Spletno mesto uporablja piškotke (angl. cookies) za vodenje statistike obiska
in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več informacij o piškotkih...

Tekma: Prijave | Štartne liste | Rezultati Po kategorijah | Po klubih Absolutno | B-skupina

18.04.2015, Ljubljana

  Izpisi rezultatov v PDF obliki

  Prikaži podatke tekme


Rezultati po kategorijah - B-skupina

Število v skupini: 178 od 224  |  Vrstni red: po uvrstitvi


Mlajši cicibani (2006-2009) - 24 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zeme Tit 2006 PK Rimske Toplice 28 + 1. 100 28 vrh 1. 100 200 56 + vrh 100
2. Kotar Tominšek Janej 2006 PK Slovenske Konjice 27 + 2. 80 25 + 5. 51 131 72,5
2. Majdič Aljaž 2006 ŠD Pajki 21 - 5. 51 27 - 2. 80 131 72,5
4. Jakomini Tine 2006 PK 6b Ptuj 25  3. 65 26 - 3. 60 125 55
5. Gavriloski Lukas Kosta 2006 ŠAO Velenje 20  6. 45 26 - 3. 60 105 51
6. Janc Svit 2007 ŠD Pajki 22  4. 55 25  6. 45 100 47
7. Hribernik Nejc 2007 AK Ravne 20  6. 45 20 + 10. 34 79 43
8. Hladin Anej 2006 ŠD Pajki 16 + 9. 37 23  8. 40 77 40
9. Ranzinger Borja 2006 ŠAO Velenje 15  12. 23 25  6. 45 68 37
10. Kostajnšek Gal 2007 PK Rifnik 16  10. 32,5 20  11. 28,33 60,83 32,5
10. Zore Timon 2006 PK 6b Ptuj 16  10. 32,5 20  11. 28,33 60,83 32,5
12. Knez Svit 2007 PK Laško 15  12. 23 21 + 9. 37 60 28
13. Jazbinšek Gal 2007 PK Laško 15  12. 23 20  11. 28,33 51,33 26
14. Bombek Luka 2007 ŠPO APD Kozjak MB 18 - 8. 40 24. 7 47 24
15. Klenovšek Sven 2007 Posavski AK 15  12. 23 14 + 14. 23 46 21
15. Lebič Vid 2008 ŠD Pajki 15  12. 23 14 + 14. 23 46 21
17. Sevnik Nik 2007 ŠD Pajki 15  12. 23 12 + 17. 17 40 18
18. Zeme Vit 2007 PK Rimske Toplice 14 + 18. 16 12 + 17. 17 33 16
19. Petek Frišek Tomaž 2007 PK Rogaška Slatina 13  21. 9,5 14  16. 20 29,5 14
20. Vrčkovnik Metod 2008 AK Ravne 14  19. 14 12  19. 13 27 12
21. Krebs Aljaž 2008 PD K2 13 + 20. 12 12  19. 13 25 10
22. Berlič Maj 2007 PK Martinček 13  21. 9,5 10 + 21. 9,5 19 9
23. Bračič Gašper 2009 PK 6b Ptuj 13 - 23. 8 10 + 21. 9,5 17,5 8
24. Kamenšek Nik 2006 PK Rogaška Slatina 7 - 24. 7 8 - 23. 8 15 7
Mlajše cicibanke (2006-2009) - 35 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Hren Eva 2006 ŠPO APD Kozjak MB 28 vrh 1. 100 21 - 1. 90 190 49 vrh - 100
2. Luštrik Danaja 2006 PS Ascendo Grosuplje 26 + 2. 80 21 - 1. 90 170 80
3. Jeromel Tija 2006 ŠAO Velenje 25 + 3. 65 20  3. 57 122 65
4. Berložnik Nuša 2007 ŠAO Velenje 23  4. 53 20  3. 57 110 53
4. Zajc Neža 2007 PS Ascendo Grosuplje 23  4. 53 20  3. 57 110 53
6. Majdič Daša 2007 ŠD Pajki 21 - 6. 47 20 - 6. 47 94 47
7. Bizjak Zala 2008 ŠD Pajki 20  7. 35,5 19 - 7. 43 78,5 43
8. Korošec Ema 2006 PK Slovenske Konjice 20  7. 35,5 16  8. 32,67 68,17 37
8. Sedeljšak Zoja 2007 AK Slovenj Gradec 20  7. 35,5 16  8. 32,67 68,17 37
8. Šuler Neža 2006 AK Ravne 20  7. 35,5 16  8. 32,67 68,17 37
11. Jamnik Ema 2007 AK Ravne 16 - 13. 26 16  8. 32,67 58,67 31
12. Moge Zarja 2006 PK 6b Ptuj 20  7. 35,5 16 - 14. 22 57,5 28
13. Herlah Nina 2007 ŠD Pajki 14 + 14. 23 16  8. 32,67 55,67 26
14. Hažič Vita 2006 ŠD Pajki 20  7. 35,5 15 + 17. 16 51,5 24
15. Drame Tosja 2007 ŠPO APD Kozjak MB 12 + 25. 5,5 16  8. 32,67 38,17 22
16. Novak Nika 2007 AK Ravne 14  16. 18 15 + 17. 16 34 20
17. Logar Naja 2006 PK Laško 14 + 14. 23 13 + 24. 7 30 18
18. Rainer Liza 2006 PK Rogaška Slatina 13 - 24. 7 16 - 14. 22 29 16
19. Šemrov Neža 2006 PK Laško 14  16. 18 15  20. 10,33 28,33 14
20. Zupan Žitnik Lana 2006 ŠPO APD Kozjak MB 13 + 19. 12 15 + 17. 16 28 12
21. Krebs Blažka 2007 PD K2 12 + 25. 5,5 16 - 14. 22 27,5 10
22. Gorič Lana 2007 PD K2 14  16. 18 13  25. 5 23 9
23. Capl Cvetkovič Larisa 2006 AK Ravne 13 + 19. 12 15  20. 10,33 22,33 7,5
23. Gliebe Žana 2008 PK Martinček 13 + 19. 12 15  20. 10,33 22,33 7,5
25. Pečovnik Anika 2006 PD K2 13  22. 8,5 13  25. 5 13,5 6
26. Vračun Špela 2007 Posavski AK 12  27. 3,5 14  23. 8 11,5 5
27. Kraljič Maruša 2006 PD Ljutomer 13  22. 8,5 10  29. 2 10,5 4
28. Šmigoc Živa 2008 PK 6b Ptuj 11 - 30. 1 13  25. 5 6 3
29. Flis Ula 2008 ŠD Pajki 11  29. 2 11 + 28. 3 5 2
30. Vrečko Lea 2007 ŠPO PD Celje 12  27. 3,5 30. 1 4,5 1
31. Blažun Vivien 2008 PK Rogaška Slatina 4 + 31. 0 31. 0 0 0
31. Čuš Naja 2008 PK 6b Ptuj 32. 0 31. 0 0 0
31. Kovač Pia 2008 ŠPS PD Mozirje 32. 0 31. 0 0 0
31. Moge Lucija 2008 PK 6b Ptuj 1 + 35. 0 35. 0 0 0
31. Štrucl Eva 2008 PK 6b Ptuj 32. 0 34. 0 0 0
Starejši cicibani (2004/2005) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Zaletelj Anej 2005 PS Ascendo Grosuplje 20 + 2. 72,5 32  1. 100 172,5 52 + 100
2. Stenšak Andraž 2005 ŠPS PD Mozirje 20 + 2. 72,5 24 - 3. 65 137,5 80
3. Črep Lovro 2004 ŠPS PD Mozirje 20  4. 55 30 - 2. 80 135 65
4. Javornik Ažbe 2004 PS Ascendo Grosuplje 22 - 1. 100 22 + 9. 32,5 132,5 55
5. Levičar Urban 2004 PK Laško 20 - 5. 51 23 + 4. 53 104 51
6. Slemenšek Tim 2005 ŠAO Velenje 18 + 8. 40 23  6. 47 87 47
7. Pečnik Filip 2005 ŠD Pajki 14  10. 31 23 + 4. 53 84 43
8. Planinšec Jaša 2004 ŠPO PD Celje 19  6. 47 22 + 9. 32,5 79,5 40
9. Kunst Filip 2004 PK Rogaška Slatina 18 - 9. 37 23 - 7. 41,5 78,5 37
10. Luštrik Petja 2004 PS Ascendo Grosuplje 19 - 7. 43 22 + 9. 32,5 75,5 34
11. Kovačič Blaž 2005 ŠD Pajki 14  10. 31 22 + 9. 32,5 63,5 31
12. Žerak Urbanc Oskar 2004 ŠPS PD Mozirje 22. 9 23 - 7. 41,5 50,5 28
13. Povše Luka 2005 ŠD Pajki 13  14. 23 22  13. 26 49 26
14. Hažič Maj 2005 ŠD Pajki 14  10. 31 17  15. 17 48 24
15. Meglič Glynn 2005 ŠPO APD Kozjak MB 13  14. 23 17  15. 17 40 22
16. Kekec Jaka 2005 PK 6b Ptuj 13 - 16. 20 17  15. 17 37 20
17. Bombek Filip 2004 ŠPO APD Kozjak MB 14 - 13. 26 17 - 21. 10 36 17
17. Kolšek Dejan 2004 PK Rimske Toplice 10 - 20. 12 21  14. 24 36 17
19. Bizjak Žiga 2005 ŠD Pajki 12  17. 17 17  15. 17 34 13
19. Lebič Bor 2005 ŠD Pajki 12  17. 17 17  15. 17 34 13
21. Kotar Jure 2004 ŠPO PD Rašica 9 + 21. 10 17  15. 17 27 10
22. Kot Rožle 2005 PD K2 12 - 19. 14 14 - 22. 9 23 9
Gabor Tilen 2004 ŠPO APD Kozjak MB NPL / 0 NPL / 0 0 0
Jeseničnik Jaka 2004 AK Slovenj Gradec NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mogu Jakob Val 2005 PK 6b Ptuj NPL / 0 NPL / 0 0 0
Temnikar Marcel 2004 AK Slovenj Gradec NPL / 0 NPL / 0 0 0
Starejše cicibanke (2004/2005) - 22 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Bajda Kaja 2004 AO Trbovlje 23 - 1. 100 30 - 1. 100 200 53 - - 100
2. Mlakar Brina 2005 PK Slovenske Konjice 17 + 8. 37 19 + 2. 80 117 80
3. Marot Nadja 2005 PK Rimske Toplice 22 + 2. 59,6 18  3. 57 116,6 65
4. Zdouc Manja 2005 PK Laško 22 + 2. 59,6 15 - 7. 43 102,6 55
5. Stamenčić Ana 2005 ŠPO APD Kozjak MB 19 + 7. 43 18  3. 57 100 51
6. Bobik Maja 2004 PK Slovenske Konjice 22 + 2. 59,6 14  8. 40 99,6 47
7. Matkovič Ela 2005 PAK - ŠPO Brežice 22 + 2. 59,6 14 - 9. 35,5 95,1 41,5
7. Pintar Mihajlović Tamara 2005 ŠPO PD Rašica 22 + 2. 59,6 14 - 9. 35,5 95,1 41,5
9. Kavčič Maja 2004 ŠPO PD Črnomelj 17 + 8. 37 18 - 6. 47 84 37
10. Sever Klasinc Ema 2005 Klub AKSB Impol 17  11. 25,17 18  3. 57 82,17 34
11. Kuntara Krajnc Blažka 2004 ŠPO PD Celje 17 + 8. 37 13 + 11. 31 68 31
12. Polak Lara 2005 ŠD Pajki 17  11. 25,17 13 - 12. 28 53,17 28
13. Arzenšek Eva 2004 ŠPO PD Celje 17  11. 25,17 12 + 13. 26 51,17 26
14. Arih Tjaša 2005 ŠD Pajki 17  11. 25,17 10 - 14. 23 48,17 23
14. Rošer Neža 2005 AK Slovenj Gradec 17  11. 25,17 10 - 14. 23 48,17 23
16. Skamen Larisa 2005 ŠD Pajki 17  11. 25,17 19. 13 38,17 20
17. Ramšak Špela 2005 ŠD Pajki 17 - 17. 18 9 + 16. 18 36 18
18. Kovač Zoija 2005 PD K2 5 + 21. 10 9 + 16. 18 28 16
19. Škrabanja Eva 2004 PS DPČ Šmartno 22. 9 9 + 16. 18 27 14
20. Čampa Eva 2005 ŠPO PD Rašica 7 + 18. 16 7 - 21. 10 26 12
21. Skale Sara 2005 PK Rogaška Slatina 20. 12 19. 13 25 10
22. Cebek Zala 2004 PK 6b Ptuj 19. 14 6 + 22. 9 23 9
Mlajši dečki (2002/2003) - 17 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Šuštar Jurij 2002 ŠPO PD Rašica 50 vrh 1. 100 23 - 1. 100 200 73 vrh - 100
2. Grajžel Urban 2003 PK Rifnik 48  2. 80 21  2. 80 160 80
3. Križnar Anton 2002 ŠPO PD Rašica 45  4. 55 17 - 3. 60 115 65
4. Stenšak Anej 2003 ŠPS PD Mozirje 45 + 3. 65 16 + 5. 49 114 55
5. Zagoršek Urban 2003 Klub AKSB Impol 29 - 9. 37 17 - 3. 60 97 51
6. Košir Žan 2002 PK Rifnik 39  5. 51 15 - 8. 38,5 89,5 47
7. Zaletelj Tine 2003 PS Ascendo Grosuplje 32 + 7. 43 15 - 8. 38,5 81,5 43
8. Ban Jakob 2002 ŠD Pajki 36 + 6. 47 14  10. 31 78 40
9. Eberlinc Žan Žak 2003 PS DPČ Šmartno 27 + 11. 29,5 16  7. 43 72,5 37
10. Koren Jan 2002 ŠPO PD Celje 22  14. 23 16 + 5. 49 72 34
11. Košenina Gašper 2002 Posavski AK 28 - 10. 34 14  10. 31 65 31
12. Rupar Jure 2003 PAK - ŠPO Brežice 29  8. 40 14 - 13. 24 64 28
13. Uršej Jure 2003 PK Martinček 25 + 13. 26 14  10. 31 57 26
14. Šarlah Dejan 2003 PK Rogaška Slatina 27 + 11. 29,5 14 - 13. 24 53,5 24
15. Terbovšek Anže 2003 ŠPS PD Mozirje 14 - 16. 20 14 - 13. 24 44 22
16. Zorman Aleks 2003 PD Ljutomer 22  14. 23 9 - 16. 19 42 20
17. Lunežnik Nik 2003 PK Slovenske Konjice 17. 18 9 - 16. 19 37 18
Kukovec Aljaž 2003 PS DPČ Šmartno NPL / 0 NPL / 0 0 0
Mlajše deklice (2002/2003) - 23 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Kovač Liza 2003 ŠPS PD Mozirje 26 - 1. 100 35 - 1. 90 190 61 - - 100
2. Šteharnik Eva 2002 AK Ravne 19 - 5. 49 35 - 1. 90 139 80
3. Simončič Lana 2002 ŠPO APD Kozjak MB 20 + 4. 55 31 + 3. 65 120 65
4. Draškovič Neja 2002 PK 6b Ptuj 21  3. 65 29 - 5. 51 116 55
5. Zakšek Urša 2003 ŠPO PD Celje 22 - 2. 80 24 + 16. 20 100 51
6. Muršec Stela 2003 PK 6b Ptuj 18 + 7. 40 28 - 6. 47 87 47
7. Poličnik Neli 2002 ŠAO Velenje 17 - 10. 26,43 30 + 4. 55 81,43 43
8. Dolinar Taja 2003 PD K2 18 + 7. 40 27 - 7. 40 80 38,5
8. Žagar Tamara 2002 AO Trbovlje 18 + 7. 40 27 - 7. 40 80 38,5
10. Mraz Maja 2002 PD K2 19 - 5. 49 25  11. 27,25 76,25 34
11. Ritonja Ajda 2002 Klub AKSB Impol 17 - 10. 26,43 27 - 7. 40 66,43 31
12. Brdnik Evita 2002 PK Slovenske Konjice 17 - 10. 26,43 26 - 10. 34 60,43 28
13. Horvat Katarina 2002 ŠPO PD Črnomelj 17 - 10. 26,43 25  11. 27,25 53,68 25
13. Paradiž Naja 2003 AK Ravne 17 - 10. 26,43 25  11. 27,25 53,68 25
15. Matko Iza 2003 PK Rifnik 17 - 10. 26,43 25 - 15. 22 48,43 22
16. Vidovič Žanin 2003 PK 6b Ptuj 16 + 17. 17 25  11. 27,25 44,25 20
17. Drmaž Latoja 2003 PAK - ŠPO Brežice 17 - 10. 26,43 20  19. 14 40,43 18
18. Fingušt Iza 2003 ŠPO APD Kozjak MB 16 - 19. 14 21 - 17. 18 32 16
19. Vertačnik Manca 2003 ŠPO PD Rašica 16 + 17. 17 11  22. 9 26 14
20. Mager Mojca 2003 AK Ravne 13 - 22. 9 20 + 18. 16 25 12
21. Jurajevčič Urška 2003 ŠPO PD Črnomelj 14 - 20. 11 18  20. 12 23 10
22. Puher Anja 2002 PD K2 14 - 20. 11 13  21. 10 21 9
23. Semenič Špela 2002 PD Ljutomer 9 - 23. 8 10  23. 8 16 8
Starejši dečki (2000/2001) - 19 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Otorepec Neven 2001 Klub AKSB Impol 23 - 1. 90 24 - 3. 65 155 47 - - 100
2. Pušnik Gašper 2001 Klub AKSB Impol 16  5. 49 25  1. 90 139 80
3. Janežič Žan 2000 Klub AKSB Impol 23 - 1. 90 22  6. 47 137 65
4. Šlajpah Jernej 2000 PS Ascendo Grosuplje 16 - 7. 43 25  1. 90 133 55
5. Rozman Matic 2000 PS Ascendo Grosuplje 17 - 4. 55 23  4. 55 110 51
6. Voglar Kajetan 2001 Posavski AK 18 - 3. 65 20 - 8. 40 105 47
7. Romih Ambrož 2001 PK Laško 15 + 8. 40 23 - 5. 51 91 43
8. Sešel Rok 2000 PK Slovenske Konjice 16  5. 49 18  11. 29,5 78,5 40
9. Frankovič Žiga 2001 ŠPO PD Črnomelj 14  10. 34 21 - 7. 43 77 37
10. Plavčak Tomaž 2000 PK Rogaška Slatina 15 - 9. 37 18 + 10. 34 71 34
11. Dolar Žan 2000 PK Laško 13 + 11. 31 19 - 9. 37 68 31
12. Habinc Maj 2000 Posavski AK 13 - 12. 26 18  11. 29,5 55,5 28
13. Brozovič Jurij 2001 ŠPO PD Črnomelj 13 - 12. 26 18 - 13. 26 52 26
14. Kuk Benjamin 2001 PK Slovenske Konjice 13 - 12. 26 12 - 14. 21 47 24
15. Ocepek Taj 2001 AK Ravne 12  16. 19 12 - 14. 21 40 22
16. Novljan Brin 2001 PK Slovenske Konjice 12 + 15. 22 11 + 18. 16 38 20
17. Šarlah Damir 2001 PK Rogaška Slatina 11  18. 16 12 - 14. 21 37 18
18. Pažon Jure 2001 PK Rogaška Slatina 10 + 19. 14 12 - 14. 21 35 16
19. Sirk Jakob 2001 PS DPČ Šmartno 12  16. 19 NPL / 0 19 14
Starejše deklice (2000/2001) - 10 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Godec Maša 2000 PK Slovenske Konjice 28 + 1. 100 17 + 1. 100 200 45 + + 100
2. Vilicer Jora 2001 PK Ribnica 23 - 3. 65 16 - 2. 80 145 80
3. Kordež Zala 2001 AK Ravne 24 + 2. 80 14 - 3. 60 140 65
4. Lisec Živa 2000 AO Trbovlje 18  6. 47 14 - 3. 60 107 55
5. Tič Katarina 2000 Klub AKSB Impol 19 - 5. 51 13 + 5. 51 102 51
6. Miklavčič Živa 2001 ŠPO PD Rašica 20 - 4. 55 13 - 6. 43,33 98,33 47
7. Traunšek Pia 2000 AO Trbovlje 15  7. 43 13 - 6. 43,33 86,33 43
8. Levstik Patricija 2000 PK Ribnica 12 - 9. 37 13 - 6. 43,33 80,33 40
9. Buršič Lina 2001 Posavski AK 14 + 8. 40 12 + 9. 37 77 37
10. Širca Anja 2001 PS DPČ Šmartno 6 - 10. 34 3 - 10. 34 68 34
Kadeti (1998/1999) - 4 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Tomažin David 1998 PS Ascendo Grosuplje 18 - 1. 90 28  1. 100 190 46 - 100
2. Ekselenski Simon 1998 Klub AKSB Impol 18 - 1. 90 24 - 3. 65 155 80
3. Justinek Filip 1999 Klub AKSB Impol 17 - 3. 65 24 + 2. 80 145 65
4. Bashta Bogdan 1999 PK 6b Ptuj 13 - 4. 55 17  4. 55 110 55
Kadetinje (1998/1999) - 2 oseb
Uvr. Priimek in ime Letnik Klub Višina 1 Uvr. 1 Točke 1 Višina 2 Uvr. 2 Točke 2 Vsota t. Vsota v. Točke
1. Skvarč Alenka 1998 ŠPO PD Rašica 25 - 1. 100 18 - 1. 100 200 43 - - 100
2. Vrtačnik Špela 1999 PK 6b Ptuj 17  2. 80 15 + 2. 80 160 80