Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

07.04.2019, Vojnik

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 314 od 314  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2010/2011) - 30 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 18 +
Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 31 + 32 vrh
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca 17  21 
Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 31 + 32 vrh
Dular Jaka 2010 PK Novo mesto B-licenca 18  32 vrh
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 17 + 18 +
Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 31 + 32 vrh
Guček Matic 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 17  29 +
Guzaj Blaž 2010 AO Trbovlje B-licenca 17  18 +
Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 22 + NPL
Kacl Val 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 17 + 24 +
Kantužar Enej 2010 PK Rifnik B-licenca 22  32 vrh
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca 31 + 32 vrh
Klenovšek Bor 2011 Posavski AK B-licenca 17  30 +
Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 31  32 vrh
Kolar Gašper 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 12 
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca 33 vrh 32 vrh
Krošelj Tilen 2010 ŠD Pajki B-licenca 12  10 +
Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 31  32 vrh
Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 30 + 32 vrh
Maher Drejc 2011 ŠAO Velenje B-licenca 17 + 32 vrh
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 31 + 32 vrh
Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 31 + 32 vrh
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca 17  18 +
Peterlin Matevž 2011 PS DPČ Šmartno B-licenca 19 + 21 +
Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 17 + 30 +
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca 31  32 vrh
Uratnik Bor 2010 PK Laško B-licenca 17  32 vrh
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 17 + 32 vrh
Vizler Nai 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 17 + 18 +
Mlajše cicibanke (2010/2011) - 46 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Absec Marjeta 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 21 + 17 
Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca 23  17 
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 22  18 
Čuček Ela 2010 ŠD Pajki B-licenca 21 + 17 +
Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32 vrh 33 vrh
Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 32 vrh 31 +
Forte Kaja 2010 AO Trbovlje B-licenca 32 vrh 31 +
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 32 vrh 17 +
Herman Ema 2011 ŠD Pajki B-licenca 18 + 17 
Kaiser Julija 2011 ŠPO PD Celje B-licenca NPL NPL
Kastelic Rubi 2011 AO Trbovlje B-licenca 28 + 22 
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca 15  17 
Kopitar Neža 2010 PK Beta B-licenca 24  17 +
Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 32 vrh 22 +
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca 21 + 17 
Koželj Eva 2010 PK Novo mesto B-licenca 24 + 17 
Krivec Ela 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 18 + 17 +
Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 12 
Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 18  12 
Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 10  14 +
Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca 12 + 22 
Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca 18 + 17 +
Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 32 vrh 31 +
Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 18 + 26 
Miklavc Nina 2010 PK Laško B-licenca 30  22 +
Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca 19  17 +
Modic Nika 2010 PK Rifnik B-licenca 23 + 17 +
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 32 vrh 26 +
Piko Gaja 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca 16 + 12 
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca 18 + 22 +
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 28 + 17 +
Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 30 + 22 
Skale Lara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 10  9 +
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca 12 
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca 15  12 +
Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 32 vrh 31 +
Štavt Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca 15  9 +
Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 32 vrh 31 +
Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 32 vrh 31 +
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 32 vrh 31 +
Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 30 + 28 +
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca 28 + 22 +
Uštar Kim 2010 AO Trbovlje B-licenca 32 vrh 31 
Vajngerl Tajda 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18 + 23 
Verhovc Ajda 2010 PK Laško B-licenca 10 + 9 +
Vranc Vita 2011 ŠD Pajki B-licenca 18 + 15 
Žagar Močilnik Neža 2010 AK Črna na Koroškem B-licenca NPL NPL
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 24  17 
Starejši cicibani (2008/2009) - 40 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 30 + 1. 75 33 vrh 1. 90 165 63 + vrh 90
1. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 30 + 1. 75 33 vrh 1. 90 165 63 + vrh 90
3. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 30 + 1. 75 30  3. 65 140 65
4. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki B-licenca 30 + 1. 75 27 + 7. 43 118 55
5. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 29 + 5. 51 29 + 4. 53 104 51
6. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki B-licenca 27 + 6. 45 29 + 4. 53 98 47
7. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 27 + 6. 45 28 + 6. 47 92 43
8. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26  9. 37 27  8. 40 77 40
9. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27  8. 40 26 + 9. 30 70 37
10. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 10. 31 26 + 9. 30 61 32,5
10. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25 + 10. 31 26 + 9. 30 61 32,5
12. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 25  13. 23 26 + 9. 30 53 28
13. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 17. 18 26 + 9. 30 48 26
14. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 25  13. 23 26  15. 22 45 24
15. Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18 + 19. 14 26 + 9. 30 44 22
16. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 25  13. 23 25 + 16. 19 42 20
17. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 25 + 10. 31 18 + 22. 7,5 38,5 18
18. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 25  13. 23 24 + 19. 13 36 16
19. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 20  18. 16 25  18. 16 32 14
20. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 15 + 23. 5,5 25 + 16. 19 24,5 12
21. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 16 + 20. 10,33 24 + 19. 13 23,33 10
22. Hribar Luka 2008 PK Novo mesto B-licenca 16 + 20. 10,33 18 + 22. 7,5 17,83 8,5
22. Planovšek Nace 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 16 + 20. 10,33 18 + 22. 7,5 17,83 8,5
24. Kovačič Lovšin Jakob 2009 PK Novo mesto B-licenca 15 + 23. 5,5 18 + 22. 7,5 13 7
25. Jamnišek Jan 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 15 + 23. 5,5 17  26. 4,5 10 5,5
25. Kocbek Nejc 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 10 + 33. 0 19  21. 10 10 5,5
27. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 15 + 23. 5,5 16  28. 2,5 8 4
28. Vranešević Črt 2008 ŠD Pajki B-licenca 15 + 23. 5,5 15 + 30. 1 6,5 3
29. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 14 + 29. 1 17  26. 4,5 5,5 1,5
29. Zakošek Jakob 2008 ŠD Pajki B-licenca 15 + 23. 5,5 12 + 32. 0 5,5 1,5
31. Vrtnik Tit 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 14 + 29. 1 16  28. 2,5 3,5 0
32. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 14 + 29. 1 NPL / 0 1 0
33. Halec Tine 2008 PD Ljutomer B-licenca 10 + 33. 0 NPL / 0 0 0
33. Križanec Filip 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 40. 0 NPL / 0 0 0
33. Miklavžič Vid 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 7 + 37. 0 7 + 36. 0 0 0
33. Oshish Amin 2009 PS DPČ Šmartno B-licenca 10 + 33. 0 35. 0 0 0
33. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 38. 0 37. 0 0 0
33. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 11  32. 0 13  31. 0 0 0
33. Vereš Lovro 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 38. 0 11  34. 0 0 0
33. Župnek Miha 2008 ŠD Pajki B-licenca 10 + 33. 0 12 + 32. 0 0 0
Ilaš Lar 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2008/2009) - 55 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 30  1. 90 34 vrh 1. 100 190 64 vrh 100
2. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 30  1. 90 29 + 2. 50,22 140,22 80
3. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 27  4. 49 29 + 2. 50,22 99,22 57
3. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 27  4. 49 29 + 2. 50,22 99,22 57
3. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki B-licenca 27  4. 49 29 + 2. 50,22 99,22 57
6. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 28 + 3. 65 27 + 12. 26 91 47
7. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 37
7. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 37
7. Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje B-licenca 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 37
7. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 37
7. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 26 + 8. 29,11 29 + 2. 50,22 79,33 37
12. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 27  4. 49 26  15. 20 69 28
13. Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 26 + 8. 29,11 28  11. 31 60,11 26
14. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno B-licenca 26 + 8. 29,11 27 + 12. 26 55,11 24
15. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 26 + 8. 29,11 26  15. 20 49,11 22
16. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 26 + 8. 29,11 25 + 18. 16 45,11 20
17. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 26  17. 18 26  15. 20 38 18
18. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 23 + 21. 9,5 27 + 12. 26 35,5 16
19. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23 + 21. 9,5 19 + 23. 7,5 17 14
20. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18 + 23. 6 21  21. 10 16 12
21. Viher Neca 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 24 + 18. 14 15 + 28. 1,2 15,2 10
22. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 18 + 23. 6 20  22. 9 15 9
23. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 18  28. 2,5 21 + 20. 12 14,5 8
24. Gojzdnik Kaja 2008 PK Beta B-licenca 24 + 18. 14 10 + 39. 0 14 6
24. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 33. 0 25  19. 14 14 6
24. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 24 + 18. 14 14 + 33. 0 14 6
27. Kmet Tara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 18 + 23. 6 18 + 25. 6 12 4
28. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 18 + 23. 6 16 + 26. 5 11 3
29. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 17 + 30. 0,33 19 + 23. 7,5 7,83 2
30. Sovre Loti 2009 AO Trbovlje B-licenca 18 + 23. 6 10 + 39. 0 6 1
31. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 12  41. 0 16  27. 4 4 0
32. Acman Sara 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18  28. 2,5 13  35. 0 2,5 0
33. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 17 + 30. 0,33 15 + 28. 1,2 1,53 0
34. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 12 + 39. 0 15 + 28. 1,2 1,2 0
34. Kračun Niki 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 45. 0 15 + 28. 1,2 1,2 0
34. Povše Nina 2009 ŠD Pajki B-licenca 16  35. 0 15 + 28. 1,2 1,2 0
37. Grašak Julija 2008 PAK ŠPO Brežice B-licenca 17 + 30. 0,33 7 + 49. 0 0,33 0
38. Bebar Neža 2009 AO Trbovlje B-licenca 12  41. 0 10 + 39. 0 0 0
38. Bitenc Staša 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 15 + 37. 0 13  35. 0 0 0
38. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 12 + 39. 0 7 + 49. 0 0 0
38. Glavan Taja 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 11 + 45. 0 14  34. 0 0 0
38. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 12  41. 0 52. 0 0 0
38. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 53. 0 10 + 39. 0 0 0
38. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 12  41. 0 10 + 39. 0 0 0
38. Kapla Jamšek Aleks 2009 AO Trbovlje B-licenca 11 + 45. 0 7 + 49. 0 0 0
38. Kopina Medjić Tinkara 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 11 + 45. 0 52. 0 0 0
38. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 11 + 45. 0 12  38. 0 0 0
38. Mesarič Maruša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 10  51. 0 52. 0 0 0
38. Omerzu Vita 2009 PAK ŠPO Brežice B-licenca 53. 0 10 + 39. 0 0 0
38. Ornik Vida 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 15  38. 0 13  35. 0 0 0
38. Snoj Nika 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 16  35. 0 10 + 39. 0 0 0
38. Strmečki Ana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 55. 0 52. 0 0 0
38. Štavt Eva 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 9 + 52. 0 10 + 39. 0 0 0
38. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 33. 0 10 + 39. 0 0 0
38. Zeme Ana 2009 PK Laško B-licenca 11 + 45. 0 8 + 48. 0 0 0
Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kaiser Dominika 2008 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Klenovšek Tiana 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Maček Neža 2008 AK Črna na Koroškem B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2006/2007) - 34 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 30 vrh 1. 66,33 28 vrh 1. 90 156,33 58 vrh vrh 90
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 30 vrh 1. 66,33 28 vrh 1. 90 156,33 58 vrh vrh 90
3. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 30 vrh 1. 66,33 24 + 3. 54,5 120,83 60
3. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 30 vrh 1. 66,33 24 + 3. 54,5 120,83 60
5. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 30 vrh 1. 66,33 23 + 7. 37 103,33 49
5. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 30 vrh 1. 66,33 23 + 7. 37 103,33 49
7. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 26 + 7. 38,5 24 + 3. 54,5 93 41,5
7. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 26 + 7. 38,5 24 + 3. 54,5 93 41,5
9. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 26 + 7. 38,5 23 + 7. 37 75,5 35,5
9. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 26 + 7. 38,5 23 + 7. 37 75,5 35,5
11. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol Licenca DP 25  12. 28 23  12. 28 56 31
12. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik A-licenca 25 + 11. 31 19 + 16. 19 50 28
13. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23  14. 23 22 + 13. 26 49 25
13. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 23 + 13. 26 22  14. 23 49 25
15. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 21 + 19. 10 23 + 7. 37 47 22
16. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 22  17. 17 22  14. 23 40 20
17. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 22 + 16. 20 19 + 16. 19 39 18
18. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 23  14. 23 18 + 20. 12 35 16
19. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 21 + 19. 10 19  18. 15 25 13
19. Varžič Miha 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 21 + 19. 10 19  18. 15 25 13
21. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 22  17. 17 16 + 21. 7,5 24,5 10
22. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 21 + 19. 10 16 + 21. 7,5 17,5 8,5
22. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 21 + 19. 10 16 + 21. 7,5 17,5 8,5
24. Pavlin Peter 2007 PS DPČ Šmartno B-licenca 21  25. 6 16 + 21. 7,5 13,5 7
25. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 21 + 19. 10 16  27. 3 13 6
26. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 20 + 26. 5 16 + 21. 7,5 12,5 5
27. Kopitar Jernej 2007 PK Beta B-licenca 18  27. 4 16 + 21. 7,5 11,5 4
28. Vrtnik Tian 2006 PK Rogaška Slatina B-licenca 15 + 28. 3 16  27. 3 6 3
29. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 14 + 29. 2 16  27. 3 5 2
30. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 30. 0,33 15  30. 0,33 0,66 0,5
30. Majcen Miha 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 13 + 30. 0,33 15  30. 0,33 0,66 0,5
32. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK ŠPO Brežice B-licenca 13  33. 0 15  30. 0,33 0,33 0
32. Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki B-licenca 13 + 30. 0,33 5 + 33. 0 0,33 0
34. Luc Domen 2006 ŠD Pajki B-licenca 34. 0 34. 0 0 0
Hribar Mark 2006 PK Novo mesto B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2006/2007) - 37 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 29 vrh 1. 90 30 vrh 1. 81,67 171,67 59 vrh vrh 90
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 29 vrh 1. 90 30 vrh 1. 81,67 171,67 59 vrh vrh 90
3. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 24 + 4. 49 30 vrh 1. 81,67 130,67 65
4. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 25 + 3. 65 26 + 4. 53 118 55
5. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 24 + 4. 49 26 + 4. 53 102 51
6. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj B-licenca 24 + 4. 49 23 + 6. 45 94 47
7. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 24  8. 37 23 + 6. 45 82 43
8. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 24 + 4. 49 22  10. 32,5 81,5 40
9. Jamnik Ema 2007 AK Ravne Licenca DP 24  8. 37 22 + 8. 38,5 75,5 35,5
9. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 24  8. 37 22 + 8. 38,5 75,5 35,5
11. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 11. 28,33 22  10. 32,5 60,83 31
12. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23 + 11. 28,33 21 + 12. 26 54,33 28
13. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje Licenca DP 23 + 11. 28,33 21  15. 22 50,33 26
14. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23  14. 22 21 + 12. 26 48 23
14. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 23  14. 22 21 + 12. 26 48 23
16. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 + 17. 11,11 19  17. 18 29,11 20
17. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 23  14. 22 15  24. 7 29 18
18. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 16 + 17. 11,11 18  18. 14 25,11 15
18. Pušnik Lina 2007 AO Trbovlje B-licenca 16 + 17. 11,11 18  18. 14 25,11 15
20. Krebs Blažka 2007 PD K2 B-licenca 16  26. 2,5 20  16. 20 22,5 12
21. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca 16 + 17. 11,11 17  21. 10 21,11 10
22. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16 + 17. 11,11 16  22. 8,5 19,61 9
23. Naveršnik Hana 2007 AK Črna na Koroškem B-licenca 16  26. 2,5 18  18. 14 16,5 8
24. Fendre Pija 2006 ŠD Pajki B-licenca 16 + 17. 11,11 13 + 27. 2 13,11 6
24. Miličević Lana 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16 + 17. 11,11 13 + 27. 2 13,11 6
24. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 16 + 17. 11,11 13 + 27. 2 13,11 6
27. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 16 + 17. 11,11 7 + 35. 0 11,11 4
28. Lombar Tisa 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 16  26. 2,5 16  22. 8,5 11 3
29. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 16  26. 2,5 14 + 25. 5,5 8 1,5
29. Rainer Liza 2006 Posavski AK B-licenca 16  26. 2,5 14 + 25. 5,5 8 1,5
31. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 16  26. 2,5 13 + 27. 2 4,5 0
32. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 36. 0 13 + 27. 2 2 0
33. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 11 + 34. 0 13  32. 0 0 0
33. Testaniere Klea 2007 PK Rifnik B-licenca 15  32. 0 13  32. 0 0 0
33. Vračun Špela 2007 Posavski AK B-licenca 5 + 37. 0 37. 0 0 0
33. Zeme Eva 2007 PK Laško B-licenca 11  35. 0 10 + 34. 0 0 0
33. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 15  32. 0 7 + 35. 0 0 0
Starejši dečki (2004/2005) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Črep Lovro 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 21 + 1. 100 23 + 1. 100 200 44 + + 100
2. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 15 + 2. 66,67 20 + 2. 59,6 126,27 80
3. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 14  5. 51 20 + 2. 59,6 110,6 65
4. Božič Anže 2005 Posavski AK B-licenca 15 + 2. 66,67 20  7. 41,5 108,17 55
5. Zimšek Jakob 2005 ŠD Pajki B-licenca 13 + 6. 45 20 + 2. 59,6 104,6 49
5. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13 + 6. 45 20 + 2. 59,6 104,6 49
7. Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 9 + 8. 37 20 + 2. 59,6 96,6 43
8. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 15 + 2. 66,67 11 + 13. 24 90,67 40
9. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 9 + 8. 37 15  10. 34 71 37
10. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 8 + 12. 26 20  7. 41,5 67,5 34
11. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 9 + 8. 37 13 + 12. 28 65 31
12. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 8 + 12. 26 17 + 9. 37 63 28
13. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek B-licenca 11. 31 14 + 11. 31 62 26
14. Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca 8 + 12. 26 11 + 13. 24 50 24
15. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 15. 20 11 + 13. 24 44 22
16. Povše Luka 2005 ŠD Pajki B-licenca 15. 20 11  16. 20 40 20
17. Horn Lan 2004 PD Ljutomer B-licenca 15. 20 9 + 17. 18 38 18
18. Podgrajšek Nik 2004 OŠ VZHOD B-licenca 18. 16 6 + 18. 16 32 16
Starejše deklice (2004/2005) - 27 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 23 + 1. 100 28 vrh 1. 100 200 51 + vrh 100
2. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 20 + 2. 72,5 25 + 2. 80 152,5 80
3. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 20 + 2. 72,5 21 + 3. 60 132,5 65
4. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 19  4. 55 20 + 5. 49 104 55
5. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 11 + 5. 36,1 21 + 3. 60 96,1 51
6. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 11 + 5. 36,1 20 + 5. 49 85,1 47
7. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice B-licenca 11 + 5. 36,1 15 + 7. 43 79,1 43
8. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 11 + 5. 36,1 12 + 8. 37 73,1 37
8. Gobec Zoja 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 11 + 5. 36,1 12 + 8. 37 73,1 37
8. Žvan Ana 2004 AK Ravne B-licenca 11 + 5. 36,1 12 + 8. 37 73,1 37
11. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 5. 36,1 12  11. 31 67,1 31
12. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 11 + 5. 36,1 8 + 12. 27 63,1 27
12. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 11 + 5. 36,1 8 + 12. 27 63,1 27
14. Juričan Maša 2004 Posavski AK B-licenca 11 + 5. 36,1 19. 13 49,1 24
15. Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca 9 + 15. 19 14. 23 42 21
15. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 9 + 15. 19 14. 23 42 21
17. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 9 + 15. 19 7 + 16. 18 37 18
18. Lesjak Vanesa 2004 PD Ljutomer B-licenca 19. 14 7 + 16. 18 32 16
19. Stražišnik Kaja 2004 PK Martinček B-licenca 9 + 15. 19 4 + 22. 8 27 14
20. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 24. 7 7 + 16. 18 25 12
21. Gerčar Nika 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 26. 5 19. 13 18 9,5
21. Klauški Lara 2005 PK Rogaška Slatina B-licenca 7 + 20. 12 25. 6 18 9,5
23. Šafhalter Nika 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 6 + 21. 9 4 + 22. 8 17 8
24. Šumah Eva 2004 AK Črna na Koroškem B-licenca 4 + 25. 6 5 + 21. 10 16 7
25. Luc Anja 2004 ŠD Pajki B-licenca 6 + 21. 9 3 + 26. 5 14 6
26. Štelcl Nadja 2005 PD Ljutomer B-licenca 6 + 21. 9 27. 4 13 5
27. Koritnik Vesna 2005 PD AT Podčetrtek B-licenca 2 + 27. 4 4 + 22. 8 12 4
Kadeti (2002/2003) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kralj Rok 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 28 vrh 1. 100 26 + 3. 60 160 54 vrh + 100
2. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 25 + 2. 66,67 28 vrh 1. 90 156,67 72,5
2. Verbuč Grega 2003 ŠPS PD Mozirje Licenca DP 25 + 2. 66,67 28 vrh 1. 90 156,67 72,5
4. Grajžl Urban 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 25 + 2. 66,67 26 + 3. 60 126,67 55
5. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 25  5. 51 25 + 5. 51 102 51
6. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 24 + 6. 47 22 + 6. 45 92 47
7. Hribar Samo 2002 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 20 + 9. 35,5 22 + 6. 45 80,5 43
8. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP 21 + 7. 41,5 20 + 8. 35,5 77 38,5
8. Prikeržnik Maj 2002 AK Slovenj Gradec Licenca DP 21 + 7. 41,5 20 + 8. 35,5 77 38,5
10. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 9. 35,5 20 + 8. 35,5 71 34
11. Trost David 2002 AK Slovenj Gradec B-licenca 19 + 11. 31 20 + 8. 35,5 66,5 31
12. Saje Simon 2002 PK Novo mesto B-licenca 16  12. 28 17 + 12. 28 56 28
13. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 12 + 13. 26 13 + 13. 26 52 26
14. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 9 + 14. 23 13  14. 24 47 24
15. Oshish Anuar 2003 PS DPČ Šmartno B-licenca 9 + 14. 23 11 + 15. 22 45 22
Kadetinje (2002/2003) - 12 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Brodej Saša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 22 + 1. 100 28 vrh 1. 90 190 50 + vrh 100
2. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 11 + 5. 43,6 28 vrh 1. 90 133,6 80
3. Kramberger Maja 2002 Klub AKSB Impol A-licenca 20 + 2. 72,5 19 + 5. 51 123,5 65
4. Cundrič Katja 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 20 + 2. 72,5 16 + 7. 41,5 114 55
5. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 11 + 5. 43,6 20 + 3. 60 103,6 49
5. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 11 + 5. 43,6 20 + 3. 60 103,6 49
7. Dvoršek Tjaša 2002 ŠAO Velenje Licenca DP 19  4. 55 16 + 7. 41,5 96,5 43
8. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj Licenca DP 11 + 5. 43,6 19  6. 47 90,6 40
9. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11 + 5. 43,6 10. 34 77,6 37
10. Gros Sana 2003 AK Slovenj Gradec B-licenca 2 + 11. 29,5 8 + 9. 37 66,5 34
11. Drmaž Latoja 2003 PAK ŠPO Brežice B-licenca 8 + 10. 34 6 + 11. 31 65 31
12. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 2 + 11. 29,5 2 + 12. 28 57,5 28