Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

30.03.2019, Brežice

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 254 od 254  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6
Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:5  P:5  P:6
Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:5  P:6  P:6
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:5  P:5  P:5
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:1  B:1 V:2  B:2 V:5  B:5  P:7  P:7
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:2 V:5  B:5  P:7  P:6
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:5  P:6
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:7
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6
Odlazek Julian 2011 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:5
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:5  P:5
Pulko Lars 2011 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:3  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:2  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:5  P:7
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca V:2  B:1 V:3  B:2 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:5  P:7  P:7
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:5  B:5  P:7  P:5
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL /
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 30 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B
Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:7
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:5  P:3  P:6
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:6  P:6
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:2 V:5  B:5  P:7  P:6
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:6  P:6
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:5  P:3  P:6
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:5  P:6  P:5
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:5  P:8  P:5
Krošelj Lucija 2010 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:2  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:6
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6
Matkovič Zara 2011 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:3  P:5  P:3
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:5  P:5  P:5
Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6
Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:5  P:5  P:5
Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:5  P:5  P:5
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:5  P:7  P:6
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:7
Preskar Alja 2010 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:2  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:5
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:4  P:5
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:8  P:7
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:7
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:7
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:10  P:7
Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:5  P:5  P:6
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:4  B:4  P:5  P:5
Starejši cicibani (2008/2009) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 100
2. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:8  P:6 80
3. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:6  B:6  P:8  P:8 65
4. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6 55
5. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:7 51
6. Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7 47
7. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:8  P:6 43
8. Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:9  P:6 40
9. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca V:2  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:5  B:5  P:9  P:6 37
10. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:8 34
11. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:5  P:6 31
12. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:6  P:5  P:7 28
13. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:6  P:7 26
14. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:4  B:5  P:4  P:7 24
15. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:5  P:5  P:5 22
16. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:3  B:2 V:0  B:1 V:4  B:5  P:6  P:6 20
17. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca V:2  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:4  B:5  P:7  P:5 18
18. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:3  B:3 V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:4  B:5  P:7  P:7 16
19. Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:6  P:5  P:7 14
20. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:3 V:2  B:1 V:3  B:2 V:0  B:0 V:3  B:5  P:6  P:8 12
21. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:3  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:0 V:3  B:4  P:6  P:6 10
22. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:4 9
23. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:4  P:5 8
24. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:5  P:3  P:5 7
25. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:6 6
26. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:7 5
27. Oshish Amin 2009 PS DPČ Šmartno B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:1  B:3  P:2  P:3 4
28. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:3  P:3  P:5 3
29. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:4  P:0  P:5 2
30. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca V:0  B:2 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:4  P:0  P:8 1
31. Odlazek Tobias 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:2 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:5 0
Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 49 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 100
2. Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:2  B:2 V:6  B:6  P:8  P:7 80
3. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6 65
4. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:5  B:6  P:5  P:8 55
5. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:6  P:6 51
6. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7 47
7. Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:5  B:6  P:7  P:7 43
8. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:3 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:7  P:9 40
9. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:4  B:6  P:4  P:7 32,5
9. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:7 32,5
9. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:4  B:6  P:4  P:7 32,5
9. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:4  B:6  P:4  P:7 32,5
13. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:6  P:6  P:7 26
14. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:5  P:5  P:7 24
15. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:3 V:4  B:5  P:6  P:7 22
16. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:3  B:6  P:3  P:7 20
17. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:6  P:3  P:8 18
18. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:3 V:0  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:3  B:6  P:3  P:11 16
19. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca V:2  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:5  P:7 14
20. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:5  P:3  P:6 12
21. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:2  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:6  P:6 10
22. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca V:2  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:4  P:5 9
23. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:5  P:4 8
24. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:6  P:2  P:6 7
25. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:2  B:5  P:3  P:5 6
26. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:2  P:4 5
27. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:2  P:5 4
28. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:4 2,5
28. Srebotnik Oliva 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:4 2,5
30. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:3  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:4  P:6 1
31. Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:2 V:1  B:5  P:1  P:8 0
32. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:4 0
33. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:5 0
33. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:5 0
33. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:5 0
36. Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:6 0
36. Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:6 0
38. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:7 0
38. Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:7 0
40. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:4  P:2  P:5 0
41. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:4  P:3  P:4 0
42. Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:4  P:3  P:6 0
43. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:3  P:3  P:3 0
44. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 NPL V:0  B:0 V:1  B:2  P:2  P:2 0
45. Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:4  P:0  P:5 0
46. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:1 V:0  B:4  P:0  P:6 0
47. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca V:0  B:3 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:4  P:0  P:9 0
48. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 NPL V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:3 0
49. Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca V:0  B:1 NPL V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:4 0
Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Pulko Laura 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Višina SF Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 18  100
2. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 8 + 72,5
2. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 8 + 72,5
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:7   55
5. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:8  P:6   51
6. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:2  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:9  P:6   47
7. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:10  P:6   43
8. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6   40
9. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP V:1  B:1 V:2  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:6   35,5
9. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:7  P:6   35,5
11. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:2  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:8  P:6   31
12. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:5  P:8  P:5   28
13. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6   26
14. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:3  P:6   23
14. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:3  P:6   23
16. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:6  P:3  P:7   20
17. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:5   18
18. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:5  P:4  P:6   16
19. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:2 V:1  B:1 V:0  B:2 V:3  B:5  P:5  P:7   13
19. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:2  B:1 V:0  B:3 V:3  B:5  P:5  P:7   13
21. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:2  B:2 V:0  B:3 V:3  B:5  P:5  P:8   10
22. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:4  P:4   8,5
22. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:4  P:4   8,5
24. Hudohmet Amadej 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:4  P:5   7
25. Studnička Gaj 2007 PD K2 B-licenca V:2  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:6  P:6   6
26. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:2  B:5  P:2  P:6   5
27. Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:2  P:5   4
28. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:4   3
29. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:5   2
30. Hrastovšek Žiga 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:6   1
31. Resnik Anžej 2007 Posavski AK B-licenca V:2  B:2 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:3  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:5  P:8   0
32. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:4  P:2  P:5   0
33. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:4  P:3  P:6   0
34. Matjašič Jan Mark 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:4   0
35. Knez Jure 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:2   0
Mlajše deklice (2006/2007) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Višina SF Točke
1. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 11 + 100
2. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 8 + 72,5
2. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:6  P:6 8 + 72,5
4. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:8  P:6   51
4. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:8  P:6   51
4. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:6  B:6  P:8  P:6   51
7. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:5  B:6  P:5  P:6   43
8. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:5  B:6  P:6  P:6   40
9. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6   35,5
9. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6   35,5
11. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:5  P:6   31
12. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:4  B:6  P:6  P:6   28
13. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:4  B:6  P:7  P:7   26
14. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:3  B:1 V:0  B:2 V:4  B:6  P:8  P:7   24
15. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:6  P:4  P:6   22
16. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:2  B:2 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:6   20
17. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:4  P:3  P:4   18
18. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:2  B:5  P:2  P:7   16
19. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:3  P:5   14
20. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:4  P:4   12
21. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:3  B:1 V:0  B:0 V:2  B:4  P:4  P:5   9,5
21. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:4  P:5   9,5
23. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:4  P:5  P:5   8
24. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:3  P:3  P:4   7
25. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:2  B:2 V:0  B:0 V:2  B:3  P:4  P:5   6
26. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:1  B:4  P:1  P:7   5
27. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:4  P:2  P:4   4
28. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:3  P:1  P:5   3
29. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:1  B:3  P:2  P:5   2
30. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca V:3  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:3  P:3  P:3   1
31. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:3  P:0  P:6   0
32. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:4   0
33. Volčanjk Laura 2007 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:1   0
Starejši dečki (2004/2005) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:2  B:1 V:5  B:5  P:7  P:6 100
2. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:2  B:1 V:3  B:6  P:4  P:8 80
3. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:5  P:5 65
4. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:3 V:0  B:1 V:2  B:6  P:3  P:9 55
5. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:5  P:2  P:6 51
6. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:5  P:3  P:5 47
7. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:3 V:0  B:1 V:1  B:6  P:1  P:9 43
8. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:2 V:1  B:5  P:2  P:8 40
9. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:1  B:4  P:1  P:6 37
10. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:1  B:3  P:1  P:5 34
11. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca V:2  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:3  P:2  P:4 31
12. Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:1  B:2  P:2  P:3 28
13. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:4 26
Starejše deklice (2004/2005) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Višina SF Točke
1. Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6 16  100
2. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:6 80
3. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:5  B:6  P:6  P:7   65
4. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:3  B:1 V:5  B:6  P:7  P:6   55
5. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:2  B:1 V:3  B:3 V:0  B:1 V:5  B:6  P:9  P:8   51
6. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:3  B:5  P:4  P:5   47
7. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:2  B:1 V:2  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:6  P:4  P:7   43
8. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:5  P:2  P:5   40
9. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:6  P:1  P:8   35,5
9. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:1  B:6  P:1  P:8   35,5
11. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:1  B:4  P:1  P:6   31
12. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:2 V:1  B:4  P:1  P:7   28
13. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca V:2  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:3 V:1  B:4  P:2  P:8   26
14. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca V:3  B:2 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2 V:1  B:3  P:3  P:6   24
15. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:2   22
16. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca V:0  B:1 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:2  P:0  P:4   20
17. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:1   17
17. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:1  P:0  P:1   17
Kadeti (2002/2003) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:6  B:6  P:7  P:7 100
2. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:3  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:6  B:6  P:8  P:6 80
3. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:3  B:1 V:2  B:1 V:6  B:6  P:10  P:6 65
4. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:5  B:6  P:7  P:7 55
5. Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:2  B:1 V:5  B:6  P:8  P:7 51
6. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:2  B:1 V:2  B:1 V:0  B:2 V:3  B:1 V:5  B:6  P:9  P:7 47
7. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:4  B:6  P:4  P:6 43
8. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:1  B:1 V:4  B:6  P:5  P:6 40
9. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca V:1  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:3  B:1 V:0  B:1 V:2  B:1 V:4  B:6  P:9  P:6 37
10. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:3  B:5  P:3  P:5 34
11. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:2  B:1 V:3  B:5  P:4  P:6 31
12. Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol B-licenca V:1  B:1 V:2  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:2  B:5  P:3  P:5 28
13. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:1 V:1  B:5  P:1  P:6 26
14. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:1  B:5  P:1  P:7 24
15. Siljan Arnož 2003 PK Rimske Toplice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:0 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:0 V:0  B:3 V:1  B:3  P:1  P:6 22
Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP NPL NPL NPL NPL NPL NPL / 0
Kadetinje (2002/2003) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Balvan 1 Balvan 2 Balvan 3 Balvan 4 Balvan 5 Balvan 6 Skupaj V in B Točke
1. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP V:1  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:0  B:1 V:2  B:2 V:1  B:1 V:5  B:6  P:7  P:8 100
2. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:0 V:1  B:1 V:5  B:5  P:5  P:5 80
3. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:1  B:1 V:0  B:3 V:1  B:1 V:4  B:6  P:4  P:8 65
4. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:2 V:1  B:1 V:0  B:0 V:3  B:1 V:4  B:5  P:6  P:6 55
5. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP V:1  B:1 V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:0 V:2  B:2 V:3  B:5  P:4  P:6 51
6. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca V:1  B:1 V:0  B:1 V:0  B:1 V:0  B:2 V:0  B:1 V:0  B:1 V:1  B:6  P:1  P:7 47
7. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca V:1  B:1 V:0  B:2 V:0  B:0 V:0  B:3 V:0  B:0 V:0  B:0 V:1  B:3  P:1  P:6 43