Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

24.03.2018, Radlje ob Dravi

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 237 od 237  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2009/2010) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 24 + 25 vrh
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 29  25 vrh
Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca 24  25 vrh
Brezovnik Aljaž 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 22  25 vrh
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 24  25 vrh
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 24 + 25 vrh
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34 vrh 25 vrh
Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 7 + 11 +
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32  25 vrh
Marzel Tar 2010 PK Martinček B-licenca 24  24 +
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 34 vrh 25 vrh
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 15  25 vrh
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 34 vrh 25 vrh
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 24 + 25 vrh
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 24  25 vrh
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca 29  25 vrh
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 34 vrh 25 vrh
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 24 + 25 vrh
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL NPL
Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 11  15 
Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 12 
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 22 +
Budja Nadja 2009 PD Ljutomer B-licenca 25 vrh 21 
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 25 +
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 15 +
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 25 vrh 24 
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 18  17 
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 15 + 11 
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 vrh 24 
Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca 17  22 
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 25 vrh 34 vrh
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 25 vrh 15 +
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 vrh 24 +
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 22  22 
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 25 +
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 24 
Rojter Pia 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 11  14 
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 18 
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 25 vrh 34 vrh
Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca 25 vrh 34 vrh
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 vrh 24 
Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca NPL NPL
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 9 +
Starejši cicibani (2007/2008) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 28 vrh 1. 90 26 vrh 1. 49 139 54 vrh vrh 90
1. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 28 vrh 1. 90 26 vrh 1. 49 139 54 vrh vrh 90
3. Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 26 + 3. 46,5 26 vrh 1. 49 95,5 48,29
3. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 26 + 3. 46,5 26 vrh 1. 49 95,5 48,29
3. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 26 + 3. 46,5 26 vrh 1. 49 95,5 48,29
3. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 26 + 3. 46,5 26 vrh 1. 49 95,5 48,29
3. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 26 + 3. 46,5 26 vrh 1. 49 95,5 48,29
3. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 26 + 3. 46,5 26 vrh 1. 49 95,5 48,29
3. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 26 + 3. 46,5 26 vrh 1. 49 95,5 48,29
10. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26  11. 28,33 26 vrh 1. 49 77,33 32,5
10. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 26  11. 28,33 26 vrh 1. 49 77,33 32,5
12. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 22 + 14. 23 26 vrh 1. 49 72 27
12. Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca 22 + 14. 23 26 vrh 1. 49 72 27
14. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 3. 46,5 23 + 16. 19 65,5 24
15. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26  11. 28,33 25 + 14. 24 52,33 22
16. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  16. 17 24 + 15. 22 39 20
17. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 22  16. 17 23  18. 16 33 18
18. Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 22  16. 17 10  22. 7,5 24,5 16
19. Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 20 + 20. 12 10 + 19. 12 24 14
20. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20  21. 10 10 + 19. 12 22 12
21. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 14 + 29. 2 23 + 16. 19 21 10
22. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 17 + 22. 8,5 10 + 19. 12 20,5 9
23. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 22  16. 17 7 + 29. 2 19 8
24. Berlič Maj 2007 PK Martinček B-licenca 17 + 22. 8,5 9 + 26. 5 13,5 6
24. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 16  24. 6 10  22. 7,5 13,5 6
24. Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16  24. 6 10  22. 7,5 13,5 6
27. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 15 + 27. 4 10  22. 7,5 11,5 4
28. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 16  24. 6 6 + 30. 1 7 3
29. Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 15  28. 3 8 + 28. 3 6 2
30. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 10  31. 0 27. 4 4 1
31. Dragar Luka 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 11  30. 1 31. 0 1 0
Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2007/2008) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 26 vrh 1. 53 28 vrh 1. 100 153 54 vrh vrh 100
2. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 26 vrh 1. 53 26 + 2. 62,75 115,75 62,75
2. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 26 vrh 1. 53 26 + 2. 62,75 115,75 62,75
2. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 26 vrh 1. 53 26 + 2. 62,75 115,75 62,75
2. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 26 vrh 1. 53 26 + 2. 62,75 115,75 62,75
6. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 26 vrh 1. 53 26  6. 47 100 47
7. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 26 vrh 1. 53 25 + 7. 43 96 43
8. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 26 vrh 1. 53 22 + 8. 35,5 88,5 38,5
8. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 26 vrh 1. 53 22 + 8. 35,5 88,5 38,5
10. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 26 vrh 1. 53 22  12. 27 80 34
11. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 26 vrh 1. 53 17 + 14. 21 74 31
12. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 23  12. 28 22 + 8. 35,5 63,5 28
13. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca 10 + 13. 14,77 22 + 8. 35,5 50,27 26
14. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 10 + 13. 14,77 17 + 14. 21 35,77 22
14. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 10 + 13. 14,77 17 + 14. 21 35,77 22
14. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 10 + 13. 14,77 17 + 14. 21 35,77 22
17. Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 10  26. 1,5 22  12. 27 28,5 18
18. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 10 + 13. 14,77 15  20. 12 26,77 16
19. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 10 + 13. 14,77 14  21. 10 24,77 14
20. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10 + 13. 14,77 13  22. 8,5 23,27 12
21. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 10 + 13. 14,77 12  24. 6 20,77 9
21. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 10 + 13. 14,77 12  24. 6 20,77 9
21. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 10 + 13. 14,77 12  24. 6 20,77 9
24. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 10 + 13. 14,77 11  27. 3 17,77 7
25. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 38. 0 17  18. 16 16 6
26. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 10  26. 1,5 15 + 19. 14 15,5 5
27. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 10 + 13. 14,77 10 + 30. 0,33 15,1 4
28. Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10 + 13. 14,77 9 + 34. 0 14,77 3
29. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 10  26. 1,5 13  22. 8,5 10 2
30. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 10  26. 1,5 11  27. 3 4,5 1
31. Tominšek Julija 2008 PD K2 B-licenca 38. 0 11  27. 3 3 0
32. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10  26. 1,5 10 + 30. 0,33 1,83 0
32. Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 10  26. 1,5 10 + 30. 0,33 1,83 0
34. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 10  26. 1,5 10  33. 0 1,5 0
34. Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 10  26. 1,5 37. 0 1,5 0
34. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 10  26. 1,5 7 + 36. 0 1,5 0
34. Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 10  26. 1,5 37. 0 1,5 0
38. Božjak Lana 2008 AO Trbovlje B-licenca 7 + 37. 0 5 + 39. 0 0 0
38. Jost Zoja 2007 PK Rifnik B-licenca 36. 0 9 + 34. 0 0 0
Mlajši dečki (2005/2006) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 19  1. 90 28 vrh 1. 81,67 171,67 47 vrh 100
2. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 17 + 3. 60 28 vrh 1. 81,67 141,67 80
3. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 19  1. 90 22 + 5. 51 141 65
4. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 16 + 5. 49 28 vrh 1. 81,67 130,67 55
5. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 17 + 3. 60 26 + 4. 55 115 51
6. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 16 + 5. 49 19  6. 47 96 47
7. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 15 + 7. 41,5 13 + 7. 43 84,5 43
8. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 15  9. 37 8 + 8. 35,5 72,5 40
9. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 15 + 7. 41,5 7 + 14. 23 64,5 37
10. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 13 + 11. 27,25 8 + 8. 35,5 62,75 31
10. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 13 + 11. 27,25 8 + 8. 35,5 62,75 31
10. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13 + 11. 27,25 8 + 8. 35,5 62,75 31
13. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 13 + 11. 27,25 12. 27 54,25 26
14. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 14  10. 34 6 + 16. 19 53 24
15. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 8 + 16. 20 12. 27 47 22
16. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 7 + 17. 18 7 + 14. 23 41 20
17. Poličnik Svit 2005 ŠAO Velenje B-licenca 11 + 15. 22 18. 14 36 18
18. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca 18. 16 6 + 16. 19 35 16
19. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 6 + 19. 14 18. 14 28 14
20. Arih Ožbi 2005 PK Martinček B-licenca 4 + 20. 11 18. 14 25 12
21. Sikovšek Sebastjan 2006 PK Laško B-licenca 4 + 20. 11 21. 10 21 10
Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2005/2006) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 28 vrh 1. 70,2 24 + 1. 90 160,2 52 vrh + 100
2. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 28 vrh 1. 70,2 23  3. 65 135,2 80
3. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 22 + 8. 38,5 24 + 1. 90 128,5 65
4. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 28 vrh 1. 70,2 18 + 4. 55 125,2 55
5. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 28 vrh 1. 70,2 16  7. 38,5 108,7 49
5. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 28 vrh 1. 70,2 16  7. 38,5 108,7 49
7. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 25 + 6. 47 16 + 5. 49 96 43
8. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 23 + 7. 43 16  7. 38,5 81,5 40
9. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 20 + 11. 31 16 + 5. 49 80 37
10. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 10. 34 16  7. 38,5 72,5 34
11. Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 22 + 8. 38,5 15 + 11. 31 69,5 31
12. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 9 + 12. 28 14 + 12. 27 55 28
13. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 13. 25 14 + 12. 27 52 26
14. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 7 + 15. 21 13 + 18. 16 37 24
15. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 7 + 15. 21 11 + 20. 10,33 31,33 22
16. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 13. 25 25. 5,5 30,5 20
17. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 22. 6,5 14  14. 21 27,5 17
17. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 22. 6,5 14  14. 21 27,5 17
19. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 17. 15 11 + 20. 10,33 25,33 13
19. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 17. 15 11 + 20. 10,33 25,33 13
21. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 5 + 28. 2 14  14. 21 23 9
21. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17. 15 11  23. 8 23 9
21. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 5 + 28. 2 14  14. 21 23 9
24. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 22. 6,5 13  19. 14 20,5 7
25. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17. 15 6 + 30. 0,33 15,33 6
26. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22. 6,5 25. 5,5 12 5
27. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca 6 + 21. 10 6 + 30. 0,33 10,33 4
28. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 22. 6,5 7 + 27. 3,5 10 3
29. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 31. 0 10 + 24. 7 7 2
30. Malek Vita 2005 PK 6b Ptuj B-licenca 22. 6,5 NPL / 0 6,5 1
31. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 5 + 28. 2 29. 2 4 0
32. Kastelic Klara 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 33. 0 7 + 27. 3,5 3,5 0
33. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 2 + 35. 0 6 + 30. 0,33 0,33 0
34. Kopič Alja 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 34. 0 33. 0 0 0
34. Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 31. 0 1 + 34. 0 0 0
Starejši dečki (2003/2004) - 28 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 17 + 1. 81,67 22 vrh 1. 100 181,67 39 + vrh 100
2. Weiss Jan 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 17 + 1. 81,67 20  2. 80 161,67 80
3. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 17 + 1. 81,67 18 + 6. 47 128,67 65
4. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 17  4. 51 19  4. 55 106 55
5. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 15  8. 40 19 + 3. 65 105 51
6. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP 15 + 7. 43 18,5  5. 51 94 47
7. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 17  4. 51 14 + 8. 40 91 43
8. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 17  4. 51 12  13. 25 76 40
9. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 10 + 14. 23 18  7. 43 66 37
10. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 14  11. 31 12 + 12. 28 59 34
11. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 8 + 16. 19 14  9. 34 53 29,5
11. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8 + 16. 19 14  9. 34 53 29,5
13. Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14 + 9. 35,5 9 + 20. 12 47,5 26
14. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 14 + 9. 35,5 8 + 22. 8,5 44 24
15. Hren Bor 2004 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 5 + 23. 7,5 14  9. 34 41,5 22
16. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 10 + 14. 23 11  18. 15 38 20
17. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21. 10 12  13. 25 35 18
18. Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca 13  12. 28 3 + 26. 5 33 14
18. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 7 + 19. 13 11 + 15. 20 33 14
18. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 7 + 19. 13 11 + 15. 20 33 14
21. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 11  13. 26 25. 6 32 10
22. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 5 + 23. 7,5 11 + 15. 20 27,5 9
23. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 18. 16 8 + 22. 8,5 24,5 8
24. Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 26. 4 11  18. 15 19 7
25. Uršej Jure 2003 PK Martinček B-licenca 26. 4 21. 10 14 6
26. Bezjak Jaš 2004 PK Martinček B-licenca 6 + 22. 9 2 + 27. 4 13 4,5
26. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 3 + 25. 6 24. 7 13 4,5
28. Jeznik Nejc 2003 PK Martinček B-licenca 26. 4 1 + 28. 3 7 3
Starejše deklice (2003/2004) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 18 + 2. 80 18 + 1. 100 180 36 + + 100
2. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 19  1. 100 16  3. 65 165 80
3. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 14 + 3. 57 17 + 2. 80 137 65
4. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 14 + 3. 57 14 + 5. 51 108 55
5. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 14 + 3. 57 9 + 7. 41,5 98,5 51
6. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca 12 + 7. 40 15 + 4. 55 95 47
7. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12 + 7. 40 9 + 7. 41,5 81,5 43
8. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 12  10. 32,5 10  6. 47 79,5 40
9. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 12 + 7. 40 9. 37 77 37
10. Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14  6. 47 6 + 12. 24 71 34
11. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 12  10. 32,5 8 + 10. 34 66,5 31
12. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 8 + 13. 24 7 + 11. 31 55 28
13. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 11 + 12. 28 6 + 12. 24 52 26
14. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 8 + 13. 24 6 + 12. 24 48 23
14. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 8 + 13. 24 6 + 12. 24 48 23
16. Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 4 + 17. 17 6 + 12. 24 41 20
17. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 16. 20 17. 16 36 18
18. Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 3 + 20. 12 17. 16 28 16
19. Ropreht Topolovec Tinkara 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 4 + 17. 17 2 + 20. 10,33 27,33 14
20. Gornjak Teja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 19. 14 2 + 20. 10,33 24,33 12
21. Vitrih Vanesa 2004 PK Martinček B-licenca 1 + 23. 8 17. 16 24 10
22. Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca 21. 9,5 2 + 20. 10,33 19,83 9
23. Pitino Urška 2003 PK Martinček B-licenca 21. 9,5 23. 8 17,5 8
Kadeti (2001/2002) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 21 vrh 1. 100 22 vrh 1. 90 190 43 vrh vrh 100
2. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 18  2. 80 22 vrh 1. 90 170 80
3. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP 17 + 3. 65 20 + 3. 57 122 65
4. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 16 + 4. 53 20 + 3. 57 110 53
4. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 4. 53 20 + 3. 57 110 53
6. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 14 + 6. 47 18 + 6. 45 92 47
7. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 14  7. 43 18 + 6. 45 88 43
8. Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 8. 40 14 + 8. 40 80 40
9. Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 9. 37 12 + 9. 37 74 37
10. Kunstelj Bor 2002 PD K2 B-licenca 10. 34 10. 34 68 34
Kadetinje (2001/2002) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 17 + 1. 100 17  1. 100 200 34 + 100
2. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 14  2. 80 16 + 2. 80 160 80
3. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 12  3. 57 11 + 3. 65 122 65
4. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca 12  3. 57 8 + 4. 55 112 55
5. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca 12  3. 57 5. 51 108 51
6. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11 + 6. 47 6. 47 94 47
7. Steinbacher Sara 2002 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 7. 43 2 + 7. 43 86 43