Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

17.03.2018, Trbovlje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 247 od 247  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2009/2010) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 17 + 26 +
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 17 + 26 
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca 11 + 15 +
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 22 + 25 +
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 17  20 
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28  34 vrh
Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 11  11 
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 17 + 34 vrh
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 26  31 
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 21 
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 17 + 21 
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 22 + 34 vrh
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 22  34 vrh
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 24  34 vrh
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca 24  34 vrh
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 28 + 34 vrh
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 22 + 22 +
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 26 + 34 
Zmrzljak Erik 2010 AO Trbovlje B-licenca 10  9 +
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje B-licenca 12  17 
Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca 20 + 17 
Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13  11 +
Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 10  17 +
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20 + 17 +
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca 11 + 17 +
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 21  17 
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 20  15 +
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 15 + 17 +
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 21  17 
Flere Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 11 + 11 +
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 25 + 17 +
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 20  17 +
Golob Gaja Nika 2009 AO Trbovlje B-licenca 21  17 +
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 21  17 
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 13 + 17 
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 + 17 +
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 16  17 
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 22 +
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 18  17 +
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 25 + 17 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 10 + 17 +
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 34 vrh 28 
Medvešek Tajda 2010 AO Trbovlje B-licenca 13 
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 14 + 22 +
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 21  19 
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 34 vrh 22 +
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 34  26 
Remc Repič Galina 2010 Posavski AK B-licenca 12  11 +
Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 10  11 
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  17 +
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 21 + 22 +
Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 + 24 +
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca 21  22 
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 34 vrh 22 
Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 33 + 24 +
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20  15 +
Tovornik Aneja 2009 PK Laško B-licenca NPL NPL
Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 16 + 17 
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca 34  17 +
Starejši cicibani (2007/2008) - 34 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 42 + 1. 100 24 + 5. 51 151 66 + + 100
2. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 39 + 5. 51 25 + 1. 90 141 80
3. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 38 + 6. 45 25 + 1. 90 135 65
4. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 41 + 2. 80 24  6. 45 125 55
5. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 40 + 3. 60 24  6. 45 105 49
5. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 38 + 6. 45 25  3. 60 105 49
7. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 40 + 3. 60 23  9. 37 97 43
8. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 33  9. 35,5 25  3. 60 95,5 40
9. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 37 + 8. 40 23 + 8. 40 80 37
10. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 33  9. 35,5 21 + 11. 28,33 63,83 34
11. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 31 + 11. 31 21 + 11. 28,33 59,33 31
12. Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 22 + 13. 23 22 + 10. 34 57 28
13. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 21 + 17. 18 21 + 11. 28,33 46,33 26
14. Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 23  12. 28 16 + 16. 16 44 24
15. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 22 + 13. 23 16 + 16. 16 39 22
16. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 18. 14 20 + 14. 24 38 20
17. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 18. 14 18 + 15. 22 36 18
18. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22 + 13. 23 15 + 22. 8 31 16
19. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 22 + 13. 23 13 + 26. 5 28 14
20. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16 + 21. 9,5 16 + 16. 16 25,5 12
21. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 16  23. 7,5 16 + 16. 16 23,5 9,5
21. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 16  23. 7,5 16 + 16. 16 23,5 9,5
23. Stojnšek Lucas 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 17 + 18. 14 15 + 22. 8 22 8
24. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 15 + 25. 5 16  21. 10 15 7
25. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 15 + 25. 5 15 + 22. 8 13 6
26. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 16 + 21. 9,5 11 + 27. 1,67 11,17 5
27. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 15 + 25. 5 11 + 27. 1,67 6,67 4
28. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 12 + 33. 0 14 + 25. 6 6 3
29. Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15  28. 3 11 + 27. 1,67 4,67 2
30. Kumer Lapornik Marko 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 13 + 29. 1 11 + 27. 1,67 2,67 0,5
30. Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13 + 29. 1 11 + 27. 1,67 2,67 0,5
32. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 13  32. 0 11 + 27. 1,67 1,67 0
33. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 13 + 29. 1 11  33. 0 1 0
34. Bokal Ožbej 2008 AO Trbovlje B-licenca 11  34. 0 10 + 34. 0 0 0
Starejše cicibanke (2007/2008) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 22  1. 75 42  1. 100 175 64  100
2. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 22  1. 75 39 + 2. 80 155 80
3. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 22  1. 75 38 + 3. 65 140 65
4. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 22  1. 75 37  5. 51 126 55
5. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 20 + 6. 45 31 + 6. 47 92 51
6. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 21 + 5. 51 21 + 8. 31,43 82,43 47
7. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 16 + 8. 26,91 37 + 4. 55 81,91 43
8. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 20 + 6. 45 21 + 8. 31,43 76,43 40
9. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 16 + 8. 26,91 29 + 7. 43 69,91 37
10. Golob Maša 2007 AO Trbovlje B-licenca 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 29,75
10. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 29,75
10. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 29,75
10. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 16 + 8. 26,91 21 + 8. 31,43 58,34 29,75
14. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 16 + 8. 26,91 18  15. 22 48,91 24
15. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 16 + 8. 26,91 17 + 16. 17 43,91 22
16. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 8. 26,91 17  20. 12 38,91 20
17. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 16 + 8. 26,91 15 + 22. 8 34,91 18
18. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 31. 0 21 + 8. 31,43 31,43 16
19. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 16 + 8. 26,91 13 + 29. 0,38 27,29 14
20. Škorjanc Alja 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 15 + 21. 9 17 + 16. 17 26 12
21. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 14 + 26. 4 17 + 16. 17 21 10
22. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14  29. 1,5 17 + 16. 17 18,5 9
23. Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 16  19. 13 15  25. 4,5 17,5 8
24. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14 + 26. 4 16  21. 10 14 7
25. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 15 + 21. 9 15  25. 4,5 13,5 6
26. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 16  19. 13 13 + 29. 0,38 13,38 5
27. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 15 + 21. 9 13 + 29. 0,38 9,38 4
28. Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 35. 0 15 + 22. 8 8 2,5
28. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 13 + 31. 0 15 + 22. 8 8 2,5
30. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 15  24. 6,5 13  37. 0 6,5 0,5
30. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 15  24. 6,5 13  37. 0 6,5 0,5
32. Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 13 + 31. 0 15  25. 4,5 4,5 0
32. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 12  34. 0 15  25. 4,5 4,5 0
34. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 14 + 26. 4 12 + 40. 0 4 0
35. Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje B-licenca 14  29. 1,5 13 + 29. 0,38 1,88 0
36. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 35. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
36. Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 11 + 35. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
36. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca 11 + 35. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
36. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 11  42. 0 13 + 29. 0,38 0,38 0
40. Božjak Lana 2008 AO Trbovlje B-licenca 11 + 35. 0 12 + 40. 0 0 0
40. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 11  42. 0 11  43. 0 0 0
40. Kolenc Zala 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 35. 0 13  37. 0 0 0
40. Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 11 + 35. 0 12 + 40. 0 0 0
Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2005/2006) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 40 vrh 1. 81,67 31 + 1. 100 181,67 71 vrh + 100
2. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 40 vrh 1. 81,67 25 + 3. 57 138,67 72,5
2. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 40 vrh 1. 81,67 25 + 3. 57 138,67 72,5
4. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 39  4. 55 29 + 2. 80 135 55
5. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 38  5. 51 23  7. 43 94 51
6. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 33 + 8. 40 23 + 6. 47 87 47
7. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27 + 11. 28,33 25 + 3. 57 85,33 43
8. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 34  7. 43 22 + 8. 38,5 81,5 40
9. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 34 + 6. 47 21 + 11. 28,33 75,33 37
10. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 29 + 10. 34 22  10. 34 68 34
11. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 27 + 11. 28,33 21 + 11. 28,33 56,66 31
12. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 17. 18 22 + 8. 38,5 56,5 28
13. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27  14. 24 21 + 11. 28,33 52,33 26
14. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 27 + 11. 28,33 20 + 14. 22 50,33 24
15. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 30 + 9. 37 13  23. 8 45 22
16. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 26 + 15. 22 20 + 14. 22 44 20
17. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24 + 16. 20 19 + 17. 18 38 18
18. Volavšek Bor 2005 AO Trbovlje B-licenca 12 + 18. 14 20 + 14. 22 36 16
19. Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca 12 + 18. 14 19  18. 16 30 14
20. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 12  21. 9,5 15 + 19. 14 23,5 12
21. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 12 + 18. 14 13 + 22. 9 23 10
22. Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 23. 8 14 + 20. 12 20 9
23. Biruš Žan 2005 AO Trbovlje B-licenca 12  21. 9,5 14  21. 10 19,5 8
Golob Samo 2005 OŠ VZHOD B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2005/2006) - 34 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 32 vrh 1. 81,67 40 vrh 1. 81,67 163,34 72 vrh vrh 90
1. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 32 vrh 1. 81,67 40 vrh 1. 81,67 163,34 72 vrh vrh 90
3. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 30 + 4. 55 40 vrh 1. 81,67 136,67 60
3. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 32 vrh 1. 81,67 40  4. 55 136,67 60
5. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 25 + 5. 43,6 37  5. 51 94,6 51
6. Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 25 + 5. 43,6 36 + 6. 43,33 86,93 45
6. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 25 + 5. 43,6 36 + 6. 43,33 86,93 45
8. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 25 + 5. 43,6 33  11. 29,5 73,1 40
9. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 22 + 12. 27 36 + 6. 43,33 70,33 37
10. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 25 + 5. 43,6 29 + 15. 22 65,6 34
11. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 24 + 11. 31 33  11. 29,5 60,5 31
12. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  14. 24 33 + 9. 35,5 59,5 28
13. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25  10. 34 27  16. 20 54 26
14. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 21 + 15. 17 33 + 9. 35,5 52,5 24
15. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 22 + 12. 27 30  14. 24 51 22
16. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 21 + 15. 17 31 + 13. 26 43 20
17. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 21 + 15. 17 20 + 17. 13,17 30,17 16
17. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 15. 17 20 + 17. 13,17 30,17 16
17. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 21 + 15. 17 20 + 17. 13,17 30,17 16
20. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 15. 17 14  24. 6,5 23,5 12
21. Lukman Eva 2006 AO Trbovlje B-licenca 21  21. 10 20 + 17. 13,17 23,17 10
22. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 19  23. 8 20 + 17. 13,17 21,17 9
23. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 16 + 24. 5 20 + 17. 13,17 18,17 8
24. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 20 + 22. 9 19  23. 8 17 7
25. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 + 24. 5 13 + 26. 4 9 6
26. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 15 + 29. 1,5 14  24. 6,5 8 5
27. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 15 + 29. 1,5 13 + 26. 4 5,5 4
28. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 16 + 24. 5 12 + 30. 0,33 5,33 2,5
28. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca 16 + 24. 5 12 + 30. 0,33 5,33 2,5
30. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 16 + 24. 5 11  34. 0 5 1
31. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 13 + 31. 0 13 + 26. 4 4 0
32. Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11  33. 0 13  29. 2 2 0
33. Bevc Zala 2006 AO Trbovlje B-licenca 13 + 31. 0 12 + 30. 0,33 0,33 0
34. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 11  33. 0 11 + 33. 0 0 0
Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Rozman Eva 2006 OŠ VZHOD B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2003/2004) - 20 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 26  2. 80 30 vrh 1. 100 180 56 vrh 100
2. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 27 + 1. 100 28 + 4. 55 155 80
3. Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 25 + 3. 65 29 + 2. 72,5 137,5 65
4. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 21 + 4. 55 29 + 2. 72,5 127,5 55
5. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 16 + 5. 42 27 + 5. 51 93 51
6. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 16 + 5. 42 26 + 6. 47 89 47
7. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 16 + 5. 42 25 + 7. 40 82 41,5
7. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 + 5. 42 25 + 7. 40 82 41,5
9. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 16 + 5. 42 24 + 10. 32,5 74,5 37
10. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 16 + 5. 42 24  12. 27 69 34
11. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 13 + 12. 25 25 + 7. 40 65 31
12. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14  11. 31 24  12. 27 58 28
13. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13  16. 20 24 + 10. 32,5 52,5 26
14. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 13 + 12. 25 20 + 14. 24 49 24
15. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 12. 25 19 + 15. 21 46 22
16. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 11 + 17. 18 19 + 15. 21 39 20
17. Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13 + 12. 25 4 + 20. 12 37 18
18. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 10 + 18. 15 18 + 17. 18 33 16
19. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 10 + 18. 15 13 + 18. 15 30 14
20. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 8 + 20. 12 13 + 18. 15 27 12
Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2003/2004) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 30 vrh 1. 75 26 + 1. 100 175 56 vrh + 100
2. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 30 vrh 1. 75 26  2. 80 155 80
3. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 30 vrh 1. 75 21 + 3. 57 132 60
3. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 30 vrh 1. 75 21 + 3. 57 132 60
5. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 25 + 5. 47 21 + 3. 57 104 51
6. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 25 + 5. 47 18 + 7. 43 90 47
7. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 8. 40 20 + 6. 47 87 43
8. Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 25 + 5. 47 16 + 8. 38,5 85,5 40
9. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 19 + 10. 31 16 + 8. 38,5 69,5 37
10. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 19 + 10. 31 16  10. 34 65 34
11. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 20 + 9. 37 11  15. 22 59 29,5
11. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19 + 10. 31 14 + 12. 28 59 29,5
13. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 13. 25 11 + 13. 25 50 26
14. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 17. 18 15 + 11. 31 49 24
15. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 12  15. 22 11 + 13. 25 47 22
16. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 13 + 13. 25 10  16. 20 45 20
17. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 5 + 16. 20 5 + 17. 17 37 18
18. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 2 + 18. 16 5 + 17. 17 33 16
Dolinar Teja 2004 OŠ VZHOD B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Jesenovec Ana 2004 OŠ VZHOD B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2001/2002) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 32 vrh 1. 100 30 vrh 1. 75 175 62 vrh vrh 100
2. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 30 + 2. 80 30 vrh 1. 75 155 80
3. Slemenšek Žiga 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 28 + 3. 65 30 vrh 1. 75 140 65
4. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 13 + 7. 40 30 vrh 1. 75 115 55
5. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 17  4. 53 27 + 6. 47 100 51
6. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 17  4. 53 24  9. 37 90 47
7. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 15 + 6. 47 25 + 8. 40 87 43
8. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP 12  10. 34 28 + 5. 51 85 40
9. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 7. 40 27  7. 43 83 37
10. Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 13 + 7. 40 8 + 10. 34 74 34
Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (2001/2002) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 30 vrh 1. 90 26 + 1. 100 190 56 vrh + 100
2. Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 30 vrh 1. 90 21 + 2. 80 170 80
3. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 24 + 3. 60 17 + 3. 65 125 65
4. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 24 + 3. 60 16 + 4. 53 113 55
5. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 19 + 5. 51 16 + 4. 53 104 51
6. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18 + 6. 47 16  6. 47 94 47
7. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 15 + 7. 43 12  7. 43 86 43