Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

12.05.2019, Celje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 240 od 240  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca /
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 1:12,85
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 5:26,20
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca 1:28,99
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 2:03,00
Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 0:53,39
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:05,79
Guček Matic 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:00,06
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca 1:50,73
Jurko Brin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 2:06,56
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 1:17,76
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca 1:11,46
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 1:04,34
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca 0:49,07
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 1:26,28
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:57,84
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca 0:55,68
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 0:27,31
Močnik Maksim 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:46,14
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:46,26
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca /
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 0:55,45
Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:03,33
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca 0:40,39
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 0:58,42
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 5:27,98
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 0:47,70
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca 1:13,03
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 1:26,30
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca 1:38,75
Bogović Nikita 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 1:25,89
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 1:27,98
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca 1:48,95
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:27,54
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 0:57,36
Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:55,39
Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:06,44
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca 1:09,26
Kokotec Taja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:44,67
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca 1:15,38
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca 1:19,85
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 1:16,31
Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 1:18,68
Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca 1:03,39
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 0:39,36
Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca 1:18,73
Markovič Lisa 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:58,03
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 1:09,28
Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 1:16,59
Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca 0:59,18
Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca 1:33,98
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 1:22,04
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca 1:28,67
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca 1:13,96
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 1:14,39
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca 0:55,54
Štavt Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca 1:33,23
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 0:40,61
Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 1:09,43
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca 1:39,92
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca 0:55,37
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 1:08,77
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 1:44,83
Starejši cicibani (2008/2009) - 30 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:19,56 0:18,32 0:19,30 0:17,84 / 100
2. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:23,79 0:17,66 0:22,65 0:18,24 / 80
3. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:22,97 0:23,98 0:22,78 / 0:21,44 65
4. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:26,01 0:23,50 0:25,59 / 0:24,59 55
5. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 0:27,17 0:25,26 / / / 51
6. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 0:26,17 0:25,84 / / / 47
7. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:27,70 0:30,87 / / / 43
8. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:26,74 0:35,53 / / / 40
9. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 0:30,08 / / / / 37
10. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 0:30,52 / / / / 34
11. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:30,77 / / / / 31
12. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:33,15 / / / / 28
13. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 0:38,47 / / / / 26
14. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:38,73 / / / / 24
15. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca 0:39,35 / / / / 22
16. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:40,53 / / / / 20
17. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 0:41,34 / / / / 18
18. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:42,39 / / / / 16
19. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:44,39 / / / / 14
20. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:44,80 / / / / 12
21. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 0:48,67 / / / / 10
22. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:53,46 / / / / 9
23. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:54,15 / / / / 8
24. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 1:04,22 / / / / 7
25. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 1:04,30 / / / / 6
26. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 1:18,72 / / / / 5
27. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 1:23,91 / / / / 4
28. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 1:35,67 / / / / 3
29. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 1:37,28 / / / / 2
30. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5:24,92 / / / / 1
Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca / / / / / 0
Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca / / / / / 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 44 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 0:17,02 0:18,22 0:18,89 0:17,59 0:18,45 / 100
2. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:23,52 0:29,16 0:24,09 0:22,28 0:23,13 / 80
3. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:23,93 0:23,35 0:20,91 0:23,29 / 0:21,56 65
4. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 0:26,95 0:29,88 0:29,30 0:29,41 / 0:32,83 55
5. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:25,30 0:24,62 0:21,68 / / / 51
6. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 0:30,76 0:25,78 0:23,83 / / / 47
7. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:26,81 0:27,16 0:25,07 / / / 43
8. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 0:39,50 0:38,26 0:33,27 / / / 40
9. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:35,76 0:30,56 / / / / 37
10. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:38,93 0:31,10 / / / / 34
11. Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:37,36 0:31,53 / / / / 31
12. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:33,36 0:32,40 / / / / 28
13. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:34,85 0:33,42 / / / / 26
14. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:33,59 0:33,94 / / / / 24
15. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:39,52 0:35,56 / / / / 22
16. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:20,21 5:11,02 / / / / 20
17. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:40,11 / / / / / 18
18. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:40,13 / / / / / 16
19. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:42,55 / / / / / 14
20. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:50,90 / / / / / 12
21. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:51,37 / / / / / 10
22. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:51,71 / / / / / 9
23. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 0:52,48 / / / / / 8
24. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:53,28 / / / / / 7
25. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:53,87 / / / / / 6
26. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:56,04 / / / / / 5
27. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:57,16 / / / / / 4
28. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:58,54 / / / / / 3
29. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 1:01,30 / / / / / 2
30. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 1:03,54 / / / / / 1
31. Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 1:06,49 / / / / / 0
32. Štavt Eva 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 1:08,12 / / / / / 0
33. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca 1:09,20 / / / / / 0
34. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 1:11,11 / / / / / 0
35. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 1:11,69 / / / / / 0
36. Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 1:19,30 / / / / / 0
37. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 1:25,11 / / / / / 0
38. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 1:29,03 / / / / / 0
39. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 1:35,26 / / / / / 0
40. Gračner Sara 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 1:45,49 / / / / / 0
41. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 1:53,60 / / / / / 0
42. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 5:21,91 / / / / / 0
43. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 5:28,79 / / / / / 0
44. Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 9:00,00 / / / / / 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 30 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:15,40 0:15,27 0:15,15 0:14,03 / 100
2. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 0:15,62 0:17,70 0:14,65 0:16,83 / 80
3. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:17,57 0:17,52 5:08,67 / 0:15,68 65
4. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 0:17,67 0:17,80 0:15,87 / 0:16,85 55
5. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 0:18,53 0:19,17 / / / 51
6. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 0:19,81 0:19,62 / / / 47
7. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 0:20,48 0:20,25 / / / 43
8. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:19,48 5:10,10 / / / 40
9. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:20,71 / / / / 37
10. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:21,00 / / / / 34
11. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 0:21,61 / / / / 31
12. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:22,78 / / / / 28
13. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 0:26,03 / / / / 26
14. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:26,41 / / / / 24
15. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 0:26,83 / / / / 22
16. Studnička Gaj 2007 PD K2 B-licenca 0:27,86 / / / / 20
17. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:29,10 / / / / 18
18. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 0:31,02 / / / / 16
19. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:31,82 / / / / 14
20. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 0:32,78 / / / / 12
21. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 0:36,41 / / / / 10
22. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 0:38,39 / / / / 9
23. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 0:38,61 / / / / 8
24. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:39,28 / / / / 7
25. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:41,39 / / / / 6
26. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:44,23 / / / / 5
27. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 0:52,76 / / / / 4
28. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 5:08,92 / / / / 3
29. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5:11,13 / / / / 2
30. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 5:22,67 / / / / 1
Mlajše deklice (2006/2007) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:17,23 0:16,81 0:15,43 0:14,74 / 100
2. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:16,40 0:15,18 0:16,03 0:15,51 / 80
3. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:17,60 0:18,37 0:17,72 / 0:16,81 65
4. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 0:19,33 0:17,61 0:16,61 / 0:16,93 55
5. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:21,44 0:21,14 / / / 51
6. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:22,07 0:23,40 / / / 47
7. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 0:23,04 0:24,98 / / / 43
8. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:21,38 5:11,30 / / / 40
9. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 0:23,62 / / / / 37
10. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:25,31 / / / / 34
11. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:28,64 / / / / 31
12. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 0:30,78 / / / / 28
13. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:33,37 / / / / 26
14. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:37,44 / / / / 24
15. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:38,75 / / / / 22
16. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca 0:40,94 / / / / 20
17. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:41,48 / / / / 18
18. Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:42,40 / / / / 16
19. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:46,45 / / / / 14
20. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:58,57 / / / / 12
21. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 1:06,40 / / / / 10
22. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 1:06,68 / / / / 9
23. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 1:20,99 / / / / 8
24. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 5:22,89 / / / / 7
25. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 5:39,89 / / / / 6
Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca / / / / / 0
Starejši dečki (2004/2005) - 14 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:16,48 0:15,97 0:14,20 / 100
2. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 0:16,70 0:20,37 0:15,72 / 80
3. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:16,58 9:00,00 / 0:14,27 65
4. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:16,92 0:16,57 / 0:19,33 55
5. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 0:18,97 / / / 51
6. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 0:19,83 / / / 47
7. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:20,85 / / / 43
8. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 0:22,30 / / / 40
9. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 0:23,80 / / / 37
10. Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:33,10 / / / 34
11. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:35,04 / / / 31
12. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:36,20 / / / 28
13. Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:47,08 / / / 26
14. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 5:08,44 / / / 24
Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP / / / / 0
Starejše deklice (2004/2005) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:15,74 0:17,55 0:14,77 0:13,43 / 100
2. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 0:19,85 0:18,53 0:15,69 0:16,30 / 80
3. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 0:20,52 0:19,09 0:20,71 / 0:19,05 65
4. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:22,22 0:23,27 0:23,10 / 0:22,75 55
5. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 0:24,06 0:20,51 / / / 51
6. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:24,54 0:21,63 / / / 47
7. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 0:23,84 0:24,62 / / / 43
8. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:21,03 0:24,66 / / / 40
9. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 0:25,67 / / / / 37
10. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 0:26,79 / / / / 34
11. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:32,77 / / / / 31
12. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:32,80 / / / / 28
13. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 0:35,60 / / / / 26
14. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 0:37,09 / / / / 24
15. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:40,37 / / / / 22
16. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 0:41,31 / / / / 20
17. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:44,46 / / / / 18
18. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 0:46,85 / / / / 16
Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca / / / / / 0
Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca / / / / / 0
Kadeti (2002/2003) - 11 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 0:13,78 0:11,54 0:11,81 / 100
2. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:14,07 0:12,98 0:16,00 / 80
3. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:16,61 0:14,69 / 0:14,62 65
4. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 0:17,05 0:23,78 / 0:18,74 55
5. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:18,45 / / / 51
6. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:20,33 / / / 47
7. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:22,11 / / / 43
8. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:25,14 / / / 40
9. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 0:25,54 / / / 37
10. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:25,68 / / / 34
11. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 5:06,70 / / / 31
Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP / / / / 0
Kadetinje (2002/2003) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:20,78 0:17,24 0:16,48 / 100
2. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 0:17,09 0:17,00 0:16,79 / 80
3. Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 0:19,88 0:21,25 / 0:18,67 65
4. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:23,66 0:25,16 / 0:23,57 55
5. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:23,86 / / / 51
6. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:25,50 / / / 47
7. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:35,10 / / / 43