Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

01.02.2020, Celje

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 233 od 233  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2011/2012) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca 0:18,18 0:20,81
Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:26,62 0:33,51
Deželak Sven 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 4:00,00 4:00,00
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:25,47 0:29,12
Gostenčnik Tine 2011 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:20,74 0:23,51
Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 0:25,99 0:28,47
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca 0:18,43 0:19,46
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca 0:09,85 0:10,78
Koštomaj Gal 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 0:18,10 0:21,49
Ocvirk Žan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 0:56,30 0:56,34
Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:54,14 4:00,00
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca 0:22,56 4:00,00
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 0:22,17 0:25,04
Vidmar Lan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 0:22,63 0:24,02
Živec Svit 2011 PK Klajmber B-licenca 0:29,68 0:29,89
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas
Böhm Sara 2012 PK Klajmber B-licenca 0:39,42 0:41,51
Černoša Brina 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:32,85 0:35,45
Dobrajc Zoja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 0:36,41 0:40,35
Dražumerič Sofija 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 0:22,24 0:23,28
Jazbec Tia 2012 ŠAO Velenje B-licenca 0:27,58 0:31,25
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca 0:16,89 0:18,74
Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 0:47,33 0:57,62
Mirt Loni 2012 AK Ravne B-licenca 0:24,05 0:29,91
Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 0:14,41 0:16,87
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:21,12 0:22,28
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca 0:18,91 0:22,49
Oman Nika 2012 ŠD Pajki B-licenca 0:24,59 0:29,65
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca 0:20,97 0:22,38
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 0:25,73 0:26,28
Repič Jasmina 2012 PD K2 B-licenca 0:29,05 0:35,47
Skok Ula 2012 PD Ljutomer B-licenca 0:37,84 0:45,06
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca 0:17,33 0:18,66
Stožir Ajda 2011 ŠD Pajki B-licenca 0:32,19 4:00,00
Šmid Razboršek Ajda 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:42,44 0:43,07
Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber B-licenca 0:22,19 0:25,44
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 0:14,53 0:15,17
Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 0:40,36 0:49,59
Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:22,26 0:23,78
Starejši cicibani (2009/2010) - 31 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Rajšek Matej 2009 PK Klajmber B-licenca 0:10,17 0:11,02 0:09,45 0:09,39 0:08,38 0:08,37 / 100
2. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:10,50 0:11,98 0:08,82 0:08,25 0:07,77 4:00,00 / 80
3. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki A-licenca 0:09,93 0:10,08 0:09,44 0:08,94 0:08,00 / 0:08,70 65
4. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:10,32 0:11,94 0:11,23 0:10,25 0:09,49 / 0:10,53 55
5. Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:10,36 0:10,92 0:10,43 0:08,78 / / / 51
6. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:10,52 4:00,00 0:10,03 4:00,00 / / / 47
7. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:10,57 0:10,96 0:09,25 0:10,36 / / / 43
8. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 0:11,39 0:12,72 0:09,71 0:09,88 / / / 40
9. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca 0:12,15 0:12,24 0:10,10 / / / / 37
10. Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 0:12,18 0:12,24 0:09,86 / / / / 34
11. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:13,10 0:13,74 0:10,40 / / / / 31
12. Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 0:14,30 0:18,24 0:11,96 / / / / 28
13. Remic Matic 2010 PK Klajmber B-licenca 0:14,36 0:17,31 0:13,95 / / / / 26
14. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:14,54 0:15,89 0:11,52 / / / / 24
15. Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:14,78 0:14,85 0:10,76 / / / / 22
16. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:14,94 0:17,53 0:13,39 / / / / 20
17. Zorko Nik 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 0:15,35 4:00,00 / / / / / 18
18. Umek Gal 2009 Posavski AK B-licenca 0:15,37 0:15,99 / / / / / 16
19. Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 0:16,32 4:00,00 / / / / / 14
20. Ribič Luka 2010 PK Klajmber B-licenca 0:16,48 0:18,62 / / / / / 12
21. Podhraški Tijan 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:16,55 0:17,16 / / / / / 10
22. Lovšin Žiga 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:17,05 0:19,87 / / / / / 9
23. Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:17,28 0:18,50 / / / / / 8
24. Mihalič Oskar 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:17,66 0:18,14 / / / / / 7
25. Polutnik Marsel 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:17,88 0:17,96 / / / / / 6
26. Bregar Jan 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:18,28 0:19,43 / / / / / 5
27. Kuhar Luka 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:19,27 0:20,87 / / / / / 4
28. Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:20,49 0:20,54 / / / / / 3
29. Potočnjak Jonas 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 0:21,16 0:21,92 / / / / / 2
30. Kolbl Jaka 2009 PK Klajmber B-licenca 0:21,66 0:22,43 / / / / / 1
31. Rakuša Niko 2009 PD Ljutomer B-licenca 0:24,68 0:26,43 / / / / / 0
Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca / / / / / / / 0
Meke Rožle 2010 PS DPČ Šmartno Licenca DP / / / / / / / 0
Rebula Urh 2010 AK Ravne B-licenca / / / / / / / 0
Starejše cicibanke (2009/2010) - 52 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 0:08,73 0:10,91 0:10,33 0:09,01 0:07,99 0:07,90 / 100
2. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:09,26 0:09,58 0:10,20 0:08,64 0:07,67 0:09,29 / 80
3. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:11,11 0:11,61 0:09,56 0:10,44 0:08,84 / 0:09,71 65
4. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice A-licenca 0:09,66 0:11,83 0:11,23 0:10,29 4:00,00 / 0:10,28 55
5. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:11,21 0:11,79 0:10,08 0:11,05 / / / 51
6. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 0:11,76 0:12,70 0:11,84 0:10,81 / / / 47
7. Tramšek Mija 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 0:12,77 0:13,52 0:10,99 0:10,60 / / / 43
8. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:13,89 0:16,53 0:11,21 0:11,04 / / / 40
9. Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:11,42 0:14,07 0:11,36 / / / / 37
10. Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Licenca DP 0:12,79 0:17,40 0:12,02 / / / / 34
11. Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:13,43 0:14,32 0:13,65 / / / / 31
12. Žlavs Maša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:14,74 4:00,00 0:12,37 / / / / 28
13. Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:14,79 0:16,17 0:12,03 / / / / 26
14. Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca 0:14,93 0:14,97 0:12,05 / / / / 24
15. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:15,01 0:16,03 0:12,32 / / / / 22
16. Kos Alja 2009 PS DPČ Šmartno B-licenca 0:15,08 0:15,15 0:10,91 / / / / 20
17. Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:15,37 0:15,54 / / / / / 18
18. Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 0:15,40 0:16,39 / / / / / 16
19. Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca 0:15,58 0:16,10 / / / / / 14
20. Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:15,73 0:15,84 / / / / / 12
21. Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:15,76 0:16,07 / / / / / 10
22. Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca 0:15,91 0:15,98 / / / / / 9
23. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 0:16,13 0:16,51 / / / / / 8
24. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 0:16,22 4:00,00 / / / / / 7
25. Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:16,94 4:00,00 / / / / / 6
26. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 0:17,04 0:17,87 / / / / / 5
27. Jan Tjaša 2009 PK Klajmber B-licenca 0:17,09 0:18,20 / / / / / 4
28. Kurnik Eva 2009 PK Klajmber B-licenca 0:17,50 0:18,38 / / / / / 3
29. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 0:17,58 0:17,90 / / / / / 2
30. Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Licenca DP 0:17,74 0:19,38 / / / / / 1
31. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:17,80 4:00,00 / / / / / 0
32. Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 0:17,95 0:18,72 / / / / / 0
33. Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:18,00 0:19,82 / / / / / 0
34. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 0:18,39 0:21,21 / / / / / 0
35. Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber B-licenca 0:18,70 0:19,28 / / / / / 0
36. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:19,09 0:22,54 / / / / / 0
37. Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 0:19,53 0:20,95 / / / / / 0
38. Potočnik Roza 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:19,61 0:22,26 / / / / / 0
39. Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:19,67 0:21,27 / / / / / 0
40. Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:19,75 4:00,00 / / / / / 0
41. Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 0:19,93 0:20,84 / / / / / 0
42. Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:20,78 0:24,23 / / / / / 0
43. Javornik Lina 2009 PK Klajmber B-licenca 0:21,31 0:22,90 / / / / / 0
44. Čuček Ela 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:21,68 0:23,71 / / / / / 0
45. Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:22,62 0:22,85 / / / / / 0
46. Kmet Tara 2009 ŠD Pajki B-licenca 0:22,63 0:26,91 / / / / / 0
47. Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:23,94 0:26,74 / / / / / 0
48. Veršič Tjaša 2010 PD Ljutomer B-licenca 0:24,54 0:26,40 / / / / / 0
49. Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 0:24,77 0:31,15 / / / / / 0
50. Rojs Maruša 2009 PK Klajmber B-licenca 0:25,63 0:26,50 / / / / / 0
51. Repič Nikolina 2010 PD K2 B-licenca 0:25,93 4:00,00 / / / / / 0
52. Trkaj Lara 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 4:00,00 4:00,00 / / / / / 0
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Licenca DP / / / / / / / 0
Švrljuga Lana 2009 ŠPO PD Celje B-licenca / / / / / / / 0
Mlajši dečki (2007/2008) - 28 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:07,26 0:07,41 0:07,97 0:07,08 0:07,02 0:06,70 / 100
2. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:06,95 0:08,29 0:07,88 0:06,93 0:06,47 0:07,54 / 80
3. Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:08,26 0:09,35 0:07,39 0:07,47 0:06,80 / 0:06,90 65
4. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 0:08,48 0:08,61 0:08,36 0:07,74 4:00,00 / 0:07,83 55
5. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:07,40 0:08,96 0:06,44 0:08,98 / / / 51
6. Mihalič Maks 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:08,32 0:08,69 0:08,08 0:08,18 / / / 47
7. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 0:08,55 0:09,32 0:07,70 0:07,50 / / / 43
8. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:09,19 0:09,58 0:07,65 0:07,31 / / / 40
9. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:08,65 0:09,29 0:08,67 / / / / 37
10. Resnik Anžej 2007 Posavski AK B-licenca 0:09,22 0:09,94 0:08,16 / / / / 34
11. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 0:09,31 0:10,35 0:09,14 / / / / 31
12. Lakič Bor 2007 PK Klajmber B-licenca 0:09,32 0:09,62 0:10,58 / / / / 28
13. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 0:09,59 0:10,65 0:08,22 / / / / 26
14. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:09,62 0:11,33 0:09,05 / / / / 24
15. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 0:09,63 0:09,96 0:09,03 / / / / 22
16. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:09,66 0:10,44 0:08,93 / / / / 20
17. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Licenca DP 0:10,22 0:11,62 / / / / / 18
18. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:10,37 0:12,35 / / / / / 16
19. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:10,54 0:10,93 / / / / / 14
20. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 0:11,66 0:12,99 / / / / / 12
21. Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 0:11,79 0:15,07 / / / / / 10
22. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:11,98 0:12,78 / / / / / 9
23. Novak Jakob 2008 PK Klajmber B-licenca 0:12,20 0:13,28 / / / / / 8
24. Leskošek Miha 2008 PK Laško B-licenca 0:12,59 0:13,41 / / / / / 7
25. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 0:13,80 4:00,00 / / / / / 6
26. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 0:14,24 0:15,05 / / / / / 5
27. Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber B-licenca 0:14,75 0:14,85 / / / / / 4
28. Padežnik Jan 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 0:19,48 0:25,32 / / / / / 3
De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje B-licenca / / / / / / / 0
Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca / / / / / / / 0
Mlajše deklice (2007/2008) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:06,47 0:07,95 0:06,30 0:06,20 0:06,47 0:06,10 / 100
2. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 0:06,65 0:08,02 0:08,63 0:07,70 0:07,54 0:07,22 / 80
3. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:08,91 0:09,24 0:08,75 0:08,26 0:08,44 / 0:08,08 65
4. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:09,06 0:10,57 0:08,39 0:08,36 0:08,26 / 0:08,23 55
5. Kračun Niki 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:09,82 0:10,14 0:09,28 0:09,75 / / / 51
6. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:09,89 0:12,47 0:09,58 0:09,67 / / / 47
7. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:09,99 0:10,30 0:08,78 0:10,33 / / / 43
8. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec A-licenca 0:10,31 0:10,98 0:08,68 0:08,76 / / / 40
9. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:10,09 0:10,76 0:09,36 / / / / 37
10. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 0:11,63 4:00,00 0:09,51 / / / / 34
11. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:11,87 0:12,98 0:11,41 / / / / 31
12. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:11,89 0:12,00 0:14,48 / / / / 28
13. Hliš Tinkara 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 0:12,01 0:12,43 0:10,87 / / / / 26
14. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 0:12,09 0:12,70 0:11,95 / / / / 24
15. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 0:12,42 0:14,90 0:12,78 / / / / 22
16. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:12,62 0:13,97 0:11,20 / / / / 20
17. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 0:13,22 0:14,99 / / / / / 18
18. Božič Tia 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 0:13,71 0:15,11 / / / / / 16
19. Lipovšek Lea 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 0:13,73 0:14,43 / / / / / 14
20. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 0:13,90 0:15,27 / / / / / 12
21. Leben Sara 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:13,92 4:00,00 / / / / / 10
22. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 0:14,44 0:17,75 / / / / / 9
23. Berdnik Eva 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:14,93 0:16,01 / / / / / 8
24. Brezner Julija 2008 PK Klajmber B-licenca 0:15,34 0:16,51 / / / / / 7
25. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 0:15,37 4:00,00 / / / / / 6
26. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 0:15,49 0:17,98 / / / / / 5
27. Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber B-licenca 0:16,74 0:17,74 / / / / / 4
28. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 0:17,05 0:20,48 / / / / / 3
29. Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:18,15 4:00,00 / / / / / 2
30. Grašak Julija 2008 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:18,37 0:18,52 / / / / / 1
31. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 0:19,31 0:19,53 / / / / / 0
32. Gašparič Sara 2008 PD Ljutomer B-licenca 0:20,57 0:24,49 / / / / / 0
33. Premrl Nastja 2008 ŠD Pajki B-licenca 0:22,33 0:22,81 / / / / / 0
Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca / / / / / / / 0
Starejši dečki (2005/2006) - 15 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 0:07,35 0:07,94 0:06,41 0:06,13 0:06,01 / 100
2. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 0:07,19 0:07,81 0:06,96 0:06,46 0:06,65 / 80
3. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 0:06,42 0:07,60 0:06,41 0:06,17 / 0:06,03 65
4. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:07,19 0:07,33 0:06,84 0:07,04 / 0:06,38 55
5. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 0:07,26 0:10,33 0:07,31 / / / 51
6. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 0:08,10 0:08,56 0:08,90 / / / 47
7. Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:08,26 0:09,49 0:08,35 / / / 43
8. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 0:08,42 0:08,88 0:07,88 / / / 40
9. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:08,79 0:21,92 / / / / 37
10. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:08,99 0:09,76 / / / / 34
11. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:10,07 0:10,13 / / / / 31
12. Tinauer Enej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:10,55 0:12,36 / / / / 28
13. Jerin Tilen 2006 PS DPČ Šmartno Licenca DP 0:10,85 0:13,03 / / / / 26
14. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 0:13,23 0:13,89 / / / / 24
15. Babič Vrabec Gabriel 2006 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 0:14,71 0:14,99 / / / / 22
Jazbec Andraž 2005 ŠPO PD Celje B-licenca / / / / / / 0
Starejše deklice (2005/2006) - 20 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Čopar Sara 2005 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:06,57 0:06,60 0:05,75 0:06,11 0:05,85 0:06,03 / 100
2. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:07,16 0:07,23 0:07,34 0:06,35 0:06,10 0:06,24 / 80
3. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:07,04 0:07,43 0:08,30 0:06,76 0:06,20 / 0:06,28 65
4. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 0:07,86 0:07,94 0:07,11 0:07,33 0:06,73 / 0:06,41 55
5. Kvartuh Liza Carmen 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 0:08,17 0:08,38 0:08,54 0:07,65 / / / 51
6. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:08,21 0:09,23 0:07,64 0:07,56 / / / 47
7. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 0:08,58 0:08,74 0:07,95 0:08,34 / / / 43
8. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 0:09,43 0:10,48 0:08,13 0:07,95 / / / 40
9. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:09,83 0:09,89 0:08,56 / / / / 37
10. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:09,92 0:11,09 0:08,14 / / / / 34
11. Senekovič Neža 2006 PK Klajmber B-licenca 0:10,19 0:12,00 0:09,74 / / / / 31
12. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 0:10,19 0:12,42 0:10,90 / / / / 28
13. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 0:10,21 0:10,30 0:09,07 / / / / 26
14. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 0:10,30 0:10,48 0:08,96 / / / / 24
15. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 0:10,32 0:11,52 0:09,74 / / / / 22
16. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 0:11,65 0:12,05 0:11,79 / / / / 20
17. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:12,09 0:12,94 / / / / / 18
18. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 0:12,93 0:13,05 / / / / / 16
19. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:13,04 0:14,68 / / / / / 14
20. Počivalšek Lana 2006 PK Rimske Toplice B-licenca 0:14,31 0:17,41 / / / / / 12
Kadeti (2003/2004) - 9 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Četrtfinale Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 0:05,86 0:05,87 0:05,58 0:05,48 0:05,34 / 100
2. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Licenca DP 0:06,37 0:06,74 0:06,89 0:05,93 0:05,86 / 80
3. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 0:06,48 0:07,64 0:06,25 0:06,02 / 0:06,05 65
4. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 0:06,91 0:06,97 0:06,74 0:06,68 / 0:06,29 55
5. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:07,04 0:07,75 0:07,11 / / / 51
6. Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 0:07,28 4:00,00 0:06,87 / / / 47
7. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:07,60 0:07,72 0:07,21 / / / 43
8. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 0:07,84 0:08,96 0:06,51 / / / 40
9. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 0:08,48 0:09,01 / / / / 37
Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca / / / / / / 0
Kadetinje (2003/2004) - 7 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Licenca KV-Boljši čas KV-Slabši čas Polfinale Finale Mali finale Točke
1. Majcen Maja 2003 ŠPO PD Celje Licenca DP 0:06,83 0:07,41 0:06,77 0:06,67 / 100
2. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 0:08,18 0:09,16 0:07,58 0:07,10 / 80
3. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 0:09,33 0:09,54 0:10,60 / 0:08,12 65
4. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 0:08,94 0:09,97 0:09,37 / 0:08,70 55
5. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice A-licenca 0:11,03 0:12,70 / / / 51
6. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 0:11,34 0:12,12 / / / 47
7. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 0:11,72 0:13,39 / / / 43
Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca / / / / / 0