Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

16.03.2019, Trbovlje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 278 od 278  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 37 + 33 vrh
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca 33 + 26 
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 40 vrh 33 vrh
Dular Jaka 2010 PK Novo mesto B-licenca 40 vrh 31 +
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca 33  21 
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 37 + 33 vrh
Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 40 vrh 33 vrh
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 19 + 18 +
Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19 + 12 
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca 19 + 18 
Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 40 vrh 33 vrh
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 40 vrh 33 vrh
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca 40 vrh 33 vrh
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca 40 vrh 33 vrh
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca 40 vrh 33 vrh
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki B-licenca NPL NPL
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 40 vrh 33 vrh
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 36  33 vrh
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca 40 vrh 33 vrh
Meh Anej 2011 AO Trbovlje B-licenca 19  14 
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 40 vrh 33 vrh
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 40 vrh 33 vrh
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca 33 + 22 
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca 33  21 
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 36  18 
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 34  20 
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 33  14 
Zmrzljak Erik 2010 AO Trbovlje B-licenca 19  17 
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 30  33 
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca 28  33 
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 14  18 +
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca 25 + 19 +
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 33 vrh 40 vrh
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 33 vrh 40 vrh
Grosar Iza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 18  21 +
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 33 vrh 34 +
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca 30 + 40 vrh
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca 29  32 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 30  36 
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca 29 + 33 
Koželj Eva 2010 PK Novo mesto B-licenca 29  33 
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 30  34 
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 33 vrh 40 vrh
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 33 vrh 40 vrh
Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 33 vrh 36 +
Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca 33 vrh 40 vrh
Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca 33 vrh 34 
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 33 vrh 40 vrh
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca 22 + NPL
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 32  33 
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 24 + 40 vrh
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 33 vrh 40 vrh
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca 23  19 
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca 25 + 19 
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 28  33 
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 33 vrh 40 vrh
Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 33 vrh 40 vrh
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 33 vrh 40 vrh
Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 33 vrh 33 
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca 33 vrh 40 vrh
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 33  32 +
Verhovc Ajda 2010 PK Laško B-licenca NPL NPL
Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 19  19 
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 18 + 34 
Starejši cicibani (2008/2009) - 34 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 35 + 1. 90 34 vrh 1. 100 190 69 + vrh 100
2. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 35 + 1. 90 26,5 + 7. 40 130 80
3. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 35  3. 65 30 + 4. 55 120 65
4. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31 + 5. 49 32 + 3. 65 114 55
5. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 29 + 8. 31,43 33 + 2. 80 111,43 51
6. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 32 + 4. 55 29 + 5. 51 106 47
7. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 31 + 5. 49 26,5 + 7. 40 89 43
8. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 29 + 8. 31,43 28  6. 47 78,43 40
9. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29 + 8. 31,43 26,5 + 7. 40 71,43 37
10. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30  7. 43 24 + 11. 25,17 68,17 34
11. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 29 + 8. 31,43 24 + 11. 25,17 56,6 28,33
11. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 29 + 8. 31,43 24 + 11. 25,17 56,6 28,33
11. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 29 + 8. 31,43 24 + 11. 25,17 56,6 28,33
14. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 29 + 8. 31,43 22  18. 16 47,43 24
15. Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 27 + 21. 10 25 + 10. 34 44 22
16. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 29  15. 18 24 + 11. 25,17 43,17 19
16. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 29  15. 18 24 + 11. 25,17 43,17 19
18. De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje B-licenca 29  15. 18 21 + 19. 8,88 26,88 14
18. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 29  15. 18 21 + 19. 8,88 26,88 14
18. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 29  15. 18 21 + 19. 8,88 26,88 14
21. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 26  23. 7,5 24  17. 18 25,5 10
22. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28 + 20. 12 21 + 19. 8,88 20,88 9
23. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 22. 9 21 + 19. 8,88 17,88 8
24. Hribar Luka 2008 PK Novo mesto B-licenca 26  23. 7,5 21 + 19. 8,88 16,38 7
25. Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21  29. 2 21 + 19. 8,88 10,88 6
26. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 19  30. 0,5 21 + 19. 8,88 9,38 5
27. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 24  26. 4,5 21  27. 4 8,5 4
28. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 25  25. 6 13  34. 0 6 3
29. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 21 + 28. 3 19 + 28. 2,5 5,5 2
30. Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 24  26. 4,5 17 + 30. 0,33 4,83 1
31. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 19  30. 0,5 19 + 28. 2,5 3 0
32. Lotrič Filip 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 18 + 32. 0 17 + 30. 0,33 0,33 0
32. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 18 + 32. 0 17 + 30. 0,33 0,33 0
34. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 18  34. 0 15  33. 0 0 0
Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 53 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Licenca DP 30 + 2. 66,67 34 + 1. 90 156,67 64 + + 90
1. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 30 + 2. 66,67 34 + 1. 90 156,67 64 + + 90
3. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 34 vrh 1. 100 33 + 4. 55 155 65
4. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 30 + 2. 66,67 32 + 5. 47 113,67 55
5. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 30  5. 51 32 + 5. 47 98 51
6. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 26,5 + 9. 30 34  3. 65 95 47
7. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 28 + 7. 43 32 + 5. 47 90 43
8. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 29  6. 47 29 + 10. 27,5 74,5 40
9. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 28  8. 40 29 + 10. 27,5 67,5 37
10. Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 26,5 + 9. 30 29 + 10. 27,5 57,5 31
10. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 26,5 + 9. 30 29 + 10. 27,5 57,5 31
10. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 26,5 + 9. 30 29 + 10. 27,5 57,5 31
13. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 26,5 + 9. 30 29  16. 20 50 26
14. Hribar Ajda 2008 AO Trbovlje B-licenca 22 + 20. 11 30 + 9. 37 48 24
15. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 22  22. 7,5 31 + 8. 40 47,5 22
16. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 24 + 15. 19 29 + 10. 27,5 46,5 20
17. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26,5 + 9. 30 26 + 17. 14 44 18
18. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 24 + 15. 19 26 + 17. 14 33 14
18. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 24 + 15. 19 26 + 17. 14 33 14
18. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 24 + 15. 19 26 + 17. 14 33 14
21. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 24  19. 14 26  22. 7 21 10
22. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 21 + 26. 1,67 26 + 17. 14 15,67 9
23. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 22  22. 7,5 26  22. 7 14,5 7,5
23. Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 22  22. 7,5 26  22. 7 14,5 7,5
25. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 22  22. 7,5 25 + 27. 4 11,5 6
26. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 22 + 20. 11 19 + 36. 0 11 5
27. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 21 + 26. 1,67 26  22. 7 8,67 3,5
27. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 21 + 26. 1,67 26  22. 7 8,67 3,5
29. Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 21 + 26. 1,67 21 + 28. 2 3,67 1,5
29. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 21 + 26. 1,67 21 + 28. 2 3,67 1,5
31. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 15 + 46. 0 21 + 28. 2 2 0
32. Ahlin Katja 2009 AO Trbovlje B-licenca 21 + 26. 1,67 20  35. 0 1,67 0
32. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21 + 26. 1,67 19  39. 0 1,67 0
32. Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 21 + 26. 1,67 18 + 41. 0 1,67 0
32. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 21 + 26. 1,67 19  39. 0 1,67 0
36. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca 21  35. 0 18  46. 0 0 0
36. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 21  35. 0 18  46. 0 0 0
36. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 18  41. 0 21  31. 0 0 0
36. Glavan Taja 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 15  48. 0 18  46. 0 0 0
36. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 13,5  51. 0 16  52. 0 0 0
36. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 14 + 50. 0 18 + 41. 0 0 0
36. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 17  45. 0 18  46. 0 0 0
36. Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15  48. 0 21  31. 0 0 0
36. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 21  35. 0 18 + 41. 0 0 0
36. Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem B-licenca 10 + 53. 0 16  52. 0 0 0
36. Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 11  52. 0 17  51. 0 0 0
36. Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 43. 0 18 + 41. 0 0 0
36. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 21  35. 0 21  31. 0 0 0
36. Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca 21  35. 0 19 + 36. 0 0 0
36. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 18  41. 0 19 + 36. 0 0 0
36. Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 17 + 43. 0 18  46. 0 0 0
36. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 15 + 46. 0 18 + 41. 0 0 0
36. Zeme Ana 2009 PK Laško B-licenca 21  35. 0 21  31. 0 0 0
Oberč Ana Li 2009 AO Trbovlje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 30 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 35 vrh 1. 90 30 vrh 1. 90 180 65 vrh vrh 90
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 35 vrh 1. 90 30 vrh 1. 90 180 65 vrh vrh 90
3. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 33 + 3. 57 29 + 3. 60 117 65
4. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 33 + 3. 57 28 + 6. 45 102 55
5. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 27 + 8. 29,11 29 + 3. 60 89,11 51
6. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 27 + 8. 29,11 29  5. 51 80,11 47
7. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 28 + 6. 47 25 + 8. 32,67 79,67 43
8. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 33 + 3. 57 22 + 16. 14,14 71,14 40
9. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27 + 8. 29,11 25 + 8. 32,67 61,78 32,5
9. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 27 + 8. 29,11 25 + 8. 32,67 61,78 32,5
9. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 27 + 8. 29,11 25 + 8. 32,67 61,78 32,5
9. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 27 + 8. 29,11 25 + 8. 32,67 61,78 32,5
13. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 27  17. 15 28 + 6. 45 60 26
14. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28  7. 43 22 + 16. 14,14 57,14 24
15. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27 + 8. 29,11 23 + 14. 23 52,11 22
16. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 27  17. 15 25 + 8. 32,67 47,67 20
17. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 27 + 8. 29,11 22 + 16. 14,14 43,25 18
18. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 27 + 8. 29,11 21 + 23. 8 37,11 16
19. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 25  22. 9 23 + 14. 23 32 14
20. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27  17. 15 22 + 16. 14,14 29,14 11
20. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 27  17. 15 22 + 16. 14,14 29,14 11
22. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 24  23. 7 22 + 16. 14,14 21,14 9
23. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 23 + 26. 5 22 + 16. 14,14 19,14 8
24. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 25 + 21. 10 20 + 24. 7 17 7
25. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 24  23. 7 18 + 25. 6 13 6
26. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24  23. 7 18  26. 4,5 11,5 5
27. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 23  27. 4 18  26. 4,5 8,5 4
28. Hribar Mark 2006 PK Novo mesto B-licenca 20  29. 2 16,5  28. 3 5 3
29. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 22 + 28. 3 11,5  30. 1 4 2
30. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 19  30. 1 11,5 + 29. 2 3 1
Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2006/2007) - 36 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 29 + 1. 70,2 35 vrh 1. 100 170,2 64 + vrh 100
2. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 29 + 1. 70,2 31  3. 65 135,2 80
3. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 28 + 6. 47 33 + 2. 80 127 65
4. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 29 + 1. 70,2 27  6. 45 115,2 53
4. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 29 + 1. 70,2 27  6. 45 115,2 53
6. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 29 + 1. 70,2 26 + 8. 38,5 108,7 47
7. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 25 + 8. 38,5 30  4. 55 93,5 43
8. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 8. 38,5 28 + 5. 51 89,5 40
9. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 26 + 7. 43 26 + 8. 38,5 81,5 37
10. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 11. 28,33 25 + 10. 31 59,33 32,5
10. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22 + 11. 28,33 25 + 10. 31 59,33 32,5
12. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 23 + 10. 34 23 + 14. 20 54 28
13. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP 20  15. 21 25 + 10. 31 52 26
14. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20 + 14. 24 23 + 14. 20 44 24
15. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 22 + 11. 28,33 20 + 22. 7 35,33 22
16. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 17 + 18. 14 23 + 14. 20 34 19
16. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 18. 14 23 + 14. 20 34 19
18. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 20  15. 21 21  21. 10 31 16
19. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 16 + 21. 7,5 23 + 14. 20 27,5 14
20. Gričar Lara 2006 AO Trbovlje Licenca DP 11  34. 0 24 + 13. 26 26 12
21. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca 18  17. 18 20 + 22. 7 25 10
22. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 16 + 21. 7,5 21 + 19. 13 20,5 9
23. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 16 + 21. 7,5 20 + 22. 7 14,5 7,5
23. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 + 21. 7,5 20 + 22. 7 14,5 7,5
25. Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 18. 14 19 + 30. 0,25 14,25 6
26. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 11 + 30. 0,25 21 + 19. 13 13,25 5
27. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca 12 + 28. 3 20 + 22. 7 10 4
28. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 16 + 21. 7,5 19 + 30. 0,25 7,75 3
29. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 16 + 21. 7,5 14  36. 0 7,5 2
30. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 13 + 27. 4 19 + 30. 0,25 4,25 1
31. Bevc Zala 2006 AO Trbovlje B-licenca 11 + 30. 0,25 20  27. 3 3,25 0
31. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 11 + 30. 0,25 20  27. 3 3,25 0
33. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 11  34. 0 20  27. 3 3 0
34. Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 12  29. 2 19  34. 0 2 0
35. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 11 + 30. 0,25 19 + 30. 0,25 0,5 0
36. Zeme Eva 2007 PK Laško B-licenca 11  34. 0 18  35. 0 0 0
Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2004/2005) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 28 + 1. 100 34 + 1. 81,67 181,67 62 + + 100
2. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 25 + 2. 66,67 34 + 1. 81,67 148,34 72,5
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 25 + 2. 66,67 34 + 1. 81,67 148,34 72,5
4. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 25 + 2. 66,67 29 + 6. 45 111,67 55
5. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 5. 49 30 + 4. 55 104 51
6. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 5. 49 24 + 9. 37 86 47
7. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 20 + 8. 38,5 29 + 6. 45 83,5 43
8. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 21 + 7. 43 28 + 8. 40 83 40
9. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 18 + 11. 31 30  5. 51 82 37
10. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 20 + 8. 38,5 24  10. 34 72,5 34
11. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 19  10. 34 20 + 11. 31 65 31
12. Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 12. 28 17  12. 28 56 28
13. Čoklc Tadej 2004 AO Trbovlje B-licenca 13  13. 26 13 + 13. 26 52 26
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2004/2005) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 35 vrh 1. 90 29 vrh 1. 90 180 64 vrh vrh 90
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 35 vrh 1. 90 29 vrh 1. 90 180 64 vrh vrh 90
3. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 34 + 3. 57 27 + 3. 65 122 65
4. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 34 + 3. 57 26  5. 51 108 55
5. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 34 + 3. 57 25 + 6. 47 104 51
6. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 31 + 7. 43 26 + 4. 55 98 47
7. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 30 + 8. 40 22 + 7. 43 83 43
8. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 28 + 9. 37 21 + 8. 40 77 40
9. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 33 + 6. 47 18 + 10. 28,6 75,6 37
10. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 24 + 11. 31 20 + 9. 37 68 34
11. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 27  10. 34 18 + 10. 28,6 62,6 31
12. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 20 + 12. 28 18 + 10. 28,6 56,6 28
13. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 20  13. 24 18 + 10. 28,6 52,6 26
14. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 20  13. 24 14 + 15. 22 46 24
15. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20  13. 24 13 + 16. 17 41 22
16. Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca 19 + 16. 19 13 + 16. 17 36 20
17. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 6 + 25. 6 18 + 10. 28,6 34,6 18
18. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 19 + 16. 19 12 + 20. 12 31 16
19. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 13 + 18. 12,2 13 + 16. 17 29,2 13
19. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 13 + 18. 12,2 13 + 16. 17 29,2 13
21. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 13 + 18. 12,2 11 + 21. 9,5 21,7 10
22. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 13 + 18. 12,2 10 + 23. 8 20,2 9
23. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 13 + 18. 12,2 9 + 25. 6 18,2 8
24. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca 11  24. 7 11 + 21. 9,5 16,5 7
25. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 13  23. 8 10  24. 7 15 6
Kadeti (2002/2003) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 28 + 1. 100 35 vrh 1. 90 190 63 + vrh 100
2. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 27 + 2. 66,67 35 vrh 1. 90 156,67 80
3. Drevenšek Jakob 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 27 + 2. 66,67 33 + 4. 51 117,67 60
3. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 27 + 2. 66,67 33 + 4. 51 117,67 60
5. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 26 + 5. 47 34 + 3. 65 112 51
6. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 26 + 5. 47 33  7. 43 90 47
7. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 26 + 5. 47 32  8. 40 87 43
8. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 25 + 8. 35,5 33 + 4. 51 86,5 40
9. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 8. 35,5 31 + 9. 37 72,5 37
10. Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca 25 + 8. 35,5 30  10. 34 69,5 34
11. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 25 + 8. 35,5 28 + 11. 29,5 65 31
12. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 20 + 12. 28 28 + 11. 29,5 57,5 28
13. Čeh Dominik 2003 ŠAO Velenje B-licenca 17 + 14. 24 22 + 13. 26 50 25
13. Gošnik Svit 2002 ŠAO Velenje B-licenca 18 + 13. 26 20 + 14. 24 50 25
15. Radež Matija 2002 PK Novo mesto B-licenca 15 + 15. 22 19  15. 22 44 22
Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (2002/2003) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 35 vrh 1. 100 27 + 1. 100 200 62 vrh + 100
2. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 34  2. 80 26 + 2. 72,5 152,5 80
3. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 31 + 3. 60 26 + 2. 72,5 132,5 65
4. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 31 + 3. 60 22 + 5. 49 109 55
5. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 29 + 5. 51 25 + 4. 55 106 51
6. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 28 + 6. 47 22 + 5. 49 96 47
7. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj A-licenca 22 + 7. 43 18 + 7. 41,5 84,5 43
8. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19 + 9. 37 18 + 7. 41,5 78,5 40
9. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 20  8. 40 13 + 10. 34 74 37
10. Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 13  10. 34 16 + 9. 37 71 34