Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

20.05.2018, Celje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 257 od 257  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2009/2010) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 39 vrh 37 +
Batistić Enej 2009 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 39 vrh 32 
Bordon Sven 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 21  25 +
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 39 vrh 28 
Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 39 vrh 43 vrh
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca 39 vrh 25 +
Hrustel Tristan 2010 ŠAO Velenje B-licenca 14 + 25 +
Jurko Brin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 37 + 25 +
Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 39 vrh 43 vrh
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 39 vrh 25 +
Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 39 vrh 43 vrh
Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 39 vrh 43 vrh
Martinec Matic 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 39 vrh 25 +
Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 39 vrh 28 
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 39 vrh 41 +
Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 39 vrh 43 vrh
Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 39 vrh 43 vrh
Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 39 vrh 43 vrh
Ptičar Mark 2009 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 39 vrh 43 vrh
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca 39 vrh 43 vrh
Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 39 vrh 43 vrh
Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 39 vrh 43 vrh
Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 39 vrh 43 vrh
Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 39 vrh 43 vrh
Mlajše cicibanke (2009/2010) - 34 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 43 vrh 33 +
Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 40  29 +
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca 25 + 33 +
Delfin Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 43 vrh 34 
Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 + 13 +
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 27 + 35 vrh
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 43 vrh 35 vrh
Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 27  15 
Gračner Neja 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 18 
Gračner Sara 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25  12 
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 24 + 13 
Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 25 + 12 +
Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 43 vrh 33 
Ključevšek Nia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 24  6 +
Kopitar Neža 2010 PK Beta B-licenca 43 vrh 33 +
Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 43 vrh 33 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 43 vrh 33 +
Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 43 vrh 34 
Kugler Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 43 vrh 34 +
Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje B-licenca 43 vrh 34 
Majcen Alja 2010 PK Beta B-licenca 25 + 29 
Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca 43 vrh 34 +
Novak Stella 2009 AO Trbovlje B-licenca 43 vrh 35 vrh
Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 43 vrh 35 vrh
Rakita Pia 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 25 + 13 
Ramskugler Mia 2009 ŠD Pajki B-licenca 43 vrh 34 +
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 43 vrh 34 
Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 43 vrh 35 vrh
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 + 34 
Spanžel Neža 2009 AK Ravne B-licenca 25 + 14 +
Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 43 vrh 34 
Škrlec Eva 2009 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 43 vrh 35 vrh
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 43 vrh 35 vrh
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca 43 vrh 29 +
Starejši cicibani (2007/2008) - 40 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik Licenca DP 40 vrh 1. 63 38 vrh 1. 60,13 123,13 78 vrh vrh 70,2
1. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 40 vrh 1. 63 38 vrh 1. 60,13 123,13 78 vrh vrh 70,2
1. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 40 vrh 1. 63 38 vrh 1. 60,13 123,13 78 vrh vrh 70,2
1. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 40 vrh 1. 63 38 vrh 1. 60,13 123,13 78 vrh vrh 70,2
1. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 40 vrh 1. 63 38 vrh 1. 60,13 123,13 78 vrh vrh 70,2
6. Janc Svit 2007 ŠD Pajki Licenca DP 39 + 8. 38,5 38 vrh 1. 60,13 98,63 45
6. Knez Svit 2007 PK Laško B-licenca 39 + 8. 38,5 38 vrh 1. 60,13 98,63 45
8. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 40 vrh 1. 63 37 + 9. 35,5 98,5 40
9. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 39  10. 32,5 38 vrh 1. 60,13 92,63 37
10. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 40 vrh 1. 63 30 + 15. 20 83 34
11. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 39  10. 32,5 37 + 9. 35,5 68 31
12. Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca 38  14. 23 31 + 13. 25 48 26
12. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 38  14. 23 31 + 13. 25 48 26
12. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 35 + 17. 17 36  11. 31 48 26
15. Forte Matic 2008 AO Trbovlje B-licenca 38 + 12. 27 30 + 15. 20 47 21
15. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje B-licenca 38 + 12. 27 30 + 15. 20 47 21
17. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki B-licenca 35 + 17. 17 35 + 12. 28 45 18
18. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 36  16. 20 24 + 22. 5 25 16
19. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28  22. 7,5 27 + 18. 16 23,5 14
20. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 28  22. 7,5 27  19. 14 21,5 12
21. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 30 + 19. 14 24 + 22. 5 19 10
22. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 28 + 20. 11 24 + 22. 5 16 8,5
22. Varžič Miha 2007 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 28 + 20. 11 24 + 22. 5 16 8,5
24. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27 + 26. 2,5 25 + 20. 12 14,5 7
25. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 28  22. 7,5 24 + 22. 5 12,5 5
25. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 28  22. 7,5 24 + 22. 5 12,5 5
25. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27 + 26. 2,5 25  21. 10 12,5 5
28. Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 27 + 26. 2,5 24 + 22. 5 7,5 2,5
28. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 27 + 26. 2,5 24 + 22. 5 7,5 2,5
30. Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 17 + 39. 0 24 + 22. 5 5 1
31. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 27 + 26. 2,5 21 + 35. 0 2,5 0
31. Župnek Miha 2008 ŠD Pajki B-licenca 27 + 26. 2,5 21 + 35. 0 2,5 0
33. Ciglar Matija 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 24  36. 0 19 + 39. 0 0 0
33. Jug Andrej 2008 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 26  35. 0 23 + 33. 0 0 0
33. Kumer Lapornik Marko 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 22 + 38. 0 21 + 35. 0 0 0
33. Lužar Žiga 2008 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 17 + 39. 0 24  31. 0 0 0
33. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 26 + 34. 0 21  38. 0 0 0
33. Studnička Gaj 2007 PD K2 B-licenca 24  36. 0 24  31. 0 0 0
33. Štrubelj Izak 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27  32. 0 18  40. 0 0 0
33. Završnik Aleš 2007 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27  32. 0 22  34. 0 0 0
Petrović Uroš 2007 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2007/2008) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 38 vrh 1. 70,2 40 vrh 1. 100 170,2 78 vrh vrh 100
2. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 38 vrh 1. 70,2 39  3. 54,5 124,7 72,5
2. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 38 vrh 1. 70,2 39  3. 54,5 124,7 72,5
4. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 37 + 6. 43,33 39 + 2. 80 123,33 55
5. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 38 vrh 1. 70,2 38 + 7. 43 113,2 51
6. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 38 vrh 1. 70,2 38  8. 38,5 108,7 47
7. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 37 + 6. 43,33 39  3. 54,5 97,83 43
8. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj B-licenca 32 + 11. 29,5 39  3. 54,5 84 40
9. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 37 + 6. 43,33 38  8. 38,5 81,83 37
10. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 37  9. 37 30 + 13. 26 63 34
11. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 32 + 11. 29,5 33  11. 31 60,5 31
12. Novak Nika 2007 AK Ravne B-licenca 28 + 16. 19 33 + 10. 34 53 28
13. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 34 + 10. 34 28  15. 18 52 25
13. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31 + 13. 24 31 + 12. 28 52 25
15. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 31 + 13. 24 28  15. 18 42 22
16. Juhart Zala 2008 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 27 + 18. 13 28 + 14. 24 37 20
17. Ravnikar Maja 2007 AK Ravne B-licenca 27 + 18. 13 28  15. 18 31 18
18. Lever Izabela 2007 AK Ravne B-licenca 31 + 13. 24 27 + 20. 6,6 30,6 16
19. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 28 + 16. 19 27 + 20. 6,6 25,6 14
20. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki B-licenca 26 + 23. 7,5 28  15. 18 25,5 12
21. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25  26. 4,5 28  15. 18 22,5 10
22. Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 27 + 18. 13 27 + 20. 6,6 19,6 8,5
22. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 27 + 18. 13 27 + 20. 6,6 19,6 8,5
24. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje B-licenca 27  22. 9 27 + 20. 6,6 15,6 7
25. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 25  26. 4,5 27 + 20. 6,6 11,1 6
26. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 24 + 28. 1,2 27 + 20. 6,6 7,8 5
27. Gojzdnik Kaja 2008 PD K2 B-licenca 26 + 23. 7,5 27  30. 0,17 7,67 4
28. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 17  38. 0 27 + 20. 6,6 6,6 2
28. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 23  33. 0 27 + 20. 6,6 6,6 2
28. Testaniere Klea 2007 PK Rifnik B-licenca 23  33. 0 27 + 20. 6,6 6,6 2
31. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 26  25. 6 27  30. 0,17 6,17 0
32. Jost Zoja 2007 PK Rifnik B-licenca 24 + 28. 1,2 27  30. 0,17 1,37 0
32. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 24 + 28. 1,2 27  30. 0,17 1,37 0
32. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 24 + 28. 1,2 27  30. 0,17 1,37 0
35. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 24 + 28. 1,2 17 + 38. 0 1,2 0
36. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23  33. 0 27  30. 0,17 0,17 0
37. Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 19  37. 0 25  36. 0 0 0
37. Brinjevec Kaja 2007 AO Trbovlje B-licenca 22  36. 0 25  36. 0 0 0
37. Marolt Tina 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 16  39. 0 17 + 38. 0 0 0
Mlajši dečki (2005/2006) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 37 vrh 1. 75 132,56 73 vrh vrh 75
1. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 37 vrh 1. 75 132,56 73 vrh vrh 75
1. Zimšek Jakob 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 36 vrh 1. 57,56 37 vrh 1. 75 132,56 73 vrh vrh 75
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 37 vrh 1. 75 132,56 73 vrh vrh 75
5. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 32 + 5. 51 108,56 51
6. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 19 + 6. 45 102,56 47
7. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 14 + 9. 37 94,56 43
8. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 13 + 10. 20,31 77,87 38,5
8. Rupnik Tine 2006 AK Impol Sl. Bistrica Licenca DP 36 vrh 1. 57,56 13 + 10. 20,31 77,87 38,5
10. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 31 + 13. 25 16 + 8. 40 65 34
11. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki B-licenca 29 + 17. 16 19 + 6. 45 61 31
12. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 35  10. 34 13 + 10. 20,31 54,31 28
13. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32 + 11. 31 13 + 10. 20,31 51,31 26
14. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32  12. 28 13 + 10. 20,31 48,31 24
15. Šajt Val 2006 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 31 + 13. 25 13 + 10. 20,31 45,31 22
16. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 30 + 15. 21 13 + 10. 20,31 41,31 20
17. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 29 + 17. 16 13 + 10. 20,31 36,31 17
17. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 29 + 17. 16 13 + 10. 20,31 36,31 17
19. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 25 + 20. 12 13 + 10. 20,31 32,31 14
20. Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 24  21. 10 13 + 10. 20,31 30,31 12
21. Tkalec Denis 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 22 + 22. 9 13 + 10. 20,31 29,31 10
22. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 30 + 15. 21 13  23. 8 29 9
23. Šibli Liam 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 19 + 23. 8 13 + 10. 20,31 28,31 8
Baumgartner Jakob 2006 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2005/2006) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Čopar Sara 2005 PK Laško Licenca DP 51 vrh 1. 63 31 vrh 1. 70,2 133,2 82 vrh vrh 70,2
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 51 vrh 1. 63 31 vrh 1. 70,2 133,2 82 vrh vrh 70,2
1. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice A-licenca 51 vrh 1. 63 31 vrh 1. 70,2 133,2 82 vrh vrh 70,2
1. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 51 vrh 1. 63 31 vrh 1. 70,2 133,2 82 vrh vrh 70,2
1. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 51 vrh 1. 63 31 vrh 1. 70,2 133,2 82 vrh vrh 70,2
6. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice B-licenca 51 vrh 1. 63 28 + 6. 47 110 47
7. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 51 vrh 1. 63 24 + 8. 30,25 93,25 43
8. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 48 + 8. 38,5 26 + 7. 43 81,5 40
9. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 48 + 8. 38,5 24 + 8. 30,25 68,75 37
10. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 44 + 10. 29,75 24 + 8. 30,25 60 31
10. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 44 + 10. 29,75 24 + 8. 30,25 60 31
10. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 44 + 10. 29,75 24 + 8. 30,25 60 31
13. Košenina Eva 2005 Posavski AK Licenca DP 41 + 14. 24 24 + 8. 30,25 54,25 26
14. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje B-licenca 39 + 15. 19 24 + 8. 30,25 49,25 23
14. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 39 + 15. 19 24 + 8. 30,25 49,25 23
16. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 44 + 10. 29,75 18 + 17. 12,43 42,18 20
17. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 39 + 15. 19 20 + 16. 20 39 18
18. Sever Klasinc Ema 2005 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 39 + 15. 19 18 + 17. 12,43 31,43 16
19. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje B-licenca 35 + 19. 8,33 18 + 17. 12,43 20,76 10,6
19. Obreza Klara 2006 AO Trbovlje B-licenca 35 + 19. 8,33 18 + 17. 12,43 20,76 10,6
19. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 35 + 19. 8,33 18 + 17. 12,43 20,76 10,6
19. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 35 + 19. 8,33 18 + 17. 12,43 20,76 10,6
19. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 35 + 19. 8,33 18 + 17. 12,43 20,76 10,6
24. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 35 + 19. 8,33 18  24. 6,5 14,83 7
25. Matkovič Ela 2005 PAK ŠPO Brežice B-licenca 35 + 19. 8,33 15 + 28. 1,5 9,83 5
25. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 35 + 19. 8,33 15 + 28. 1,5 9,83 5
25. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 35 + 19. 8,33 15 + 28. 1,5 9,83 5
28. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 33 + 28. 3 16 + 26. 5 8 2,5
28. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 32 + 29. 1,5 18  24. 6,5 8 2,5
30. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 32 + 29. 1,5 16  27. 4 5,5 1
31. Seme Pia 2006 PK Laško B-licenca 20  33. 0 15 + 28. 1,5 1,5 0
32. Benko Brina 2006 PK Laško B-licenca 19  34. 0 10  34. 0 0 0
32. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 28  31. 0 15  32. 0 0 0
32. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24 + 32. 0 14 + 33. 0 0 0
32. Kopič Alja 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 17  35. 0 35. 0 0 0
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2003/2004) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 33 vrh 1. 60,13 26 + 1. 81,67 141,8 59 vrh + 81,67
1. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 33 vrh 1. 60,13 26 + 1. 81,67 141,8 59 vrh + 81,67
1. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 33 vrh 1. 60,13 26 + 1. 81,67 141,8 59 vrh + 81,67
4. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 33 vrh 1. 60,13 23 + 5. 49 109,13 55
5. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice B-licenca 33 vrh 1. 60,13 22 + 7. 43 103,13 51
6. Tomažin Uroš 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 33 vrh 1. 60,13 22  8. 40 100,13 47
7. Zagoršek Urban 2003 AK Impol Sl. Bistrica Licenca DP 25 + 11. 31 26  4. 55 86 43
8. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 33 vrh 1. 60,13 21 + 9. 25,6 85,73 38,5
8. Mastnak Lan 2004 PK Laško Licenca DP 33 vrh 1. 60,13 21 + 9. 25,6 85,73 38,5
10. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina B-licenca 32  10. 34 23 + 5. 49 83 34
11. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 32 + 9. 37 21 + 9. 25,6 62,6 31
12. Flis Anže 2003 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 25  12. 27 21 + 9. 25,6 52,6 27
12. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25  12. 27 21 + 9. 25,6 52,6 27
14. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 22 + 14. 24 21 + 9. 25,6 49,6 24
15. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22  15. 22 21 + 9. 25,6 47,6 22
16. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 21 + 16. 17 21 + 9. 25,6 42,6 18
16. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 21 + 16. 17 21 + 9. 25,6 42,6 18
16. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 16. 17 21 + 9. 25,6 42,6 18
19. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 21 + 16. 17 16 + 19. 14 31 14
20. Florjan Matija 2004 PD K2 B-licenca 15  21. 10 14 + 20. 12 22 11
20. Ternik Jakob 2003 PK Martinček B-licenca 17  20. 12 12  21. 10 22 11
Meke Bine 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2003/2004) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 27 vrh 1. 75 145,2 62 vrh vrh 75
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 27 vrh 1. 75 145,2 62 vrh vrh 75
1. Seliškar Ema 2004 AK Impol Sl. Bistrica Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 27 vrh 1. 75 145,2 62 vrh vrh 75
1. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 27 vrh 1. 75 145,2 62 vrh vrh 75
5. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 19  9. 34 104,2 51
6. Paradiž Naja 2003 AK Slovenj Gradec Licenca DP 26 + 6. 43,33 19 + 5. 45,25 88,58 45
6. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 26 + 6. 43,33 19 + 5. 45,25 88,58 45
8. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 10. 34 19 + 5. 45,25 79,25 40
9. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 26 + 6. 43,33 19  9. 34 77,33 37
10. Gobec Zoja 2004 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 21 + 11. 28,33 19 + 5. 45,25 73,58 34
11. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 17 + 15. 22 19  9. 34 56 31
12. Absec Barbara 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21 + 11. 28,33 18 + 12. 27 55,33 28
13. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje B-licenca 25 + 9. 37 13  19. 14 51 26
14. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 21 + 11. 28,33 15  15. 21 49,33 24
15. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 18 + 14. 24 18  14. 24 48 22
16. Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 16 + 16. 20 18 + 12. 27 47 20
17. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 13 + 17. 17 15  15. 21 38 18
18. Gros Sana 2003 PK Martinček B-licenca 13 + 17. 17 14  17. 17 34 16
19. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 12 + 19. 14 14  17. 17 31 14
Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2001/2002) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Golej Nik 2001 PK Laško Licenca DP 33 vrh 1. 63 35 vrh 1. 100 163 68 vrh vrh 100
2. Leskovar Gal 2002 AK Impol Sl. Bistrica Licenca DP 33 vrh 1. 63 34 + 2. 80 143 80
3. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 33 vrh 1. 63 26 + 3. 52,2 115,2 52,2
3. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 33 vrh 1. 63 26 + 3. 52,2 115,2 52,2
3. Simonič Gal 2002 ŠPO PD Celje Licenca DP 33 vrh 1. 63 26 + 3. 52,2 115,2 52,2
3. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK Licenca DP 33 vrh 1. 63 26 + 3. 52,2 115,2 52,2
3. Žužel Marko 2001 AO Trbovlje Licenca DP 33 vrh 1. 63 26 + 3. 52,2 115,2 52,2
8. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 28  9. 37 22  8. 40 77 40
9. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 31 + 8. 40 21 + 9. 34 74 37
10. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki B-licenca 25 + 10. 34 21 + 9. 34 68 34
11. Jelen Andraž 2001 ŠAO Velenje B-licenca 21 + 11. 29,5 21 + 9. 34 63,5 31
12. Brilej Rok 2001 PK Rifnik B-licenca 21 + 11. 29,5 21  12. 28 57,5 28
13. Kumprej Žan 2002 AK Ravne B-licenca 18  13. 26 15 + 13. 26 52 26
Kadetinje (2001/2002) - 9 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 35 vrh 1. 75 27 vrh 1. 81,67 156,67 62 vrh vrh 81,67
1. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 35 vrh 1. 75 27 vrh 1. 81,67 156,67 62 vrh vrh 81,67
1. Glušič Petra 2001 AK Ravne Licenca DP 35 vrh 1. 75 27 vrh 1. 81,67 156,67 62 vrh vrh 81,67
4. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 35 vrh 1. 75 20 + 6. 47 122 55
5. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne B-licenca 34 + 5. 49 24 + 4. 55 104 51
6. Kramberger Maja 2002 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 34 + 5. 49 21 + 5. 51 100 47
7. Brdnik Evita 2002 AK Impol Sl. Bistrica B-licenca 22 + 7. 43 15 + 9. 37 80 40
7. Čebular Tjaša 2002 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 9. 37 19 + 7. 43 80 40
7. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 18 + 8. 40 18 + 8. 40 80 40
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0