Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

16.02.2020, Vojnik

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - Absolutno

Število v skupini: 286 od 286  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2011/2012) - 13 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Bakan Domen 2011 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 31 + 24 
Brčon Blaž 2011 PK Novo mesto B-licenca 36 vrh 27 +
Brečko Val 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca 23  11 +
Fijavž Ruj 2011 PK Slovenske Konjice B-licenca 36 vrh 29 +
Jager Tevž 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 20  11 +
Kapla Jamšek Charli 2011 AO Trbovlje B-licenca 36 vrh 33 vrh
Koroš Žiga 2011 AK Ravne B-licenca 36 vrh 33 vrh
Koštomaj Gal 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 23 + 19 +
Ogrizek Pavel 2012 PD AT Podčetrtek B-licenca 18  11 
Perpar Luka 2011 PK Novo mesto B-licenca 19  26 +
Prtenjak Tjan 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 19  24 +
Škorja Jakob 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 16 + 19 +
Vereš Jurij 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 33 + 26 +
Živec Svit 2011 PK Klajmber B-licenca NPL NPL
Mlajše cicibanke (2011/2012) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Višina 2
Ambrož Ema 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 14 + 15 
Böhm Sara 2012 PK Klajmber B-licenca 26  22 +
Cimperšek Eva 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 16 + 20 
Dražumerič Sofija 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 31 + 36 vrh
Guzej Teja 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 19 + 34 +
Hojnik Božič Zala 2012 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 16 + 18 +
Knez Katarina 2012 PK Rimske Toplice B-licenca 19 + 36 vrh
Kolar Ana 2011 AO Trbovlje B-licenca 26  22 
Kopitar Neli 2011 ŠPO PD Celje B-licenca 12  16 
Kovač Ajda 2012 ŠPS PD Mozirje B-licenca 24  36 vrh
Kovačič Ula 2011 ŠD Pajki B-licenca 19 + 33 
Mirt Loni 2012 AK Ravne B-licenca 26  24 
Novak Ula 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 26 + 36 vrh
Ogorevc Alja 2011 PK Rogaška Slatina B-licenca 26 + 36 vrh
Ogradi Iva 2011 ŠD Pajki B-licenca 33 vrh 36 vrh
Oman Nika 2012 ŠD Pajki B-licenca 19  19 
Pipan Nuša 2011 ŠAO Velenje B-licenca 19 + 36 vrh
Razboršek Nina 2011 PK Rimske Toplice B-licenca 19 + 23 +
Rosenstein Trine 2012 ŠPS PD Mozirje B-licenca 14  18 
Skok Ula 2012 PD Ljutomer B-licenca 15 + 18 
Sovič Taja 2011 ŠAO Velenje B-licenca 26 + 19 +
Svitlica Brina 2011 ŠAO Velenje B-licenca 22  36 vrh
Škoberne Julija 2011 AO Trbovlje B-licenca 26 + 36 vrh
Šmid Razboršek Ajda 2012 PK Slovenske Konjice B-licenca 11 + 19 +
Štrancar Tina 2012 ŠAO Velenje B-licenca 11 + 18 
Šušteršič Lucija 2011 PK Klajmber B-licenca 19 + 21 +
Tarkuš Vesna 2011 Klub AKSB Impol B-licenca 33 vrh 36 vrh
Trebušak Lara 2011 AO Trbovlje B-licenca 19 + 19 
Ulaga Tjaša 2012 ŠPO PD Celje B-licenca NPL NPL
Vlahinič Danaja 2012 ŠPO PD Celje B-licenca 11 + 15 
Vranc Vita 2011 ŠD Pajki B-licenca 18  19 +
Žalec Urška 2011 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 19  24 +
Žerjav Ana 2011 PD AT Podčetrtek B-licenca 18 + 28 +
Starejši cicibani (2009/2010) - 33 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Keršinar Rok 2009 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 28  1. 100 27 + 8. 37 137 55 + 100
2. Rajšek Matej 2009 PK Klajmber B-licenca 23 + 5. 33,58 37 vrh 1. 100 133,58 80
3. Flis Jaka 2010 AK Ravne B-licenca 24  3. 60 28 + 2. 62,75 122,75 65
4. Orlčnik Vid 2009 PK Laško B-licenca 26 + 2. 80 20 + 13. 18 98 55
5. Erman Jan 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 23 + 5. 33,58 28 + 2. 62,75 96,33 47
5. Novak Tin 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 23 + 5. 33,58 28 + 2. 62,75 96,33 47
5. Šalamon Mark 2009 ŠD Pajki A-licenca 23 + 5. 33,58 28 + 2. 62,75 96,33 47
8. Kovač Joži 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23 + 5. 33,58 28  6. 45 78,58 38,5
8. Trost Matevž 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 23 + 5. 33,58 28  6. 45 78,58 38,5
10. Vinkšel Lev 2009 ŠD Pajki B-licenca 24  3. 60 20 + 13. 18 78 34
11. Skarlovnik Vasja 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 23 + 5. 33,58 27 + 8. 37 70,58 31
12. Dretnik Matevž 2010 AK Ravne B-licenca 23 + 5. 33,58 27  11. 29,5 63,08 28
13. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj B-licenca 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 23
13. Kneževič Matic 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 23
13. Krančan Gal 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 23
13. Zidanšek Urban 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 23 + 5. 33,58 20 + 13. 18 51,58 23
17. Kampuš Jaša 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 17 + 22. 9 27 + 8. 37 46 18
18. Kac Matija 2009 AK Slovenj Gradec B-licenca 17  23. 7 27  11. 29,5 36,5 16
19. Kropovšek Lan 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 23  17. 17 20 + 13. 18 35 14
20. Lepej Izak 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 22 + 19. 14 20 + 13. 18 32 12
21. Marinko Rok 2010 PK Slovenske Konjice B-licenca 23  17. 17 20  22. 8 25 10
22. Jerin Gal 2010 PS DPČ Šmartno B-licenca 15  27. 4 20 + 13. 18 22 9
23. Remic Matic 2010 PK Klajmber B-licenca 17  23. 7 20  22. 8 15 7,5
23. Umek Gal 2009 Posavski AK B-licenca 17  23. 7 20  22. 8 15 7,5
25. Ocvirk Klemen 2009 PD K2 B-licenca 21  21. 10 19  26. 4,5 14,5 6
26. Pfeifer Nino 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 22  20. 12 14 + 31. 0 12 5
27. Bordon Sven 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 16  26. 5 19  26. 4,5 9,5 4
28. Lovšin Žiga 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11 + 30. 0,33 19 + 25. 6 6,33 3
29. Kolbl Jaka 2009 PK Klajmber B-licenca 12  29. 2 16 + 28. 3 5 2
30. Rakuša Niko 2009 PD Ljutomer B-licenca 13  28. 3 32. 0 3 1
31. Grzetič Anej 2009 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 11 + 30. 0,33 15 + 29. 2 2,33 0
32. Makovec Jan 2010 PK Novo mesto B-licenca 11  33. 0 15  30. 1 1 0
33. Erpič Bine 2010 PK Novo mesto B-licenca 11 + 30. 0,33 5 + 33. 0 0,33 0
Ribič Luka 2010 PK Klajmber B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2009/2010) - 67 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Ramskugler Mia 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 28 + 1. 63 30 + 1. 100 163 58 + + 100
2. Božič Ema 2009 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 28 + 1. 63 27 + 2. 80 143 80
3. Kovač Klara 2009 PK Rimske Toplice A-licenca 28 + 1. 63 26 + 3. 65 128 65
4. Jurše Zoja 2009 AO Trbovlje Licenca DP 28 + 1. 63 23 + 6. 33,2 96,2 49
4. Lapuh Sara 2009 AO Trbovlje Licenca DP 28 + 1. 63 23 + 6. 33,2 96,2 49
4. Leskovar Zoja 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 28 + 1. 63 23 + 6. 33,2 96,2 49
4. Novak Stella 2009 AO Trbovlje Licenca DP 28 + 1. 63 23 + 6. 33,2 96,2 49
8. Emeršič Zoja 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 27 + 9. 32,5 24 + 5. 51 83,5 40
9. Spanžel Špela 2009 AK Ravne B-licenca 27  13. 26 26  4. 55 81 37
10. Kos Alja 2009 PS DPČ Šmartno B-licenca 28  8. 40 23 + 6. 33,2 73,2 34
11. Širec Melanija 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 27 + 9. 32,5 23 + 6. 33,2 65,7 29,5
11. Škrlec Eva 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 27 + 9. 32,5 23 + 6. 33,2 65,7 29,5
13. Forte Kaja 2010 AO Trbovlje Licenca DP 27 + 9. 32,5 23  16. 17 49,5 26
14. Dornik Hana 2009 AO Trbovlje B-licenca 20 + 14. 15,3 23 + 6. 33,2 48,5 22
14. Kmet Tara 2009 ŠD Pajki B-licenca 20 + 14. 15,3 23 + 6. 33,2 48,5 22
14. Tramšek Mija 2010 Klub AKSB Impol B-licenca 20 + 14. 15,3 23 + 6. 33,2 48,5 22
17. Medved Izabela 2010 PK 6b Ptuj B-licenca 20 + 14. 15,3 23  16. 17 32,3 16
17. Potočnik Tisa 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 20 + 14. 15,3 23  16. 17 32,3 16
17. Šuligoj Manca 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20 + 14. 15,3 23  16. 17 32,3 16
20. Lavrinc Delibegović Neja 2009 ŠD Pajki B-licenca 20 + 14. 15,3 22 + 20. 9,75 25,05 11
20. Zeme Ana 2009 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 14. 15,3 22 + 20. 9,75 25,05 11
22. Kovačič Zoja 2009 ŠD Pajki B-licenca 20 + 14. 15,3 22  24. 6 21,3 9
23. Miklavc Nina 2010 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 14. 15,3 15  42. 0 15,3 8
24. Goričan Nina 2009 Klub AKSB Impol B-licenca 20  24. 2,8 22 + 20. 9,75 12,55 7
25. Uštar Kim 2010 AO Trbovlje Licenca DP 19  36. 0 22 + 20. 9,75 9,75 6
26. Erjavec Iva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 20  24. 2,8 22  24. 6 8,8 4,5
26. Lapajne Katarina 2010 PD K2 B-licenca 20  24. 2,8 22  24. 6 8,8 4,5
28. Tičar Urša 2010 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20  24. 2,8 18  29. 1,5 4,3 3
29. Bobič Ema 2010 PK Novo mesto B-licenca 19 + 34. 0 18 + 27. 3,5 3,5 1,5
29. Mešiček Katja 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 19  36. 0 18 + 27. 3,5 3,5 1,5
31. Bitenc Alina 2009 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  24. 2,8 16 + 33. 0 2,8 0
31. Florijančič Nuša 2010 PK Novo mesto B-licenca 20  24. 2,8 15 + 40. 0 2,8 0
31. Javornik Lina 2009 PK Klajmber B-licenca 20  24. 2,8 12  53. 0 2,8 0
31. Lukač Pia 2009 AO Trbovlje B-licenca 20  24. 2,8 17 + 31. 0 2,8 0
31. Mohorič Nisa 2009 PK Klajmber B-licenca 20  24. 2,8 17 + 31. 0 2,8 0
31. Sedušak Lina 2010 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  24. 2,8 14 + 46. 0 2,8 0
37. Merkač Lena 2010 AK Ravne B-licenca 18 + 44. 0 18  29. 1,5 1,5 0
38. Abram Katja 2010 PK Novo mesto B-licenca 17  49. 0 13 + 52. 0 0 0
38. Bratuša Jerca 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 13 + 58. 0 14  48. 0 0 0
38. Dežman Zana 2010 PD Ljutomer B-licenca 7 + 63. 0 11 + 55. 0 0 0
38. Gerčar Gaja 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 13 + 58. 0 14 + 46. 0 0 0
38. Gotlin Zoja 2009 PK Rogaška Slatina B-licenca 14 + 54. 0 14  48. 0 0 0
38. Gül Lara 2009 AK Ravne B-licenca 19  36. 0 15  42. 0 0 0
38. Hus Brina 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 10  62. 0 9 + 58. 0 0 0
38. Jager Tjaša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 14  56. 0 10 + 57. 0 0 0
38. Jan Tjaša 2009 PK Klajmber B-licenca 19  36. 0 14  48. 0 0 0
38. Japelj Manca 2010 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 19  36. 0 16 + 33. 0 0 0
38. Jeseničnik Hana 2010 AK Slovenj Gradec B-licenca 19 + 34. 0 16 + 33. 0 0 0
38. Kočar Alina 2009 PD AT Podčetrtek B-licenca 17 + 46. 0 8 + 59. 0 0 0
38. Kovačič Laura 2010 PD AT Podčetrtek B-licenca 16  50. 0 15  42. 0 0 0
38. Kumer Kaja 2010 PD Ljutomer B-licenca 14  56. 0 11 + 55. 0 0 0
38. Kunej Eva 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 64. 0 61. 0 0 0
38. Kunej Neža 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 11  61. 0 67. 0 0 0
38. Kurnik Eva 2009 PK Klajmber B-licenca 19  36. 0 14  48. 0 0 0
38. Kvas Tinkara 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 6 + 66. 0 7 + 64. 0 0 0
38. Lah Monika 2009 PK Novo mesto B-licenca 19  36. 0 15  42. 0 0 0
38. Leber Maruša 2010 PK Rogaška Slatina B-licenca 15  52. 0 16 + 33. 0 0 0
38. Lupše Eva 2010 ŠD Pajki B-licenca 13 + 58. 0 15 + 40. 0 0 0
38. Maccagnan Eulalie 2009 PK Slovenske Konjice B-licenca 19  36. 0 16 + 33. 0 0 0
38. Mirt Neli 2010 AK Ravne B-licenca 15  52. 0 61. 0 0 0
38. Omerzu Vita 2009 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 15 + 51. 0 16 + 33. 0 0 0
38. Repič Nikolina 2010 PD K2 B-licenca 14 + 54. 0 8 + 59. 0 0 0
38. Rojs Maruša 2009 PK Klajmber B-licenca 18  45. 0 12  53. 0 0 0
38. Stražišnik Daneja 2010 PK Martinček B-licenca 64. 0 7 + 64. 0 0 0
38. Strojin Taja 2010 ŠPO PD Celje B-licenca 5 + 67. 0 7 + 64. 0 0 0
38. Štrubelj Zarja 2010 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 17 + 46. 0 16 + 33. 0 0 0
38. Žlavs Maša 2009 ŠPO PD Celje B-licenca 17 + 46. 0 61. 0 0 0
Povše Nina 2009 ŠD Pajki B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Rebernak Karolina 2009 AO Trbovlje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajši dečki (2007/2008) - 32 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Trost Denis 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 34 vrh 1. 100 37 vrh 1. 66,33 166,33 71 vrh vrh 100
2. Koštomaj Anej 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 31 + 2. 80 37 vrh 1. 66,33 146,33 80
3. Knez Svit 2007 PK Laško Licenca DP 29 + 3. 65 37 vrh 1. 66,33 131,33 65
4. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki Licenca DP 28  4. 55 37 vrh 1. 66,33 121,33 55
5. Hribar Tine 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 5. 32,38 37 vrh 1. 66,33 98,71 49
5. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne Licenca DP 23 + 5. 32,38 37 vrh 1. 66,33 98,71 49
7. Kolar Tai 2008 AO Trbovlje Licenca DP 23 + 5. 32,38 32  7. 43 75,38 43
8. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23 + 5. 32,38 30 + 8. 40 72,38 40
9. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 23 + 5. 32,38 29  9. 37 69,38 37
10. Osojnik Filip 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 5. 32,38 28 + 10. 32,5 64,88 32,5
10. Sedeljšak Nik 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 23 + 5. 32,38 28 + 10. 32,5 64,88 32,5
12. Kampuš Žiga 2007 PK Rogaška Slatina B-licenca 23 + 5. 32,38 27 + 12. 27 59,38 27
12. Resnik Anžej 2007 Posavski AK B-licenca 23 + 5. 32,38 27 + 12. 27 59,38 27
14. Pirš Žiga 2007 ŠPO PD Celje B-licenca 23 + 5. 32,38 27  14. 24 56,38 24
15. Krebs Aljaž 2008 PD K2 B-licenca 23 + 5. 32,38 20 + 16. 14,14 46,52 20
15. Ogrizek Filip 2008 PD AT Podčetrtek B-licenca 23 + 5. 32,38 20 + 16. 14,14 46,52 20
15. Tomažin Levin 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 5. 32,38 20 + 16. 14,14 46,52 20
18. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK B-licenca 21 + 20. 11 22  15. 22 33 16
19. Imperl Jaka 2007 ŠD Pajki B-licenca 22 + 18. 15 20 + 16. 14,14 29,14 13
19. Potokar Simon 2008 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22 + 18. 15 20 + 16. 14,14 29,14 13
21. Delakorda Vito 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 21 + 20. 11 20 + 16. 14,14 25,14 10
22. Lakič Bor 2007 PK Klajmber B-licenca 21  22. 8,5 20 + 16. 14,14 22,64 9
23. Novak Jakob 2008 PK Klajmber B-licenca 21  22. 8,5 20  23. 5 13,5 8
24. De Costa Nejc 2008 ŠAO Velenje B-licenca 17 + 24. 7 20  23. 5 12 7
25. Milič Jon 2008 PD Ljutomer B-licenca 17  25. 6 20  23. 5 11 6
26. Lužar Žiga 2008 Klub AKSB Impol B-licenca 16 + 26. 5 20  23. 5 10 5
27. Mihelič Andraž 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 13 + 28. 2 20  23. 5 7 3
27. Stojnšek Timon 2007 ŠD Pajki B-licenca 13 + 28. 2 20  23. 5 7 3
27. Žaucer Sajko Tao 2008 PK Klajmber B-licenca 13 + 28. 2 20  23. 5 7 3
30. Bizjak Lovro 2008 PS DPČ Šmartno Licenca DP 16  27. 4 15  31. 0 4 1
31. Robnik Miha 2008 PK Martinček B-licenca 10  32. 0 16 + 30. 1 1 0
32. Žnidar Maj 2007 ŠD Pajki B-licenca 11 + 31. 0 15  31. 0 0 0
Brežnik Izak 2008 ŠPO PD Celje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Lebič Vid 2008 ŠD Pajki Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Milar Mark 2007 AO Trbovlje B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Vrban Zal 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2007/2008) - 43 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec Licenca DP 37 vrh 1. 81,67 30 + 1. 100 181,67 67 vrh + 100
2. Gliebe Žana 2008 AK Ravne Licenca DP 37 vrh 1. 81,67 29 + 2. 72,5 154,17 72,5
2. Gorič Lana 2007 ŠPO PD Celje Licenca DP 37 vrh 1. 81,67 29 + 2. 72,5 154,17 72,5
4. Lojen Modrijan Atena 2007 ŠAO Velenje B-licenca 28 + 4. 53 26 + 4. 55 108 55
5. Hudolin Sara 2008 AO Trbovlje Licenca DP 28 + 4. 53 23 + 5. 38,88 91,88 51
6. Molnar Sara 2007 PK 6b Ptuj A-licenca 28  6. 45 23 + 5. 38,88 83,88 45
6. Tržan Alina 2007 AO Trbovlje B-licenca 28  6. 45 23 + 5. 38,88 83,88 45
8. Gostečnik Hana 2008 AK Slovenj Gradec A-licenca 27 + 8. 38,5 23 + 5. 38,88 77,38 38,5
8. Sluga Eva 2008 Posavski AK B-licenca 27 + 8. 38,5 23 + 5. 38,88 77,38 38,5
10. Hitrec Julija 2007 PK Slovenske Konjice B-licenca 27  10. 34 22 + 15. 21 55 34
11. Flis Ula 2008 ŠD Pajki B-licenca 20 + 12. 13 23 + 5. 38,88 51,88 28,33
11. Kračun Niki 2008 ŠD Pajki B-licenca 20 + 12. 13 23 + 5. 38,88 51,88 28,33
11. Pipan Taja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 20 + 12. 13 23 + 5. 38,88 51,88 28,33
14. Skarlovnik Taja 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 21 + 11. 31 21 + 18. 14 45 24
15. Dražumerič Pia 2008 PS DPČ Šmartno Licenca DP 20 + 12. 13 23  13. 25 38 22
16. Oprešnik Barl Zara 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 20 + 12. 13 22 + 15. 21 34 20
17. Podobnik Alja 2007 PK Novo mesto B-licenca 20 + 12. 13 22  17. 18 31 18
18. Repolusk Urška 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 20 + 12. 13 21 + 18. 14 27 15
18. Štrubelj Tina 2007 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 20 + 12. 13 21 + 18. 14 27 15
20. Brezner Julija 2008 PK Klajmber B-licenca 20  30. 0,25 23  13. 25 25,25 12
21. Bokan Naja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20 + 12. 13 18  22. 9 22 10
22. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina B-licenca 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 6,5
22. Guček Kaja 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 6,5
22. Kopina Medjić Blažka 2007 PK Rimske Toplice B-licenca 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 6,5
22. Kuzman Ajda 2008 ŠD Pajki B-licenca 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 6,5
22. Pilih Žana 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 6,5
22. Strmec Nina 2008 PK Novo mesto B-licenca 20 + 12. 13 17 + 23. 5 18 6,5
28. Bezlaj Anja 2008 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 20 + 12. 13 16 + 30. 0,2 13,2 2,5
28. Sinur Brina 2007 ŠAO Velenje B-licenca 20 + 12. 13 16 + 30. 0,2 13,2 2,5
30. Plankl Clea 2008 PK Slovenske Konjice B-licenca 20 + 12. 13 10  41. 0 13 1
31. Grešak Ana 2008 PK 6b Ptuj B-licenca 20  30. 0,25 21  21. 10 10,25 0
32. Godnik Neža 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 20  30. 0,25 17 + 23. 5 5,25 0
33. Žnidaršič Anika 2007 Klub AKSB Impol B-licenca 20  30. 0,25 12  35. 0 0,25 0
34. Bergant Katarina 2008 PK Rimske Toplice B-licenca 6 + 42. 0 16 + 30. 0,2 0,2 0
34. Kolenc Lilia 2008 PK Klajmber B-licenca 19 + 34. 0 16 + 30. 0,2 0,2 0
34. Kukovec Zarja 2007 ŠAO Velenje B-licenca 15 + 37. 0 16 + 30. 0,2 0,2 0
37. Gašparič Sara 2008 PD Ljutomer B-licenca 17  35. 0 6 + 43. 0 0 0
37. Kozole Simona 2007 Posavski AK B-licenca 15  38. 0 11 + 38. 0 0 0
37. Leben Sara 2008 ŠPO PD Celje B-licenca 41. 0 11 + 38. 0 0 0
37. Pinter Sara 2008 ŠAO Velenje B-licenca 13 + 39. 0 12  35. 0 0 0
37. Premrl Nastja 2008 ŠD Pajki B-licenca 43. 0 11  40. 0 0 0
37. Vidovič Lea 2008 AK Slovenj Gradec B-licenca 16 + 36. 0 12  35. 0 0 0
37. Vračun Špela 2007 PAK - ŠPO Brežice B-licenca 10 + 40. 0 7 + 42. 0 0 0
Juhart Zala 2008 Klub AKSB Impol B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejši dečki (2005/2006) - 21 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Jakomini Tine 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 28 vrh 1. 66,33 36 vrh 1. 90 156,33 64 vrh vrh 90
1. Zore Timon 2006 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 28 vrh 1. 66,33 36 vrh 1. 90 156,33 64 vrh vrh 90
3. Kotar Tominšek Janej 2006 ŠD Pajki Licenca DP 28 vrh 1. 66,33 32 + 3. 65 131,33 65
4. Maher Bine 2006 ŠAO Velenje Licenca DP 28 vrh 1. 66,33 23  9. 30 96,33 51
4. Škufca Jernej 2005 PS Ascendo Grosuplje Licenca DP 28 vrh 1. 66,33 23  9. 30 96,33 51
4. Zimšek Jakob 2005 ŠD Pajki Licenca DP 28 vrh 1. 66,33 23  9. 30 96,33 51
7. Šajt Val 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 21 + 9. 35,5 28  4. 55 90,5 43
8. Bedrač Gal 2005 ŠD Pajki Licenca DP 23 + 7. 43 23 + 5. 45,25 88,25 40
9. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21 + 9. 35,5 23 + 5. 45,25 80,75 37
10. Dolšak Oskar 2005 ŠPS PD Mozirje B-licenca 20  11. 29,5 23 + 5. 45,25 74,75 34
11. Rupnik Tine 2006 Klub AKSB Impol B-licenca 23  8. 40 23  9. 30 70 31
12. Tomažin Nik 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 15 + 16. 20 23 + 5. 45,25 65,25 28
13. Raško Urh 2006 ŠAO Velenje B-licenca 20  11. 29,5 23  9. 30 59,5 26
14. Erjavec Maks 2006 ŠPO PD Celje B-licenca 15  17. 18 23  9. 30 48 24
15. Kolbezen Maks 2005 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 18 + 13. 26 22 + 15. 21 47 22
16. Šmit Bine 2006 ŠPS PD Mozirje B-licenca 18  14. 23 22 + 15. 21 44 20
17. Štravs Blaž 2006 PD AT Podčetrtek B-licenca 18  14. 23 21 + 17. 18 41 18
18. Rebula Vid 2006 AK Ravne B-licenca 12 + 18. 15 13 + 18. 16 31 16
19. Pintarič Filip 2006 ŠD Pajki B-licenca 12 + 18. 15 12 + 19. 14 29 14
20. Kerčmar Benjamin 2005 PD Ljutomer B-licenca 9 + 21. 10 11 + 20. 12 22 11
20. Knez Lovro 2006 AK Slovenj Gradec B-licenca 10,5 + 20. 12 10 + 21. 10 22 11
Starejše deklice (2005/2006) - 20 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kordež Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 32 + 1. 100 28 vrh 1. 100 200 60 + vrh 100
2. Perše Eva 2006 AK Slovenj Gradec Licenca DP 26 + 3. 65 22 + 3. 65 130 80
3. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne Licenca DP 27  2. 80 18 + 8. 37 117 65
4. Kordež Urška 2005 AK Ravne Licenca DP 23  9. 34 23 + 2. 80 114 55
5. Spanžel Ema 2005 AK Ravne Licenca DP 23 + 4. 47,2 21 + 4. 53 100,2 49
5. Štrubelj Zoja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 4. 47,2 21 + 4. 53 100,2 49
7. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice Licenca DP 23 + 4. 47,2 18 + 8. 37 84,2 43
8. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki B-licenca 23  9. 34 21  6. 47 81 40
9. Borovnik Monika 2005 PK Slovenske Konjice Licenca DP 23 + 4. 47,2 18  11. 29,5 76,7 35,5
9. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj Licenca DP 23 + 4. 47,2 18  11. 29,5 76,7 35,5
11. Jagodnik Kaja 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 23  9. 34 18 + 8. 37 71 29,5
11. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB B-licenca 22  12. 28 19 + 7. 43 71 29,5
13. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 18 + 14. 24 17 + 13. 25 49 26
14. Genorio Julija 2005 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 13 + 17. 18 17 + 13. 25 43 22
14. Novak Eva 2005 PD Ljutomer B-licenca 19 + 13. 26 12 + 17. 17 43 22
14. Senekovič Neža 2006 PK Klajmber B-licenca 16 + 15. 21 15  15. 22 43 22
17. Levart Špela 2006 PK Slovenske Konjice B-licenca 16 + 15. 21 12 + 17. 17 38 18
18. Skale Sara 2005 ŠPO PD Celje B-licenca 13  18. 16 13  16. 20 36 16
19. Zalar Neja 2006 AK Ravne B-licenca 12 + 19. 13 9 + 19. 13 26 13
19. Žunič Veronika 2006 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 12 + 19. 13 9 + 19. 13 26 13
Kovačič Lovšin Laura 2005 PK Novo mesto B-licenca NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadeti (2003/2004) - 14 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Pintarič David 2003 ŠD Pajki Licenca DP 28 vrh 1. 75 36 vrh 1. 100 175 64 vrh vrh 100
2. Črešnar Luka 2003 PK Slovenske Konjice Licenca DP 28 vrh 1. 75 31 + 2. 80 155 80
3. Mastnak Lan 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 28 vrh 1. 75 28 + 3. 65 140 65
4. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje Licenca DP 28 vrh 1. 75 26 + 6. 47 122 55
5. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 22  5. 51 28  4. 55 106 51
6. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol Licenca DP 21 + 6. 47 25 + 7. 43 90 47
7. Hauptman Gašper 2004 PS DPČ Šmartno Licenca DP 15 + 14. 24 27  5. 51 75 43
8. Lipnik Tim 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 21  7. 40 23 + 9. 34 74 37
8. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 21  7. 40 23 + 9. 34 74 37
8. Repolusk David 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 21  7. 40 23 + 9. 34 74 37
11. Žunič Martin 2004 PS Ascendo Grosuplje A-licenca 18 + 11. 29,5 24 + 8. 40 69,5 31
12. Kunst Filip 2004 PD AT Podčetrtek Licenca DP 20  10. 34 23  12. 28 62 28
13. Turnšek Maj 2003 ŠAO Velenje B-licenca 18 + 11. 29,5 19 + 13. 25 54,5 26
14. Ogrizek David 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 16  13. 26 19 + 13. 25 51 24
Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno Licenca DP NPL / 0 NPL / 0 0 0
Kadetinje (2003/2004) - 11 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Vrsta licence Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Novak Liza 2004 PK Laško Licenca DP 36 vrh 1. 100 28 vrh 1. 100 200 64 vrh vrh 100
2. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj Licenca DP 29 + 2. 80 24 + 2. 80 160 80
3. Štaleker Gaja 2004 ŠAO Velenje Licenca DP 24 + 3. 65 21  5. 49 114 65
4. Kamenik Zala 2003 ŠAO Velenje Licenca DP 23  6. 47 23 + 3. 65 112 55
5. Zupan Žitnik Zala 2003 ŠPO APD Kozjak MB Licenca DP 23 + 4. 53 21 + 4. 55 108 51
6. Zajec Genorio Nela 2003 PS Ascendo Grosuplje B-licenca 23 + 4. 53 21  5. 49 102 47
7. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice A-licenca 21  7. 43 18  7. 43 86 43
8. Lužar Lana 2004 Klub AKSB Impol B-licenca 19 + 8. 40 17 + 8. 40 80 40
9. Hidanovič Stariha Mimi 2004 ŠPO PD Črnomelj B-licenca 12 + 10. 34 15  9. 37 71 37
10. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje B-licenca 13 + 9. 37 10,5  11. 31 68 34
11. Šalamon Samanta 2003 PD AT Podčetrtek B-licenca 10 + 11. 31 10,5 + 10. 34 65 31