Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

03.02.2018, Slovenska Bistrica

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 274 od 274  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2009/2010) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 36 + 33 vrh
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 28 + 33 vrh
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca 23  33 vrh
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23  33 vrh
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 28 + 33 vrh
Fazarinc Anže 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 19  18 
Gorenšek Lan 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 19 + 20 +
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 28 + 33 vrh
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 26  32 
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 36 + 33 vrh
Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 18  19 +
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 36  33 vrh
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 26  33 vrh
Marzel Tar 2010 PK Martinček B-licenca 26  31 
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 23  33 vrh
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30  33 vrh
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 28 + 33 vrh
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 26  33 vrh
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 26  33 vrh
Ptičar Mark 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 22  32 
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 36 + 33 vrh
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 35  33 vrh
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 25 + 32 +
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 28  33 vrh
Zupanc Bine 2009 PK Laško B-licenca NPL NPL
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 34 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32 + 25 +
Belcl Lyn Naia 2010 PD Ljutomer B-licenca NPL NPL
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33 vrh 21 +
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca 24  20 
Buršič Ula 2009 ŠAO Velenje B-licenca 33 vrh 28 +
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 33 vrh 24 
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 18  20 
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 33 vrh 29 +
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 32  22 
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 33 vrh 28 +
Frešer Manca 2010 AK Slovenska Bistrica B-licenca 28  22 
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 31  26 
Gornik Fabjan Pia 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  22 
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 32  18 +
Hudin Tinkara 2010 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14  12 
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 20  19 
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 33 vrh 28 +
Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca 19  19 
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 33 vrh 36 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 30  24 
Kozan Ema 2010 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 19  19 
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 33 vrh 29 +
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 31  20 +
Potočnik Paulina 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 33 vrh 28 +
Potočnik Tisa 2009 PD K2 B-licenca 33 vrh 29 +
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 33 vrh 36 +
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 32  22 +
Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13  15 
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32  26 
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 32 + 26 
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 33 vrh 36 
Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 33 vrh 28 +
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 33 vrh 22 
Tovornik Aneja 2009 PK Laško B-licenca 19  19 
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca 33 vrh 28 
Starejši cicibani (2007/2008) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 27 + 1. 90 31  1. 100 190 58 + 100
2. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 27 + 1. 90 27 + 4. 40,67 130,67 80
3. Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 26 + 3. 50,17 28  2. 72,5 122,67 65
4. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 22 + 12. 26 28  2. 72,5 98,5 55
5. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26 + 3. 50,17 27 + 4. 40,67 90,84 43,6
5. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 3. 50,17 27 + 4. 40,67 90,84 43,6
5. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 26 + 3. 50,17 27 + 4. 40,67 90,84 43,6
5. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 26 + 3. 50,17 27 + 4. 40,67 90,84 43,6
5. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 26 + 3. 50,17 27 + 4. 40,67 90,84 43,6
10. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 26  9. 35,5 27 + 4. 40,67 76,17 32,5
10. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 26  9. 35,5 27 + 4. 40,67 76,17 32,5
12. Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 21 + 15. 21 27 + 4. 40,67 61,67 28
13. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 24 + 11. 31 27  13. 21 52 26
14. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 22 + 12. 26 27  13. 21 47 23
14. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 22 + 12. 26 27  13. 21 47 23
16. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 21 + 15. 21 27  13. 21 42 20
17. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19 + 17. 18 27  13. 21 39 18
18. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 19  18. 16 27  13. 21 37 16
19. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 17 + 20. 11 26 + 19. 10 21 14
20. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18  19. 14 26  25. 5 19 12
21. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 15  23. 8 26 + 19. 10 18 10
22. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13  24. 7 26 + 19. 10 17 9
23. Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 17 + 20. 11 26  25. 5 16 8
24. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 10 + 25. 1,91 26 + 19. 10 11,91 6
24. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10 + 25. 1,91 26 + 19. 10 11,91 6
24. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 10 + 25. 1,91 26 + 19. 10 11,91 6
27. Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 16 + 22. 9 20  34. 0 9 4
28. Križanec Filip 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 10  36. 0 26  25. 5 5 3
29. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 10 + 25. 1,91 25 + 28. 3 4,91 2
30. Imperl Jaka 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 10 + 25. 1,91 25  29. 1 2,91 0,33
30. Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10 + 25. 1,91 25  29. 1 2,91 0,33
30. Žrlič Lian 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 10 + 25. 1,91 25  29. 1 2,91 0,33
33. Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 10 + 25. 1,91 17 + 36. 0 1,91 0
33. Jug Andrej 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 10 + 25. 1,91 24  32. 0 1,91 0
33. Lužar Žiga 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 10 + 25. 1,91 18  35. 0 1,91 0
33. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 10 + 25. 1,91 21  33. 0 1,91 0
Hartman Jure 2007 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Križnik Maj 2007 PK Rifnik B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2007/2008) - 40 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 28  1. 90 26 + 1. 100 190 54 + 100
2. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 27 + 3. 52,2 26  2. 80 132,2 80
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28  1. 90 21 + 8. 35,5 125,5 65
4. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 27 + 3. 52,2 24 + 3. 60 112,2 53
4. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 27 + 3. 52,2 24 + 3. 60 112,2 53
6. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 27 + 3. 52,2 22  7. 43 95,2 47
7. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 27  8. 34 21 + 8. 35,5 69,5 43
8. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 27  8. 34 21  12. 27 61 38,5
8. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 27  8. 34 21  12. 27 61 38,5
10. Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca 26 + 13. 25 21 + 8. 35,5 60,5 32,5
10. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 26 + 13. 25 21 + 8. 35,5 60,5 32,5
12. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 27  8. 34 19  14. 23 57 28
13. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 25  23. 4 23 + 5. 51 55 26
14. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27  8. 34 18 + 16. 19 53 24
15. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 27 + 3. 52,2 10 + 33. 0 52,2 22
16. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 25  23. 4 22 + 6. 47 51 20
17. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 26  15. 16 18 + 16. 19 35 18
18. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 26  15. 16 18  18. 16 32 16
19. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 25  23. 4 19  14. 23 27 14
20. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 26  15. 16 17  21. 10 26 12
21. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26  15. 16 16 + 22. 8 24 9,5
21. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 26  15. 16 16 + 22. 8 24 9,5
23. Turnšek Ines 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 25 + 22. 9 17 + 19. 13 22 8
24. Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 25  23. 4 17 + 19. 13 17 7
25. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 26  15. 16 13  29. 0,75 16,75 6
26. Kozan Taja 2008 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 26  15. 16 10 + 33. 0 16 5
27. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 25  23. 4 16 + 22. 8 12 4
28. Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca 25  23. 4 15  27. 4 8 3
29. Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 25  23. 4 13 + 28. 3 7 2
30. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 21 + 35. 0 16  25. 6 6 1
31. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 10 + 39. 0 15 + 26. 5 5 0
32. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 25  23. 4 13  29. 0,75 4,75 0
33. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 25  23. 4 10 + 33. 0 4 0
34. Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 24 + 32. 0 13  29. 0,75 0,75 0
34. Hojnik Nuša 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 20  37. 0 13  29. 0,75 0,75 0
36. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 21 + 35. 0 10  40. 0 0 0
36. Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10 + 39. 0 10 + 33. 0 0 0
36. Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 17 + 38. 0 10 + 33. 0 0 0
36. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 24 + 32. 0 10 + 33. 0 0 0
36. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 24  34. 0 10 + 33. 0 0 0
Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Papotnik Naja 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2005/2006) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 34 vrh 1. 90 24  5. 51 141 58 vrh 100
2. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 33 + 3. 65 24 + 1. 75 140 80
3. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 34 vrh 1. 90 21 + 6. 43,33 133,33 65
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 32  4. 53 24 + 1. 75 128 53
4. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 32  4. 53 24 + 1. 75 128 53
6. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24  10. 29,75 24 + 1. 75 104,75 47
7. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 27  8. 40 21 + 6. 43,33 83,33 43
8. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 31  6. 47 21  9. 32,5 79,5 40
9. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 28  7. 43 21  9. 32,5 75,5 37
10. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 26  9. 37 21  9. 32,5 69,5 34
11. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 19 + 16. 20 21 + 6. 43,33 63,33 31
12. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24  10. 29,75 21  9. 32,5 62,25 28
13. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 24  10. 29,75 20 + 13. 24 53,75 26
14. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 23  14. 24 19  16. 18 42 24
15. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 24  10. 29,75 17 + 20. 12 41,75 22
16. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 19  17. 15 20 + 13. 24 39 19
16. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19  17. 15 20 + 13. 24 39 19
18. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 19  17. 15 19  16. 18 33 16
19. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 20  15. 22 15  23. 8 30 14
20. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18  21. 8,5 19  16. 18 26,5 12
21. Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca 19  17. 15 17  21. 10 25 10
22. Černjak Gajšek Luka 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 18  21. 8,5 18 + 19. 14 22,5 9
23. Poštrak Tilen 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18  21. 8,5 16  22. 9 17,5 8
24. Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 18  21. 8,5 14 + 24. 7 15,5 7
25. Rakovnik Igor 2005 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 10  25. 6 25. 6 12 6
Mlajše deklice (2005/2006) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 33 vrh 1. 90 34 vrh 1. 75 165 67 vrh vrh 90
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 33 vrh 1. 90 34 vrh 1. 75 165 67 vrh vrh 90
3. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 26 + 3. 65 34 vrh 1. 75 140 65
4. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 25 + 4. 55 34 vrh 1. 75 130 55
5. Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 23  10. 34 33  5. 51 85 51
6. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 24 + 5. 43,6 31  7. 38,5 82,1 43,33
6. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 24 + 5. 43,6 31  7. 38,5 82,1 43,33
6. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 24 + 5. 43,6 31  7. 38,5 82,1 43,33
9. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21  13. 24 32  6. 47 71 37
10. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 21 + 11. 29,5 31  7. 38,5 68 34
11. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 24 + 5. 43,6 24  19. 12 55,6 29,5
11. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 24 + 5. 43,6 24  19. 12 55,6 29,5
13. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 21  13. 24 27  11. 29,5 53,5 26
14. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 21 + 11. 29,5 25  16. 19 48,5 24
15. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca 21  13. 24 25 + 13. 24 48 22
16. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 20 + 16. 18 25 + 13. 24 42 19
16. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20 + 16. 18 25 + 13. 24 42 19
18. Kvartuh Liza Carmen 2005 PD K2 B-licenca 20 + 16. 18 25  16. 19 37 15
18. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19  22. 7,5 27  11. 29,5 37 15
20. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19 + 19. 12 24  19. 12 24 12
21. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 19 + 19. 12 22  22. 8,5 20,5 10
22. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18  26. 4 24 + 18. 16 20 9
23. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 19 + 19. 12 20 + 24. 6 18 8
24. Lah Ana 2006 ŠAO Velenje B-licenca 19  22. 7,5 22  22. 8,5 16 7
25. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 18  26. 4 20 + 24. 6 10 6
26. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19  22. 7,5 17  33. 0 7,5 4
26. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 17 + 29. 1,5 20 + 24. 6 7,5 4
26. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 19  22. 7,5 NPL / 0 7,5 4
29. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 17 + 29. 1,5 20  27. 4 5,5 2
30. Šadl Lora 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 18  26. 4 18  32. 0 4 1
31. Seme Pia 2006 PK Laško B-licenca 17  31. 0 19  28. 2,5 2,5 0
31. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 15  34. 0 19  28. 2,5 2,5 0
33. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 14 + 35. 0 18 + 30. 0,5 0,5 0
33. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 16 + 32. 0 18 + 30. 0,5 0,5 0
35. Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 15 + 33. 0 17  33. 0 0 0
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Rauter Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2003/2004) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 34 vrh 1. 100 24 + 1. 70,2 170,2 58 vrh + 100
2. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 32 + 2. 66,67 24 + 1. 70,2 136,87 72,5
2. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 32 + 2. 66,67 24 + 1. 70,2 136,87 72,5
4. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 32  5. 51 24 + 1. 70,2 121,2 55
5. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 30  9. 37 24 + 1. 70,2 107,2 51
6. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 32 + 2. 66,67 23  8. 31,43 98,1 47
7. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 27 + 12. 28 24  6. 47 75 43
8. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 31  7. 43 23  8. 31,43 74,43 40
9. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 30 + 8. 40 23  8. 31,43 71,43 37
10. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 29 + 10. 32,5 23  8. 31,43 63,93 34
11. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 31 + 6. 47 22 + 15. 14,33 61,33 31
12. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24 + 17. 18 23 + 7. 43 61 28
13. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 29 + 10. 32,5 22 + 15. 14,33 46,83 26
14. Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 23  20. 9,75 23  8. 31,43 41,18 22
14. Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23  20. 9,75 23  8. 31,43 41,18 22
14. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 23  20. 9,75 23  8. 31,43 41,18 22
17. Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 26 + 13. 25 22 + 15. 14,33 39,33 17
17. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 26 + 13. 25 22 + 15. 14,33 39,33 17
19. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 15. 21 22 + 15. 14,33 35,33 13
19. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 15. 21 22 + 15. 14,33 35,33 13
21. Lipnik Tim 2004 PD K2 B-licenca 23 + 18. 15 22 + 15. 14,33 29,33 9,5
21. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 23 + 18. 15 22 + 15. 14,33 29,33 9,5
23. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 23  20. 9,75 22 + 15. 14,33 24,08 8
24. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 18 + 24. 6,5 19 + 25. 6 12,5 7
25. Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 18  26. 5 20  24. 7 12 6
26. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 18 + 24. 6,5 16 + 26. 5 11,5 5
27. Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca 12  27. 4 13  27. 4 8 4
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2003/2004) - 26 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 29 vrh 1. 70,2 31 + 1. 81,67 151,87 60 vrh + 81,67
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 29 vrh 1. 70,2 31 + 1. 81,67 151,87 60 vrh + 81,67
1. Tarkuš Lucija 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 29 vrh 1. 70,2 31 + 1. 81,67 151,87 60 vrh + 81,67
4. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 29 vrh 1. 70,2 30 + 5. 45,25 115,45 53
4. Seliškar Ema 2004 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 29 vrh 1. 70,2 30 + 5. 45,25 115,45 53
6. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 24 + 7. 41,5 31  4. 55 96,5 47
7. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 28 + 6. 47 30 + 5. 45,25 92,25 43
8. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 7. 41,5 30 + 5. 45,25 86,75 40
9. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 24  9. 34 27  10. 34 68 37
10. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 23 + 12. 27 27 + 9. 37 64 34
11. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  9. 34 25 + 13. 26 60 31
12. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 24  9. 34 25  14. 24 58 28
13. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 19  16. 20 26 + 11. 29,5 49,5 26
14. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 23 + 12. 27 24  16. 20 47 24
15. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 21  15. 22 24 + 15. 22 44 22
16. Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17 + 18. 14 26 + 11. 29,5 43,5 20
17. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22 + 14. 24 23  17. 18 42 18
18. Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 18 + 17. 18 18 + 18. 16 34 16
19. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 17 + 18. 14 18  19. 12 26 14
20. Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 16 + 21. 9 18  19. 12 21 10,33
20. Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca 17 + 18. 14 15  24. 7 21 10,33
20. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 16 + 21. 9 18  19. 12 21 10,33
23. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 16 + 21. 9 16 + 22. 9 18 8
24. Gornjak Teja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 11 + 25. 6 15 + 23. 8 14 7
25. Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 13 + 24. 7 12 + 25. 5,5 12,5 6
26. Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 9 + 26. 5 12 + 25. 5,5 10,5 5
Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2001/2002) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 34 vrh 1. 66,33 29 vrh 1. 90 156,33 63 vrh vrh 90
1. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 34 vrh 1. 66,33 29 vrh 1. 90 156,33 63 vrh vrh 90
3. Leskovar Gal 2002 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 34 vrh 1. 66,33 28 + 3. 52,2 118,53 54,5
3. Otorepec Neven 2001 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 34 vrh 1. 66,33 28 + 3. 52,2 118,53 54,5
3. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 34 vrh 1. 66,33 28 + 3. 52,2 118,53 54,5
3. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 34 vrh 1. 66,33 28 + 3. 52,2 118,53 54,5
7. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP 29 + 7. 43 28 + 3. 52,2 95,2 43
8. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 27 + 8. 38,5 23  8. 35,5 74 38,5
8. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 27 + 8. 38,5 23  8. 35,5 74 38,5
10. Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca 23 + 10. 31 23  8. 35,5 66,5 32,5
10. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 23 + 10. 31 23  8. 35,5 66,5 32,5
12. Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 23 + 10. 31 19 + 12. 27 58 28
13. Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 23  13. 26 19 + 12. 27 53 26
Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (2001/2002) - 14 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 29 vrh 1. 100 31 + 1. 100 200 60 vrh + 100
2. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 2. 66,67 30  2. 80 146,67 80
3. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 2. 66,67 29 + 3. 65 131,67 65
4. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24 + 2. 66,67 26 + 7. 41,5 108,17 55
5. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 24  5. 49 27 + 4. 53 102 49
5. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24  5. 49 27 + 4. 53 102 49
7. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 23 + 7. 41,5 27  6. 47 88,5 43
8. Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice A-licenca 22 + 9. 34 26 + 7. 41,5 75,5 40
9. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 23 + 7. 41,5 23 + 10. 32,5 74 37
10. Ritonja Ajda 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 22 + 9. 34 23 + 10. 32,5 66,5 34
11. Korošec Maša 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17 + 12. 27 24 + 9. 37 64 31
12. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 9. 34 23  12. 28 62 28
13. Lešnik Barbara 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 17 + 12. 27 6 + 14. 24 51 26
14. Steinbacher Sara 2002 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 14  14. 24 18  13. 26 50 24
Gajšek Gaja 2001 AK Slovenska Bistrica B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0