Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

09.03.2019, Slovenska Bistrica

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 312 od 312  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 34 vrh 25 vrh
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca 33 + 25 vrh
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 34 vrh 25 vrh
Dular Jaka 2010 PK Novo mesto B-licenca 34 vrh 25 vrh
Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca 24  25 vrh
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 34  25 vrh
Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 34 vrh 25 vrh
Fon Jaka 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 23  25 vrh
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 34 vrh 25 vrh
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 34 vrh 25 vrh
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca 34 vrh 25 vrh
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 34 vrh 25 vrh
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca 34 vrh 25 vrh
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki B-licenca 20  25 vrh
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34 vrh 25 vrh
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 34 vrh 25 vrh
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca 34 vrh 25 vrh
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 34 vrh 25 vrh
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 34 vrh 25 vrh
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca 29  25 vrh
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca 20 + 25 vrh
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 30  25 vrh
Rauter Nejc 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 34 vrh 25 vrh
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 34 vrh 25 vrh
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 28 + 25 vrh
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 41 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca 25 vrh 27 
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 25 vrh 29 
Belcl Lyn Naia 2010 PD Ljutomer B-licenca 25 vrh 33 
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca 25 vrh 34 vrh
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 25 vrh 28 
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca 25 vrh 32 
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 28 
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Kopitar Neža 2010 PK Beta B-licenca 25 vrh 29 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 25 vrh 34 vrh
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca 25 vrh 29 
Koželj Eva 2010 PK Novo mesto B-licenca 25 vrh 34 vrh
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 25 vrh 28 +
Kumer Kaja 2010 PD Ljutomer B-licenca 25 vrh 28 +
Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 20 +
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 25 vrh 20 +
Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 25 vrh 34 vrh
Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca 25 vrh 24 
Lužnik Petja 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 25 vrh 20 
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 25 vrh 34 vrh
Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 25 vrh 34 vrh
Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca 25 vrh 34 vrh
Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca 25 vrh 34 vrh
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 25 vrh 34 vrh
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca 25 vrh 34 vrh
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 25 vrh 29 
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca 25 vrh 33 
Potočnik Anika 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 25 vrh 29 +
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 25 vrh 28 
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca 25 vrh 29 
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca NPL NPL
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 25 vrh 29 
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 25 vrh 34 vrh
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 25 vrh 34 vrh
Vranc Vita 2011 ŠD Pajki B-licenca 25 vrh 29 
Starejši cicibani (2008/2009) - 41 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 34 + 1. 90 34 + 1. 81,67 171,67 68 + + 100
2. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 34 + 1. 90 34  4. 49 139 80
3. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30 + 3. 48,29 34 + 1. 81,67 129,96 65
4. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 27 + 10. 26,43 34 + 1. 81,67 108,1 55
5. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 30 + 3. 48,29 34  4. 49 97,29 49
5. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 30 + 3. 48,29 34  4. 49 97,29 49
7. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 30 + 3. 48,29 32  9. 35,5 83,79 43
8. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 30 + 3. 48,29 31 + 11. 29,5 77,79 38,5
8. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 30 + 3. 48,29 31 + 11. 29,5 77,79 38,5
10. Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 27 + 10. 26,43 34  4. 49 75,43 34
11. Smalls Luka 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 27 + 10. 26,43 33  8. 40 66,43 31
12. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 30 + 3. 48,29 26 + 17. 16 64,29 28
13. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27 + 10. 26,43 32  9. 35,5 61,93 26
14. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 27 + 10. 26,43 31  13. 25 51,43 24
15. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 27 + 10. 26,43 30 + 15. 22 48,43 22
16. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 27  17. 18 27  16. 20 38 20
17. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 21. 8,5 31  13. 25 33,5 18
18. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 27 + 10. 26,43 25 + 24. 6,5 32,93 16
19. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 18. 15 26 + 17. 16 31 14
20. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  20. 12 26 + 17. 16 28 12
21. Hribar Luka 2008 PK Novo mesto B-licenca 26 + 18. 15 24  26. 3,5 18,5 10
22. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 21. 8,5 26  20. 9,75 18,25 8,5
22. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 21 + 21. 8,5 26  20. 9,75 18,25 8,5
24. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 21 + 21. 8,5 25 + 24. 6,5 15 7
25. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 20 + 28. 1,2 26  20. 9,75 10,95 5,5
25. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 20 + 28. 1,2 26  20. 9,75 10,95 5,5
27. Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 21  25. 5 23  30. 0,5 5,5 4
28. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 21  25. 5 21  32. 0 5 2,5
28. Ptičar Mark 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 21  25. 5 NPL / 0 5 2,5
30. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 20 + 28. 1,2 24  26. 3,5 4,7 1
31. Ogrizek Nejc 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 16 + 41. 0 24  26. 3,5 3,5 0
31. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 19  36. 0 24  26. 3,5 3,5 0
33. Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca 20 + 28. 1,2 23  30. 0,5 1,7 0
34. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 28. 1,2 19 + 37. 0 1,2 0
35. Belšak Vito 2009 PD Ljutomer B-licenca 18  39. 0 17 + 40. 0 0 0
35. Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 19  36. 0 21  32. 0 0 0
35. Jug Andrej 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 19  36. 0 21  32. 0 0 0
35. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 18  39. 0 20  35. 0 0 0
35. Trojer Christian 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 19 + 34. 0 20  35. 0 0 0
35. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 20  33. 0 18 + 38. 0 0 0
35. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 19 + 34. 0 18 + 38. 0 0 0
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 59 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 34 + 1. 63 33 + 1. 100 163 67 + + 100
2. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 34 + 1. 63 30 + 2. 59,6 122,6 62,75
2. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 34 + 1. 63 30 + 2. 59,6 122,6 62,75
2. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 34 + 1. 63 30 + 2. 59,6 122,6 62,75
2. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 34 + 1. 63 30 + 2. 59,6 122,6 62,75
6. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 34 + 1. 63 30  7. 38,5 101,5 45
6. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 34 + 1. 63 30  7. 38,5 101,5 45
8. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 34  8. 40 30 + 2. 59,6 99,6 40
9. Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 31 + 9. 32,5 30  7. 38,5 71 37
10. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 31 + 9. 32,5 29 + 11. 29,5 62 34
11. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 28  14. 23 29 + 11. 29,5 52,5 31
12. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 30 + 13. 26 27 + 14. 18 44 28
13. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 31 + 9. 32,5 27  21. 8,5 41 25
13. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 31 + 9. 32,5 27  21. 8,5 41 25
15. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 25 + 29. 1 30  7. 38,5 39,5 22
16. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 27  16. 20 27 + 14. 18 38 20
17. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 26 + 17. 15 27 + 14. 18 33 16
17. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 26 + 17. 15 27 + 14. 18 33 16
17. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 26 + 17. 15 27 + 14. 18 33 16
20. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 26  21. 6,5 28 + 13. 26 32,5 12
21. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 28  14. 23 26 + 25. 5,5 28,5 10
22. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 26  21. 6,5 27 + 14. 18 24,5 9
23. Potočnik Paulina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 26 + 17. 15 27  21. 8,5 23,5 8
24. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24 + 34. 0 27 + 14. 18 18 7
25. Ristič Ana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 26  21. 6,5 27  21. 8,5 15 6
26. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 26  21. 6,5 26 + 25. 5,5 12 5
27. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 26  21. 6,5 21 + 27. 4 10,5 4
28. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26  21. 6,5 21  28. 1,5 8 3
29. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 26  21. 6,5 20 + 32. 0 6,5 1,5
29. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 26  21. 6,5 20  39. 0 6,5 1,5
31. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 23 + 37. 0 21  28. 1,5 1,5 0
31. Urbanica Eva 2009 Posavski AK B-licenca 24  35. 0 21  28. 1,5 1,5 0
31. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 25  32. 0 21  28. 1,5 1,5 0
34. Dolanc Julija 2009 AO Trbovlje B-licenca 25 + 29. 1 14 + 54. 0 1 0
34. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca 25 + 29. 1 20 + 32. 0 1 0
36. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca 19  49. 0 14  57. 0 0 0
36. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 19  49. 0 18  47. 0 0 0
36. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 20  43. 0 18 + 46. 0 0 0
36. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23  38. 0 20 + 32. 0 0 0
36. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 18 + 52. 0 20 + 32. 0 0 0
36. Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 25  32. 0 19  44. 0 0 0
36. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 17  56. 0 15 + 50. 0 0 0
36. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 20  43. 0 14 + 54. 0 0 0
36. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 23  38. 0 19  44. 0 0 0
36. Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 17  56. 0 14 + 54. 0 0 0
36. Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18  53. 0 16  49. 0 0 0
36. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 19 + 45. 0 20 + 32. 0 0 0
36. Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 19 + 45. 0 20  39. 0 0 0
36. Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem B-licenca 18  53. 0 15  52. 0 0 0
36. Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 13 + 58. 0 15  52. 0 0 0
36. Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 20 + 41. 0 20  39. 0 0 0
36. Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19  49. 0 14  57. 0 0 0
36. Pavlič Nastja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 24  35. 0 20  39. 0 0 0
36. Pomperger Lana Lara 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 19 + 45. 0 17 + 48. 0 0 0
36. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 21  40. 0 20 + 32. 0 0 0
36. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 20 + 41. 0 20  39. 0 0 0
36. Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 13 + 58. 0 12 + 59. 0 0 0
36. Trček Lucija 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 18  53. 0 15 + 50. 0 0 0
36. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 19 + 45. 0 20 + 32. 0 0 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 39 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 35 vrh 1. 75 35 vrh 1. 90 165 70 vrh vrh 90
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 35 vrh 1. 75 35 vrh 1. 90 165 70 vrh vrh 90
3. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 35 vrh 1. 75 25  11. 29,5 104,5 65
4. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 34 + 5. 47 34  4. 55 102 55
5. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 35 vrh 1. 75 24 + 13. 21 96 51
6. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 32 + 9. 30 34 + 3. 65 95 47
7. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32 + 9. 30 31 + 5. 51 81 43
8. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 32 + 9. 30 25 + 6. 40,2 70,2 37
8. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 32 + 9. 30 25 + 6. 40,2 70,2 37
8. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 32 + 9. 30 25 + 6. 40,2 70,2 37
11. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 34 + 5. 47 24 + 13. 21 68 31
12. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 33 + 8. 40 24 + 13. 21 61 28
13. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 34 + 5. 47 23 + 20. 11 58 26
14. Majer Matic 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 27 + 17. 13,17 25 + 6. 40,2 53,37 24
15. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 32 + 9. 30 24 + 13. 21 51 22
16. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 26 + 25. 6 25 + 6. 40,2 46,2 20
17. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31 + 15. 22 24 + 13. 21 43 18
18. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28 + 16. 20 24 + 13. 21 41 16
19. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 27  23. 7,5 25  11. 29,5 37 14
20. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 27 + 17. 13,17 24  19. 14 27,17 12
21. Grudnik Nejc 2006 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 27 + 17. 13,17 23 + 20. 11 24,17 10
22. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 27 + 17. 13,17 22 + 22. 7,5 20,67 8
22. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 27 + 17. 13,17 22 + 22. 7,5 20,67 8
22. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 27 + 17. 13,17 22 + 22. 7,5 20,67 8
25. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 27  23. 7,5 22 + 22. 7,5 15 6
26. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 26  26. 4 22  26. 4 8 5
27. Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca 23 + 30. 0,33 22  26. 4 4,33 4
28. Hribar Mark 2006 PK Novo mesto B-licenca 26  26. 4 21  31. 0 4 2
28. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 26  26. 4 20 + 33. 0 4 2
28. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23  33. 0 22  26. 4 4 2
31. Repnik Žiga 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 24  29. 2 20 + 33. 0 2 0
32. Rakovnik Domen 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 16 + 38. 0 21 + 29. 1,5 1,5 0
32. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23  33. 0 21 + 29. 1,5 1,5 0
34. Srebotnik Gašper 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23 + 30. 0,33 20 + 33. 0 0,33 0
34. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 23 + 30. 0,33 20  38. 0 0,33 0
36. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 18  35. 0 21  31. 0 0 0
36. Dragar Luka 2007 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 16  39. 0 20  38. 0 0 0
36. Filip Anej 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 17 + 36. 0 20 + 33. 0 0 0
36. Skledar Jernej 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 17 + 36. 0 20 + 33. 0 0 0
Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2006/2007) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 33 + 1. 90 160,2 68 vrh + 100
2. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 33 + 6. 47 33 + 1. 90 137 80
3. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 33  3. 60 130,2 65
4. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 32 + 5. 47 117,2 53
4. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 32 + 5. 47 117,2 53
6. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 35 vrh 1. 70,2 29  8. 40 110,2 47
7. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 31 + 9. 34 33  3. 60 94 43
8. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 32  8. 40 32 + 5. 47 87 40
9. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 32 + 7. 43 27 + 9. 32,5 75,5 37
10. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31 + 9. 34 27 + 9. 32,5 66,5 34
11. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 31 + 9. 34 27  13. 25 59 31
12. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  17. 16 27 + 9. 32,5 48,5 28
13. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 24 + 15. 21 27  13. 25 46 26
14. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP 30  14. 24 26 + 15. 20 44 24
15. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31  12. 28 26  18. 15 43 22
16. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 23 + 20. 9,75 27 + 9. 32,5 42,25 20
17. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca 24 + 15. 21 26 + 15. 20 41 18
18. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 30 + 13. 26 20 + 23. 7 33 16
19. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  17. 16 24 + 20. 12 28 14
20. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 24. 6,5 26 + 15. 20 26,5 12
21. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca 24  17. 16 24  21. 10 26 10
22. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 23 + 20. 9,75 26  18. 15 24,75 9
23. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca 23 + 20. 9,75 23 + 22. 9 18,75 8
24. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 23 + 20. 9,75 20 + 23. 7 16,75 7
25. Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 22 + 24. 6,5 17 + 27. 3 9,5 6
26. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 21 + 28. 1,2 20 + 23. 7 8,2 5
27. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 22  26. 4,5 17 + 27. 3 7,5 4
28. Privšek Nia Gaia 2006 PK Laško B-licenca 22  26. 4,5 17  30. 1 5,5 3
29. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 21  33. 0 18 + 26. 5 5 2
30. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 21 + 28. 1,2 17 + 27. 3 4,2 1
31. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 21 + 28. 1,2 16 + 31. 0 1,2 0
31. Oprešnik Zala 2006 ŠAO Velenje B-licenca 21 + 28. 1,2 13  35. 0 1,2 0
31. Steinbacher Klara 2006 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 21 + 28. 1,2 16 + 31. 0 1,2 0
34. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 21  33. 0 13 + 34. 0 0 0
34. Motaln Neja 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 18  35. 0 15  33. 0 0 0
Majer Manca 2006 Klub AKSB Impol B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2004/2005) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 31 + 1. 100 34 + 1. 100 200 65 + + 100
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 30  2. 80 26 + 3. 43,1 123,1 80
3. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 11. 28,33 29  2. 80 108,33 65
4. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 29 + 3. 65 26 + 3. 43,1 108,1 55
5. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 28 + 4. 53 26 + 3. 43,1 96,1 49
5. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28 + 4. 53 26 + 3. 43,1 96,1 49
7. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 27 + 6. 45 26 + 3. 43,1 88,1 43
8. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 26 + 8. 38,5 26 + 3. 43,1 81,6 38,5
8. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 26 + 8. 38,5 26 + 3. 43,1 81,6 38,5
10. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 25 + 11. 28,33 26 + 3. 43,1 71,43 32,5
10. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 25 + 11. 28,33 26 + 3. 43,1 71,43 32,5
12. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 27 + 6. 45 25 + 13. 24 69 28
13. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 24 + 14. 24 26 + 3. 43,1 67,1 26
14. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 26  10. 34 25 + 13. 24 58 24
15. Majer Jure 2004 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22 + 16. 20 25 + 13. 24 44 22
16. Knez Jaka 2005 PK Rimske Toplice B-licenca 23 + 15. 22 24 + 16. 20 42 20
17. Horn Lan 2004 PD Ljutomer B-licenca 17 + 17. 18 18 + 18. 16 34 17
17. Rubin Tian 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16  18. 16 19 + 17. 18 34 17
19. Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD B-licenca 4 + 19. 14 10 + 19. 14 28 14
Kolar Anže 2005 AK Slovenj Gradec B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše deklice (2004/2005) - 29 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Seliškar Ema 2004 Klub AKSB Impol Licenca DP 35 vrh 1. 100 34 + 1. 90 190 69 vrh + 100
2. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 34  4. 53 34 + 1. 90 143 80
3. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 34 + 2. 72,5 30 + 4. 53 125,5 65
4. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 34  4. 53 33 + 3. 65 118 55
5. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 34 + 2. 72,5 28 + 7. 43 115,5 51
6. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 33 + 6. 45 30 + 4. 53 98 47
7. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 33 + 6. 45 29 + 6. 47 92 43
8. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 30 + 8. 40 26 + 8. 40 80 40
9. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 29  9. 37 25 + 9. 32,5 69,5 37
10. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 28 + 10. 34 25 + 9. 32,5 66,5 34
11. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 26 + 11. 26,2 25 + 9. 32,5 58,7 29,5
11. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 26 + 11. 26,2 25 + 9. 32,5 58,7 29,5
13. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 26 + 11. 26,2 21  13. 25 51,2 25
13. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol B-licenca 26 + 11. 26,2 21  13. 25 51,2 25
15. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 26 + 11. 26,2 20 + 15. 20 46,2 22
16. Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca 26  16. 17 20 + 15. 20 37 19
16. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 26  16. 17 20 + 15. 20 37 19
18. Jovič Penko Urška 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 26  16. 17 17 + 18. 15 32 16
19. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 26  16. 17 16 + 20. 9,2 26,2 14
20. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23 + 22. 9 17 + 18. 15 24 12
21. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 24  20. 11 16 + 20. 9,2 20,2 10
22. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 22 + 23. 8 16 + 20. 9,2 17,2 9
23. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 19  25. 6 16 + 20. 9,2 15,2 8
24. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 19 + 24. 7 15 + 25. 5 12 7
25. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki B-licenca 24  20. 11 NPL / 0 11 6
26. Marot Katarina 2004 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 16 + 26. 4,5 15 + 25. 5 9,5 5
27. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca NPL / 0 16 + 20. 9,2 9,2 4
28. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 15 + 28. 3 15 + 25. 5 8 3
29. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca 16 + 26. 4,5 14 + 28. 3 7,5 2
Zdouc Manja 2005 PK Laško B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2002/2003) - 14 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 29 + 1. 70,2 35 vrh 1. 90 160,2 64 + vrh 100
2. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 29 + 1. 70,2 34  3. 65 135,2 80
3. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28 + 7. 38,5 35 vrh 1. 90 128,5 65
4. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 29 + 1. 70,2 33 + 4. 51 121,2 53
4. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 29 + 1. 70,2 33 + 4. 51 121,2 53
6. Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca 29 + 1. 70,2 25 + 11. 27,25 97,45 47
7. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 29  6. 47 33  7. 43 90 43
8. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 28 + 7. 38,5 33 + 4. 51 89,5 40
9. Lorenci Luka 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 28 + 7. 38,5 26 + 9. 35,5 74 35,5
9. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 28 + 7. 38,5 26 + 9. 35,5 74 35,5
11. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 27 + 11. 31 30 + 8. 40 71 31
12. Flis Anže 2003 Klub AKSB Impol B-licenca 27  12. 28 25 + 11. 27,25 55,25 28
13. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 25 + 13. 25 25 + 11. 27,25 52,25 25
13. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 25 + 13. 25 25 + 11. 27,25 52,25 25
Kadetinje (2002/2003) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Tarkuš Lucija 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 35 vrh 1. 81,67 33 + 1. 100 181,67 68 vrh + 100
2. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 35 vrh 1. 81,67 29 + 2. 80 161,67 80
3. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 35 vrh 1. 81,67 28 + 3. 60 141,67 65
4. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 34 + 4. 53 28 + 3. 60 113 55
5. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 34 + 4. 53 25 + 5. 47 100 51
6. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj A-licenca 26 + 6. 40,2 25 + 5. 47 87,2 45
6. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 6. 40,2 25 + 5. 47 87,2 45
8. Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 26 + 6. 40,2 20 + 8. 38,5 78,7 38,5
8. Petrun Mineja 2003 PD Lovrenc na Pohorju B-licenca 26 + 6. 40,2 20 + 8. 38,5 78,7 38,5
10. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 26 + 6. 40,2 16 + 10. 34 74,2 34
Krajnc Nuša 2002 Posavski AK B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0