Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

18.01.2020, Slovenj Gradec

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 218 od 218  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2011/2012) - 18 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:48,41
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca 0:36,53
Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:49,36
Črešnik Jaka 2011 PK Martinček B-licenca 0:57,18
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:56,68
Gostečnik Urban 2012 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:51,39
Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 1:07,98
Ješovnik Matija 2012 PK Martinček B-licenca 2:15,58
Klenovšek Bor 2011 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:39,26
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca 0:21,25
Kuhar Gal 2012 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 2:34,08
Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:58,72
Pisnik Nik 2011 PK Martinček B-licenca 1:30,92
Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 0:35,73
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 0:40,92
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 0:44,69
Vidmar Lan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:14,57
Živec Svit 2011 PK Klajmber B-licenca 0:55,13
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Dobrajc Zoja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:05,53
Jazbec Tia 2012 ŠAO Velenje B-licenca 0:55,45
Knez Katarina 2012 PK Rimske Toplice B-licenca 0:50,75
Kohne Tara 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 1:36,49
Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 1:20,74
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca 0:36,23
Kuhar Ferš Nana 2012 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 1:31,50
Lalek Vegan Lena 2012 ŠAO Velenje B-licenca 0:38,82
Mirt Loni 2012 AK Ravne B-licenca 0:58,84
Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 0:33,84
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:53,97
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca 0:41,01
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 0:52,51
Repič Jasmina 2012 PD K2 B-licenca 0:55,94
Skok Ula 2012 PD Ljutomer B-licenca 1:14,85
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca 0:40,93
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca 0:43,22
Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber B-licenca 1:05,93
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 0:27,92
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca 1:00,11
Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 6:00,55
Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:53,05
Starejši cicibani (2009/2010) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Rajšek Matej 2009 PK Klajmber B-licenca 0:22,35 0:20,81 0:17,01 0:18,04 / 100
2. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki A-licenca 0:22,53 0:19,89 0:18,13 0:18,51 / 80
3. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:21,06 0:18,30 0:18,26 / 0:17,74 65
4. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:21,65 0:19,47 0:18,48 / 0:18,08 55
5. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:26,04 0:21,13 / / / 51
6. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:25,30 0:23,58 / / / 47
7. Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:25,65 0:26,38 / / / 43
8. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 0:25,53 0:27,48 / / / 40
9. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:26,11 / / / / 37
10. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:27,61 / / / / 34
11. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 0:28,24 / / / / 31
12. Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 0:31,26 / / / / 28
13. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:31,59 / / / / 26
14. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:32,18 / / / / 24
15. Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 0:33,45 / / / / 22
16. Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 0:34,45 / / / / 20
17. Remic Matic 2010 PK Klajmber B-licenca 0:34,64 / / / / 18
18. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:34,86 / / / / 16
19. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca 0:35,35 / / / / 14
20. Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 0:35,58 / / / / 12
21. Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:35,66 / / / / 10
22. Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:35,88 / / / / 9
23. Ribič Luka 2010 PK Klajmber B-licenca 0:36,08 / / / / 8
24. Baš Urh 2010 AO Trbovlje B-licenca 0:36,20 / / / / 7
25. Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:39,42 / / / / 6
26. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:40,53 / / / / 5
27. Makovec Jan 2010 PK Novo mesto B-licenca 0:42,02 / / / / 4
28. Marzel Tar 2010 PK Martinček B-licenca 0:46,30 / / / / 3
29. Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:46,83 / / / / 2
30. Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca 0:49,49 / / / / 1
31. Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:52,24 / / / / 0
Starejše cicibanke (2009/2010) - 52 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Osmina finala
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Presečnik Žana 2009 ŠD Pajki Licenca DP 0:19,54 0:20,03 0:18,04 0:15,87 0:16,35 / 100
2. Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 0:24,63 0:21,89 0:17,66 0:18,20 0:19,77 / 80
3. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:25,07 0:21,80 0:18,82 0:15,88 / 0:16,56 65
4. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice A-licenca 0:23,90 0:22,67 0:22,03 0:19,86 / 0:23,10 55
5. Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:28,44 0:28,55 0:23,64 / / / 51
6. Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:28,68 0:23,62 0:24,07 / / / 47
7. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:30,34 0:26,46 0:25,56 / / / 43
8. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:30,77 0:29,71 0:27,37 / / / 40
9. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:33,59 0:26,69 / / / / 37
10. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:29,64 0:26,98 / / / / 34
11. Lalek Vegan Stela 2009 ŠAO Velenje B-licenca 0:32,82 0:29,69 / / / / 31
12. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 0:29,11 0:29,79 / / / / 28
13. Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:32,93 0:30,94 / / / / 26
14. Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Licenca DP 0:37,00 0:31,78 / / / / 24
15. Zeme Ana 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:35,51 0:33,76 / / / / 22
16. Kmet Tara 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:36,32 0:34,87 / / / / 20
17. Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Licenca DP 0:37,04 / / / / / 18
18. Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca 0:38,02 / / / / / 16
19. Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:38,31 / / / / / 14
20. Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber B-licenca 0:38,32 / / / / / 12
21. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:38,54 / / / / / 10
22. Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:39,85 / / / / / 9
23. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:40,19 / / / / / 8
24. Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:40,19 / / / / / 7
25. Kurnik Eva 2009 PK Klajmber B-licenca 0:40,51 / / / / / 6
26. Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca 0:40,58 / / / / / 5
27. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:41,05 / / / / / 4
28. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:41,61 / / / / / 3
29. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:42,01 / / / / / 2
30. Lah Monika 2009 PK Novo mesto B-licenca 0:42,25 / / / / / 1
31. Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 0:42,47 / / / / / 0
32. Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca 0:43,23 / / / / / 0
33. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 0:43,52 / / / / / 0
34. Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:43,72 / / / / / 0
35. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:44,17 / / / / / 0
36. Florijančič Nuša 2010 PK Novo mesto B-licenca 0:44,53 / / / / / 0
37. Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 0:44,66 / / / / / 0
38. Čuček Ela 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:45,05 / / / / / 0
39. Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:45,59 / / / / / 0
40. Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 0:46,24 / / / / / 0
41. Jan Tjaša 2009 PK Klajmber B-licenca 0:46,80 / / / / / 0
42. Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:47,68 / / / / / 0
43. Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:48,97 / / / / / 0
44. Javornik Lina 2009 PK Klajmber B-licenca 0:51,89 / / / / / 0
45. Rojs Maruša 2009 PK Klajmber B-licenca 0:53,37 / / / / / 0
46. Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca 0:54,09 / / / / / 0
47. Veršič Tjaša 2010 PD Ljutomer B-licenca 0:57,82 / / / / / 0
48. Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:58,17 / / / / / 0
49. Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:58,68 / / / / / 0
50. Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca 1:01,74 / / / / / 0
51. Stražišnik Daneja 2010 PK Martinček B-licenca 1:20,18 / / / / / 0
52. Kvasnik Ana 2010 PK Novo mesto B-licenca 1:56,42 / / / / / 0
Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec B-licenca / / / / / / 0
Mlajši dečki (2007/2008) - 29 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:15,44 0:13,86 0:13,58 0:12,84 / 100
2. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:14,10 0:14,59 0:16,69 0:16,12 / 80
3. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 0:16,83 0:13,84 0:16,02 / 0:13,59 65
4. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 0:18,47 0:18,04 0:16,82 / 0:17,77 55
5. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:19,52 0:18,44 / / / 51
6. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:20,70 0:19,28 / / / 47
7. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:20,08 0:20,87 / / / 43
8. Resnik Anžej 2007 Posavski AK B-licenca 0:20,84 0:21,14 / / / 40
9. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 0:22,58 / / / / 37
10. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:22,60 / / / / 34
11. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:23,42 / / / / 31
12. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 0:23,59 / / / / 28
13. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 0:23,87 / / / / 26
14. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:24,06 / / / / 24
15. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:25,33 / / / / 22
16. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 0:26,73 / / / / 20
17. Rusić Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:26,92 / / / / 18
18. Leskovar Žiga 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:26,94 / / / / 16
19. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:27,40 / / / / 14
20. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 0:28,34 / / / / 12
21. Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 0:28,69 / / / / 10
22. Milar Mark 2007 AO Trbovlje B-licenca 0:28,74 / / / / 9
23. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 0:29,65 / / / / 8
24. Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber B-licenca 0:30,38 / / / / 7
25. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:30,90 / / / / 6
26. Novak Jakob 2008 PK Klajmber B-licenca 0:31,55 / / / / 5
27. Mlakar Jakob 2008 Posavski AK B-licenca 0:40,29 / / / / 4
28. Kogelnik Tevž 2007 PK Martinček B-licenca 0:41,27 / / / / 3
29. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 0:42,58 / / / / 2
Mlajše deklice (2007/2008) - 25 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Četrtfinale
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:14,03 0:11,35 0:10,80 0:10,51 / 100
2. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 0:16,89 0:15,29 0:13,85 0:13,10 / 80
3. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec A-licenca 0:20,00 0:16,94 0:16,70 / 0:15,66 65
4. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:22,01 0:20,92 0:21,67 / 0:20,06 55
5. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:22,40 0:19,63 / / / 51
6. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:23,82 0:21,89 / / / 47
7. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:22,76 0:22,26 / / / 43
8. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:22,34 0:23,78 / / / 40
9. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:25,70 / / / / 37
10. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:27,33 / / / / 34
11. Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 0:29,27 / / / / 31
12. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 0:29,92 / / / / 28
13. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:30,67 / / / / 26
14. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:30,76 / / / / 24
15. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:31,53 / / / / 22
16. Topolovec Leontina 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:31,67 / / / / 20
17. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:35,19 / / / / 18
18. Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:37,75 / / / / 16
19. Brezner Julija 2008 PK Klajmber B-licenca 0:37,77 / / / / 14
20. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:38,77 / / / / 12
21. Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber B-licenca 0:40,97 / / / / 10
22. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 0:42,29 / / / / 9
23. Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:43,73 / / / / 8
24. Vaupot Eliza 2008 AK Ravne B-licenca 0:58,72 / / / / 7
25. Viher Maruša 2008 PK Martinček B-licenca 1:09,02 / / / / 6
Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca / / / / / 0
Starejši dečki (2005/2006) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:13,47 0:11,82 0:11,81 / 100
2. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 0:14,67 0:13,72 0:13,57 / 80
3. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:15,26 0:15,58 / 0:14,36 65
4. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 0:14,93 0:15,13 / 0:14,72 55
5. Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:15,74 / / / 51
6. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:16,20 / / / 47
7. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:16,84 / / / 43
8. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 0:18,56 / / / 40
9. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 0:18,93 / / / 37
10. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:18,97 / / / 34
11. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 0:20,85 / / / 31
12. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 0:25,03 / / / 28
13. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:25,48 / / / 26
14. Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:26,69 / / / 24
15. Helbl Tine 2005 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:31,94 / / / 22
Starejše deklice (2005/2006) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:13,27 0:13,54 0:12,75 / 100
2. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:16,33 0:14,30 0:13,89 / 80
3. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:18,32 0:16,82 / 0:16,73 65
4. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 0:19,63 0:19,26 / 0:18,87 55
5. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:19,75 / / / 51
6. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:20,25 / / / 47
7. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 0:20,42 / / / 43
8. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:21,23 / / / 40
9. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:21,30 / / / 37
10. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 0:22,39 / / / 34
11. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:22,58 / / / 31
12. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:24,25 / / / 28
13. Senekovič Neža 2006 PK Klajmber B-licenca 0:27,87 / / / 26
14. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:32,54 / / / 24
15. Viher Karina 2006 PK Martinček B-licenca 0:54,42 / / / 22
Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca / / / / 0
Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca / / / / 0
Kadeti (2003/2004) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 0:14,31 0:13,41 0:13,19 / 100
2. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Licenca DP 0:12,44 0:12,62 0:15,05 / 80
3. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:17,64 0:14,47 / 0:13,48 65
4. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:16,10 0:13,76 / 0:14,70 55
5. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:17,72 / / / 51
6. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:18,17 / / / 47
7. Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 0:22,11 / / / 43
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca / / / / 0
Sekuti Nejc 2004 AK Slovenj Gradec B-licenca / / / / 0
Kadetinje (2003/2004) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca Kvalifikacije
Seštevek
Polfinale
Seštevek
Finale
Seštevek
Mali finale
Seštevek
Točke
1. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:21,33 0:20,89 0:20,54 / 100
2. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 0:22,89 0:21,77 0:20,89 / 80
3. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:24,47 0:24,34 / 0:21,86 65
4. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:27,53 0:27,02 / 0:24,01 55