Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

21.01.2018, Slovenj Gradec

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 227 od 227  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2009/2010) - 14 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 0:53,37
Batistić Enej 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:56,86
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca 0:54,94
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 0:53,64
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 1:04,80
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:39,35
Klemenčič Jan 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 1:37,55
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:42,76
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 0:37,54
Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:57,59
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:33,72
Špeljak Manuel 2010 PAK ŠPO Brežice B-licenca 1:03,81
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:48,54
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca /
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 1:00,20
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 28 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:48,44
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca 1:07,03
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 1:08,87
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:59,97
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 0:58,34
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:56,41
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 1:06,05
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 1:30,30
Jovanović Ines 2009 ŠAO Velenje B-licenca 1:24,48
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca 1:02,65
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:58,60
Ključevšek Nia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 2:10,32
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 1:02,45
Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca 1:01,37
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 1:01,45
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:41,14
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:52,30
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:54,71
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:44,97
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca /
Pacek Daša 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:50,73
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca 0:47,54
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:34,47
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:46,66
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca /
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 0:44,36
Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:49,66
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 1:27,66
Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 0:50,14
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca 0:50,23
Starejši cicibani (2007/2008) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 0:24,18 0:24,05 0:21,99 0:20,72 0:20,84 / 100
2. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:26,36 0:23,23 0:22,54 0:18,32 0:21,29 / 80
3. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:19,24 0:21,12 0:20,74 0:18,62 / 0:17,05 65
4. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:25,07 0:23,10 0:22,58 0:24,27 / 0:19,79 55
5. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 0:31,43 0:27,59 0:22,43 / / / 51
6. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 0:27,11 0:25,48 0:27,09 / / / 47
7. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 0:26,91 0:28,77 0:27,19 / / / 43
8. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:31,50 0:25,94 0:28,24 / / / 40
9. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:32,13 0:25,60 / / / / 37
10. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 0:31,52 0:28,97 / / / / 34
11. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 0:33,26 0:29,15 / / / / 31
12. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:33,63 0:29,99 / / / / 28
13. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:32,13 0:30,80 / / / / 26
14. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:33,72 0:31,86 / / / / 24
15. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:30,27 0:33,53 / / / / 22
16. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 0:29,59 0:33,99 / / / / 20
17. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:35,06 / / / / / 18
18. Križnik Maj 2007 PK Rifnik B-licenca 0:35,74 / / / / / 16
19. Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:35,77 / / / / / 14
20. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:35,87 / / / / / 12
21. Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:37,30 / / / / / 10
22. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 0:37,44 / / / / / 9
23. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 0:38,22 / / / / / 8
24. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 0:38,25 / / / / / 7
25. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:38,48 / / / / / 6
26. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:38,93 / / / / / 5
27. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 0:40,20 / / / / / 4
28. Zaletelj Benjamin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:42,68 / / / / / 3
29. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 0:43,16 / / / / / 2
30. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 0:44,16 / / / / / 1
31. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 1:07,25 / / / / / 0
32. Požegar Evan 2008 ŠAO Velenje B-licenca 1:10,78 / / / / / 0
Starejše cicibanke (2007/2008) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:23,64 0:22,55 0:20,91 0:20,88 0:18,88 / 100
2. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 0:25,19 0:22,49 0:22,00 0:21,48 0:19,98 / 80
3. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:27,46 0:24,61 0:23,93 0:22,72 / 0:20,78 65
4. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 0:26,60 0:23,22 0:23,30 0:23,94 / 0:22,55 55
5. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 0:32,82 0:32,45 0:26,66 / / / 51
6. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 0:33,74 0:32,33 0:28,62 / / / 47
7. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 0:28,52 0:28,22 0:29,94 / / / 43
8. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:29,61 0:28,18 0:30,48 / / / 40
9. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:35,91 0:31,08 / / / / 37
10. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:39,27 0:32,67 / / / / 34
11. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:39,22 0:32,90 / / / / 31
12. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 0:39,92 0:35,70 / / / / 28
13. Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:34,01 0:35,77 / / / / 26
14. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:34,88 0:37,35 / / / / 24
15. Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 0:37,75 0:37,62 / / / / 22
16. Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 0:39,93 0:42,60 / / / / 20
17. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:40,17 / / / / / 18
18. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:40,71 / / / / / 16
19. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:40,83 / / / / / 14
20. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 0:41,63 / / / / / 12
21. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 0:41,68 / / / / / 10
22. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:41,89 / / / / / 9
23. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 0:41,90 / / / / / 8
24. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 0:44,22 / / / / / 7
25. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:44,50 / / / / / 6
26. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:45,12 / / / / / 5
27. Škorjanc Alja 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 0:45,27 / / / / / 4
28. Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 0:45,55 / / / / / 3
29. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 0:45,58 / / / / / 2
30. Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:46,03 / / / / / 1
31. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:46,55 / / / / / 0
32. Papotnik Naja 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:46,64 / / / / / 0
33. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 0:46,98 / / / / / 0
34. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:48,85 / / / / / 0
35. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 0:49,07 / / / / / 0
36. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 0:49,10 / / / / / 0
37. Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 0:49,40 / / / / / 0
38. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:50,12 / / / / / 0
39. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:50,80 / / / / / 0
40. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 0:51,01 / / / / / 0
41. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 1:05,09 / / / / / 0
42. Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 1:07,11 / / / / / 0
43. Kolenc Zala 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 1:22,71 / / / / / 0
Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca / / / / / / 0
Mlajši dečki (2005/2006) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 0:16,68 0:17,50 0:15,13 0:19,40 / 100
2. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:18,96 0:18,94 0:16,65 0:20,76 / 80
3. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 0:20,98 0:21,29 0:16,27 / 0:16,60 65
4. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:19,55 0:21,08 0:18,07 / 0:17,56 55
5. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:24,64 0:22,22 / / / 51
6. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 0:22,07 0:22,44 / / / 47
7. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:22,31 0:22,56 / / / 43
8. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 0:24,82 0:25,41 / / / 40
9. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:25,87 / / / / 37
10. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 0:26,43 / / / / 34
11. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 0:26,65 / / / / 31
12. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 0:28,30 / / / / 28
13. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:28,99 / / / / 26
14. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:30,34 / / / / 24
15. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 0:30,44 / / / / 22
16. Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:31,11 / / / / 20
17. Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca 0:31,80 / / / / 18
18. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 0:33,18 / / / / 16
19. Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 0:45,63 / / / / 14
Mlajše deklice (2005/2006) - 37 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 0:20,09 0:15,25 0:14,92 0:14,32 0:13,72 / 100
2. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:19,93 0:18,83 0:16,68 0:17,36 0:16,24 / 80
3. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:21,41 0:18,85 0:17,97 0:18,35 / 0:17,85 65
4. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:20,45 0:21,09 0:19,96 0:18,85 / 0:19,05 55
5. Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 0:22,29 0:21,10 0:17,03 / / / 51
6. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:21,77 0:22,78 0:20,33 / / / 47
7. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 0:23,91 0:21,71 0:21,65 / / / 43
8. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:22,38 0:20,99 0:21,69 / / / 40
9. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 0:22,59 0:21,83 / / / / 37
10. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 0:21,87 0:22,64 / / / / 34
11. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 0:25,28 0:22,98 / / / / 31
12. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:23,56 0:23,28 / / / / 28
13. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:26,60 0:23,49 / / / / 26
14. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:27,43 0:24,06 / / / / 24
15. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 0:26,35 0:24,95 / / / / 22
16. Stres Nike 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:26,16 0:28,75 / / / / 20
17. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 0:28,40 / / / / / 18
18. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:28,47 / / / / / 16
19. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 0:28,94 / / / / / 14
20. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 0:29,26 / / / / / 12
21. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 0:29,34 / / / / / 10
22. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:29,37 / / / / / 9
23. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:30,11 / / / / / 8
24. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 0:30,52 / / / / / 7
25. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:31,05 / / / / / 6
26. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:31,17 / / / / / 5
27. Verk Zarja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:31,51 / / / / / 4
28. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 0:32,95 / / / / / 3
29. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 0:33,34 / / / / / 2
30. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 0:33,71 / / / / / 1
31. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 0:35,01 / / / / / 0
32. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 0:35,15 / / / / / 0
33. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 0:37,58 / / / / / 0
34. Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:37,98 / / / / / 0
35. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:42,39 / / / / / 0
36. Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 0:42,75 / / / / / 0
37. Petričević Nika 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:46,16 / / / / / 0
Starejši dečki (2003/2004) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 0:19,94 0:17,76 0:15,75 0:15,49 / 100
2. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:17,07 0:16,26 0:15,90 0:17,68 / 80
3. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:17,95 0:16,28 0:17,06 / 0:14,12 65
4. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 0:16,99 0:18,03 0:16,27 / 0:18,16 55
5. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 0:19,69 0:16,60 / / / 51
6. Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 0:14,83 0:18,27 / / / 47
7. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:19,50 0:18,33 / / / 43
8. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:19,77 0:19,39 / / / 40
9. Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 0:20,35 / / / / 37
10. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 0:21,17 / / / / 34
11. Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 0:21,17 / / / / 31
12. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:21,68 / / / / 28
13. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 0:22,10 / / / / 26
14. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 0:22,88 / / / / 24
15. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:23,68 / / / / 22
16. Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:24,06 / / / / 20
17. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:25,02 / / / / 18
18. Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 0:26,41 / / / / 16
19. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 0:29,50 / / / / 14
Hlastan Samuel 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca / / / / / 0
Starejše deklice (2003/2004) - 17 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 0:18,55 0:16,18 0:17,07 0:15,64 / 100
2. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:19,27 0:18,48 0:17,01 0:19,39 / 80
3. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 0:20,49 0:18,98 0:17,04 / 0:17,64 65
4. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:21,58 0:19,62 0:21,46 / 0:18,48 55
5. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:21,87 0:21,77 / / / 51
6. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 0:22,97 0:22,31 / / / 47
7. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:24,65 0:23,36 / / / 43
8. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 0:23,88 0:25,72 / / / 40
9. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:25,45 / / / / 37
10. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:25,58 / / / / 34
11. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 0:25,75 / / / / 31
12. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:27,39 / / / / 28
13. Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:27,68 / / / / 26
14. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 0:28,71 / / / / 24
15. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 0:30,00 / / / / 22
16. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 0:30,49 / / / / 20
17. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 0:42,38 / / / / 18
Vrunč Klara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca / / / / / 0
Kadeti (2001/2002) - 12 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 0:12,05 0:11,03 0:12,12 / 100
2. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 0:12,05 0:12,07 0:12,79 / 80
3. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 0:14,37 0:13,53 / 0:13,65 65
4. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:13,29 0:19,16 / 0:14,70 55
5. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 0:14,67 / / / 51
6. Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 0:15,34 / / / 47
7. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:16,04 / / / 43
8. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 0:16,49 / / / 40
9. Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 0:17,10 / / / 37
10. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:17,55 / / / 34
11. Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 0:18,22 / / / 31
12. Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca 0:19,09 / / / 28
Kadetinje (2001/2002) - 6 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Finale Mali finale Točke
1. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 0:15,55 0:14,09 / 100
2. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:18,12 0:19,78 / 80
3. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:18,66 / / 65
4. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol B-licenca 0:19,42 / / 55
5. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:21,81 / / 51
6. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 0:23,70 / / 47