25. 4,5 22. 7,5 12 5,5
25. Podkrižnik Tim 2001 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15  23. 7,5 6 + 26. 4,5 12 5,5
27. Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca 15  23. 7,5 5 + 29. 2 9,5 4
28. Hedžet Kostajnšek Žan 2001 ŠPO PD Celje B-licenca 13 + 25. 4,5 28. 3 7,5 3
29. Senica Lan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca 29. 2 6 + 26. 4,5 6,5 2
Kožuh Miha 2002 Posavski AK B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Krk Jan 2002 OŠ VZHOD B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Pušnik Gašper 2001 OŠ VZHOD B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2001/2002) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Brodej Saša 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 30 vrh 1. 90 13 + 1. 55,2 145,2 43 vrh + 90
1. Ermenc Ines 2001 ŠPO PD Celje Licenca DP 30 vrh 1. 90 13 + 1. 55,2 145,2 43 vrh + 90
3. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 29 + 3. 65 13 + 1. 55,2 120,2 65
4. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 4. 55 13 + 1. 55,2 110,2 55
5. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 23 + 5. 51 13 + 1. 55,2 106,2 51
6. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica B-licenca 23  6. 45 13 + 1. 55,2 100,2 47
7. Zaletelj Manca 2001 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 22 + 8. 40 13 + 1. 55,2 95,2 43
8. Kordež Zala 2001 AK Ravne B-licenca 22  9. 37 13 + 1. 55,2 92,2 40
9. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj B-licenca 21 + 10. 32,5 13 + 1. 55,2 87,7 35,5
9. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 21 + 10. 32,5 13 + 1. 55,2 87,7 35,5
11. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica B-licenca 23  6. 45 13  11. 25,17 70,17 31
12. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 14 + 12. 26 13  11. 25,17 51,17 27
12. Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje B-licenca 14 + 12. 26 13  11. 25,17 51,17 27
14. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 12 + 15. 21 13  11. 25,17 46,17 23
14. Špeh Mina 2001 ŠPS PD Mozirje B-licenca 12 + 15. 21 13  11. 25,17 46,17 23
16. Mraz Maja 2002 OŠ VZHOD B-licenca 12  17. 18 13  11. 25,17 43,17 20
17. Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 14 + 12. 26 12 + 17. 17 43 18
18. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11  19. 14 12 + 17. 17 31 16
19. Korošec Maša 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 10 + 20. 10,33 11 + 19. 14 24,33 14
20. Lužar Tea 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11 + 18. 16 10  24. 7 23 12
21. Buršič Lina 2001 Posavski AK B-licenca 10 + 20. 10,33 10 + 20. 9,75 20,08 9,5
21. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer B-licenca 10 + 20. 10,33 10 + 20. 9,75 20,08 9,5
23. Fijavž Pirnat Kaja 2002 OŠ VZHOD B-licenca 9 + 23. 7,5 10 + 20. 9,75 17,25 8
24. Gajšek Gaja 2001 Klub AKSB Impol B-licenca 25. 6 10 + 20. 9,75 15,75 7
25. Bercieri Povše Lana 2002 PS DPČ Šmartno B-licenca 9 + 23. 7,5 9 + 25. 6 13,5 6
26. Lešnik Barbara 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 8 + 26. 5 7 + 26. 5 10 5
27. Ahac Eva 2002 ŠAO Velenje B-licenca 27. 4 5 + 27. 4 8 4
Drmaž Klara 2002 PAK - ŠPO Brežice B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (1999/2000) - 9 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Motoh Aljaž 1999 Posavski AK Licenca DP 30 vrh 1. 70,2 23 + 1. 100 170,2 53 vrh + 100
2. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 30 vrh 1. 70,2 23  2. 80 150,2 80
3. Stanko Urban 2000 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 30 vrh 1. 70,2 22 + 3. 65 135,2 65
4. Grešak Martin 2000 PK Rimske Toplice B-licenca 30 vrh 1. 70,2 21 + 4. 55 125,2 55
5. Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol B-licenca 30 vrh 1. 70,2 15 + 6. 47 117,2 51
6. Tomažin Simon 1999 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28  6. 47 16  5. 51 98 47
7. Ocvirk Žan 1999 ŠD Pajki B-licenca 26 + 7. 43 7. 43 86 43
8. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina B-licenca 23 + 8. 40 7 + 8. 38,5 78,5 40
9. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 3 + 9. 37 7 + 8. 38,5 75,5 37
Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (1999/2000) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Glušič Sara 1999 AK Ravne Licenca DP 28  2. 80 20 + 1. 90 170 48 + 100
2. Zalar Alja 2000 PK Laško Licenca DP 30 vrh 1. 100 13 + 3. 60 160 80
3. Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice Licenca DP 24  3. 65 20 + 1. 90 155 65
4. Romih Patricija 1999 ŠD Pajki B-licenca 20  4. 55 13 + 3. 60 115 55
5. Čuš Veronika 2000 PK 6b Ptuj B-licenca 18 + 5. 51 13  5. 47 98 51
6. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj B-licenca 16  6. 47 13  5. 47 94 47
7. Levstik Patricija 2000 PK Ribnica B-licenca 14 + 7. 43 13  5. 47 90 43