Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

08.04.2018, Brežice

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 230 od 230  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2009/2010) - 14 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B
Bajc Žan 2010 Posavski AK B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL /
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:3  P:6
Batistić Enej 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:2 V:3  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:7  P:7
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6
Klemenčič Jan 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:4
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:3  B:3 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:8
Odlazek Tobias 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:2  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:2  P:2  P:3
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:6  P:4  P:8
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:5  P:7
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:3  P:6
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:8  P:7
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:2  B:1 V:0  B:2 V:3  B:5  P:6  P:6
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B
Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:5  P:1  P:5
Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:3  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:7  P:5
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:4  P:6
Dimnik Ajda 2009 Posavski AK B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL /
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:4  B:4  P:8  P:4
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:6  P:2  P:6
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:3  B:1 V:3  B:1 V:0  B:2 V:3  B:6  P:8  P:8
Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:6  P:4  P:7
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca NPL NPL NPL NPL V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:1
Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:2  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:10  P:6
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:3 V:2  B:5  P:4  P:7
Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:5  P:4
Knežar Mojca 2009 AK Ravne B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:0  B:2 V:2  B:6  P:4  P:7
Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:5  P:3  P:5
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:1 V:5  B:6  P:7  P:6
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:4  P:1  P:4
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:3  B:6  P:4  P:7
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6
Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:5  P:1  P:6
Pacek Daša 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:3 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:5  P:1  P:8
Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:4  P:7
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:9  P:7
Preskar Alja 2010 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:1
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:8
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:0  B:2 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:5
Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:5  P:1  P:5
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:9  P:6
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6
Škrlec Eva 2009 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:7  P:6
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:3  P:1  P:4
Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL /
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:3 V:1  B:5  P:1  P:7
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:5
Starejši cicibani (2007/2008) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 63
1. Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 63
1. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 63
1. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 63
1. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 63
1. Varžič Miha 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 63
1. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 63
8. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6 37
8. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6 37
8. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6 37
11. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:8  P:8 31
12. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:9  P:6 27
12. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:9  P:6 27
14. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6 22
14. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6 22
14. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6 22
17. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:6  P:6 18
18. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:7  P:6 15
18. Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:6 15
20. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:7 12
21. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:5  B:6  P:8  P:7 10
22. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:9  P:6 9
23. Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6 8
24. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:6  P:8 7
25. Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:4  B:6  P:7  P:7 6
26. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca V:3  B:1 V:0  B:1 V:3  B:2 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:10  P:7 5
27. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:3 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:5  P:8 4
28. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:5  P:4  P:5 3
29. Lužar Žiga 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:3  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:2  B:4  P:6  P:5 2
30. Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:6  P:1  P:6 0,5
30. Žrlič Lian 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:6  P:1  P:6 0,5
32. Studnička Gaj 2007 PD K2 B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:3  B:1 V:0  B:1 V:1  B:6  P:3  P:7 0
33. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:3  P:1  P:3 0
34. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:5  P:0  P:7 0
35. Čepin Aljaž 2007 Posavski AK B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:4  P:0  P:4 0
Starejše cicibanke (2007/2008) - 42 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 70,2
1. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 70,2
1. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 70,2
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 70,2
1. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 70,2
6. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6 47
7. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:7 43
8. Rebula Ajda 2007 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:8  P:6 40
9. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:9  P:7 37
10. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:10  P:6 34
11. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:6  P:6 31
12. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7 28
13. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:7 26
14. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:3 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:8 24
15. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:2 V:2  B:2 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:8  P:9 22
16. Kocjančič Pija 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:3 V:2  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:10  P:8 20
17. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:5  P:7 18
18. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:2 V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:6  P:8 16
19. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:7  P:6 14
20. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:2  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:7  P:7 12
21. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:5  P:5 10
22. Juhart Zala 2008 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:2  B:2 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:4  P:9 9
23. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:3 V:0  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:4  P:10 8
24. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:6  P:2  P:7 6,5
24. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:6  P:2  P:7 6,5
26. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:6  P:4  P:6 4,5
26. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca V:2  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:6  P:4  P:6 4,5
28. Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:2  B:5  P:4  P:6 3
29. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:3  B:2 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:2  B:5  P:4  P:7 1,5
29. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:1 V:0  B:3 V:2  B:5  P:4  P:7 1,5
31. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:3 V:3  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:5  P:4  P:8 0
32. Červek Zala 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:3 V:3  B:1 V:0  B:1 V:2  B:5  P:6  P:7 0
33. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:2  B:2 V:0  B:2 V:0  B:0 V:3  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:5  P:7 0
34. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:3  P:2  P:3 0
35. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:6  P:1  P:8 0
36. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:2  B:1 V:0  B:1 V:1  B:6  P:2  P:7 0
37. Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:5  P:1  P:5 0
38. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:1 V:1  B:5  P:3  P:7 0
39. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:4  P:2  P:5 0
40. Lesjak Ema 2007 PK Rimske Toplice B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:3  P:2  P:4 0
41. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:4 0
42. Volčanjk Laura 2007 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:1 0
Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Papotnik Naja 2007 AK Slovenska Bistrica B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Mlajši dečki (2005/2006) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6 100
2. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:3  B:3 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:10  P:8 80
3. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7 65
4. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:1  B:1 V:2  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:7  P:8 55
5. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:4  B:5  P:5  P:5 51
6. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:3  B:3 V:0  B:1 V:4  B:5  P:8  P:7 47
7. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:3  P:5 43
8. Rupnik Tine 2006 AK Slovenska Bistrica Licenca DP V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:7 40
9. Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:3 V:0  B:1 V:3  B:5  P:6  P:8 37
10. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca V:3  B:3 V:1  B:1 V:0  B:3 V:3  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:7  P:11 34
11. Šajt Val 2006 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:3  P:4 29,5
11. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:3  P:4 29,5
13. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:4  P:5 26
14. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:5  P:5 24
15. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:2 V:0  B:3 V:2  B:5  P:2  P:10 22
16. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:2  B:4  P:2  P:6 20
17. Uštar Nik 2005 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:3 V:2  B:4  P:2  P:8 18
18. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:4  P:3  P:7 15
18. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:2  B:4  P:3  P:7 15
20. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:2  B:3  P:3  P:5 12
21. Marolt Val 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:0  B:0 V:2  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:1  B:3  P:2  P:6 10
22. Ogorevc Luka 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:3  B:3 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:1  B:2  P:3  P:6 9
Kodrič Janez 2006 Posavski AK B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Mlajše deklice (2005/2006) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 100
2. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6 80
3. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7 65
4. Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:5  B:6  P:7  P:6 55
5. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca V:2  B:2 V:2  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:9  P:7 51
6. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:5  B:5  P:7  P:5 45
6. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:5  B:5  P:7  P:5 45
8. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:2  B:2 V:0  B:1 V:4  B:5  P:7  P:6 40
9. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:3  P:7 37
10. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:6 34
11. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:3 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:7 31
12. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:3  B:5  P:5  P:8 28
13. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:6  P:7 26
14. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:4  P:5 24
15. Sever Klasinc Ema 2005 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:3  B:3 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:3  B:4  P:5  P:7 22
16. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:3  B:3 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:6  P:6 20
17. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:7  P:4 18
18. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca V:3  B:3 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:3  B:4  P:7  P:8 16
19. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:3  B:3  P:6  P:3 14
20. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:4  P:2  P:4 12
21. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:2  B:4  P:2  P:6 10
22. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:3 V:2  B:4  P:3  P:8 8,5
22. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:3 V:2  B:4  P:3  P:8 8,5
24. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca V:3  B:3 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:4  P:4  P:8 7
25. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:3  P:2  P:3 6
26. Lukman Eva 2006 AO Trbovlje B-licenca V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:2  B:3  P:3  P:4 5
27. Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca V:3  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:2  B:2  P:4  P:3 4
28. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:0  B:2 V:3  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:4  P:3  P:6 3
29. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:2  P:1  P:2 2
30. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:3  P:0  P:5 1
31. Tratnik Klara 2006 PD Ljutomer B-licenca V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:2 0
Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Starejši dečki (2003/2004) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Zagoršek Urban 2003 AK Slovenska Bistrica Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:3 V:2  B:2 V:3  B:3 V:0  B:1 V:4  B:6  P:8  P:12 100
2. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:5  P:6 80
3. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:3  B:3 V:0  B:1 V:4  B:5  P:6  P:7 65
4. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:3 V:3  B:1 V:4  B:5  P:7  P:8 55
5. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:3  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:8  P:7 51
6. Lorenci Luka 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:3  P:6 47
7. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:6 43
8. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:3 V:0  B:1 V:3  B:5  P:6  P:8 40
9. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:3  P:4 37
10. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:0  B:3 V:0  B:0 V:3  B:4  P:4  P:7 34
11. Flis Anže 2003 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:2  B:2 V:2  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:5  P:5 31
12. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:3 V:0  B:1 V:2  B:4  P:2  P:6 28
13. Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice B-licenca V:3  B:3 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:2  B:4  P:5  P:9 26
14. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:2  B:3  P:2  P:3 24
15. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:3  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:2  B:2 V:0  B:0 V:0  B:3 V:2  B:3  P:5  P:8 22
16. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:0  B:0 V:3  B:3 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:1  B:2  P:3  P:5 20
17. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:0  B:3 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:2 V:0  B:5  P:0  P:10 18
18. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2  P:0  P:3 16
19. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:1 14
Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Starejše deklice (2003/2004) - 16 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:1 V:4  B:5  P:6  P:7 100
2. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:3  P:6 80
3. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:5 65
4. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:6 55
5. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:7 49
5. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:7 49
7. Gobec Zoja 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:3  B:3 V:2  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:6  P:8 43
8. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:2  B:2 V:3  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:3 V:3  B:5  P:6  P:9 40
9. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:3  B:4  P:6  P:6 37
10. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:0  B:0 V:3  B:3 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:3  P:4  P:5 34
11. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:3  P:5  P:3 31
12. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:2  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:2 V:0  B:1 V:1  B:5  P:2  P:8 28
13. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:5 26
14. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:2 24
15. Kropivnik Zala 2004 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0  P:0  P:0 21
15. Lana Lužar 2004 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0  P:0  P:0 21
Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Kadeti (2001/2002) - 9 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:3 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:6  B:6  P:9  P:8 100
2. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6 80
3. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:2  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:7 65
4. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:3  B:3 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:8  P:9 55
5. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:2 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:6  P:6  P:9 51
6. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:5  P:6  P:7 47
7. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:3  P:4 43
8. Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:4  P:4 40
9. Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:4  P:4  P:5 37
Kadetinje (2001/2002) - 11 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:5  P:5 100
2. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:5  P:6 80
3. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:3  P:5 60
3. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:3  P:5 60
5. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:5 51
6. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:6  P:5 47
7. Bohorč Sara 2001 PK Rimske Toplice A-licenca V:3  B:2 V:2  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:7  P:6 43
8. Kramberger Maja 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:4  P:5 40
9. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:4  P:5  P:6 37
10. Brdnik Evita 2002 AK Slovenska Bistrica B-licenca V:0  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:2  B:3  P:3  P:4 34
11. Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:3  P:0  P:4 31